Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Shi (WORK IN PROGRESS)

Goto down 
AutorZpráva
Shi

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: Shi (WORK IN PROGRESS)   Tue Jun 26, 2018 8:58 pm

"Baka wa shinanakya naoranai..."

Vždy mi říkali že se mám podívat za sebe. Nikdy jsem však nepochopil co tím mysleli. Něco jako lidskost a vztahy jsou mi cizí, avšak i přes to všechno jsem schopný lítosti, smutku a štěstí. Nevím kdo jsem, ani kde jsem se tu vzal. Nikdy jsem neviděl vřelý úsměv nastaven směrem k mé maličkosti. Jediné co mám je moje síla, která je v mém životě to jediné pozitivum. Nevím ani kdy jsem se narodil, nebo kde. Ujal se mě minulý Kage a pojmenoval mě Shi. To jméno mělo zřejmě nějaký význam, ale o to jsem se v tu dobu nezajímal. To co pro mě bylo podstatné je fakt, že mi dal někdo jméno, že mě dokázal oslovit a já následně reagovat. Můj věk se řešil dlouhou dobu, vzhledem k tomu že nikdo nevěděl kdy přesně jsem se narodil. Dnes je mi tedy dle výzkumů mé maličkosti 15 let. Jsem shinobi, někdo by řekl že poměrně slušný, ale na hodnosti si nehraji. Sloužím Koteigakure no Sato, za kterou bych byl ochoten zemřít. Navíc, nepřijímám rozkazy od nikoho jiného než je hlavní Koteikage. Byť by to byl Velitel Joninu, či někdo výše postavený. Já se upsal těm jejichž hlavy byly předurčeny k tomu nosit ten nevkusný klobouk. Kdo tam sedí a jaké jsou jeho požadavky, to mě nezajímá, stejně jako přístup který ke mě bude mít. Rozhodl jsem se po celý svůj život splatit dluh který si udělal bývalý Koteikage. Zapsal jsem se na ortel smrti ve chvíli kdy se mě ujal a já se stal shinobim. Moje kariéra není dlouhá, respektive jsem shinobi krátkou chvíli. Právě proto všechny tak děsí fakt že jsem považován za jednoho z nejlepších shinobi. Má hodnost, byť mi je 15 let dosáhla na úroveň A-rankového Jonina.

Mé schopnosti jsou velice specifické. Už od útlého věku jsem v sobě probudil Kekkei Genkai. Mé schopnosti nemuseli ani déle zkoumat, aby přišli na to že oplývám stejnou schopností jako Třetí Kazekage. Je to právě Jiton, který mi proudí v těle. Schopnost magnetizace je skvělá, každý jí však používá po svém a tak i já. Rozhodl jsem se za dobu strávenou s Koteikage svojí schopnost využít v podobě Satetsu. Mé používání je za to velice ovlivněno právě Gaarou, jehož schopnost proudila tehdy od Shukakua. I přes to, styl boje mám téměř totožný. Až na to že můj talent je schopen předčit i ten jeho samotný. To co by však mělo být zmíněno je fakt, že já nejednám na vlastní pěst. Jsem až příliš velký introvert, tak by mě tedy nazvali ti co zkoumají povahu a charakter druhých. Moje loajalita patří Koteikage, což znamená že v případě kdy mi nedá rozkaz k útoku, či mi nedá svolení, zřejmě bych vám neublížil. Vždy se však bráním, případně se stáhnu. Útočím ale pouze se svolením naší hlavy vesnice. Oplývám také třemi elementy kterými jsou Fuuton, Doton a Raiton.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Shi (WORK IN PROGRESS)
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy-
Přejdi na: