Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ayumu Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Ayumu Hyuuga
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 02. 17

PříspěvekPředmět: Ayumu Hyuuga   Sun Jun 24, 2018 1:22 am

- Jméno: Ayumu Hyuuga
- Vesnice  : Konoha
- Věk postavy - 17.
- Pohlaví: Muž
- Hodnost:  Genin
- Klan Hyuuga/ vedlejší větev
- Kekkei genkai: Byakugan
- Podstaty - Raiton

- Oblíbené/Neoblíbené
- Fobie, strach – Ayumu má strach ze zraní své společníky.
- Nemoci -  Žádné

- Zvláštnosti/Styl boje: Ayumu má problém se svou čakrou lepe řečeno s jejím ovládáním. Při použití Juukenu či jiné techniky jeho cakra má tendenci se vypustit nekontrolovanou silou nebo dokonce množstvím. Ayumu zkoumá, jak získat zpět kontrolu jakou míval.  Jeho cakra má tendenci jako by vybuchnout  způsobeno nepřiměřeným vypuštěním. Neovlivňuje jeho schopnost Byakuganu ale zbývající schopnosti s používaným čakry techniky Klanu Hyuuga atd. Na zaklade toho Ayumu převážně používá Obyčejné Taijutsu, pokud se dostane do úzkých a nevidí jiného východiska  používá Juuken a nebo i jiné techniky klanu, jenž umí.


- Charakter postavy
Ayumu je klidný a přátelsky ve svém jádru, ale skrývá to za maskou povýšenosti a tím pádem to nikomu nepřipadá divné, jelikož toto není žádnou výjimkou v klanu Hyuuga. Ačkoliv to není jeho pravá podstata je úplně jiná Ayumu zacal předstírat svou povýšenost  kvůli obav o ostatní než o o sebe-samotného. V jádru je přátelsky a milý možná až moc.
- Životopis
             Začátek

Když se Ayumu narodil, byla to pro jeho matku jedna z nejradostnějších chvíli v jejím životě.  Ayumu  vyrůstal v milujícím prostředí i když bez otce i tak byl obklopen láskou ze strany své matky i dokonce většinou clenu klanu Hyuuga. I presto ze nikdo kromě Ayumovy matky nevěděl kdo je jeho otcem. Našlo se par jedinců kteří lpěly na starých zásadách a čisté krvi ale to byly většinou ty starší generace. Ayumu  už jako dítě mel nadaní na jak pro techniky klanu tak i pro využívaní Byakugamu jako takového už v peti letech byl schopen udržet svůj Byakugan déle než starší děti někdo jej nazýval geniem a někdo vytáhou. Ačkoliv i přes to vše Ayumu tvrdě trénoval a ať to byla chvála nebo závist nenechal se ničím odradit. Ayumu i přese vše byl podle některých budoucí hlava klanu. Když mu bylo  sedm let  byl společné se svou matkou pozván do domu hlavni rodiny, samotná jeho matka však zůstala v soku  ze sprav které se doslechl. Suskalo se ze by Ayumu mohl byt snoubencem dcery hlavního rodu, ale někteří to braly pouze jako fámy.  Při osudné návštěvě to vše bylo potvrzeno. Ayumu mel domluveny sňatek. Nikdy mu to nepřišlo divné.  
Asi o rok později se však zacaly stahovat mračna. Ayumu nemel tušení proč ale přibývalo jeho vrstevníků jenž jej nemohly vystát a jeden z důvodu byl onen zmíněn sňatek. Ayumu však nereagoval ani na narážky či urážky. Ayumu byl dobrak  nemel jim to za zle na jejich miste by to asi cítil stejně. Hlavni důvod byl ze Ayumu dost často trénoval se cleny hlavni rodiny a nemel již tolik casu na své přátele.

Bod zlomu
Když mu bylo asi 10 let jeho matka jej vzala na trénink mimo vesnici Ayumu to nikdy nebral jako něco nenormálního spise  to i uvítal čas za čas opustit zdi vesnice. Avšak něco nečekaného se stalo, co se nikdy nestalo předtím. Během učeni  techniky a následném tréninku s jeho matkou se stala věc jenž změnila cely jeho život. Při tréninku zasáhl svou matku a vážně ji poranil. Ztratil kontrolu nad svou čakrou jenž  byla příliš intenzivní. Po návratu do vesnice byla jeho matka týden v nemocnici a zdálo se vše v pořádku. Krátce po té byla jeho matka vyslaná na misi Ayumu cekal na svou matku několik dni přilepeny na okně. Když mu přišli oznámit úmrtí jeho matky. Ayumu byl zarmoucen smrti jeho matky.
Po nějakém case  při potulce po čtvrti zaslechl něco, co nemel. Zaslechl  ze hlavním důvodem úmrtí jeho matky bylo zraněni které utrpěla při tréninku s ním. Po tom se se doslechl, co se doslechl tuto zprávu. Zacal měnit své chovaní a zacal se chovat povýšeně a Arogantně. Krátce po té byl zrušen i jeho sňatek. Ayumu se zacal stranit ostatních a trénovat ještě tvrději než předtím ačkoliv byl výsledek stále stejný, ne jednou by skončil v nemocnici s popáleninami nebo následkem vyčerpaní. Mnozí jeho chovaní připisovali jako obrany mechanizmus jak se vyrovnat se smrti své matky a jiní ze konečně ukázal svou barvu. Pro něj samotného to byl způsob jak držet jiné od sebe aby nepřišli k umně.

Genin Nebo Chuunin?
Ayumu několikrát propadl u maturity z akademie ne proto ze by byl neschopny nebo snad záměrné. Důvodem byl jeho problém s jeho vlastní čakrou a její kontrolou. Ayumu nakonec odmaturoval na třetí pokus ale i tak to nebyla výhra byl si vědom ze díky tomu bude pro něj těžší postoupit dále. Díky tomu všemu nebyl tým, jenž by jej vzal. Ayumu často plnil mise sám někdy asistoval jiným tymům, když jim chyběl člen, ale nikdy nebyl plným členem žádného tymu. Ale na druhou stranu to bylo pro něj, co si pral. Nemusel se obávat ze by někoho zranil i bid jen náhodou.
Blížil se čas Chuninskych Zkoušek a Ayumu ani neplánoval se jich zúčastnit. Několik dni před zkouškami jej vyhledal tým, jenž musel sehnat náhradu za svou zraněnou členku. Ayumu nebyl příliš nadšený tím návrhem ale nakonec s tím souhlasil. Během zkoušky v prvním kole když bojoval o vlajku však  nechtěně opět zranil soupeře, jenž se jej pokoušel vážně zranit. Ayumu použil Juuken jenž jeho soupeře téměř zabil. Nakonec se všichni tři dostaly do závěrečného kola kde hned v prvním souboji mel stát proti jednomu ze svých partaku. Ayumu vzdal souboj se slovy: „Už mě to nebaví, odcházím!!!“
Po té se již neúčastnil žádných zkoušek a plnil pouze mise jenž mohl plnit sám a nemusel byt v tymu. Možná i snad zlomil rekord v poctu D- rankovych misi které splnil.  A nyní míří pro mise vyšší……

BODOVÉ HODNOCENI SCHOPNOSTÍ
TAIJUTSU – 3.5
NINJUTSU - 2
GENJUTSU - 1
RYCHLOST – 2.5
SILA - 1
RP - 1
CHAKRA - 2
INTELIGENCE – 2
Celkem=15

- Vzhled postavy –

Techniky:
E
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Juuken (pasivni)     http://naruto.wikia.com/wiki/Gentle_Fist
D: Konoha Senpū     http://naruto.wikia.com/wiki/Leaf_Whirlwind
Sōshuriken no Jutsu   http://naruto.wikia.com/wiki/Manipulated_Shuriken_Technique
Kage Shuriken no Jutsu   http://naruto.wikia.com/wiki/Shadow_Shuriken_Technique
C:
Hakke Sanjūni Shō   http://naruto.wikia.com/wiki/Eight_Trigrams_Thirty-Two_Palms
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ayumu Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy-
Přejdi na: