Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Aréna - ANKETA

Goto down 

Založit herní systém Arény?
ANO
50%
 50% [ 3 ]
NE
50%
 50% [ 3 ]
Celkem hlasů : 6

AutorZpráva
Admin
Admin*HA
Admin*HA

Poèet pøíspìvkù : 79

PříspěvekPředmět: Aréna - ANKETA   Fri Jun 15, 2018 1:40 am

Zdravím!

I přes to že je forum poměrně aktivní, více než jsem očekával mě napadla jedna věc pro ty, kteří by byli případně seknutí se svou postavou. Jedná se o systém Arény (která by byla oddělena od ostatních místností) a sloužila by zároveň jako obyčejný prostředek k tomu vyzvat nějaké kamaráda s postavou k boji. Tento protivník může být vyzván i kdyby byl z jiné vesnice, popřípadě i mimo všechny vesnice. Zkrátka si můžete zažádat o souboj a protivník ho buď to příjme a nebo nikoliv.

!!! Důležitou věcí u tohoto by ale bylo, že to co se stane v Aréně zůstane v Aréně. Což znamená že všechny vzpomínky na tohoto soupeře a žážitky z boje provedeném v této Aréně se nebudou odrážet na váš IN GAME život. Jedná se pouze o nějaký další druh zábavy, aby jste si vyzkoušeli jestli by jste byli schopni protivníka porazit a nebo nikoliv !!!

Každý výsledek souboje bych vyhlásil vždy já, případně s kroky vždy dal vědět jaký je stav a vaší postavy a případně chakry. Jedná se opravdu o zkušební souboje (kde je prioritou zabít soupeře, případně jak se vaše postavy domluví, jestli se vzdá apod.). Avšak opět zmiňuji to že to nemá vliv na Vaší postavu IN GAME. Jedná se o jakousi zkušenost, případně vaše osobní procvičení si soubojů, zapojení mozkových buněk a zkušenost v tom jak Vaše techniky můžete využít apod. Nechci tuto záležitost ale udělat aniž bych nevěděl Váš názor, proto sem dávám ANKETU, která následně rozhodne jestli by jste tento nápad přivítali a nebo jestli se vám naopak zdá být zbytečný.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com

Aréna - ANKETA
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Informace :: Aktuality-
Přejdi na: