Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro

Goto down 
AutorZpráva
Necro Neko
Arashi B-rank
Arashi B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 02. 17

PříspěvekPředmět: Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro   Thu Jun 14, 2018 12:21 pm

TECHNIKY KLANU NEKO

Názov techniky - Amai Kaori
Rank - D
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - V užívateľovej blízkosti sa vznáša omamná vôňa, ktorá nemá nejaké väčšie účinky, ak do nej nie je vložená chakra. Ak sa tak stane, táto vôňa slúži ako médium pre ich Genjutsu - jej inhaláciou sa užívateľova chakra dostane do tela nepriateľa, resp. do jeho chakrového systému, vďaka čomu sa začínajú cítiť mierne ospalo, unavene, najradšej by sa skrátka uložili do spánku, nechce sa im pomaly držať zbraň, skladať pečate a podobne. Je to aj vhodná technika na upokojenie sa a zmiernenie bolesti pre pacientov, zranených a podobne.
Nevýhody - Vôňu je možné využiť len v blízkosti samozrejme. Pokiaľ sa nepriateľ drží ďalej, je relatívne v bezpečí.

Názov techniky - Neko no Yōsu
Rank - D
Zaradenie - Ninjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto technika pracuje na podobnom princípe, ako technika klanu Inuzuka (Shikyaku no Jutsu), s tým rozdielom, že užívatelia tejto techniky nepotrebujú stáť na všetkých štyroch. Ich tesáky sa predĺžia, nechty zaostria, objavý sa dlhý chakrový chvost, ktorý nemá inú funkciu, než tú ako u mačiek - pomáha im udržiavať rovnováhu. Užívateľom tejto techniky sa jemne zvýši rýchlosť, ako aj získajú základné mačacie aspekty - na základe toho dokážu pri páde padnúť na všetky štyri bez toho, aby sa vôbec zranili.
Nevýhody techniky - Technika patrí k tým jednoduchším, nemá teda žiadne väčšie nevýhody, možno tie nejakým spôsobom countrujúce Taijutsu, pretože k nemu je práve vyvinutá.

Názov techniky - Koe Nashi
Rank - D
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto iluziotvorná technika je relatívne jednoduchá. Po tom, čo je protivník uvrhnutý do tohto Genjutsu, má pocit, že sa nemôže poriadne nadýchnuť, ako keby mu niekto zvieral krk, dusil ho, nedokáže vydať hlások - jednoducho účinky typické pre spánkovú paralýzu. Táto technika nie je určená k zabíjaniu, ale k umĺčaniu protivníka, avšak ak v tom zotrvá príliš dlho, mozog sa mu prestane dostatočne prekrvovať a môže upadnúť do bezvedomia.
Nevýhody - Technika je jednoduchá, ba až primitívna. Kto vie, ten ju zruší.

Názov techniky - Neko no Tsume
Rank - C
Zaradenie - Ninjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Pri tejto technike ide o spracovanie samotnej chakry Prakticky ide o to, že na rukách sa užívateľovi vytvoria približne dvadsať centimetrové pazúry (niečo na štýl Wolverina), ktoré fungujú ako normálna zbraň, teda je s nimi možné normálne bojovať. Výhodou techniky je, že nie sú na ne potrebné pečate ani v prípade človeka, ktorý je v nich antitalent.
Nevýhody - Táto technika nemá nejaké väčšie nevýhody, možno len tú, že sa nevyrovnajú legendárnej zbrani a s nimi je možné ich prebiť. Inak ide prakticky len o čepele podobné normálnym zbraniam.

Názov techniky - Miryoku
Rank - C
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto technika je diaľková, aktivuje sa pri očnom kontakte. Ide vlastne o to, že keď sa užívateľovi niekto pozrie do očí, začne cítiť, že ich niečo na nich fascinuje, nemôže odtrhnúť pohľad, prepadáva ich čaru. Ide o relatívne jednoduchú techniku, ktorá má minimalizovať protivníkove vnímanie okolného sveta a sústrediť sa na len užívateľove oči.
Nevýhody - Hlavnou neýhodou je prerušenie očného kontaktu. Či už zo strany užívateľa alebo protivníka.

Názov techniky - Neko no Tsume : Shukketsu
Rank - C
Zaradenie - Taijutsu, Hijutsu
Popis techniky - K tejto technike je potrebné prvotné vytvorenie chakrových pazúrov. Ide o čisto Taijutsu výpad, kedy užívateľ skočí na protivníka, ako mačka na myš, pričom sa ho snaží zasiahnuť. Jeho výpady sú rýchle, cielené, ich cieľom je zasiahnuť protivníka, ktorý spočiatku necíti prakticky nič, ako keby sa ho užívateľ ani nedotkol, ako keď vás poškrabe mačka so svojími pazúrmi a začnete to plne cítiť až po určitom čase. Táto technika, tým, že nenápadne vysiela veľmi tenké, okom teda neviditeľné vrstvičky chakry, aj keď samotné pazúry, ktoré sú viditeľné, ho nezasiahnu, spôsobí nepatrné rezné zranenia, presekujúc predovšetkým žily, ktorých krv vzhľadom na úzke nepatrnú ranu preteká na povrch až príliš pomaly. Preto sa protivník mylne domnieva, že sa mu nič nestalo alebo že užívateľ netrafil, no skutočnosť je iná a on si to uvedomuje v zápale boja neskoro. Pri viacerých takýchto zásahoch alebo pri dlhom nevšímaní si závažnosti situácie, môže vieš ku strate krvi a teda ku čoraz menšej bojischopnosti protivníka, ktorý po ôsmych postoch od zasiahnutia stráca vedomie, ak si to neošetrí. Ide o techniku, ktorá skrátka má nahnať nepriateľovi pocit, že zasiahnutý nebol. Pravda však je iná.
Nevýhody techniky - Je potrebný priamy zásah. Skúsení užívatelia Taijutsu môžu tento výpad, prípadne ďalšie ľahko vyblokovať. Ak je nepriateľ všímavý a nenechá sa oklamať ilúziou, že mu vlastne nič nie je, môže včas zakročiť a strate krvi predísť. Tieto "predĺžené" vrstvičky chakry je možné zaznamenať s pomocou očných vrodených schopností, ktoré dokážu intenzívne vnímať chakru, ako aj iných techník, ktoré nepriateľovi poskytujú chakru vidieť.


Názov techniky - Gensoku
Rank - B
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto ilúziotvorná technika je prakticky o tom, že napadá vnímanie nepriateľa. Nech je už akokoľvek rýchly, ilúzia mu brzdí vnímavosť tak, že mu príde, ako keby bol užívateľ priveľmi rýchly, a on zase veľmi pomalý, pričom má užívateľ stále konštatnú rýchlosť. Prakticky jediný, kto je tu jediný pomalý, je nepriateľ, pretože mu to ilúzia vnucuje. Techniku je možné aktivovať pri očnom kontakte čí pocítení omamnej vône.
Nevýhody techniky - Možné zasiahnuť i blízkeho priateľa, ak bojujú bok po boku. Techniku je možné prelomiť uvedomením si, čo tu je vlastne zle, všetko závisí od výšky inteligencie i vlôh na Genjutsu.

Názov techniky - Shuryō
Rank - B
Zaradenie - Ninjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto technika je jedna zo základných techník, ktoré je potrebné naučiť sa medzi prvými. Užívateľ tejto techniky naberie aspekty mačky - výrazne sa mu zlepší sluch, je schopný počuť i to najtichšie šuchnutie, čuch, je schopný vycítiť neznáme osoby či vyhľadať tých, ktorých pach už niekedy zaznamenal, a zrak, vďaka ktorému je schopný vidieť i v temných priestoroch. Ako mačka. Užívateľ je schopný nie len stopovať, ale vycítiť i ľudí v okruhu rovnom B-rankovej senzibilskej techniky. Reflexy sa mu zlepšia na úroveň mačky, preto sú v tomto móde ťažko zasiahnuteľné a úskočné, ako mačky. Zaujímavosťou je, že pri aktivácii tejto techniky sa im na tvári vytvoria akési znaky v zlatej farbe.
Nevýhody techniky - Pokiaľ protivník nejakým spôsobom zakryje svoj pach, užívateľ ho nie je schopný nájsť, samozrejme, nemôže to len tak odflaknúť, nahádzať na seba lístie a tváriť sa, že to stačí. Vďaka tejto technike, keďže sa užívateľove vnímanie zmyslami zvyšuje, často krát cíti a počuje veci, ktoré nechce, to znamená, že priveľký hluk alebo nejaký nepríjemný zápach môžu vyvolať chvíľkový šok - viď. Kiba, keď bojoval proti Narutovi na Chuuninských skúškach.
Ukážka:
 

Názov techniky - Ayamatta Kōgeki
Rank - B
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto technika je špeciálna tým, že akonáhle je do nej nepriateľ uvrhnutý očným kontaktom alebo omamnou vôňou, prekrúti jeho vnímanie, resp. núti ho vidieť užívateľové útoky zrkadlovo. Ak užívateľ mieri proti nemu, či už rukou alebo zbraňou, zľava, vidí to sprava, ak z nejakého horného uhlu, tak ho vidí mieriť naňho z jeho protiľahlého uhlu. Technika je špeciálna tým, že upravuje i samotný tieň tak, aby útoky nemohol predvídať práve s pomocou nich.
Nevýhody techniky - Ak protivník odhalí princíp fungovania tejto techniky, je schopný predvídať ďalšie kroky, skúsený užívateľ ilúziu môže pôsobenie tohto Genjutsu včas zrušiť, prípadne odhaliť, čo mu umožní včasnú reakciu. Tí, ktorí tak skúsení v tomto ohľade nie sú, s tým budú mať jednoducho problém. Technika je využiteľná len v boji na blízko.  

Názov techniky - Neko no Yami
Rank - A
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Užívateľ po tom, čo sa jeho pohľad stretne s tým nepriateľovým, aktivuje Genjutsu, ktoré má jedinú úlohu - uviesť ho do čiernočiernej temnoty a kompletne zmiasť, pretože len čo ho spomínaná temnota obklopí, okolo neho sa objavia stovky, či dokonca tisíce párov mačacích očí, ktoré sa k nemu blížiam, točia sa okolo neho a vydávajú hnusný škrek, ako z nejakého hororu, ktorý v nepriateľovi vyvoláva pocit zhrozenia, úzkosti, paniky. Protivník nemôže vedieť, kde sa nachádza, stráca prehľad o jeho polohe. Ide o  nebezpečnú techniku, ktorá pri nepozornosti môže viesť až k protivníkovej smrti.
Nevýhody techniky - Technika nebráni protivníkovi využívať techniky, zároveň mu nebráni ju zrušiť - na to aby to však dokázal, potrebuje vysokú inteligenciu, znalosť v Genjutsu a hlavne. Pevnú vôľu a nebojácnosť.

Názov techniky - Neko no Sōsa
Rank - A
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Po aktivácii tejto techniky cíti ktokoľvek, koho zasiahla, silnú príťažlivosť k užívateľovi, telesnú, psychickú. Jeho myseľ sa postupne otupuje, nie je schopný normálne myslieť, do užívateľa je priam zamilovaný. Je ochotný mu poskytnúť akékoľvek informácie, zvoliť mu, čokoľvek bude chcieť. Ide o vysoko manipulatívnu techniku, ktorú je ťažké odhaliť, pretože nijako veľmi na nepriateľa neútočí ani neupravuje okolie. Je to špeciálna technika klanu, ktorá slúži predovšetkým na ťahanie informácií či manipuláciu s inými ľuďmi. Technika sa dá aktivovať síce aj očným kontaktom, no zďaleka nemá takú silu, ako keď sa protivník nachádza v užívateľovej blízkosti, kedy vdychuje jeho omamnú vôľu. V tomto prípade nepriateľ postupne prepadá užívateľovej atraktívnosti, vidí ho ako čoraz krajšiu a krajšiu osobu, má pocit, že ho miluje, že je to jeho životná láska, stráca tým pádom schopnosť racionálneho myslenia, je, ako sa vraví, úplne v prdeli. V tej chvíli, preto aby si získal užívateľovú pozornosť, vyklopí mu všetko, čo chce. Ba dokonca mu v poslednom štádiu nevadí, ak sa ho užívateľ pokúsi zabiť.
Nevýhody techniky - Je nutné zotrvať v užívateľovej blízkosti, aby sa protivník nadýchal čo najviac omamnej vône, no už pri prvom stretnutí mu pripadá užívateľ ako sympatická, dôveryhodná osoba, ktorá nemá nič za lubom. Účinky techniky je možné zrušiť, ak protivník na dlhšie opustí prítomnosť užívateľa. Totižto, účinky sa nestratia hneď, opadávajú postupne. Skúsený užívateľ môže účinky techniky zrušiť mimo blízkosti užívateľa, ak si teda uvedomí, čo sa vlastne stalo, na čo treba nie len vysoké číslo v Genjutsu, ale tak isto v inteligencii.

Názov techniky - Shino Seppun
Rank - S
Zaradenie - Genjutsu, Hijutsu
Popis techniky - Táto technika je ultimátnou technikou klanu, keď neexistuje žiadna iná možnosť. Určite mnohí z vás počuli o tom, že mačky sú prepojené s druhým svetom. Táto technika je špeciálna v tom, že ten prechod na druhý svet simuluje, resp. nadobúda vo svojej obeti pocit, že umiera, pretože akonáhle je táto technika aktivovaná, obeť zbadá samotného Shinigamiho, stojaceho za užívateľom. Áno, táto technika má podobnú formu ako známa pečatiaca technika, no v skutočnosti sa to všetko deje len v hlave obete, ktorá cíti, že sa nemôže hýbať, ako keby primrzla k zemi. Okolie zahalí chlad, obete sa zmocňuje pocit strachu, ochromuje ju, nie je schopná normálne dýchať. Technika následne pokračuje v tom, že obeť vidí, ako sa k nej užívateľ blíži, so Shinigamim za chrbtom, ktorý sa pripravuje telo svojej duše prebrať k sebe. Podobizňa užívateľa sa k nemu nakloní a pobozká ho na pery, samozrejme, nie je to len tak, pretože v tej istej chvíli sa oddiali s pootvorenými ústami, cez ktoré z neho vysáva všetko dobré, všetky pekné pocity, hoc aj zo zabíjania či z krviprelievania, núti ho zabudnúť na všetko pekné, čo v živote prežil, prosto...obeť sa cíti, ako keby z neho vysávala podstatnú časť jeho duše. Ostáva mu len to najhoršie, tie najhoršie spomienky, pocity depresie, smútku, strachu, fóbie, srdcový tep sa mu zrýchľuje, potí sa na celom tele, vzhľadom k tomu, že je ochromený, má pocit, že nemôže poriadne dýchať, preto dýcha príliš rýchlo. Všetko to vedie k tomu, že začne veriť tomu, že umiera. Táto technika je mimoriadne nebezpečná, ale i vyčerpávajúca. Obeť v takomto strese môže dostať infarkt, existuje tu šanca, že i po ukončení techniky sa strata všetkých tých šťastných pocitov a myšlienok vytratí, a ostane z nej len škrupinka bez duše. Scvokne sa.
Nevýhody techniky - Technika je mimoriadne vyčerpávajúca i pre samotného užívateľa, psychicky ho vyčerpá, pretože rovnako ako na obeť, i on si prežíva krušné chvíle, pretože má pocit, že všetko dobro sa odplavilo preč. Nemá to také deštruktívne účinky ako na obeť, no stále si potrebuje oddýchnuť. Technika je náročná, po užití techniky po druhý krát, stráca užívateľ schopnosť rozumne myslieť, je slabý, neschopný boja, pomalý upadáva do bezvedomia.


ZOZNAM TECHNÍK
Amai Kaori -> D-rank
Neko no Yōsu -> D-rank
Koe Nashi -> D-rank
Kuchyiose no Jutsu -> C-rank
Neko no Tsume -> C-rank
Miryoku -> C-rank
Shuryō -> B-rank
Ayamatta Kōgeki -> B-rank
Neko no Sōsa -> A-rank

Ak by sa niekto sťažoval na kopírovanie/kradnutie techník, tie, ako aj samotný Klan a pôvodná postava tohto klanu, boli vytvorené mnou.


Naposledy upravil Necro Aizawa dne Fri Jun 15, 2018 12:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro   Fri Jun 15, 2018 1:26 am

Amai Kaori - Potřebuji více vědět co se v tom genjutsu děje. Upřímně bych více uznal, že to například rozhodí nepřítele ve smyslu že jeho zrak bude zamlžený, nebo že se bude cítit mírně ospalý a unavený. Prozatím NEPOVOLUJI

Neko no Yōsu - Popravdě, tato technika už tu je Nekokaburi, s čímž mám krapátko problém. Technika z Boruta má samozřejmě více využití, takže nechám na tobě, jestli si vybereš tuto, nebo si ponecháš tu svou a já se potom rozhodnu.

Koe Nashi - Kvůli tak nízkému ranku ale počítej s tím že jí bude moci prokouknout i mladý genin. POVOLUJI

Neko no Tsume - Vynech podporu živelné podstaty. Prozatím NEPOVOLUJI

Miryoku - POVOLENO
Neko no Tsume : Shukketsu - POVOLENO
Gensoku - POVOLENO
Shuryō - POVOLENO
Ayamatta Kōgeki - POVOLENO
Neko no Yami - POVOLENO
Neko no Sōsa - POVOLENO
Shino Seppun - POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Necro Neko
Arashi B-rank
Arashi B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro   Fri Jun 15, 2018 12:58 pm

Admin napsal:
Amai Kaori - Potřebuji více vědět co se v tom genjutsu děje. Upřímně bych více uznal, že to například rozhodí nepřítele ve smyslu že jeho zrak bude zamlžený, nebo že se bude cítit mírně ospalý a unavený. Prozatím NEPOVOLUJI


V podstate táto technika je len akési médium pre ďalšie Genjutsu techniky, ktoré sú na blízko. Ale budiš, upravila som to na tú únavu malú.


citace :
Neko no Yōsu - Popravdě, tato technika už tu je Nekokaburi, s čímž mám krapátko problém. Technika z Boruta má samozřejmě více využití, takže nechám na tobě, jestli si vybereš tuto, nebo si ponecháš tu svou a já se potom rozhodnu.

Keďže Boruta nesledujem, nevedela som, že takéto niečo vôbec existuje. :-D No, technika sama o sebe nevyzerá zle, len mi tam vadí ten plášť alebo ako to nazvať. Radšej by som, ak by to ony, ako členky klanu Neko, nemuseli využívať, ale len samotnú techniku.


citace :
Koe Nashi - Kvůli tak nízkému ranku ale počítej s tím že jí bude moci prokouknout i mladý genin. POVOLUJI

Počítam s tým. Viem, za akým účelom som túto techniku vytvorila a rozumiem tomu, že ako D-rank to nie je tak náročné na zrušenie.citace :
Neko no Tsume - Vynech podporu živelné podstaty. Prozatím NEPOVOLUJI

Upravené.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro   Fri Jun 15, 2018 1:02 pm

Amai Kaori - POVOLENO
Neko no Yōsu - POVOLENO
Neko no Tsume - POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro   

Návrat nahoru Goto down
 
Techniky klanu Neko/Začiatočné techniky Necro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Samurajské techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: