Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Necro Neko

Goto down 
AutorZpráva
Necro Neko
Arashi B-rank
Arashi B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 02. 17

PříspěvekPředmět: Necro Neko   Thu Jun 14, 2018 11:55 am


NECRO NEKO


HODNOSŤ
Arashi B-rank

POHLAVIE
Ženské

VEK
21 rokov

MIESTO POBYTU
Bochigakure no Sato

KLAN/RODINA
Neko/Yatoshi

NEKO NO HIJUTSU
Túto schopnosť sa učia výlučne ženy patriace k tomuto klanu. Už od narodenia sú prepojené s mačkami, ktoré sú ich vernými spojencami, ich Hijutsu je teda inšpirované práve nimi. Je zamerané predovšetkým na ilúzie, z menšej časti ide i o Ninjutsu. Zaujímavosťou je, že ich ilúzie útočia na nepriateľa  tým spôsobom, že otupujú ich vnímanie, zmysly, spomaľujú ich, ba dokonca ich okuzľujú (hlavne pri mužskom pohlaví). V krátkosti, ich špecialitou je manipulácia. Sú ako mačky - využívajú, často sa hrajú so svojou obeťou predtým, než ju odstránia.  Problémom v boji je fakt, že ich ilúzie je mnohokrát ťažšie prekuknúť, pretože ich cieľom nie je protivníka psychicky zničiť ani zdeptať. Ale samozrejme, nie je to nemožné, no treba konať rýchlo. Ich Genjutsu je možné aktivovať buď očným kontaktom alebo charakteristickou vôňou, ktorá je efektívnejším prostriedkom šírenia sa ilúzií.

CHARAKTER
Necro je zmesou rôznych osobností, nie je možné s určitosťou povedať, k akému konkrétnemu typu patrí na sto percent. Ako jediná ascendantka svojho klanu však prebrala aj vlastnosti, ktoré boli vždy prítomné u jej predkov. To znamená, že smrť nie je pre ňu niečím, čomu by mala prikladať väčší význam, čiže inak povedané, nebojí zabiť ani zomrieť. Keďže je ešte na úrovni, ktorá jej dovoľuje venovať sa práci, ku ktorej je predurčená, zabíja kedykovek si to situácia vyžaduje. A niekedy aj keď nie, keď sama uzná konkrétnu osobu za nehodnú milosti. Necro zdedila po svojej mame istú starostlivosť, lásku, ktorú možno neprejavuje hneď a hoc pôsobí občas  priveľmi neuhladene so svojim ostrým a úprimným jazykom, niekde vo vnútri sa stará o dobro ostatných, teda jej blízkych. Na druhú stranu, po svojom otcovi, slávnom Hiroshi Yatoshim, bývalým Kazekagem, zdedila akúsi tvrdosť, skrátka nenechá sa zlomiť a ide si sa svojimi cieľmi, nech sa deje čokoľvek. Je verná svojim názorom a neplánuje ich akokoľvek zmeniť, pretože tak by zradila samu seba a tým by jej žiot stratil zmysel. Čo stojí za spomenutie, je aj fakt, že „vďaka“ svojmu otcovi má strach z vplyvných mužov. Alebo teda nie strach, ale odpor. Po udalostiach, ktoré sa stali v čase vojny. Toho sa však zatiaľ báť nemusí, pretože Yogao, je vlastne „obyčajným“ Shinobim, odhliadnuc od jeho schopností a toho, že je legendárnym šermiarom...No dobre, je to vplyvný muž, ale neškodný. Občas. Je ním viac menej posadnutá, nie tak, že by ho neustále sledovala či zisťovala informácie a žiarlila na každú ženskú, s ktorou sa rozpráva, ale rada s ním trávi čas, fascinuje ju...napríklad jeho dlhé vlasy, inteligencia či spôsob, akým nie len lieči živých, ale hrá sa aj s mŕtvolkami...alebo aj vlastne živými mŕtvolkami. Teda že ich dokáže rôzne skladať a podobne. Na základe toho ju mnohí považujú za zvrátenú a perverznú. Vyžíva sa vo veciach, ktoré by iným pripadali nechutné, hrozné, kruté...a pre ňu to je skrátka prirodzené, občas fascinujúce. Je otvorená mnohým nápadom, akokoľvek uleteným a možno aj zvráteným. Ale v podstate je to priateľské žieňa, ak nemá dôvod, neublíži. Rada dáva komukoľvek...myslím sladkosti alebo drogy alebo čo. Vy, úchyláci.

Na druhú stranu je Necro nedôverčivá, málokedy sa niekomu otvára. Je zástancom názoru, že si svoje problémy unesie úplne sama. Nie je vlk samotár, to určite nie, je až moc spoločenská, ale aj ona potrebuje občas samotu, rada si prečíta knihu, popočúva hudbu. ale ak sa na to cíti, ide von otravovať životy iných ľudí. Na to, aby ju niekto mal rád, bude musieť prežiť jej sarkastické poznámky, výsmechy, úprimnosť, zhovorčivosť, strelenosť, šialené nápady. Nie každý to znesie, preto má Necro v Bochi aj nepriateľov a rivalov. Ale to ju akosi netrápi. Názory ostatných ju nezaujímajú, čo dokazuje aj jej štýl. Skrátka, robí si čo chce, ako chce, a ostatní jej do toho nemajú čo kecať.

V podstate však nejde o osobu, ktorú by ste si pod pojmom „Dcéra Kazekageho“ predstavovali. Je úplne iná, než obaja jej rodičia, a aj keď si ich váži, najmä svoju mamu, ktorá pochovala všetko, na čom jej záležalo, len aby konečne nastolila mier, neviedli tieto udalosti k ničomu inému než ku zvláštnym charakterovým modifikáciám. Viď. Strach z vplyvných mužov či jej zvrátenosť a perverznosť.


VZHĽAD
Necro je od pohľadu iná. A keď tvrdím, že je, tak myslím to, že niekoho ako ona
nenájdete široko ďaleko, pretože málokto by našiel guráž nechať sa potetovať takmer od hlavy po päty. Jediné miesto, kde tetovanie nevidieť, je tvár a miesta, ktoré sú bežným smrteľníkom neprípustné. Na druhú stranu, aby si vynahradila nepotetovanú tvár, opiercingovala si ju a to hneď medzi očami, do nosa a do pery. Ďalším výrazným znakom sú červenočierne vlasy siahajúce po pás, o ktoré sa stará ako o svoje vlastné dieťa, preto sú také hebké, leské a vždy voňavé, na tom si dáva extra záležať. Aby zakryla mierne nedostatky a zvýraznila svoje oči fialovej farby používa nejaký ten makeup. Nie moc, nechce vyzerá ako štetky, ktoré si makeup hádžu na tvár lopatou. Aj keď v porovnaní s tým, čo nosí, by sa vážne dalo polemizovať o tom, či tak nepôsobí. Totižto, ako členka klanu Neko si dáva záležať na tom, aby mohla maximalizovať vplyv na opačné pohlavie, prípadne aj na ojedinelé prípady v rovnako pohlaví. Skrátka, primárnym zameraním je manipulácia, a spravidla, čím je daná osoba príťažlivejšia, tým ľahšie to ide. Preto Necro chodí častokrát vyzývavo oblečená, výstrihy či čokoľvek, čo zvýrazňuje jej ženské prednosti, sú na bežnom poriadku. Nemožno však tvrdiť, že by bola nejakou štetkou, nechová sa tak. Je vysoká len približne 168 centimetrov, čo je taký priemer, tak isto je štíhla a vypracovaná vplyvom tréningu, ktorý sa viaže s bojovým štýlom jej klanu. V prípade služby, nezvykne využívať bežnú uniformu, avšak ako každý kolega nosieva masku, ktorá má mačací tvar. Nečakane.


BOJOVÝ ŠTÝL/SCHOPNOSTI

Necro je zaujímavá nie len ako osobnosť či výzorovo, ale aj svojim unikátnym bojovým štýlom, ktorému sa nepodobá žiaden iný. Bežne sa stretávame so Shinobi, ktorí sú primárne zameraní buď len na Taijutsu, Ninjutsu alebo Genjutsu. Členky klanu Neko sa venujú všetkým trom, pretože všetky aj potrebujú k tomu, aby mohli svoj potenciál plne rozšíriť. Necro bola odmalička svojou matkou trénovaná k tomu, aby bola ohybná, aby mohla vykonávať výpady, ktoré pre bežných ľudí nie sú uskutočníteľné, zohýbať sa do neuveriteľných uhlov. Je rýchla, ale skôr než rýchla, má skvelé reflexy, ktoré sa znásobujú s pomocou ich tajných techník, preto vie Necro vždy perfektne reagovať na akékoľvek výpady a skôr, než ich odraziť, pretože na to nie vždy vie vyvinúť potrebnú silu, sa im skôr vyhýba. Málokedy ju dokáže niekto skutočne chytiť či zasiahnuť, a občas robí problémy i vyšším rankom. V závislosti od toho, ako veľmi skúsení sú. Samozrejme, nie je v pozícii kedy nerobí žiadne chyby, avšak mnohým sa úspešne vyhýba. Je výborná v umení zbraní, preferuje katany, dýky a v závislosti od situácie aj chakrové pazúry.

Necro je talentovaná v umení ilúzií. Preto ovláda niekoľko techník v danej oblasti, ktoré sú špecifické len a len pre bojový štýl jej klanu. Preto majú s ňou problémy jej protivníci, samozrejme, tí, ktorí nemajú o tomto ani páru. V tom prípade je schopná premôcť aj viacerých naraz, pretože tí nie sú schopní jej Genjutsu technikám odolávať alebo sa vyrovnať jej reflexom.

Samozrejme, Necro nie je dokonalá a je tu toho ešte veľa, čo sa potrebuje naučiť, či zdokonaľovať sa. Preto tu má Yogaa, ktorý jej za ten čas, čo sa poznajú, pomohol, dokonca natoľko, že splnila Chuninské skúšky na prvý raz a veľmi rýchlo sa začlenila medzi Arashi jednotky. Pod jeho vedením sa takisto naučila pripravovať nejaké tie základné jedy a ich protijedy, hoc jeho znalostiam v tomto ohľade sa samozrejme rovnať nemôže.

Zaujímavosťou je tak isto to, že kým ona sa schopnosťami podala po mamke, jej sestra Mai zase zdedila po otcovi jeho Kekkei Genkai. Ak by spojili svoje sily, nepochybne by šlo o mocnú kombináciu, rovnakú, akú ukázali priamo na bojisku Hiroshi s Kimi. Preto obaja aj prežili.

BODOVÉ HODNOTENIE SCHOPNOSTÍ
TAIJUTSU - 4
NINJUTSU - 3
GENJUTSU - 4
RÝCHLOSŤ - 4
SILA - 3
RP - 1
CHAKRA - 3
INTELIGENCIA - 3

TECHNIKY
budú spísané v danej sekcii.

ELEMENTÁRNE PODSTATY
Raiton, Futon


ŽIVOTOPIS
Necro sa narodila ešte za čias Sunagakure no Sato, do rodiny Yatoshi/Neko, dvom slávnym manželom, a to Hiroshimu Yatoshi, ktorý bol v tom čase ešte stále Kazekage, a jeho manželke Kimi Yatoshi (pôvodne Neko). Pomenovali ju Necro, pretože ako bábätko, bola neprirodzene bledá, a mala čierne vlásky po Hiroshim. Rok po nej sa narodila jej sestra, s ktorou mala síce dobré vzťahy, ale je v jej príbehu nepodstatná.

Jej skoré detstvo bolo zvláštne. Kým Kimi bola k nej veľmi milá a nežná, otec sa dožadoval prísnosti a dodržiavania pravidiel. Preto sa jej výchova niesla v duchu, ktorá by nebola prijateľná v očiach mnohých rodičov, ale pre nich. Pre nich to bolo normálne a malá Necro si zvykla a prispôsobila sa rýchlo. Nikdy nebola práve vzpurnou povahou a navyše, k svojmu otcovi vzhliadala, mala ho veľmi rada a častokrát ho navštevovala v kancelárii. Samozrejme, keď tam nik nebol, nikto predsa nesmel vedieť, že okrem svojej prísnej a chladnej stránky má občas aj tú nežnejšiu. Teda v prípade, že bola Necro poslušná. Hiroshi tak isto trval na tom, aby začala trénovať veľmi skoro, pretože v Sune zaviedol Geninské skúšky, ktoré nespočívali len v nejakom vyplnení testu a predvedenia nejakej základnej techniky. Tu šlo o prežitie detí v nehostinných podmienkach. Ak mi neveríte, prečítajte si dávnu diskusiu Kimi a samotného Hiroshiho. Myslel to smrteľne vážne. Necro teda trénovala nie len s otcom, ale aj matkou, preto bola a stále je mocnou Kunoichi. Ako však všetci vieme, nastal čas nepokojov. Dediny zbrojili, boli v pohotovosti, obnovovali staré spojenectvá. Hiroshi nemal čas na rodinu, ponocoval vo svojej kancelárii, odkiaľ vydával rozkazy. Snáď ani nespal. Mamka za ním chodila a rovnako ako on, tak isto musela byť v strehu, pretože patrila v tom období k najsilnejším Shinobi v dedine. Preto mladá Necro zotrvávala v starostlivosti svojej babky, ktorá síce mala už svoj vek, no i ona raz bola mladá, krásna a veľmi silná.

Keď nastala vojna, Necro bola ešte stále príliš mladá. Pamätá si na to len matne, ale tie najpodstatnejšie spomienky pretrvávajú. Dedina bola uzavretá, nebojovalo sa priamo v nej ale mimo. Pamätá si však pocit strachu, ktorý ňou lomcoval, keď mamka i otec odišli na front. Neexistovala iná možnosť. Museli. Ťažko povedať, koľko boli preč, Sunagakure si prešla mnohými obdobiami, raz nemali čo jesť, inokedy sa báli o vlastné životy. A nie len o vlastné, ulicami sa ozýval plač zúfalých otcov, matiek. A medzi nimi bola i Necro, ktorá netušila, kde sú jej rodičia, či žijú. Samozrejme, správa o páde niekoho ako Hlava dediny by sa rozšírila rýchlo. Až po nejakom čase, za podmienok, ktoré Necro neboli známe ani sa o ne nezaujímala, sa jej rodičia vrátili. Avšak niečo nebolo v poriadku. Hádali sa, panovala medzi nimi napätá situácia. S Necro sa zvítali len letmo, pretože mali veľa povinností, od pohrebov cez rôzne rokovania. A to bol problém. Hiroshi nesúhlasil s podmienkami, ktoré by mohli potencionálne viesť k mieru po tom, čo sa ho Izashi pokúsil nastoliť, už len preto, že by to zničilo to, za čo bojoval vlastne celý život. Plánoval vzburu. Pomstu. Chcel zničiť všetko, len aby im to prekazil. Jej mamke však pretiekol pohár trpezlivosti a v mene väčšieho dobra, hoc tým ublížila sebe i svojej dcére, prebodla vlastného manžela priamo na konferencii v prítomnosti vysoko postavených osôb a diplomatov iných dedín. Zabila ho, aby konečne nastal mier. Následne sa zrútila a hoc ju okamžite zadržali, odovzdali do rúk spravodlivosti a následne poslali do väzenia, mnohí s jej počinom sympatizovali, pretože s názormi Hiroshiho nesúhlasili v danom období ani jeho vlastní občania. Bol to viac menej druhý Kage, ktorého poslala na smrť, preto si vyslúžila prezývku „Tieňovrah“, keďže Kage, ako vieme, znamená v preklade tieň. Prvého Kazekageho, pod ktorým pracovala, nepriamo zabila tým, že ho odmietla ochrániť pred Hiroshim, ktorý potreboval zmenu. Pre vyššie dobro. Potom zabila vlastného manžela pred očami druhých. Opäť pre vyššie dobro. Zachránila vtedy veľmi veľa ľudí a zabránila ďalšiemu krviprelievaniu. Ale za akú cenu?

Pre ešte malú Necro to bol veľký zásah. V jednom momente stratila oboch rodičov, hoc Kimi žila a ešte stále žije vo väznici v súčasnej Bochigakure no Sato, na ktorej území sa daný atentát udial. Zostala jej vlastne len jej mladšia sestra, ktorá sa však dostala do opatery rodiny z otcovej strany, keďže zdedila jeho vrodenú schopnosť, kým naopak, Necro, bola pridelená Kiminej mame, keďže mala pokračovať v zaúčaní sa klanového Hijutsu. Keďže nemali čo stratiť a územie Sunagakure nebolo pre nich prijateľným prostredím, vzhľadom k tomu, že Necro bola priďaleko od svojej mamy, ako aj sa jej s týmto prostredím spájali nepríjemné myšlienky, presťahovali sa na územie novo vybudovanej Bochigakure no Sato, kde Necro, spočiatku zdrvená začala úplne nový život. A viete, ako to býva, čím Necro pribúdali roky, tým menej strata rodičov bolela. Tým viac chápala, prečo Kimi urobila to, čo urobila a čo všetko ju to muselo stáť, obdivovala ju, bola na ňu právom hrdá. Aj keď tým stratila otca, avšak...ten bol vo svojich posledných chvíľach negatívnym, nenapraviteľným elementom. Necro navštevovala Kimi vo väzení, ale nikdy na seba nemali veľa času, poznáme predsa pravidlá. Necro pomáhal najmä tréning, ktorý sa zintenzívnil počas Ninja Akadémie, kde bola pre svoj nezvykle ostrý jazyk hotová hviezda. Zrektila každého. Ale nikdy nebola priveľmi agresívna či nikomu nepohrozovala päsťami. Známky, čo sa týka základných vedomostí, mala vždy priemerné, pretože na učenie nemala čas ani chuť, no v Taijutsu, Ninjutsu i Genjutsu v praxi vynikala. Najmä v Taijutsu pre svoje mimoriadne flexibilné a mrštné telo, s ktorým sa jej kdejaký spolužiak, ktorý ledva uštedril za svoj celý život jeden úder, nemohol rovnať. Ona drela, oni nie, tak to aj potom vyzeralo. Každopádne, na hodnosť Genina sa dopracovala niekedy v deviatich rokoch. A na hodnosť Chunina už v trinástich, hneď na prvú šupu. Vo svojich schopnostiach a sebakontrole rýchlo napredovala.

Tu sa chcem dostať k ďalšej jej časti. Keďže popri svojich rovesníkoch žiarila ako jediná hviezda na nebi, pritiahla na seba pozornosť človeka, od ktorého by to sama nečakala. A to Yogaa, ktorý bol známy svojimi schopnosťami. A tak isto aj ako majiteľ jednej z legendárnych zbraní. Samozrejme, nezačalo to hneď, keď ešte Necro nebola ani v puberte a chodila slušne oblečená. Všimol si ju, až si uvedomila, prečo má mamča na starých fotkách veľmi obnažujúce, alebo teda odvážne oblečenie. A aj to, že má slušné melóny, tak prečo nie? Dôvodom bol tak isto zoznam osôb, ktoré popravila, na misiách samozrejme. Ten bol totižto narozdiel od iných výrazne dlhší, keďže ona ako jedna z mála poslala na druhý svet kohokoľvek, kto skrátka nejakým spôsobom škodil, čo značilo akúsi...skrátka nenormálnosť. Človek, ktorý tak v mladom veku ani na chvíľu v tejto otázke nezaváha a neprejaví ani štipku ľútosti, je skrátka iný. Ale k veci.  Spočiatku jej Yogao prišiel ako nejaký pedofil, mal dosť zvláštne...správanie, ktoré sa nedalo s ničím iným spojiť. No, časom, keď zistila, že je ochotný jej aj pomáhať, pretože jeho znalosť, množstvo informácií a inteligencia boli veľmi ojedinelé. Vedel toho veľmi veľa, jeho bystré oči zahliadli každú chybičku, a tak mala možnosť ich naprávať a naberať tak skúsenosti. Mala ho, a stále má svojim spôsobom rada, ba čo viac, dalo by sa to nazvať miernou posadnutosťou. Vo vyššom veku si totižto začala všímať veci, ktoré jej pôvodne boli ukradnuté. Možno je o nejaké to desaťročie starší, ale cíti k nemu...nie lásku, ani zamilovanosť. Po tom Necro ani netúži. Ťažko to vysvetľovať, skrátka niečo medzi pevným kamarátstvom a akousi fyzickou príťažlivosťou. Rada ho pozoruje pri práci, tréningu, doberá si ho za každú cenu, čím mu prejavuje istú náklonnosť. Povedzme, že sú to skrátka takí dvaja perverzáci s podivnými...záujmami. Dokonca jej bol ochotný so svojou legendárnou zbraňou prepichnúť kožu pre piercingy. Tomu sa vraví správne využitie potenciálu spomínanej zbrane.  Niekedy v osemnástich vstúpila Necro k jednotkám Arashi. Prešla výberom, skúškami i tréningom, avšak v podstate sa na nej nič nezmenilo. Nie že by nepočúvala svojich veliteľov, ale rozkazy plní svojským spôsobom. Pracuje zväčša sama, málokedy jej pridelia nejakého partnera, pretože veliteľom sú jej schopnosti známe. Niekto navyše by jej bol len príťažou, pretože málokto sa vie pohybovať tak nečujne, rýchlo. A málokto v jej blízkosti dokáže odolávať technikám, ktoré tvoria základ jej schopností.


Naposledy upravil Necro Neko dne Wed Jun 20, 2018 3:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Necro Neko   Fri Jun 15, 2018 1:31 am

Jenom chci před povolením životopisu upozornit, že na S-rankovou techniku (kterou jsem povolil) potřebuješ mít 5 bodů v oblasti GENJUTSU, aby jsi jí byla schopna použít. Takže prosím upravit
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Necro Neko
Arashi B-rank
Arashi B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Necro Neko   Fri Jun 15, 2018 12:40 pm

To ja samozrejme viem. Ale Necro je B-rankový Shinobi, na začiatku S-rank mať ani nemôže a pokiaľ sa ju budem chcieť naučiť, ten jeden bod v Gen nebude problém dotrénovať. Každopádne, v jej začiatočných technikách sa S-rank ani nenachádza. :-) Asi som sa len nevyjadrila jasne, ale v topicu s technikami je zoznam techník. Tuším som tam aj dopisovala jej meno, aby sa to správne pochopilo, ale nejako to zmizlo, tak to prekopírujem sem, aby sa to nemuselo hľadať.

ZOZNAM TECHNÍK
Amai Kaori -> D-rank
Neko no Yōsu -> D-rank
Koe Nashi -> D-rank
Kuchyiose no Jutsu -> C-rank
Neko no Tsume -> C-rank
Miryoku -> C-rank
Shuryō -> B-rank
Ayamatta Kōgeki -> B-rank
Neko no Sōsa -> A-rank
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Necro Neko   Fri Jun 15, 2018 12:54 pm

Dobře, teď je to v tom případě v pořádku
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Necro Neko   Tue Jun 19, 2018 4:58 pm

Já se do toho teda taky šťournu Very Happy podle mě je bodů 24, ale můžeš mít 25, což mi až tak nevadí Very Happy, ale zmiňuješ tam Sunu, ze které se stala Bochi, jenže ze Suny se stala Kotei Very Happy Tudíž je na místě změnit vesnici/kus životopisu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Necro Neko
Arashi B-rank
Arashi B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Necro Neko   Wed Jun 20, 2018 3:51 am

Pridala som teda ten jeden bod. Zase som to zle vykalkulovala. :-D
A čo sa týka dediny, ono to bolo myslené tak, že sa schválne presťahovali na územie mimo Sungakure no Sato. Bochi tam je teda správne. :-) Samozrejme, viem, že Sunagakure je teraz vlastne Koteigakure. :-)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Necro Neko   

Návrat nahoru Goto down
 
Necro Neko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy-
Přejdi na: