Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 NEKO NO ICHIZOKU

Goto down 
AutorZpráva
Necro Neko
Arashi B-rank
Arashi B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 02. 17

PříspěvekPředmět: NEKO NO ICHIZOKU   Wed Jun 13, 2018 7:53 am


NEKO NO ICHIZOKU
Nejde ani tak o klan, ako rodinu, ktorá si už po dlhé roky udržiava svoje špecifické Hijutsu, ktoré sa dedí len zo ženy na ženu. Muž nie je hodný sa toto Hijutsu naučiť.


  • PÔSOBENIE - Sunagakure no Sato, Bochigakure no Sato

  • ČLENOVIA KLANU - Necro Neko, Mai Neko (sestra Necro - NPC), Kimi Neko (mama, aktuálne vo väzení - NPC), Yoko Neko (stará mama - NPC)

  • STAV KLANU - Keďže ide prakticky len o malú rodinu, ktorá ma jednu vetvu, nie je možné sa ku klanu pripojiť.

NEKO NO HIJUTSU
Ako som už skôr spomínala, túto schopnosť sa učia výlučne ženy patriace k tomuto klanu. Už od narodenia sú prepojené s mačkami, ktoré sú ich verní spojenci, ich Hijutsu je teda inšpirované práve nimi. Je zamerané predovšetkým na ilúzie, z menšej časti ide i o Ninjutsu. Zaujímavosťou je, že ich ilúzie útočia na nepriateľa  tým spôsobom, že otupujú ich vnímanie, zmysly, spomaľujú ich, ba dokonca ich okuzľujú (hlavne pri mužskom pohlaví). V krátkosti, ich špecialitou je manipulácia. Sú ako mačky - využívajú, často sa hrajú so svojou obeťou predtým, než ju odstránia.  Problémom v boji je fakt, že ich ilúzie je mnohokrát ťažšie prekuknúť, pretože ich cieľom nie je protivníka psychicky zničiť ani zdeptať. Ale samozrejme, nie je to nemožné, no treba konať rýchlo. Ich Genjutsu je možné aktivovať buď očným kontaktom alebo charakteristickou vôňou, ktorá je efektívnejším prostriedkom šírenia sa ilúzií.

Zaujímavosťou je, že členky klanu Neko sa snažia čo najviac prispôsobiť štýlu mačiek. Sú trénované už odmalička, vďaka čomu dosahujú priam až nadľudskú ohybnosť, sú rýchle, mrštné, pohybujú sa potichu, nečujne. Spoliehajú sa skôr na iné zmysly, než zrak. Zameriavajú sa na boj s malými zbraňami ako dýky, Tanto, kunaie, no nerobia im problém ani katany či akékoľvek iné zbrane. Šlo o skutočné nájomné vrahyne, ktorých význam v súčasnosti v tejto oblasti upadá po rozpadnutí samotnej Sunagakure no Sato. Je možné, že v budúcnosti to bude už len obyčajný klan.
HISTÓRIA
Klan Neko nemá obzvlášť zaujímavú históriu, keďže ide o malú rodinu, ktorej meno je však poznačené krvou. Klan nevznikol inak, než túžbou istej kunoichi vytvoriť niečo nové, niečo, čo nemá len tak každý. Inšpirovala sa práve svojim summonom, mačkou menom Aiko, ktorá sa špecializovala na Genjutsu, no keďže to započala až príliš neskoro, keď sa už jej telo nebolo schopné prispôsbiť priam mačacej ohybnosti, reflexom, preniesla svoje učenie na svoje dve dcéry, ktoré už zaznamenali výrazný pokrok. Flexibilita. To bolo to, čo im bolo nútené už mladučkého veku. Volali sa Manami a Minami. Áno, boli to dvojičky, ktoré ako prvé osobnosti klanu rozvinuli plný potenciál a stali sa prvými tichými vrahyňami, spadajúce len pod Kazekageho. Už v tom období  sa ich ľudia báli, pretože práve ony mali na starosť odstránenie neželaných ľudí, odporcov systému, nepriateľov, ba dokonca pôsobili aj v iných dedinách, do ktorých sa skrz svoje techniky infiltrovali bez problémov. Boli obávané, pretože síce nemali v porovnaní s inými vrodenými schopnosťami až takú moc, ilúziam odolal len málokto. Málokto sa vyrovnal ich stopovacím schopnostiam. Hovorilo sa dokonca o tom, že sú to sirény - žiaden muž nevedel odolať ich čaru. Jedného dňa však Minami bola zavraždená, čo Manami zložilo, a po tom, čo porodila dieťa, spáchala samovraždu, pretože nedokázala vyplniť prázdnotu po svojej zosnulej sestre.

Nebol to však koniec klanu. Jej dcéry sa ujala jej stará mama, zakladateľka klanu, a rod pokračoval. A existuje až doteraz, hoc od jeho vzniku prešiel dlhý, predlhý čas. Nerozrástol sa, stále sa jedná len o malú rodinu, v ktorej sa dedí toto Hijutsu z matky na dcéru. Tento klan však napriek tomu, že v Sune pobýval už pekne dlho, nemal nejako vysoké postavenie, čo sa zmenilo po tom, čo sa Kimi neko vydala za samotného Kazekageho a splodila s ním dieťa. Po atentáte, za ktorým stála práve ona, a vynesení rozsudku, zvyšok klanu opustil svoj domov a presunul sa do Bochigakure no Sato, kde pôsobí aj v súčasnosti.

CHARAKTERISTICKÉ RYSY
Členky klanu Neko majú zúžené zreničky, presne ako mačky, ktoré sa zúžujú a rozťahujú v závislosti od intenzity svetla. Sú značne štíhle, častokrát sa ich váha pohybuje pod normou vzhľadom k ich výške, aby sa dokázali pohybovať dostatočne potichu a zachovať si svoju flexibilitu. Špecifické sú pre ne i menšie tesáky. V ich blízkosti cítiť omamnú vôňu, ktorá slúži na aktiváciu ich ilúzií. Klan sa riadi striktnými pravidlami, zrad Kageho je neodpustiteľným činom, aj keď k tomu došlo už niekoľkokrát. Samozrejme, pre vyššie dobro.

Medzi zaujímavosti tohto klanu patrí absencia mužského pohlavia. Len málo žien sa skutočne zamiluje, a ešte menej žije v nejakom partnerskom vzťahu. Ten je pre nich skôr príťažou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: NEKO NO ICHIZOKU   Wed Jun 13, 2018 10:35 pm

Se mi zdálo, že jsem to už někde viděla Very Happy
Taková Hra o trůny, zajímavé Very Happy
No, jsem zvědavá na postavu^^
Povoleno^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
NEKO NO ICHIZOKU
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Vlastní Klany-
Přejdi na: