Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kenshiro

Goto down 
AutorZpráva
Kenshiro
Chuunin
Chuunin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 16. 12. 16

PříspěvekPředmět: Kenshiro    Mon Jun 11, 2018 12:44 am

Dlouhou dobu jsem byl mimo Bochigakure no Sato. Nebyla to mise, pamatuji si pouze to že jsem si šel pro povolení na nějakou dobu zmizet. Když jsem totiž brouzdal technikami našeho klanu, našel jsem jednu která by se mi mohla víc než hodit. Jednalo se o techniku Shimogakure no Jutsu. Technika velice podobná Kirigakure no Jutsu, až na to že uživateli byli skutečně pouze členové klanu Yuki.
Po delší cestě jsem narazil na údolí, které bylo jak z jiného světa, oproti tomu jak moc známé Bochigakure a celkově Kuri no Kuni. Musel jsem se pousmát. Ne proto že by mě výhled na toto místo uchvátil, ale právě proto že klima zde bylo jiné, což znamenalo dokonalého protivníka k tomu abych byl schopen tuto techniku ovládnout na skvělé úrovni. Přeci jen to byl stále D-rank, i přes to byla složitější, natož v takovémto podnebí.
Nadšen jsem sklouzl za pomocí své techniky Kōsetsu no Jutsu rovnou dolů k vodě. Taky proč šlapat ten velký kopec, musel jsem si nějak ulehčit...život, no ne?

Když už jsem byl u jezera, vytáhl jsem si svitek, respektive jeho kopii, která jsem roztáhl. Studoval jsem ho asi hodinu, respektive jsem ho neustále dokola četl. Princip byl opravdu naprosto totožný jako u Kirigakure no Jutsu, takže by mi toto mohlo skvěle zjednodušit...život! Bože, byl jsem pyšný na svou prokrastinaci, protože mi umožňovala naopak hledat ty nejlepší vychytávky, nejjednodušší cesty, nebo naopak rychlejší.
Jenom jsem si prokřupal prsty, trošku se protáhl a sepl ruce do základní pečeti. Zavřel jsem oči, mírně jsem se pokrčil v kolenou a koutkem oka jsem se díval, jestli břeh jezera zamrzá, nebo jestli tráva na které jsem stál začíná být orosená. Asi po chvilce to začalo, ale poněkud jinak než jsem chtěl sám. Nikdy jsem nedokázal plně kontrolovat Hyoton a proto místo toho aby bylo prostředí v mrazu, opravdu natvrdo zamrzlo, pevně. Normálně by to asi bylo fajn, ale toto bylo jenom výsledkem mé nepozornosti a očividně nebezpečné i pro mě, protože jsem se nemohl hnout z místa. Moje nohy se zmrazily totiž také. Jenom jsem si povzdechnul. Kdybych tu tak měl někoho kdo ovládá katon, bylo by to ještě jednodušší... Poškrabal jsem se na zátylku, chytl ručku svého meče, jedním švihem se z něj sundala stříbrná vrstva, že byl na konec modrý a pohltit všechen mráz který jsem tu napáchal. Nechtěl jsem to používat, ale očividně nebyla jiná možnost.
"Yosh, znovu! Zhluboka jsem se nadechl. Těchto pokusů zde nebylo málo, ale nebyla to natolik těžká technika abych jí na třetí pokus nedokázal. Byl to ale pouze začátek, musel jsem kontrolovat klima, nesměl jsem to přehnat, muselo to být perfektní a co ještě brutálnější bylo když jsem to na konci dne vyzkoušel v kombinaci s Kirigakure no Jutsu. Dokonalé prostřední pro dokonalého muže jako jsem já. Byl jsem schopen naprosto dokonale využít i přírodu která byla proti mě ve svůj vlastní prospěch, udělal jsem si pro sebe dokonalé bojiště. Mě ale nešlo jenom o techniku, chtěl jsem se naučit tuto techniku využít pro sebe, udělat si plán, co všechno bych s ní mohl dokázat, co všechno bych mohl kombinovat. Umět nějakou techniku je jedna věc, ale umět jí správně využít byla ta druhá. Mě vždy šlo spíše o to druhé a proto jsem zde strávil asi týden, než jsem si dokonale vytvořil synchronizaci a než jsem si načal pár plánů a kombinací které bych mohl jednou v pravém boji využít. Nebyl jsem jen tak někdo, nechtěl jsem být jen tak jedno. Vždy jsem přemýšlel hlavou a skutečnost o tom co je tato oblast v kombinaci s mým mečem mě naprosto fascinovala. Samozřejmě jsem nevěděl jestli by mi toto přerušila nějaká technika Katonu, to ještě budu muset zjistit, i přes to jsem se cítil spokojený.
Další na řadě byla poněkud vyššího ranku, ale tu jsem neměla u sebe, respektive bych musel požádat stařenku aby mi jí poskytla, což zase bude...akce která mi ten život zkomplikuje, ale ano, zkoušel jsem to. Přes tu babu nejsou žádné obkličky, žádné zkratky...tam se muselo jít napřímo, nešlo to nijak obsrat, jak rád říkám.

Sbalil jsem si saky paky, ještě jsem uhladil ohniště které jsem si tu přes noci udělal a podíval se na oblohu. To jezero bylo skvělé, nejenom na to že se stalo skvělým místem pro mě a mé...učení, měl jsem tu klid, ale také na koupel. Zdálo se mi jako kdyby mělo každý den jinou teplotu, od toho jakou vaše tělo právě potřebuje. Cestou zpět jsem si ještě vyslechl spoustu historek a místní se mě ptali na to jaký jsem tam měl pocit. Byla pravda že toto místo se stalo mým oblíbeným, rozhodně ano. Jestli jsem ale věřil legendě, to se říct nedá. Bylo zde i přes to něco co jsem považoval za neobyčejné. Což je vzhledem k mému postoji k životu a celkově charakteru opravdu zvláštní.

UČENÍ: Shimogakure no Jutsu (D-rank), termín = 10.6.2018 - 16.6.2018
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kenshiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Učení technik a zvyšování bodů-
Přejdi na: