Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Santsuno

Goto down 
AutorZpráva
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

Poèet pøíspìvkù : 122

PříspěvekPředmět: Santsuno    Wed Jun 06, 2018 11:25 pm

SANTSUNO 

Patrí to k jedným z vychýrených miest. V podstate pútnických, nachádzajúcich sa v bývalej Oto no Kuni. Vychýrené je toto miesto hlavne pre informácie, ktoré tu človek môže získať. Rovnako ako aj služby, ktoré ani vo veľkých shinobi dedinách nebývajú tak úplne zvykom. Santsuno slúži ako taký HUB pre nukeninov a potulných, hľadajúcich prácu. Taktiež aj ako market či čierny obchod, ktorý však hlavne kvôli úplatkom Damiyo miestneho národa toleruje a svojim spôsobom aj preferuje. 

Toto miesto ako také sa nespolieha na nejaké jednotné zabezpečenia. Je rozdelené na množstvo districtov, v ktorých vládnu taký svoji vlastný malý obchodníci, starajúci sa o túto časť a zabezpečujúc svojim častiam ochranu či správy chod. V Santsuno sa dajú nájsť rôzne obchody, pre Shinobi zaujímavé hlavne tie so zbraňami či zvitkami a technikami, rovnako ako aj informáciami. Niekedy sa v týchto obchodoch nájdu aj veľmi zaujímavé veci, ktoré sa však v rukách obchodníkov dlho neohrejú. Problém s týmto miestom je snáď len ten, že všetky tieto veci sú extrémne drahé. Zbrane ani tak nie, ale napríklad zvitky. Nemôže si ich kúpiť každý a obchodníci sami nedokážu robiť kópiu ničoho, čo je nad nejaký B rank. Všetko vyššie si Shinobi musia nájsť iným spôsobom. 

Je to tiež HUB pre rôzne skupiny. Či už organizovaného zločinu, alebo len nejaké tými potulných plniacich misie pre rôznych ľudí. Od feduálnych pánov, až po nejakých klasických farmárov ktorý sa len chcú vysporiadať s miestnymi lapkami, či práve naopak. Nie je to miesto, kde by mal "poctivý" shinobi zavítať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Thu Jun 07, 2018 12:02 am

"Koľko?" Spýtala som sa muža, ktorý stál predo mnou a so znaleckým okom skúmal obrovský zvitok, ktorý som mu doniesla sa odpečatenie. Nebola som naivná a vedela som, že vo zvitku môžu byť ukryté pasce, rovnako ako nejaké fuinjutsu, ktoré by som pravdepodobne nevedela prelomiť. No neklamme sa. Nechcela som zvitok predať. Práve naopak, chcela som ho pre seba a len som potrebovala schopného shinobiho, ktorý by mi bol schopný ho otvoriť. 
Muž sa na zvitok znova zahľadel a s povzdychom pokrčil ramenami. 
"Tak.. pol milióna by mohlo stačiť. Ale ak sa podelíš o obsah, spravím ti zľavu." navrhol. Bol to obchodník, ako inak. Veselo som sa na muža usmiala. 
"Si si istý, že to zvládneš? Obsahuje veľké množstvo techník z bývalej Iwagakure, rovnako ako aj Sunagakure no sato. nemyslím si, že to bude oriešok." Prevrátil nad mojimi slovami očami.
"A to si myslíš že to budem robiť ja? Na to mám ľudí.. tschh.." 
"Aháaa.. konexie hm?" Podvihla som bradu, až mi moje nanovo nafarbené zelené vlasy spadli z ramien na chrbát. No musela som na jeho obchod tak či tak prikývnuť. Keď už z ničoho iného, tak aj pre to, lebo som si sama potrebovala na tomto mieste nejaké konexie spraviť. Podali sme si ruku a ja som ho nechala, nech zavolá tých svojich ľudí. 
--- 
Trvalo to pomerne dlho. Niekoľko hodín. Nakoniec sme sa však pozerali na otvorený zvitok, ktorý bol zbavený všetkých nástrah a pascí, ktoré tam kto mohol zasadiť. 
"Bol to problém?" Spýtala som sa po chvíľke, pri čom som si pozerala písmená a rôzne nákresy. Gora, čo bolo aj meno obchodníka len kývol ramenom na znak, že to nestálo za zmienku. 
"Predsa len sú za to zaplatený.. takže, máme dohodu a ak dovolíš." Pousmial sa. Zobral si vlastný zvitok a začal pomerne šikovne prepisovať niektoré techniky, ktoré sa mu zo zvitku pozdávali. Niečo, čo mohlo byť pre biznis. Tie mocnejšie samozrejme nie, všetko malo svoje pravidlá. Po zaplatení zvyšku peňazí som si zvitok zobrala do rúk a odniesla som ho až do hostinca, v ktorom som bola ubytovaná. Malo to tu naozaj starú atmosféru, žiadny špeci hotel, len podniky, ktoré dole servírovali jedlo a pitie, zatiaľ čo hore ubytovávali ľudí.

Začiatok učenia Doton: Keijūgan no Jutsu (zvitok)

Až keď som bola vo svojej objednanej izbe, zvitok som znova roztvorila a pustila som sa do lúštenia a čítania. Neboli tam žiadne citlivé informácie o dedine, to naozaj nie. Jednalo sa skôr o techniky, pomerne jednoduché, niektoré zložitejšie, žiadne Hijutsu a ani Kinjutsu som tu nenašla. Možno len zmienky ale.. tie ani tak nestáli za to. Rozmotala som ho v podstate až celý, pri čom som na konci narazila na techniky, ktoré v minulosti používali hlavne Tsuchikage a niečo, čo by som teoreticky mala zvládnuť aj ja. 
"No.. prečo nie." Povedala som si. Sedela som na zemi, zvitok som mala v podstate na kolenách, pri čom jeden koniec išiel na jednu stranu izby, zatiaľ čo rozrolovaný papier som mala pod tým, čo som teraz čítala. Technika bola pomerne náročná, keďže nevyužívala žiadne ručné pečate. Aj tak som však jednu spravila, čisto pre lepšiu koncentráciu. Jednalo sa o Doton: Keijūgan no Jutsu. Technika, ktorú som si síce vedela nahradiť aj mojim dáždnikom, ale pre čo to nevedieť aj bez toho? Predsa len som neplánovala dáždnik ťahať všade zo sebou, bolo to nápadné. Nápadnosť bolo to posledné, čo som teraz potrebovala získať. Koncentrovala som moju dotonovú chakru do celého môjho tela, na čo som sa pokúsila "odľahčiť" moje telo ako také. Nepodarilo sa mi to tak úplne, teda skôr vôbec .No nedivila som sa. Prvý krát to bolo vždy skôr také strieľanie na prázdno. Do kariet mi hralo snáď len to, že som Doton ako taký už ovládala. S povzdychom som zatvorila oči a pokúsila som sa o to znova. Znova bez úspechu. Čakal ma ešte dlhý deň...
Návrat nahoru Goto down
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Thu Jun 07, 2018 8:58 pm

Tohle místo prostě vědělo jak žít! Bylo to takové shinobi Las Vegas! I když, víc než kasín tu bylo všemožných obchodů a pochybných putyk, kde člověk mohl koupit snad úplně všechno. Stejně tak se ale mohl dost rychle ztratit nebo se zaplést se špatnými lidmi, ale... to se mě netýkalo. Mně se špatní lidé vyhýbali obloukem! A ne nebylo to tím, že bych byl nějaký obávaný nebo tak něco, jen... kdokoliv bral svou práci vážně se mi obloukem vyhýbal. Hold, ne každý dokázal vystát můj věčný optimismus.
Každopádně, nepřišel jsem sem jen nasávat atmosféru velkoměsta, i když jsem jí měl fakt rád. Přišel jsem si sem najít nějakou menší práci, protože mi tak nějak docházely peníze. Můj životní styl patřil k těm nákladnějším a tak jsem musel nějaké ty shinobi prácičky brát celkem dost často. Nebyl jsem nikterak vybíravý, tedy až na nějaké vážně pochybné věci jako byly nájemné vraždy, těm jsem se snažil vyhnout. Ale jinak jsem bral prakticky všechno a bylo jedno, jestli to byla ochrana farmářů, sabotáž a nebo jen nějaká krádež. Mé kroky se tak zastavily v jednom podniku, který se na první pohled mohl zdát jako jakási nálevna, no ve skutečnosti to byla jakási informační stanice, kde člověk mohl nalézt jak všemožné informace, tak i kontrakty a mise. Platilo tu jedno jednoduché pravidlo. Kdo dřív přijde, ten dřív bere!
Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Thu Jun 07, 2018 10:42 pm

Zišla som z mojej izby, ktorej akurát dnes skončil nájom. Keďže som bola viac menej na mizine kvôli odpečateniu zvitku, ktorý som teraz držala pod pazuchou, nemohla som si dovoliť prespať tu v podstate ani o deň viac. Až tak mi to nevadilo, celkom to stálo za to. Hlavne po tom, ako som mala v noci čas zvitok preskúmať do hĺbky. Neobsahoval síce žiadne extrémne krutoprísne techniky, no našlo sa tam pár zaujímavých, vrátane tej, do ktorej som sa pustila už včera hlbšie. Síce som s mojim nočným tréningom nepochodila o moc ďalej, čo už.. času som mala dosť. Po zídení a vrátení klúčika hostinskému, som sa vydala k jednej z tabúľ, kde boli vyvesené plagáty s ponúkanými úlohami a nahrubo načrtnutými odmenami. Rovnako, ako aj predpokladaná úroveň a obtiažnosť úlohy. Bolo tam toho celkom dosť. Úprimne v mojej momentálnej situácií by sa najviac hodil headhunting. No to bolo asi najrizikovejšie, keďže tam bol zaručený stret zo schopnými shinobi. Zasnula som si pramienok vlasov za ucho. Pohľad mi padol na prenos balíčka, pri ktorom bola jediná podmienka - nerozbaľovať ho. V podstate to chcel prepašovať niekto odtiaľto do Kuri no Kuni, no nie do Bochigakure no sato.. vďaka bohu. Strhla som plagát a len som sa pozrela na kontaktovanú osobu. Yep, bolo to celkom fajn. Možno by to však chcelo aj nejakého partnera. Rozhliadla som sa. Nevyzeralo to tak, že by tu v túto dobu bolo moc shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Fri Jun 08, 2018 8:00 pm

Měl jsem dneska opravdu štěstí! Přišel jsem sem v dobrý čas, takže se to tu nehemžilo jinými lidmi, kteří by mi mohli nějakou tu šťavnatou prácičku vyfouknout. Teda, pár lidí tu bylo, ale vzhledem k počtu plakátů to byl dost zanedbatelný počet. Pomalu jsem procházel okolo tabulí a koukal se, co je dneska v nabídce. Vražda, únos, vražda, sabotáž, ochrana, přenos balíčku? Zajímavé! K tomu se kdyžtak vrátím. Vražda, krádež, krádež, krádež, drogy... chjo, dneska pěkná bída tedy! Jak se zdálo, nic mi nepadlo zrovna do oka a tak jsem se rozhodl vrátit pro to jediné zajímavé a tím byl právě ten přenos balíku, který zněl na dost lehce vydělané peníze a proč se zbytečně namáhat, když to jde zdánlivě jednoduchou cestou, že ano. Když jsem se však otočil, abych ten plakát strhl a misi tak přijal, uviděl jsem, jak už ho strhává někdo jiný! Rychlým krokem, div jsem neletěl jsem došel až k té dívce, která vypadala jakože dost sympaticky a všechno, to jo, ale... já tu misi chtěl! Dobře, ne tak moc, abych se o ní hádal nebo pral, to zas ne, ale pořád. "Zdravíčko, slečno!" prohodil jsem jejím směrem vcelku veselým tónem a nahodil u toho široký úsměv hodný holywoodské hvězdy! "Přijde mi, že jste si asi trošku spletla plakát... dle mého jste si chtěla vzít tenhle!" strhnul jsem plakát hned vedle a ukázal jí ho, no nedalo mi to a podíval jsem se na něj taky. Sakra, blbý lov kanců... "Ah, těsně vedle, myslel jsem tenhle!" byl jsem přesvědčený, že teď už to musí být něco dobrého! No, když jsem jí ten plakát ukázal a pak se na něj i sám podíval, div jsem z toho nechytil tik v oku. Ochranka na svatbě? Vážně? Kdo si sakra dá takový plakát zrovna sem! "Ehm, no... svatby jsou přece fajn ne?" řekl jsem s lehce křečovitým úsměvem, protože tohle byl sakra trapas! Ale, třeba se nade mnou slituje a ten plakát mi dá z lítosti! Nestěžoval bych si... vážně ne.
Návrat nahoru Goto down
Itama Uchiha
Nukenin S-rank
Nukenin S-rank

Poèet pøíspìvkù : 15

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Sat Jun 09, 2018 3:57 pm

Santsuno, město plné dění. Popravdě mě existence tohoto místa překvapovala. Tolik vesnic a žádný odvážlivec co by se snažil jeho lid nebo i obchodníky eliminovat. Prosím, toto místo bylo plné lidí toužící po odměně. Spíš než úkryt pro ty nechtěné to sloužilo jako aréna kde se každý musí poprat o peníze. Samozřejmě jsem měl po celou dobu na sobě svůj plášť a přes hlavu kapuci. Skrývat svou identitu přes henge jsem nehodlal, byla to velká otrava.
Měl jsem sice své plány, ale potřeboval jsem se nějak lépe připravit, takže jsem procházel od krámku do různých obchodů a sledoval jaké zboží se zde může vyskytovat. Denki by byl nadšen, kdyby viděl tu obří pilku na kosti. I přes to jsem k němu zatím neměl žádné citové vazby, v případě kdyby ano, možná bych mu jí i koupil. Ten kluk byl ale blázen, nepochyboval jsem o skutečnosti že takových má někde celý sklad.
To co mě však ještě víc zaujalo byla tabule, na které byly úkoly podobné misím, až na to že odměny byly na jiné úrovni, respektive byly poměrně vtipné, na můj vkus. Byli tam dvě nechtěné existence, už z dálky jsem poznal že nejsou párem, spíše bych typoval že si vidí poprvé. Nijak mě to nezaujalo, ti dva. Spíše to co drželi v ruce. Ten muž se opravdu snažil jí ten plakát vzít a nahradit ho za nějaký ubohý job? Musel jsem se jenom mírně pousmál a zastavil jsem se. Neměl jsem v plánu jim nijak věnovat svůj pohled, akorát jsem nastavil ruku na stranu, směrem k nim.
"Jestli je tam peněžní odměna, byl bych ochoten Vám dát dvojnásobek, pokud mi ten úkol předáte, slečno." Mohla jenom spatřit můj mírný úsměv, respektive koutek který mi vyklouzl vzhůru. Nějaký balíček mě nezajímal, šlo tam o to se dostat do Kuri no Kuni a pokud chce někdo něco takového, muselo to být z nějakého důvodu. Dostat se přes tuto misi do Bochigakure no Sato a setkat se s tou stařenou, jo, to mi za to stálo. Potřeboval jsem spojence a ta babizna už pomalu ani neznala svoje jméno. Za to schopnosti měla rázu který jsem potřeboval. No, možná v tom bylo i něco jiného, ale proč bych to hned na začátek zmiňoval.
Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Sun Jun 10, 2018 6:17 pm

Najprv ku mne prišiel pomerne mladý chlapec. Všimla som si ho, až keď mi pod nos strčil nejaký iný papier a ja som sa naozaj divila, že niekto stále vyvesuje aj podobné somariny. Predsa len toto bol HUB pre nukeninov, potulných a podobne. Misie podobných charakterov boli skôr žart od deciek, ktoré v tomto meste bývali. Musel byť celkom nový.. a to nie len v tejto branži, ale v tomto celom.. systéme shinobi. Alebo bol jednoduchý no, každopádne som spočiatku nevedela, čo mu na to povedať. Uvedomila som si, že má záujem o to, čo som práve držala v rukách. Vyzeral tak trocha ako hlupák a tak ma napadlo, že by bolo možno fajn, spojiť sa s ním, aspoň na túto misiu. "Vieš.. keď chceš.. môžeš sa..." Nedopovedala som, pretože ku mne podišiel ďalší, tento krát skôr muž. Bol zahalený pod kapucou a nevidela som mu dobre do tváre, čo bolo možno aj dobre, vzhľadom na jeho identitu. 
"Teda.." Začala som. Prekvapil ma. Vyplatiť ma teraz v podstate len za to, že som nejaký papier strhla z nástenky skôr než on. Jeden nepoteboval byť génius, aby sa dovtípil, že mu išlo o niečo iné. Len som však pokrčila ramenom, prečo nie.
"50 000 ryo je odmena za misiu, ak mi podľa tvojich slov zaplatíš 100 litrov... je tvoja." Podvihla som papier čakajúc, čo on na to. Teda možno sa to nepáčilo tomu chlapcovi ale, peniaze na tomto mieste viac menej hovorili. A mne by sa hodilo, znova si nejaký ten cash našporiť.
Návrat nahoru Goto down
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Sun Jun 10, 2018 8:48 pm

Uznávám, moje náhodná nabídka náhrad nevyšla zrovna podle představ, ale to neznamenalo, že bych se chtěl jen tak vzdát! Když se ale nějak vzpamatovala z mého nevinného přepadení a už už to vypadalo, že mi nějak odpoví a že to vypadalo nadějně, objevil se nějaký jiný týpek s tím, že ten plakát koupí! Jako vážně? Chápu, že to byla fakt dobrá prácička, ale jaký mělo smysl přeplácet odměnu? To jsem prostě nechápal. "Fíííha, kamaráde, ty ten plakát musíš fakt chtít! Je ti jasné, že na tom proděláš?" prohodil jsem dost bezstarostně jeho směrem, i když na poslední větu jsem nahodil jakože rozumný výraz, že mu vlastně dávám dobrou radu do života. Jop, byl jsem tu nový a bylo to na mě vidět.
Návrat nahoru Goto down
Itama Uchiha
Nukenin S-rank
Nukenin S-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Sun Jun 10, 2018 9:41 pm

Moje ruka rázem ztuhla když zmínila že za ní chce sto tisíc yenů. Teď mě ten plakát zajímal ještě víc. Kdo by proboha platil padesát tisíc za misi a co mi ještě bylo podivnější, kdo by takovouto misi vyvěsil na tu přiblblou nástěnku. Tolik jsem zrovna po kapsách opravdu nenosil, ne že bych neměl peníze jinde, ale pochyboval jsem že někdo jako ona by mi uvěřili že jí je dám později, což bych zřejmě ani neudělal.
Ruku jsem složil opět nazpět, zatímco ten kluk vyřkl svou radu do života, která byla vskutku pravdivá. Prodělal bych, ale na svou stranu bych měl alespoň důvod tam zamířit a popravdě jsem o tu misi měl ještě větší zájem. Pokud někdo chtěl přepravit nějaký balíček do Kuri no Kuni a dal by za něj převozci 50 tisíc yenů musel opravdu dbát na to aby nevznikli komplikace. Po tom co se děje mezi vesnicemi mi nic nebylo, avšak tento balíček mohl být vskutku důležitý a v tom případě pro mě velice cenný pokud jsem chtěl nějakým způsobem následně obchodovat já.
"Za převoz balíčku za odměnu padesát tisíc yenů je poněkud moc, nezdá se Vám, slečno?" Pomalu jsem se otočil čelem k nim a mírně jsem se pousmál. Přeci si nemohli myslet že tato mise bude jen tak něco, popravdě jsem měl pocit že v tom bude něco víc, nebo mohlo by být. V případě že to sem dal špion z Bochi bylo více než jisté že při tom převozu budou litovat a pak skončí někde ve věznici a prskající Bochikage které lítá protéza na všechny strany. Lidé sem často věšeli různé věci a proto by si i ti co je berou měli dávat pozor.
Pohlédl jsem na toho kluka a opět na tu dívku. Toho kluka jsem opravdu neznal, za to obličej té dívky jsem už párkrát spatřil. Ne naživo, spíše za odměnu která je na ní vypsaná a musel jsem se pousmát. Očividně to neměla lehké.
"Hmmmm..." Trošku jsem se zamyslel, než jsem dospěl k jednomu ze závěrů.
"Neznám vaše schopnosti, ale na tuto misi by jste si spíš měli najít tříčlenný tým dobrých shinobi. Nezdá se mi že by to bylo úplně bezproblémové. Vesnice si taky dokáže zaplatit balík aby dostala nějakého nukenina." Pohlédl jsem letmo okem zase na ten plakát. Spíš jsem měl zájem o ten balíček než o samotný převoz, ale musel jsem se toho vzdát. Přeci jen jsem měl lepší plán pro své další akce.
"Každopádně přeji hodně štěstí. V případě kdy by jste si to rozmyslela, možná bych pro Vás měl lepší nabídku než je obyčejná přeprava balíčku za peníze." Mírně jsem kývl hlavou na znak jakési...úcty k ženám, kdo ví, byl jsem tak naučený. Následně jsem se jenom otočil na patě a šel směrem k baru, poměrně známému, avšak společností která zde byla výbušnější a objednal jsem si saké.
Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Sun Jun 10, 2018 10:07 pm

Čím viac hovoril, tým menej som si myslela, že u seba toľko peňazí má. Teda.. nebola to až taká pálka, to naozaj nie. Mala som svoje teórie čo by balíček mohol obsahovať. Pravdepodobne nejaké drogy, ópium či niečo podobné. Dávalo by to zmysel, predsa len sa nemal zaniesť priamo do Bochigakure no sato, ale len do Kuri no Kuni na určené miesto.
"Úprimne.. si nemyslím že to je tak veľa. Nie pre tento typ práce." Povedala som mu úprimne. Predsa len C rankové misie boli vyplácané tiež v tomto rozmedzí. Bola ale pravda že v poniektorých merítkach boli C rankové misie myslené pre Chuninske tými, čo sú už skúsený shinobi. Nemala som však z tohto prítomného dobrý pocit. Správal sa.. ako to povedať. Ako keby si príliš veril. Znamenalo to, že bol buď blázon, alebo si toho už zažil dosť na to, aby túto istotu v seba nabral. Na druhú stranu ten chlapec nedokázal vôbec čítať v situáciach. Naozaj musel byť nový. Plagát som si pred očami neznámeho schovala do výstrihu mojich šiat. 
"To je dobre... celkom výhoda v tejto brandži hm?" Nadhodila som milý úsmev. Bolo to mierené na jeho slová o tom, že nepozná moje schopnosti. Úprimne som si v duchu hovorila, že by to tak mohlo aj ostať. Keď však nadhodil niečo o nejakej ponuke...
"Klamala by som, ak by som povedala, že ma to nezaujíma..." Ruky som si dala v bok, na čo som sa pozrela na chlapca, ktorého.. no čo, v najhoršom ho môžem nechať za sebou no nie?
"... ale znie to ako kopec problémov, ktoré nepotrebujem. Všetci to poznáme hmm? Jednoduchý život je dobrý život." Znelo to, ako keby tie slová patrili práve mladíkovi, no realita bola taká, že boli smerované odchádzajúcemu neznámemu.
"Chceš sa pridať? Celkom by sa zišla živá spoločnosť.. začína mi to tu naháňať husacinu. Dám ti 30%." Žmurkla som na neho. Hlavou som ešte na chvíľku pootočila k tajomnému mužovi, ktorý po mne túto úlohu chcel odkúpiť. Aspoň kým sa nedozvedel, čo stojí.
Návrat nahoru Goto down
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Mon Jun 11, 2018 5:18 pm

Upřímně? Neměl jsem ponětí, o čem se tady baví a tak jsem byl zkrátka na chvíli zticha, i když to nebylo vůbec lehké! Teda, chápal jsem, o co šlo tomu cizincovi, přeci jen práce je práce, ale pořád, kdo ví, co by to bylo. Rodiče mě vždycky učili, abych si nebral mise od neznámých lidí na ulici! Teda, bylo to o bonbonech, ale princip stejný ne? Ale, nakonec jsem si přeci jen neodpustil menší poznámku na konto vesnic, které lovily nukeniny "No, máme štěstí, že my nukenini nejsme" prohlásil jsem tak bezstarostně, jak jen to šlo a mávl nad tím rukou, že se o nás nemusí bát. Já si nukenina totiž představoval jako klasického záporáka, takže jsem si nedovedl představit, že by jím mohl být i někdo na první pohled normální. Každopádně, když se měl cizinec k odchodu, tak jsem mu samozřejmě nezapomněl vesele mávnout na rozloučenou. Byl jsem přece dobře vychovaný! Pak na mě ale promluvila ta dívka, čímž si hned získala mou pozornost. Koukat se na záda odcházejícího cizince stejně nebylo nic zajímavého. Když mi ale nabídla, že se můžu přidat, tak jsem na tváři vykouzlil zářivý úsměv, div se od něj nelesklo! No a co, že mi chtěla dát jen 30% Peněz to pořád bylo dost a navíc, přátelé se vždycky hodí! I když... není to pořád ten stejný případ jako s bonbony? Nah, tahle vypadala mile, určitě byla neškodná. Někdo s takovou tváří přece nemohl být vrah ne? "Jasně, že chci!" vyhlásil jsem energicky, přičemž jsem zahodil všechny ostatní plakáty někam za sebe. "Jinak, já jsem Akira" natáhl jsem k ní svou ruku s milým úsměvem. Ne, nedocházelo mi, že se mezi shinobi ruce nepodávaly. Asi jsem nedával dost pozor, když se mě snažili nějakou tu etiketu naučit. Co už.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Mon Jun 11, 2018 6:25 pm

Santsuno bylo místo které jsem neměl již z principu zrovna v lásce. Vskutku vychytralé místo kde můžete zjistit plno informací a nakoupit věci, které se běžně neprodávájí. V Santsuno na rozdíl od většiny měst rozhodovala cena a nikoliv morálka, která se mnohdy jeví jako slabost, než jakkákoliv výhoda. Důvod proč tohle místo nerad navštěvuji je prostý a snadný. Pokud se tohle místo svým způsobem proslavilo jako HUB nukeninu, potulných a dalších podivných invididuí, tak není pro takové lidi pohyb v něm příiš bezpečný. Kdybych byl klasický vesnický balík, který se živí poctivou prácí a rozhoduje o pohybu stráží, tak bych tady rozhodně nechal hlídkovat tolik ANBU, DENGENU nebo Arashi, že by jich bylo víc než civilistu. V této pokroucené době by nikdo neřešil že tato oblast nespádá pod žádnou vesnici. Zkrátka je to místo ve kterém se nechci jako hledaný shinobi příliš zdržovat.
Přesto se ale našli svým způsobem obchodní povinnosti, které mě zavedli k tomuto místu. Prodávájí se tu svitky, které se povětšinou špatně schání. Hledal jsem takovou poměrně exkluzivní techniku, která nebyla v minulosti příliš používána. Neměl jsem zrovna ani dostatečný obnos peněz abych si jí mohl potencionálně koupit, jestliže najdu prodejce. Na druhou stranu znám možnosti jak si takovéhle věci zařídit i bez peněz. Jedná se o taktiku která se nazývá ‚‚something for something‘‘, neboli ‚‚něco za něco‘‘. Velmi často to bývali právě služby obchodníkům, které málokdy odmítli.
Dneska jsem ale měl v plánu zvolit jinou metodu, jedna-li se o obchod se svitky.
Kdysi dávno jsem odcizil jednomu vysoce postavenému vládci země svitek zvaný jako Doton Soseijutsu: Shishi Dojō. Pravděpodobně se jedná s Kuchiyose: Edo tensei o nejvíce amorální techniku, která kdy spatřila světlo světa. Oživování mrtvých není zrovna v dnešní době IN. Nejsem hloupý a znám cenu tohohle svitku na černém trhu. Zároveň vím že jestliže techniku kterou žádám vyměním za kterou momentálně vlastním, tak se obchodník značně plácne přes kapsu, jakmile mu navrhnu rozdíl na doplacení.
Přes tohle všechno vím že takováhle nabídka se neodmítá.
Obcházím mnoho obchodu ve kterých se vyptávám jestli v nedávné době neviděli nějaké exkluzivky. Jednohlasně tvrdí že nic takového neviděli. Abych byl upřímní tak mám zálusk rovnou na dvě techniky které chci zařadit do svého arzenálu. Poté záleži pouze na tom, jakou techniku najdu první. Kekkaimon Gofūjutsu: Hachimon Heijō nebo Jibakujutsu. Takhle procházím na přeskáčku obchody s tím že se zastavím u jednoho, který mě zaujme a tak do něj bez váhání vkročím a udělal jsem správně.
Mladý, poměrně dobře vypadající muž na poměry Santsuno mě začne obsluhovat. Netrvalo dlouho a pověděl mi že se jedná o specializování obchod s takovými techniky. Jakmile mu byl řečen má prosba tak se pouze usmál a zašel do skladu. Šlo slyšet házení s věcmi a usilovné hledání svitku o kterém byla řeč. Po chvilce vyběl s rovnou dvěma svitky které položí na stůl. Bylo trochu šokující že má na skladě oba a tak na jeden z nich ukáži. Bylo to spíš náhodný pohyb, který ukázal na jeden ze svitku, než nějaké dlouhodobé a strategické promyšlení. Techniky byli podobně vzácné a v budoucnu je stejně ovládnu obě. Pouze jsem si vybral tu techniku s kterou chci začít. Následně mu ukáži svitek za který bych to rád vyměnil. Vůbec nepřemýšlel a okamžitě to přijal. Byl to obchodník a znal ceny takových technik, které jsem mu přinesl. Byl jsem v takové náladě že nebylo ani v plánu z něho tahat peníze na víc. Pouze jsem se rozloučil a odešel stejnými dveřmi. Nejspíš bych se vydal pryč, ale zarazila mě skupina dvou lidí, které se bavili o nějakých procentech.
Peníze by přišli vhod a přesto že nejsem zrovna zvaný host tak nedokáži odolat svému neodolatelnému stylu vystupování, který mi psychicky nedá k tomu, abych se do něčeho v čem se točí peníze nepřipletl. Tichou chůzí se vydám k skupince, která si zrovna povídá o kšeftu. Směr kterým jsem šel byl Akirovi do zad. Jakmile se představí a natáhne ruku, tak ho pevně chytnu zezadu za rameno. „Rád tě poznávám Akiro“pronesu temným hlasem s tím že předběhnu reakci mladé ženy. Tohle ho mohlo trochu vylekat nebo šokovat, ale takovéhle chování ke mě prostě patřilo. „Rád bych vám pomohl s vaším kšeftem“ povím již normálním hlasem. Šlo na první pohled poznat, že nejsem běžný tulák, kterých se tu pohybují desítky.  Rozhodně to mohlo působit vlezle s tím se ale nedalo nic dělat.
Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Mon Jun 11, 2018 9:26 pm

Pozrela som sa na ponúkanú ruku. Nemala som problém s tým, mu s ňou potriasť ale... kvôli istej osobe som sa tomu zdržala. Namiesto toho som si založila ruky pod prsiami, naklonila som hlavu na stranu a zamračene som sa pozrela na novopríchodzieho. "Yare yare.." Zamrmlala som si popod nos a skúsla som si spodnú peru. Bol to taký zlozvyk, hraný.. ale stále zlozvyk. Úprimne som nevedela, ako túto situáciu vyriešiť.
"Nehovorím že by som neuvítala ďalšiu pomoc ale.. je to trocha overkill." No bola pravda, že som vôbec netušila, akú úroveň novo príchodzí mal. Podstatne ako u toho chlapca, ktorého som však považovala skôr za takú.. veselú "podporu", aby som po ceste neumrela nudou. 
"Navyše pri rozdelení odmeny, to neznie až tak lákavo." Predsa len. aj keby som aj jemu ponúkla 30%, mne by ostalo už len 40% namiesto 70siatich. Pozrela som sa ďalej na tabulu, kde sa nachádzali nie úplne priame misie, ako táto. 
"Jedine teda.. že by sme zobrali niečo, čo by sa oplatilo pre trojčlenný tým." Zamyslela som sa. Popravde by stačilo splniť niekoľko pomerne ťažších misií a tak nejak by si nás pravdepodobne lokálny ľudia zapamätali. To by sa mohla nejaká práca ponúknuť aj sama. Prečo nie? "Ah sakra.. kašlať na to." Pokrčila som ramenami. "Ak s tým nemá problém tuto Akira, tak ani ja. Moje meno mimochodom, je Gururu." Ruky som z hrude zložila v bok a trocha som vypla hruď. Nie že by som sa snažila na niečo poukázať.. pravdepodobne.
Návrat nahoru Goto down
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Mon Jun 11, 2018 10:13 pm

Tohle místo bylo vážně jako mraveniště! Ještě než jsem se stačil seznámit s jedním člověkem, už tu byl další?  Já to tu fakt žral! "Jo, já tebe taky" ohlédl jsem se s širokým úsměvem na muže za mnou, skoro jako kdybych si ani nevšiml jeho ruky na mém rameni. Teda, samozřejmě že jsem si jí všiml, ale nebral jsem to jako žádnou hrozbu, ani ten jeho temný hlas. Ten mi přišel naopak dost zábavný. Ne vážně, takhle někde lidi skutečně běžně mluví? Svět je tak velkej a různorodej! No a když následně přišlo na řešení kšeftu, musel jsem se zkrátka zeširoka zasmát, protože tohle začínalo znít jako řádná zábava! Nikdy jsem v žádném pořádném týmu nebyl, takže mě ta představa dost lákala. "Já s tím problém nemám absolutně žádný!" podíval jsem se s úsměvem na žlutoočko, jo tak jí budu říkat, to znělo dobře. No a pak jsem se zas ohlédl zpátky na našeho temně záhadného společníka "Vítej na palubě kamaráde!" no a stejně jako on položil ruku na rameno mě jsem ho tentokrát poplácal já. Dobře, on mě předtím neplácal, ale já jeho jo! Pak mi ale došlo, že se žlutoočko konečně představila a že měla opravdu zvláštní jméno. Žlutoočko by k ní sedělo teda líp... "Gururu? To mi k tobě moc nesedí žlutoočko, vypadáš spíš na Akemi a nebo Aneko" prohlásil jsem vzápětí, přičemž jsem si tak zamyšleně promnul bradu při pohledu na ní. Kdo ví, jestli jsem přemýšlel nad jejím jménem, zkoumal její tvář a nebo něco jiného, ehm ehm. Každopádně mi to chvíli zabralo, v přemýšlení jsem nebyl nejrychlejší... ani v nenápadnosti.
Návrat nahoru Goto down
Itama Uchiha
Nukenin S-rank
Nukenin S-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Mon Jun 11, 2018 10:50 pm

Seděl jsem u baru a dopíjel první láhev saké. Popravdě jsem chtěl společnost okolo sebe ignorovat, ale co ti dva, nyní už tři dělali venku, to se zkrátka přeslechnout nedalo. Trošku jsem už začal pochybovat o normální společnosti se slušným vychováním. Jenom jsem si povzdechl a mávl na muže na znak toho že budu platit. Otočil jsem se od baru ke skupince tří postávajících. Žalostné. Založil jsem si ruce na prsou a opřel jsem se o jeden ze sloupů. Ti dva mě ani tak nezajímali, spíše jsem brouzdal svou myslí po tom abych si spojil obličej té slečny a někým koho jsem viděl. Rozhodně to nebyl někdo na koho by nebyla napsaná odměna a očividně byla vlk samotář, jela na vlastní pěst, alespoň do této chvíle.
Samozřejmě jsem neměl v úmyslu se k misi připojovat, spíše jsem zpovzdálí sledoval její reakce na tuto situaci a to jak si poradí. Rozhodně jsem o ní měl zájem. Samozřejmě v tom nehrála roli nijak sexuální přitažlivost, právě naopak jsem byl zvědavý co dokáže. Denku i ten jeho pes se jménem které si nepamatuji byli jedineční. Byli prostě jiní, nechtění, zatímco tato dívka se ve společnosti poměrně bavila, respektive jí žádným způsobem neodmítala, i přes to jsem cítil že oplývá něčím co by se mi mohlo hodit, že má něco po čem bych ve své skupině toužil. Samozřejmě jsem se nijak nehlásil, pouze jsem byl opřený o sloup a díval se okolo sebe, zatímco jsem poslouchal tu skupinku. Vidět je v akci by taky nebylo od věci, přeci jenom byli shinobi, živé bytosti a já bych přeci jenom starostlivý muž. Trošku mi to přišlo jako kdybych pozoroval partu dětí, nepopírám že jsem neměl jisté obavy, přeci jenom...když je pro mě něco zajímavé, chci si to udržet živé, mrtvé už jsou záležitosti pro Denkiho. I když, u toho kluka se nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Mon Jun 11, 2018 11:55 pm

Poslouchám rozhovor než mě Akira poplácá na rameny. Jakmile přestane tak si zkontroluji plášť, jestli mi ho neumazal. Jakmile se přesvědčím  že nikoliv, tak mu s velkou dávkou faleše odpovím. „Dáme se do toho kamaráde“, s tím že další doteky neopětuji.
Následně změním téma na něco vážnější než vítání. Chápu otázku procent, rozdělení, lákavosti či výhodnosti. „Tohle bude právě to nejlepší na našem spojenectví“, přičemž se opřu o nejbližší podpěru. Úmyslně jsem použil termín spojenectví a ne spolupráce.
„Má pomoc by vás nepřipravila o žádné finance“, pronesu tak abych vzbudil co největší zájem. Opravdu mezi námi třemi byl abnormálně veliký rozdíl a nejenom vzhledově. V něčem jsme si mohli být podobný, ale podstata naše práce byla jiná. Někdo to dělal pro peníze, někoho to bavilo, možná naplňovalo, nebo v tom viděl dobrodružství. Já to viděl jako jakýsi nástroj pomsty, vůči lidem, kteří si mě dovolili podvést. Zároveň to má fungovat jako ukázkový případ, vůči ostatním shinobi, kteří by měli podobné myšlenky. „Pomohu vám v této overkill záležitosti s tím že poté pomůžete vy mě“. Závěr věty byl pronesen hlasitěji než počátek. „Nebudu to tady na veřejnosti dále rozvíjet“. Nikdy totiž nevíte kdo vás právě sleduje a odposlouchává. Jednalo se vskutku o zajímavou a vážnou věc v našem světě. Proto mlčení byla nejlepší volba, kterou jsem mohl v této dané situaci zvolit. Jestli se to všechno povede, tak tuto pomstu pocítí necelá jedna třetina shinobi světa. Další dvě třetiny o ní budou vědět s tím že si příště rozhodně rozmyslí koho podvádí. „Garantuji vám že to bude něco opravdu velkého“, dodám jako poznámku na závěr v této zvláštní nabídce. Samozřejmě jsem měl plán, který počítal s tím že to mohou odmítnout. V tom případě bych si vzal procentuální podíl který se nabízí a bylo by to vyřešeno.
Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Wed Jun 13, 2018 8:33 pm

Pozorne som sa pozrela na muža, ktorý sa k nám tak nejak pridal. 
"Oh.. ďalší samaritán hm?" Podvihla som obočie. Nebyť maskovaného muža, ktorý sa odo mňa túto misiu chcel odkúpiť, pravdepodobne by mi to prišlo aj vtipné. Znova som si vytiahla zvitok a pozornejšie som si ho prezrela. Detaily.. informácie.. a to akú osobu máme ešte tu kontaktovať. V tom ma však napadlo, že možno táto.. zhoda okolností nie je ani tak zhoda okolností. Ako sa to hovorilo, nepokúšaj vlastné šťastie?
"Keď si to tak spätne pozriem..." Začala som, na čo som len pokrčila ramenom a zrolovaný plakát som vyhodila do vzduchu. 
"Gomenasai haha.. eh.. nakoniec no.. nepridám sa.. pokojne si ju zoberte." Pre čo som tak náhle zmenila názor? No dôvod bol jednoduchý. Nebola som síce poverčivá, ale naozaj to vyzerlao tak, ako keby sa mi niekto pokúsil naznačiť, aby som tú misiu proste nebrala. Stálo mi to za to? Pravdepodobne nie. Naozaj to nebolo až tak lákavé, nech už som sa na to pozerala jedno koľko krát. S povzdychom som len nechala zrolovaný plagát padnúť na zem, zatiaľ čo ja som odchádzala do ulíc Santsuno. Ani som sa na nich už nepozrela. V podstate ani na jedného. Vyšla som na ulicu, kde som mala v pláne nejaký čas sa len tak potulovať.
Návrat nahoru Goto down
Itama Uchiha
Nukenin S-rank
Nukenin S-rank

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    Thu Jun 14, 2018 4:59 pm

Toto pro mě bylo opravdu překvapením. Ta žena očividně neměla ráda příliš velkou společnost a na tu misi se to všichni seběhli jako supi. Což znamenalo že se kolem ní najednou udělal kroužek. To co mě však přišlo zajímavé bylo to, že jí jednoduše odhodila za sebe. Při tom na to aby jí dokázala udělat přeci jenom potřebovala tým. Ale což už, rozhodnutí byla věc kterou si každý volil sám. Takže se to opravdu stát mohlo, důvodu už jsem se ale nepátral.
Po tom co odešla od skupinky jsem o tu pakáž co se hádala o misi ztratil veškerý zájem a vydal jsem se stejným směrem jako ona. Ne že bych jí sledoval, to už jsem taky nedělal, spíš jsem se o nějaký ten kus od dané skupinky připojil vedle ní, když se jen tak potulovala okolo. Nijak jsem jí nezastavoval, prostě jsem procházel vedle ní a díval se před sebe.
"Jaké je Vaše jméno, slečno?" Sundal jsem si kapuci a s milým úsměvem se na ní při chůzi ohlédl. Nechtěl jsem působit nějak špatně, spíš jsem se snažil být milý. Možná o to nestála, ale nestává se mi často že mi někdo příjde na první pohled zajímavý, takže jsem se zeptal. Byla to první věc, kterou jsem potřeboval vědět. Jak z hlediska zájmu o kunoichi tak i z toho lidského. Byla to slušnost, nechtěl jsem vést nějakou konverzaci pokud jsem nevěděl s kým vlastně mám tu čest.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Santsuno    

Návrat nahoru Goto down

Santsuno
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Okolní svět-
Přejdi na: