Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Horké prameny

Goto down 
AutorZpráva
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 89

PříspěvekPředmět: Horké prameny   Tue Jun 05, 2018 11:23 pm

Horké prameny, jedno z nejlepších míst, kde můžete uvolnit tělo i mysl. Nachází se tu mužská a ženská část, neradím vám si to splést, protože paní vratná je ostrá žena, která se s ničím nemazlí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Wed Jun 13, 2018 10:37 am

Po dlouhé a strastí plné cestě do horkých pramenů jsme došli do našeho cíle. Cesta nebyla tak dlouhá, ani strastí plná. Byla prostě normální, jak byste očekávali od dvojice, kde je jeden introvert a druhý extrovert. Zastavím se před budovou a prohlásím s nadšením, :„ Tak jsme tady“, přitom si dám ruce v bok. Zazubím se a kouknu na moji milovanou sestřenku, abych viděla její „překvapený, úžasný“ či jakýkoliv její výraz v obličeji. „Jdeme“ zavelela jsem a šla jsem dovnitř do budovy. Zastavila jsem se u přepážky „Jeden dospělý“ otočila jsem se k Umiko a rychle zpět „ a jeden dětský“. Rostla tak rychle, kdyby byla na akademii, mohla bych to mít levnější. Ale děti a jejích růst, hold nezastavíš.
Mávla jsem na ní, ať mě následuje, přeci jen tu byla poprvé a nechtěla jsem, ať zavítá do mužských šaten, přeci jen by jí to mohlo poznamenat a potom by mě její matka zabila. Měla jsem jí ráda, o tom žádná, ale někdy dokázala být až příliš strašidelná. Při těchto vzpomínkách mi naskočila husí kůže. Dorazily jsme do šaten a já jí dala klíček k její skřínce. Tak nějak jsem doufala, že jí nemusím vysvětlovat, že se tady má svléct.
Toto místo, bylo sice místem relaxací a uvolnění, ale pokaždé jsem se v šatně zdržela tak maximálně pár sekund. Byla jsem jako blesk. Ať si Rai Uzumaki říká, co chce, ale v šatně jsem byla nejrychlejší ze všech. Bohužel tohle praktikovat v mimo šatnu nešlo. Osprchovala jsem se a trádá do horké vody. Byla jsem natěšená jako mála školačka. Šlo vidět, že tu nikdo není, aspoň jsem usoudila z toho, co jsem viděla. Chtěla jsem tam skočit rovnou, ale z minulosti jsem se ponaučila, takže jsem se ponořovala do vody pomaleji a opatrněji. Nakonec jsem se ponořila do vody a šlo mi vidět pouze hlava. Mé oči směřovaly směrem, kde jsou šatny a vyčkávala Umiko.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Wed Jun 13, 2018 4:08 pm

Rozhlížela jsem se jako Alenka, když vešla do králičí nory. Tohle pro mě bylo trochu zvláštní. Nikdy jsem taková místa nevyhledávala, a tak jsem tu byla trochu nesvá. Naštěstí jsem neznala stud a tak mi problém jako takový nedělalo vejít dovnitř. Jediné co jsem trochu nechápala, bylo co vlastně se v lázních dělá. Vzhledem k mému ledovému vzhledu, jsem byla docela aktivní člověk. Málo kdy jsem vydržela jen tak sedět, a přemýšlet nad nesmrtelností chrousta.
Došla jsem tedy do šatny, byl mi přidělen klíček a já odhodila moje věci dovnitř ní. Pak jsem tam stála nahá a přemýšlela ... co teď? Rozhlížela jsem se kolem abych dostala odpověď na moji otázku, no Maya už byla fuč tak jsem si musela poradit sama.
Chvilku jsem myslela, zda se dovnitř má vlézt v plavkách, nebo jen tak na ostro? Nevím. Podívala jsem se kolem na zbytek žen, které měli kolem sebe ručník když vylézali a tak jsem udělala to samé.
Když jsem přešla k vaně, odhodila jsem ručník na místo, kde už jeden z nich byl a vešla do vody. Příjemně mě překvapila. Měla jsem vodu ráda, o tom žádná ale tohle byl jiný pocit, než ten když si doma naložíte teplou vanu.
"Příjemné." poznamenala jsem nakonec ale to už bylo mé tělo pod hladinou nějakou tu chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Wed Jun 13, 2018 10:28 pm

Moje sestřenka to zvládla! Třikrát hurá! Věděla jsem, že má ráda vodu, tak jsem byla dosti zvědavá co na tohle řekne. Možná to bude konkurovat těm místech, kde ráda tráví čas, takže cvičiště a brána.
Byla jsem fakt fascinovaná. Byla jako malé koťátko, které jde poprvé z pelíšku se rozhlédnout do okolí. Byla tak roztomilá. Nostalgický si začínám vzpomínat, když byla jako malé dítě. Přiblížila jsem se k ní. "To jsem ráda! povím a usmějí se. "Tady můžeš relaxovat po těch tvých tvrdých trénincích" povím směrem k Umiko. Musela umět relaxovat, jinak by její teličko dalo výpověď.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Thu Jun 14, 2018 12:07 am

"Hm... proč ne." řekla jsem si. Stejně nemám na čem utrácet ty peníze a tohle mi dopřeje trochu duševního klidu a i mé tělo občas potřebuje odpočinek. Pozorovala jsem vodu jak se uklidňuje a omyla si obličej. Z něj v tu chvíli začala kapat červená barva a nakonec byl můj obličej úplně čistý, bez jakékoliv obličejové malby. Někdy jsem aji zapomínala že to tam mám. Samozřejmě že jsem tím napodobovala druhého ovšem nestyděla jsem se za ten fakt.
Když jsem chvíli ležela přemýšlela jsem o různých věcech. Má nálada se začal přirozeně zotavovat. Nevěděla jsem Maye co říct, jelikož jsem byla už hold taková, a tak jsem mlčky jen si hrála s vlasy a užívala si teplé vody, plánovala co podniknu poté. Chuť k tréninku se mi začal vracet a tak nejpíš dnešní den opět zapíchnu na cvičišti.
Není to ale trochu smutný život? ozval se kdesi uvnitř mě hlásek pochybností. Hlásek který jsem většinu času ingorovala a od té doby co se poprvé ozval, sem dělala že neexistuje. Jistě... měla sem pochybnosti. Ovšem cesta nikdy neměla být jednoduchá. To jsem věděla už když mi bylo sedm let a vždycky jsem měla tu představu, že jakmile udělám krok zpátky jednou, po druhé už nebudu mít takové dilema, a než se nedám z kroku bude skok, ze skoku míle a jsem tam kde jsem začala a to bylo něco čeho jsem se nejvíc bála. Že můj sen zkončí v troskách protože bez něj nemám nic.
Hlavu jsem mírně potopila pod vodní hladinu, až mi vykukovali jen očka. Nakonec jsem se rozhodla že tu počkám ještě několik minut, naberu síly a vydám se na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Tue Jun 19, 2018 4:09 pm

Bylo tu krasně, dobře se tu relaxovalo. Měla jsem takový chill až jsem z toho dostala chuť nepsat postíky. V klidu jsem si užívala vodu, koukala jsem před sebe do páry. Na jednou se tu začala objevovat rudá barvička ve vodě. Nasadila jsem své detektivní schopnosti a vypátrala jsem zdroj oné barvičky. Dělala tu nepořádek, snad jí neuvidí ta baba z recepce. To by byl jinak oheň na střeše, i když Umiko by byla schopná ho uhasit. Mlčky jsme si užívaly teplou vodičku. Tedy jsem si to myslela, číst z Umiko je obzvlášť těžký, hlavně, když jí jdou vidět jenom její očička. Nenapadaně jsem se k ní přiblížila a přemýšlela jak začít rozhovor na téma kamarádi. "Co ti dva geninove?" nahodím z ničeho nic. Byla jsem zvědavá co řekne. Ale čekala jsem odpověď, že Ao bude v poho, Shiin moc hyperaktivní, nebo něco takové.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: