Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Sayoku *ztracená duše světa*

Goto down 
AutorZpráva
Sayoku
Dengen B-rank
Dengen B-rank

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Sayoku *ztracená duše světa*   Mon Jun 04, 2018 9:35 pm

Jméno postavy
Sayoku

Vesnice
Koteigakure no Sato

Věk postavy
17

Pohlaví
Muž

Podstaty
Katon

Hodnost
Dengen

Klan
Sanshōuo

Unikátní vlastnost
Ještě jako dítě byl svým klanem předurčen k velkým věcem. Dostal tedy dar v podob implantováného jedového váčku z černého salamandru, což zanechalo na levé straně břicha identifikovatelnou jizvu. Toto nevšední složení těla mu přisuzovali jedovaté schopnosti které tvor ovládal, mezi něž patřila zvýšená odolnost vůči jedu a změna chemie v těle tak, že se stal také toxickým. Látka se v kontaktu se vzduchem mění na jedovatou páru s kterou si není radno zahrávat. Jedná se o složeninu která způsobuje obětem po zásahu nesnesitelnou bolest na kterou mohou v případě dlouhodobějšího kontaktu zemřít.  Na rozdíl od implantát v Hanzovi, to měl klan dostatečně promyšlené a určitými postupy potlačil toxické látky, které se volně vylučovali v běžném životě. Sayoku pro bezpečnosti lidí kolem musí brát speciální léky, které potlačují toxicitu dýchací soustavy v takové míře, že se může pohybovat bez masky. Zároveň ale nejsou léky natolik silné, aby jakkoliv ovlivnili toxicitu krve.

Charakter postavy
Básník a pragmatik v jedné osobě. Básně které píše, mají širokou oblast působení od romantických po vulgární, končící u tragických. Vzhledem k jeho věku se jedná o poměrně zvláštního puberťáka. Výchová klanu zapříčinila velmi rozsáhlou a poměrně netradiční osobnost. V první řadě se jedná o mladého básníka, který píše básně o životě, s tím že vyjadřuje své pocity, vůči skutečnostem s kterými nesouhlasí. Další aspektem osobnosti je sociální zařazení do kterého se sám přiřazuje. Jeho celkové chováni, většina lidí nechápe a nejspíš ani nechtějí pochopit. Používá v přímé řeči mnohdy úmyslně zastaralé výrazy u kterých sleduje reakci ostatních lidí. Dále se považuje za hrdého potomka a člena Amegakure no Sato, přesto že se narodil v Koteigakure na Sato. Sám sebe za skutečného rodáka nepovažuje a hluboko v duši cítí, že domov čeká někde jinde. Tohle všechno dokáže zamotat hlavu mnohým lidem, přičemž chvilku trvá, než se všechno vysvětlí.

Schopnosti
Sayoku používá tradiční styl boje, který byl velmi specifický pro shinobi z Amegakure. Dokáže vytvářet pokročilé jedy, které používá na každém své vybavení, aby maximalizoval účinek svého stylu, který kombinuje kenjutsu, bukijutsu a kurariganmajutsu. Vyhýbá se jakýmkoliv elementům, přičemž preferuje technik při kterých se používá reálné vybavení. Mluvíme-li o typických zbraních Amegakure, tak nemůžeme zapomenout deštník a kusarigama, které ovládá na velmi slušné úrovni.

Životopis

Narození
Sayoku se narodil v horkém období na kraji Kotei. Zrovna v ten den bylo abnormální vedro a nikomu se nechtělo chodit ven. Přesto bylo hodně práce a válet se doma jen tak nemohli. Matka patří k vysoce opovrhovanému klanu, který neměl zrovna dobré postavení ve světě. Malého klučinu čekala nekompromisní výchova, která zahrnovala domácí školu. Otec byl rybář který cestoval po celém světě. Matku si získal svými neuvěřitelnými příběhy z cest. Zažil toho opravdu hodně i přesto že nebyl Shinobi. Zamilovali se do sebe a nakonec to skončilo svatbou. Tchyně nechtěla aby si vzala někoho, kdo nezná naší historii původ a rodinné tradice. Budoucí manželka zásaditě a pevně trvala na svým vyvolaným. Matka si měla vzít prostého rybáře a otec si měl vzít členku klanu Sanshōuo, což bylo naprosto nevídané. Klan měl silné pochybnosti jestli je vztah opravdu založen na lásce. Nakonec babka svolení dala a z čisté lásky se měl narodit syn. V našem klanu bylo běžné že rodič musel odsouhlasit nastávajícího/nastávající aby se mohla uskutečnit svatba. Na příchod dítěte se perfektně připravili ale bohužel povinnost nepočká. Otec měl mít poslední lodní přepravu zásilky v životě. Už se nemohl dočkat na syn ale bohužel ho nikdy na vlastní oči neviděl. Loď napadli bandité s tím že převáží něco cenného. Nebyla to tak úplně pravda ale jim stačilo málo. Přesto že nakradli velmi málo tak zajatce nebrali. Otec byl na lodi zabit a jeho tělo se našlo až několik dní poté. Matka sice byla zhroucena ale musela to vydržet, protože každým dnem se měl narodit její syn a tak se také stalo. V den úmrtí manžela, matku převezli do nemocnice kde čekala na porod. Neměl jí kdo utišit a nebo podpořit, krom lékařských ninju všude kolem. Porod se uskutečnil bez problému s tím že syn nikdy svého otce neviděl.

Akademie
Čas rány hojí a tak si matka našla nového přítele a následně manžela. Konec konců to byla pěkná ženská za kterou se nejeden člověk otočil. Malému Sayokovi bylo již 7 let a začali se projevovat náznaky toho že bude Shinobi. Matka si nepřála cestu shinobi pro svého syna ale osud chtěl jinak. Babka byla velmi dobrá známá, nejvýše postaveného vůdce klanu. Občas jsem u ní býval, když nebylo možné najít hlídání. Jednou když jsem takhle u babky přespával přišel nejvyšší vůdce klanu a prohlížel si mě. Už tehdy byl trénink shurikenu a kunaiu v plném proudů. On v něm viděl budoucí talent a proto se dohodli s rodiči že mě bude trénovat a seznámí mě s tradicí klanu. Také donutil matku aby mě poslala do akademie, abych nezahazoval své schopnosti. Jak slíbil tak i udělal. Vždycky když skončila výuka akademie tak jsem chodil za svým dědou jak jsem mu v tu dobu říkal se učit klanovým znalostem. Vysvětlil mi kde se klan vzal, proč se tohle učí, jaký to má smysl a další zajímavé věci. S takovýmhle celodenním tréninkem byl na akademii velmi úspěšní. Byl dokonce i nejsilnějším studentem na akademii dle výsledku z fyzických zkoušek. Tohle všechno umožnilo si získal pozornost od vysoce postavením lidí v Kotei, díky kterým jsem absolvoval akademii o rok dřív než jsem měl.

Zkouška
Dostal jsem pásku a stal se ze mě genin. Nepřestával jsem trénovat a dále jsem uceloval svoje umění k boji. Dostal jsem team s kterým jsem si příliš nesedl. Nechápali tehdy mojí vášeň pro básně s tím že umění je něco co se musí respektovat. Jediný s kým šlo trochu mluvit byl sensei ale přesto jsem preferoval domácí trénink s lidmi z klanu. Právě tihle shinobi mi mohli dát nejvíc, nikoliv sensei co mi byl přidělen. Musel tam být nějaký respekt, přes to že to nedělal zrovna nejraději. Byl nám přidělen další člen a vytvořil se čtyřčlenný team který se měl připravit na chunninské zkoušky. Takhle mi to bylo řečeno ale sensei neplánoval že na zkoušky půjdu také. Ani to malému Sayokovi nezmínil a jednoduše se připravovali bez něj. Byl poslán aby si odpočinul na týden ale byla to lest. Považovali mě vzhledem ke klanu za cizince po celém světě. Nejvýše postavení člen klanu si toho ale všiml a na povolení Koteikage si nechal na rychlo sestavit team ve kterém se měli nacházet tři členové klanu na úrovni genin. Byl jsem do něj poslán abych dostal také možnost se účasnit zkoušek na další hodnost. První zkouška byl test s kterým to nevypadalo dobře. Naštěstí členové mého týmu dostali echo z minulého roku a věděli přibližně na co se mají učit. V týmu se potřebovalo dosáhnout určitého bodového ohodnocení a nehledělo se na jednotlivce. Tohle mě zachránilo od toho, abych vylítl v prvním kole. Paradoxně druhé kolo bylo mnohem snazší než první. Jednalo se o pouhopouhé tým proti týmu. V tomhle byl náš klan obávání a zároveň touhle vesnici nenávidění. Ironie byla taková že v souboji se měl utkat tým, který mě nechtěl vzít na zkoušky s novým. Největší výhodou bylo to, že jsem měl dobrou představu co od nich mohu čekat, natož oni mě neznali. Byl to poměrně masakr, který mi udělal neskutečnou radost. Sladká tečka na závěr, byl výraz obličeje mého bývalého senseie. V rámci klanu to byla velká oslava, při které se jídlem ani pitím nešetřilo.

Speciální jednotka
Dengen je jednotka Koteigakure no Sato. Zaměřuje se na taktické mise, povětšinou v podobě špionáže nebo odstranění lidí na které ukáže Koteikage. Neptá se kdo, proč a jak. Nejčastěji se jedná o shinobi které by mohli dělat vesnici problémy. Musel jsem udělat fyzickou a psychickou zkoušku. Měl jsem večer přijít do lesu za vesnicí. Fyzická zkouška byla boj proti deseti C rank shinobi. Nebylo hlavním úkolem jenom vyhrát, ale také vydržet. Bojovat proti deseti lidem, jeden na jednoho je dost náročné.. Porazil jsem devět z deseti protivníku. Na toho poslední jsem už neměl dostatek sil. Přesto jsem neprohrál a ustál jsem to. Po hodině boje byl vyhlášen konec fyzické zkoušky. Začalo svítat a měl jsem za sebou probojovanou noc. Psychickou zkoušku jsem skládal o týden později. Byla to zkouška v izolaci s pravidelným mučením. Kdyby mě chytili tak abych nic neřekl. Tohle byla speciální zkouška na jednotku Dengen. Trvala další týden s tím že jsem neřekl ani slovo. Uspěl jsem jak ve fyzické tak i v psychické zkoušce. Druhý den jsem si šel pro vybavení (zbraně, plášť a masku). Všechno tohle vybavení jsem hodil do skříně a nikdy nepoužíval. Jako člen speciální jednotky Dengen mám přístup k recepturám na nejsilnější jedy a k specifickým informacím o vesnici. Jsem připraven plnit jakékoliv mise co mi vesnice zadá. Uběhl první rok od té doby co jsem vstoupil do jednotky a mám za sebou pár misí. Mým cílem/snem je se stát velitelem Dengenu. Pokračuji v práci a čekám co bude dál.

Sayoku Sanshōuo - báseň o nešťastné lásce
basník se netají svojí náklonností, ať žije deštná vesnice.

Sayoku Sanshōuo - Povstaň!
užívejte si starče, tohle je tvá poslední večeře.

Sayoku Sanshōuo - báseň čas

A RANK
Gojō Kibaku Fuda

B RANK
Kage Bunshin no Jutsu
Katon: Kibaku Enjin

C RANK
Kuchioyse no Jutsu
Sōfūshasan no Tachi
Jouro Senbon

D RANK
Hagama no Mai: Rakukō no Yaiba
Shunshin no Jutsu
Yōjinbō

E RANK
Nawanuke no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu

Body

Ninjutsu
4

Taijutsu
5

Genjutsu
1

Inteligence
2

Síla
2

Rychlost
4

Chakra
3

Ruční pečetě
4

Vybavení
Výbušné papírky
Kusarigama
Shuriken
Deštník
Senbon
Kunai
Jedy které používám na zbraních:

Naposledy upravil Sayoku Akasuna dne Sat Jun 09, 2018 1:57 pm, celkově upraveno 31 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Sayoku *ztracená duše světa*   Tue Jun 05, 2018 11:08 pm

Po delším zamyšlení a poradě toto KG nepovolím^^".. už samotný Hanzo a jeho techniky byly velmi silné, tohle už je prostě někde daleko za tím, navíc ty tři typy jedů? Jakože se ti mění krev podle ninja úrovně? A k tomu ještě mazlíček se smrtící technikou na úrovni chunina:D.. pardón, ale to je prostě příliš. Nehledě na to, že na slovo mutace už mám alergii Very Happy
Pokud trváš na těchto schopnostech, pak jsem ochotná povolit v principu Hanzovo dovednosti^^
V případě námitek/dotazů/komunikace prosím do pm^^
Návrat nahoru Goto down
Sayoku
Dengen B-rank
Dengen B-rank

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Re: Sayoku *ztracená duše světa*   Wed Jun 06, 2018 12:01 am

1) Dost možná se mé KG špatně pochopilo Smile Mělo se jednat pouze o imunitu, proti běžně používáním jedům. Pokud je mi ale nabízena Hanzova alternativa, která nabízí tu zmiňovanou odolnost a k tomu ještě přidá další zajímavé vlastnosti, tak rozhodně neodmítnu. Very Happy

2) Jak mám napsáno, tak jedy používám na každém vybavením a jedná se tedy o alfa omegu celé postavy. Druhy jedu slouží k tomu, abych upřesnil detaily. Přidělil jsem dle svého nejlepšího vědomí a svědomí jedům ''ranky'', abych se přesně vymezil, kterého mohu a které nemohu používat - viz (Mohu používat při dosažení ranku A)!

3) Tady to bude takové komplikovanější ale věřím že to vyřeším raz dva.
Jedná se totiž o summona, který se v anime nacházel s těmito techniky. více /pm
Návrat nahoru Goto down
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Sayoku *ztracená duše světa*   Wed Jun 13, 2018 10:26 pm

Povolené s výhradou technik Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content