Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kuchiyose: Hyeny

Goto down 
AutorZpráva
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 03. 02. 17
Age : 30

PříspěvekPředmět: Kuchiyose: Hyeny    Sat Jun 02, 2018 1:32 pm


CHARAKTERISTIKA

Hyena je poměrně velké zvíře, s robustní stavbou. Její tělo měří 95–166 cm, ocas 40 cm. Hmotnost se pohybuje nejčastěji mezi 45 a 70 kg, ale ve výjimečných případech dosahuje až 88 kg. Jedná se o potravního oportunistu - predátora i mrchožrouta zároveň, který žije ve smečkách obvykle zvaných klany.  Její chrup je výborně uzpůsoben k drcení kostí, pravděpodobně má nejsilnější stisk čelistí ze všech šelem. Zároveň se jedná o zvíře s nejhorší pověstí na světě. Jsou velmi inteligentní, vychytralý a nebezpeční pro jakéhokoliv jedince, který nemá nad nimi svým způsobem kontrolu. Vychytralost, prolezlost, nebezpečnost a inteligence je přesně to co spojilo hyeny s Maikerem.  

JMÉNA

Ed a Sawano
Jedná se o nejsilnější jedince klanu hyen. Jsou to nerozlučná dvojčata, kteří se jako jediný hyeny naučili používat chakru. Jsou velmi dobře vycvičený a rozumí lidské řeči. Bratr Ed je mnohem klidnější a vychytralejší než jeho ségra. Sawano je inteligentnější ale nepřátelská. Dostatečný intelekt této ''dámy'', umožnil aby se naučila lidskou řeč. Přes jakoukoliv individualitu se jedná o velmi věrné společníky. Přesto všechno se ale pořád jedná o nebezpečné predátory u kterých si musíte dávat pozor. Pro nezkušené shinobi se může stát setkání s těmito společníky smrtelné. Kdysi tato dvojka zabila předešlé uživatele Kuchiyose, protože jevila slabost a strach vůči Sawano. Maikeru svojí povahou, silnou vůlí a nevybíravým způsobům dostal tuto dvojku na svojí stranu jako jediný majitel jinak než násilím. Jako odměnu za jejich pomoc a věrnost nechává všem hyenám těla padlých protivníku. Zbaví se důkazu a ještě si utvrdí autoritu vůdce. Vždycky se přivolávají zároveň a nikdy jinak.

TECHNIKY

Magen: Shintō Warai (A RANK)
Jedná se o techniku, která má přímo základy v Magen: Gama Rinshō. Pronikavý hyení smích způsobí iluzi, která má za příčinu paralýzu protivníka. Oběť techniky se dostává po chvilce (4 posty) do stavu, ve kterém je plně pod vlivem iluzí. Kolem oběti se začne stahovat kruh hyen, který se každou sekundou zmenšuje. Tohle trvá do té doby než ho hyeny napadnou (+ 2 posty). Nemůže se ani pohnout a pociťuje velmi skutečnou bolest, kterou způsobuje iluze hyen, které právě trhají oběť na kusy. Pro lidi kteří odolávají vidí protivníka válet se na zemi, křičet, brečet v agonii a tak. Reakce na tento typ bolesti se liší člověk od člověka.
Technika nemůže fungovat, pokud protivník neslyší smích, nebo pokud se hyeny dostanou za limit svých možností (nemohou se smát věčně)

Doton: Moguragakure no Jutsu (C RANK)

VZHLED ED & SAWANO:
 


____________________________

JMÉNA
žádné

MNOŽSTVÍ
50 hyen

Jedná se o skupinu 50 hyen, kteří mohou být přivoláni místo Eda a Sawano. Na rozdíl od těchto dvou jedinců nemají žádné jména. Nemají k Maikerovi blízko a jsou to hloupý predátoři bez schopností. Alfa omegou jejich loajality je honba za potencionální potravou. To ale nemění nic na tom že stisk mají skutečně silný a v mnoha případech ohrožující na životě. Co skupině chybí na inteligenci to dohánějí množstvím.
(Nemohou být přivolané zároveň s Edem a Sawanou)
Naposledy upravil Maikeru Haybushi dne Sat Jun 02, 2018 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kuchiyose: Hyeny    Sat Jun 02, 2018 9:42 pm

Omlouvám se, bylo to tu už, že jo?! -___-"
Nicméně vše je v pořádku, akorát jsme se shodli, že tsugu bereme jako hijutsu klanu Inuzuka, takže tuto techniku prosím ne^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kuchiyose: Hyeny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti :: Summoni-
Přejdi na: