Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

  Ryouton

Goto down 
AutorZpráva
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 01. 06. 18

PříspěvekPředmět: Ryouton   Sat Jun 02, 2018 1:37 am

Ryouton je Kekkei Genkai, které vznikne spojením blesku a ohně a vytvoří energii. Tato energie se dá poté použít na posílení těla, k provedení ninjutsu a podobným věcem. Ryouton patří klanu Murasaki a dědí se v téhle linii už po několik generací. Navíc je v tomto klanu docela běžný. Ryoutonu se také přezdívá "Element síly" no není to úplně pravda. Ano, síla je to hlavní co tohle Kekkei Genkai posiluje ale zahrnuje to aji manipulaci s energií jako takovou.

Název: Kagayaki
Úroveň: S-rank
Element: Ryouton
Zařazení: Kekkei Genkai, Nintaijutsu
Ruční pečetě: žádné
Popis: Tahle technika je mód, který zněkolikanásobí uživatelovu sílu. Uživatel dokáže zvedat mnohonásobně těžší předměty než je on sám a stejně tak dokáže pomocí zvýšení potencionální energie a pohybové energi rozdávat mnohonásobně tvrdší rány. Vypadá tak, že kolem uživatele je viditelná bílá energie, která pokrývá jeho tělo. V tomhle módu taktéž uživatel může skákat mnohem výše a díky raitonu, podobně jako u techniky Raiton no Yoroi, se jeho reflexy stanou rychlejšími. Díky také zvětšené síle v nohou, se uživatel pohybuje i rychleji, ovšem to jen čistě jako "vedlejší efekt". Jeho svaly jsou taktéž lehce tvrdší a obrana je proto lehce zlepšená.
Tahle technika má i tzv. "Overdrive" mód a to z ní činí právě onu S-rankovou techniku, nebezpečnou pro uživatele. V tomhle módu může uživatel doslova napumpovat své tělo energií. Srdce začně bít mnohonásobně rychleji. Jeho tělo je mnohonásbně silnější a rychlejší. Dokáže údery doslova měnit krajinu kolem něj a při každém úderu z jeho končetin vychází proud bílé, čiré, energie.
Výhody: Díky tomuhle je uživatel schopný čelit protivníkům mnohonásobně silnějším a rychlejším než je on sám. Také díky manipulaci s energií dokáže nést břemena až několik stovek kilogramů s relativní lehkostí. Díky dvoum elemtům které mód tvoří, je uživatel částečně chráněn proti ohni a blesku.
Nevýhody: Samotná technika je relativně bezpečná. Jediné co s ní jde v ruku v ruce je samotná fyzická námaha a přepětí působící na uživatelovo tělo. Taktéž délší používání masivních úderů činí trhání ve svalech. V tomhle módu může uživatel bojovat dlouhou dobu. Samozřejmě jako každé Taijutsu působí škody na uživatelovo tělo, které jsou však sníženy již zmíněnou manipulací s energií, co je však velmi nebezpečné je onen "overdrive". Také v obrana kterou mód zvýší je čistě proti fyzickým útokům. Vítr je přirozený protivníkem tohoto módu.
V tom dokáže Kaien vydržen minutu bez toho aniž by mu to působilo trvalé zranění a i tak je ale v tomhle módu neustále zraňován každým úderem. Když je v něm déle než dvě minuty (4 posty) jeho kůže začne černat doslova se pálí na popel a déle než 3(cca 5 postů) jeho svaly se začnou obnažovat. 4 (6 postů) minuty v "overdrivu" znamenají téměř jistou smrt.

Název: Ryouton: Kirakira
Úroveň: A-rank
Element: Ryouton
Zařazení: Kekkei Genkai
Ruční pečetě: žádné
Popis: Tahle technika funguje na absorbci a následne redistribuci kynetické energie. Pokud uživatel čelí fyzickému útoku, může z nějo absorbovat kinetickou energii, kterou poté dokáže uložit do svalů a využít ji k proti útoku, nebo ji vypustit za použítí jiné techniky.
Výhody: Technicky vzato imunita vůči Taijutsu a fyzickým útokům.
Nevýhody: Pokud uživatel se pokusí absorbovat nějakou velkou ránu s velkým množstvím energie dojde k tomu, že jeho svaly popraskají. Vše tedy závisí na tom, kolik je uživatelovo tělo schopno pojmout energie.

Název: Magen: Shukketsushi
Úroveň: B-rank
Element: Yin
Zařazení: Genjutsu
Ruční pečetě: Bird - Tiger - Bird - Snake
Popis: Nepřítel je po kontaktu s uživatelem chycen do genjutsu. Tohle genjutsu působí chycenému bolest a sugerujemu že krvácí z mnoha ran po celém těle.
Výhody: Genjutsu je sesláno z kontaktem, takže jde celkem lehko mu uvěřit.
Nevýhody: V průběhu techniky musí udržet neustálý kontakt s nepřítelem.


Název: Yari
Úroveň: B-rank
Element: Ryouton
Zařazení: Kekkei Genkai - Chakraflow
Ruční pečetě: žádné
Popis: jedná se o zvýšení potencionální a pohybové energie tůzných zbraní, jako například kunaiů a shurikenů. Takto posilněné předměty dokáží udělat díry v oceli s relativní lehkostí a pokud zasáhnou uživatele, dokáží v něm udělat díru.
Výhody: Všestrané využití. Cokoliv vede elektřinu, která je část Ryoutonu, dokáže tuhle techniku využít.
Nevýhody: Kunaie jsou stále kunaii. Můžete je zestřelit ze vzduchu či změnit jejich trajektorii Fuutonem a podobně. Vodní techniky fungují relativně podobně jako Fuuton.

Název: Tekken
Úroveň: C-rank
Element: Ryouton
Zařazení: Kekkei Genkai
Ruční pečetě: Žádné
Popis: Uživatel vypustí energii skrze jeho pěst. Tahle technika se může použít na střední či blízkou vzdálenost. Čím blíže je uživatel k cílí, tím devastující účinky tahle technika má.
Výhody: Narozdíl od běžného Taijutsu úder tahle technika šetří uživatelovi a svaly celkově, jelikož ruka samotná nepřijde do kontaktu s cílem.
Nevýhody: Čím déle projektil cestuje, tím více ztrácí energie.

Seznam technik
~ Kagayaki - S-rank - vlastní technika ~
~  - Kaze no Yaiba - A-rank ~
~ Ryouton: Kirakira - A-rank - vlastní technika ~
~ Yari - B  - vlastní technika ~
~ Kage Busnhin no Jutsu - B-rank ~
~ Magen: Shukketsushi - B-rank ~
~ Tekken - C-rank - vlastní technika ~
~ Fūton: Daitoppa- C-rank ~
~ Kuchiyose no Jutsu - C-rank ~
~ Shunshin no Jutsu- D-rank
~ Magen: Narakumi no Jutsu - D-rank ~
~ Sōshuriken no Jutsu /操手裏剣の術/ - D-rank ~
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Ryouton   Sat Jun 02, 2018 10:36 pm

Povoluji^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ryouton
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: