Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kariya Shirayuki

Goto down 
AutorZpráva
Kariya Yuki
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 02. 06. 18

PříspěvekPředmět: Kariya Shirayuki   Sat Jun 02, 2018 1:26 am 
KARIYA SHIRAYUKI
Žena | 13 rokov | Genin | Bochigakure no sato | Yuki no Ichizoku
         odkazom svojich rodičov .... 


Kariya Shirayuki, dcéra jednej z najvplyvnejších kunoichi svojich čias. Niekoho, koho mnohý považovali najprv za istým spôsobom spásu, po tom za pohromu, ktorá sa vzniesla nad svetom - Yuki Shirayuki... ako sa však hovorí, históriu píšu víťazi. Po svojej matke toho zdedila mnohé. Zo vzhľadu hlavne farbu vlasov, bledú pokožku a nie príliš veľkú výšku. Hlavne po nej však zdedila svoj "odkaz", jej chakru, jej schopnosti, potenciál.. kekkei genkai. Aj cez to všetko však Kariyu jej matka nazvala "neskorý sneh", čím naráža na - na matkine pomery - pomalý vývoj jej schopností. Pomalý, no stále rastúci.  Nikdy to nemyslela v zlom svetle. Často ju doprevádzala so slovami, že ona svoj rozkvet uponáhľala a nič lepšie jej to k životu neprinieslo. 


Mnoho ľudí by pravdepodobne prekvapila informácia o jej otcovi. Nebol nim nik iný, než ku koncu vojny spojenec jej matky - Yotsuki Inazuma. Bývalý Shogun z Yamigakure no sato. Kariyu po ňom zdedila svoje fialové oči a dosť výbušnú a emocionálnu povahu, priamu a úprimnú. Kariya svojho otca v živote nevidela. Ak aj áno, nespomína si na neho. 


Čo sa týka vzhľadu, ako sa už spomínalo, má niečo po oboch rodičov. Veľmi sa podobá hlavne na svoju mamku. Biele podlhovasté a strapaté vlasy, bledá pokožka a celkové proporcie jej tela. Je pomerne nízka, niečo okolo 145 centimetrov. Po otcovi zas zdedila fialové "živé" oči a neustály tak trocha provokatívny výraz tváre. Kariya na prvý pohľad pôsobí ako tradičný shinobi. Máva na sebe pomerne zastaralý typ oblečenia, ktorý už mnoho dnešných mladých nenosí. Máva na sebe fialový tesný top, na ktorom nosieva modré "GI" zviazané uprostred do jednoduchého a veľkého uzla spolu s látkovým širokým pásovým "šálom". Ako nohavice nosieva len trocha and kolena dlhé voľné "GI" nohavice bez vreciek. Väčšinu zbraní máva schovanú v dlhých rukávoch svojho "GI", alebo po už spomínanom šále. Čelenku nosieva na svojej ľavej ruke. 

Kariya má veľmi jednoduchú povahu. Charakteristické črty zdedila po svojom otcovi. Emocionálna, pomerne dosť priama a nerobí jej problém len tak vybuchnúť, či už smiechom, alebo hnevom. Je tiež rada stredobodom pozornosti a nerobí jej problém niekoho pokojne poslať kade ľahšie, ak ju naštve, no tam sa podobnosť s jej otcom končí. Povahu zdedila hlavne po mame, čo sa týka takej.. zakorenenej "dobroty". Je do dobráčka od srdca. Aj keď jej trocha robí problém komunikovať s úplne cudzími ľuďmi a nesnaží sa vždy s každým vychádzať, stále je veľmi príjemne vystupujúce dievča. Často usmiate a ochotné pustiť sa v podstate do čohokoľvek. Kariya bola od mala vedená k tomu, aby si vážila druhých ľudí, no aby ich aj preverovala a neverila len tak kdekomu. Nutno podotknúť, že Kariya je trocha mimo. Nie je tak ťažké ju oklamať, no nechcete to spraviť. Neznáša, keď ju niekto oklame. Samozrejme také blbosti nepodstatné jej nevadia, ale keď ide o niečo vážne, vedela by zabíjať. Nehovoriac o zradcoch. O tých je presvedčená, že majú vlastný kruh pekla, rezervovaný len pre nich.
SCHOPNOSTI
| Nin: 3.5 | Tai: 1 | Gen: 1| Sila: 1 | Rýchlosť: 2 | Int: 1 | Chakra: 2 | RP: 3.5 |

Techniky:
 

Kariya je vlastníčkou Kekkei Genkai Hyōtonu. Pri tom je pravou dcérou svojej matky, zdedila po nej celý jej potenciál a aj keď v podstate ovláda iba dva elementy, potenciál ovládania Hyōtonu má rovnaký ak nie vyšší, než jej matka. Jej chakra, aj keď zatiaľ nepatrí k vrcholom čo sa kapacity týka, má špecifické vlastnosti hlavne vďaka jej kekkei genkai. K tým patrí napríklad "mrazenie" svojho okolia. Vždy keď Kariya koncentruje a využíva chakru akýmkoľvek spôsobom, je od nej cítiť chlad, ktorý jej chakra vytvára. Ak napríklad do nôh koncentruje svoju chakru, zanecháva za sebou stopy zmrznutej zeminy, ľadu, či zmrznutej vody  - ak chodí po vode. Jednou z nevýhod je fakt, že sú jej schopnosti pomerne dosť naviazané na jej pocity. Výbuch hnevu u nej môže vyvolať prudkú lokálnu ľadovú víchricu. Je to ale nebezpečné, keďže tieto stavy extrémne rýchlo čerpajú jej chakru a sama ju pri nich nevie kontrolovať. Podotkýňa to však na to, že v sebe ukrýva aj "Yang" element, ktorý sa zatiaľ takýmto spôsobom objavuje.

Čo sa týka jej naučených schopností, je veľmi dobrá užívateľka Ninjutsu. Zatiaľ neovláda fuuton, no je schopná použiť Hyōton a pravdepodobne by zvládla aj Suiton. Čo po svojej matke nezdedila je práve inteligencia. Je veľmi jednoduché dievča, pomerne priame. Neslintá na každom kúte ako dement ale nikto od nej nemôže očakávať plánovanie. Do teraz nedokázala pochopiť Shogi a nie kvôli tomu, že by ju táto hra nebavila. Má veľké medzery v taijutsu a genjutsu, rovnako ako aj jej telo nie je príliš silné. Vynahradzuje to však jaj na genina abnormálne rýchlim skladaním pečatí, ktoré bude čoskoro schopná skladať jednou rukou a Hyōtonom ako takým, ktorý je v dnešnej dobe už dosť netradičný element. Kariya je tiež užívateľkou techniky Sairento Kiringu a je schopná vytvárať svoje vlastné Ice Bomb.PRÍBEH
Kariya sa do Bochigakure no sato dostala len pred pár týždňami. Oficiálne má v papieroch napísané, že pochádza z jednej z neďalekých dedín, stále patriacich pod Kuri no Kuni no.. pravda je niekde inde. Kariya je dcérou bývalej Kamikage a bývalého Yamigakurského vrchného generála, teda tiež "Shoguna". Niekoho, kto bol hneď po Yamikagem najdôležitejšou osobou v Yamigakure no sato. To ako sa títo dvaja dali dokopy je však príbeh na inú dobu.Kariya sa narodila v rovnaký deň, ako jej brat. Neboli síce jednovaječné dvojičky, no aj tak sa svojim spôsobom na seba podobali. Sama Kariya nevie prečo, no jej rodičia sa po niekoľkých mesiacoch rozdelili, každý si vzal jedno dieťa a každý šiel svojou cestou. Zatiaľ čo o Inazumovi nevedela nič, mamka ju zobrala do jedného zo starých sídiel klanu Yuki no Ichizoku, nachádzajúcom sa v Yukigakure no sato, kde žili prvých pár rokov. Jej matka v tomto sídle čakala, kým Kariya nebude dostatočne veľká na to, aby sama zvládla kráčať aj dlhšie vzdialenosti. Mala s ňou v pláne cestovať a.. tak sa aj stalo. Keď dosiahla veku štyroch rokov, mama ich obe zbalila a Yukigakure no sato navždy opustili. Kariya bola ešte veľmi mladá na to, aby sa pýtala prečo, kam, začo.. samozrejme sa pýtala, no odpovedi jej mamky boli smerované dieťaťu, skreslené, zamlčané.. Kariya jej to nikdy nemala za zlé sakra.. však bola dieťa. 
Počas ich cestovania Kariya prešla mnohými dedinami, mnohými krajinami.. a mnoho toho videla. Často si do dnes s úsmevom pamätá, ako ju mamka brávala na ruky a na ramená, keď bola unavená. Ako jej vysvetlovala veci, na ktoré sa pýtala. Pre čo sneží, k čomu je motyka. Prečo sa na ňu tá babka tak usmieva a ako sa robí ryžový chlebík. Bolo toho mnoho, Kariya sa takýmto spôsobom v podstate ako aj každé iné malé dieťa naučila veľa. Po večeroch, alebo aj keď sa niekde zastavili na dlhšie než týždeň, ju mama učila čítať, počítať.. či trebárs u nej pomaly začala prebúdzať jej schopnosti využívania chakry. Vždy to bolo formou hry, aspoň kým Kariya nebola dostatočne veľká. Bola pravda že Kariya nikdy nenapredovala tak rýchlo, ako jej mamka. No malo to svoj dôvod, jej mama to nikam neuponáhľala. Chcela, aby si aspoň chvíľu užila detstvo. Navyše nevidela nič zlé v tom, aby jej dcéra išla inou cestou, než ktorou šla ona. Alebo aspoň iným.. pomalším spôsobom.

Stále rástla. Čoskoro sa naučila prvé shinobi schopnosti a netrvalo dlho, kým v rukách dokázala vytvoriť prvé snehové vločky. To sa stalo, keď mala približne desať rokov. Už v tomto veku bola clekom sveta znalá, aspoň ako len desať ročné dieťa môže byť. Jej mamka bola dosť ochranárska a aj keď sa s ňou príliš nemaznala, uznala, že na niektoré veci má proste čas. Bol to tiež vek, kedy snáď po prvý krát v živote jej mama spravila to rozhodnutie, ktoré ju dnes dostalo tam, kde vlastne je. Spočiatku to bolo jednoduché. "Ideme za tvojim otcom.". No jednoduchý cieľ neznamená jednoduchú cestu. Yuki vedela, kde sa jej bývalý partner nachádza, respektívne si to aspoň myslela. Keď však došla na dané miesto, chatrč našla rozpadnutú a opustenú. Už niekoľko rokov sa tu nenachádzal nikto.  A tak začala pátrať.. čo sa vlastne stalo? Nakoniec vypátrali až hrob, v ktorom bol otec Kariyu pochovaný.. no čo sa stalo s jej bratom? 

Bochigakure no sato. Kariyu nikdy tak úplne nechápala, prečo ju tu matka v jej trinástich rokoch nechala a opustila ju zo slovami, že sa už pravdepodobne nikdy neuvidia. Kto vie.. možno pre svoju dcéru chcela len niečo.. viac? Nechala len jej list a menšiu sumu peňazí, aby sa mohla istý čas Kariyu sama postaviť na nohy. Trinásťročné dievča. Svoju mamu si pamätala tak, ako vždy. V podstate bez nejakých väčších emócií.. chladnú, no majestátnu.. poslednú dobu si už však vybavuje iba jej chrbát. Mladá Kariya to zobrala pomerne dobre a s listom od mamy vošla do dediny. Kto vie prečo, možno tu mali nejakých známych, no Kariya nebola podrobená žiadnemu výsluchu a v podstate si ani nič nepotrebovali overovať. Možno to bolo kvôli tomu, že sa do Bochigakure no sato vrátilo niečo, čo by tam malo právoplatne patriť? Kariya po skončení dodatočných skúšok, ktoré ju otestovali, získala dokonca aj hodnosť genin. V dedine sa zatiaľ pri tom nachádza len pár týždňov.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kariya Shirayuki   Sat Jun 02, 2018 9:43 pm

Elsa povolena! ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kariya Shirayuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Bochigakure-
Přejdi na: