Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hirin a.k.a šťastná housenka

Goto down 
AutorZpráva
Hirin Kasai
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 29. 12. 16

PříspěvekPředmět: Hirin a.k.a šťastná housenka   Fri Jun 01, 2018 11:22 pm

Jméno a příjmení
Hirin Kasai
Přezdívka
Lucky grill
Vesnice
Koteigakure no sato
Pohlaví
Šťastná housenka (ženské)
Věk
15
Hodnost
Čestná larvička (genin)
Klan
Kasai
Klan, který býval za doby Kazekageho Hiroshiho Yatoshi jeden z nejsilnějších. Moc, to bylo to co je charakterizovalo. Jejích mocné KG, které se obávali všichni v suně. Opak byl pravdou. Jejich emoční stav byl varovaný až chladný. Kazekage jím projevoval úctu a pravomoce jako málo komu. Již v té době jich bylo a v dnešní době jich není o moc víc. Za celou změnu klanu si nejvíce zasloužil Masao Kasai, manžel tehdejší Tsuchikage Moriko Kadae, která po svatbě přijala jeho jméno klanu. Další významnou osobou byla Moyasa Kasai, mladší sestra Masaa, zprvu se zdála jako černá ovce klanu, protože její charakter se diametrálně odlišoval jako od ostatních. Kvůli tomu Masao, který se měl v budoucnu stát vůdce,  pohádal se s otcem a nakonec opustil klan. Spor mezi Masaem a klanem nakonec utichl a smířili se. Překvapivě na vedoucí pozici, ale usedla Moyasa, protože prokázala své schopnosti a sílu i přesto, že to byl snílek a optimista na každém kroků. Možná právě díky jejím emocím se stala silnější než většina v klanu, ale kdo ví. Je to historie. Ovšem to co se v klanu nikdy nespravilo, bylo jejích schopnost v reprodukci potomku. Byl zázrak, že se narodily do jednoho páru dvě děti. O to větší zázrak, že se Moyase podařilo ve vyšším věku porodit dívku. Ano, ta dívka není nikým jiným než Hirin.

Kekkei genkai
Nezdědila
Podstaty
Futton, Katon

Oblíbené/ Neoblíbené

Jídlo je to co miluje, a prázdná lednička to co nenávidí. Doneste jí jídlo a je vaše, samozřejmě ne doslova. Všechno krásné má ráda, motýlky, kytičky, duhu kočičky, pejsky, králíčky, a tak dále, byli bychom tady dlouho než bychom vyjmenovali vše. Oblíbené toho je zatím málo, protože je ještě mladá, aby si oblíbila jisté věci, co měl rád především její strýček, takže se někteří chlapci můžou těšit a pokud je po mamince, tak i některé dívenky.

Povaha

Je velmi jednoduchá skoro až jednostranná. Pomalu všechny své vlastnosti převzala od své maminky. Jako kdyby Hirin byla klon její drahé matičky. Popravdě, je možná ještě více šílená a optimistická. Mnozí si myslí, že vidí svět růžovími brýlemi, ale  ve skutečnosti vidí svět takový jaká je. Ale pouze chce přivést radost do všech temných kout tohohle pustého a temného světa, který kdysi býval tak krásný. Svým chováním je oblíbená, ale zároveň i otravná. Někdy působí dojmem, že se minula povoláním.  Je velmi zvědavá, nejradši by všechno prozkoumala, ale ne vědecky, že něco rozpitvá a pozoruje. Chce to prozkoumat svým vlastním způsobem. Má ráda své kamarády a ještě radši poznává nové kamarády, hold přátelská osůbka.

Životopis

Jak již bylo řečeno, narodila se ženě jménem Moyasa Kasai, do klanu, který spojil Iwagakure a Sunagakure. Do rodiny, kde se vyskytuje mocné kekkei genkai, bohužel tohle tajemství jí zůstane skryté. Narodilo se zdravé, bez komplikacích. Prostě šťastný porod, co víc si může matka přát. V rodině se slavilo, tak moc že strýček Hirin, vyvedl pár blbosti, které pak trpce litoval. Hold už nebyl nejmladší.
Hirin, když byla ještě miminko, dostala „dar“ byl do ní zapečetěný bijju, který se označuje Chomei. Byl to dar, aby se udržoval dobré vztahy mezi Iwou a Sunou.  Ano i mezi spojenci se muselo udržovat dobré vztahy. Přeci jen svět se otřásal v základech. Pouhý sňatek by neudržel spojenectví tak dlouho.  Proč právě Hirin? Bylo to prosté, narodila se do váženého klanu, který byl respektovat, a k tomu do dítěte, které mělo největší potenciál být veselé trdlo jako její rodič. Nejlepší povaha právě pro Chomei.
Hirin rostla, lítala jak ztřeštěné pako, pomalu se stávala pohromou okolí. Naštěstí tohle období netrvalo moc dlouho, její hyperaktivita se do jisté míry zmenšila. Byla to roztomilé období svým chováním někdy připomínalo kočku, spoustu podmětu a na všechny se snažila zareagovat. Prostě tam motýlek a už za ním běžela, pak uviděla něco jiného a změnila směr a už cupitala. Bylo to zvědavé dítko a stále je, ale snaží se krotit, přeci nemůže dělat hambu své milované mamince.
Nakonec Hirin dorostla do věku, kdy dostala na akademii.  Sladký začátek něčeho nového. Ale sedět na prdeli v lavici jí ze začátku dělalo obrovský problém.  Ale musela se přizpůsobit, jinak to bohužel nešlo. Přes den se její energie hromadila a po škole jí šla vybít buď s kamarády, nebo jen tak sama do přírody.  Takhle trpěla několik let, ale naštěstí kamarádi tu „bolest“ zaháněli. Měla velké štěstí na kamarády.  Nakonec úspěšně dostudovala a stala se čestnou larvičkou, tedy geninem.
Šťastná jako blecha se těšila z každého dne, kdy mohla plnit mise s kamarády. Prostě happy jak 3 grepy. Jednoho dne se stalo něco zvláštního, bylo to jako sen. Hirin se objevila v jaké si místnosti, kde byl chomei. Nebyla o tom informovaná, tedy byla, ale šlo to jedním uchem dovnitř a druhým zase ven, takže si z toho moc nepamatuje. Když ho viděla, její očka se rozzářili jako hvězdičky „Kawaii motýýlek!“ pověděla přitom. Chomei si jí prohlídnul a byl vskutku překvapen. Nečekal takovou reakci od mále holky. „Nejsem motýl, jsem bijuu!“ sotva to dořekl, tak mu do toho skočila „Pššt motýlku“ pověděla beze strachu, vůbec si neuvědomovala, že stojí naproti mocné bytosti. Byla nadšená, dívala se na něho jako, kdyby to bylo svaté jídlo, div ji neukápla slina. „Myslím, že si ještě užijeme“ pověděl démon. „Tak joooo“ odvětila Hirin trošku divně až retardovaně. Najednou se jí dělal mžitky před očima, nakonec nastala úplná tma. Náhle se probudila a byla pořad nadšená. Samozřejmě, že to šla hned vyslepičit mamce, protože taková velká věc se nedá utajit.
Uběhly skoro dva roky stále je pořád genin, je to smutný, ale někteří potřebují více času a Hirin to vůbec nevadíí, protože si může užívat více života a taky má více času opět vidět motýlka!

Bodíky

Ninjutsu 3 | Taijutsu 2 | Genjutsu 1 | Síla 1,5 | Rychlost 2 | Inteligence 1,5 | Chakra 3 | RP 1

Techniky
E rank
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
D
Takigakure no Senpū
Wave Transmission Technique?
Shunshin no Jutsu
C
Rinpun?


Naposledy upravil Hirin Kasai dne Sat Jun 02, 2018 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Hirin a.k.a šťastná housenka   Sat Jun 02, 2018 12:15 pm

Larvičko, nenašla jsem techniky^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hirin Kasai
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 29. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Hirin a.k.a šťastná housenka   Sat Jun 02, 2018 2:21 pm

Přiletěl motýlek a dodal techniky, ale u dvou jsou ranky určitě špatně, ale to musí posoudit někdo jiný
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Hirin a.k.a šťastná housenka   Sat Jun 02, 2018 9:39 pm

Sluníčko říkalo, že techniky prý v pohodě, tak pouštíme larvičku/motýlka do světa^^ povoleno^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hirin a.k.a šťastná housenka   

Návrat nahoru Goto down
 
Hirin a.k.a šťastná housenka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Koteigakure-
Přejdi na: