Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kisho Kayawa [Genin]

Goto down 
AutorZpráva
Kisho Kayawa
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 06. 12. 16

PříspěvekPředmět: Kisho Kayawa [Genin]   Fri Jun 01, 2018 10:47 pm

Vesnice: Koteigakure no sato
Hodnost: Genin [D-rank]
Věk: 14
Pohlaví: Muž
Klan: //
KG: //
Podstaty: Futon
Krevní skupina: A+

Kisho je přesně ten typ člověka, který se vám již od pohledu nebude zrovna dvakrát pozdávat. Když pomineme jeho věčně znuděný a občas i otrávený výraz, dostaneme poměrně normálního genina, který je však na něčí vkus až moc ambiciózní a samostatný. Všechno by nejraději řešil sám, jelikož je přesvědčen o tom, že by mu to ostatní akorát tak kazili. Dalším nepříliš lichotivým rysem jeho osobnosti je taktéž sobeckost, na kterou se následně napojuje jeho menší arogance, která se však prozatím drží vcelku u země. Ono je těžké být milý na slabší, kteří vás dle vašeho názoru akorát tahají dolů. Ale abychom mu pouze nekřivdili, pokud si u něj dokážete získat respekt, dovede být poměrně poslušný, avšak stále dost svéhlavý. To samé, pokud se mu líbíte a jste něčím zajímaví, dovede se s vámi bavit celé hodiny, ale pouze do doby, než ho zase přestanete bavit.

Oblíbené:
Kisho miluje volnost a ruch vesnice, tudíž ho můžete poměrně často najít, jak bloudí jejími ulicemi a sbírá všemožné informace a je jedno, jestli se jedná o ceny jednotlivých obchodů či všemožné drby. Dle něj má každá informace svou cenu a vždy se najde někdo, kdo za ní zaplatí. Dále má rád ovoce, ale neopovrhne ani pořádným kusem masa.
Neoblíbené:
Naprosto nesnáší pravidelné a nudné povinnosti, které musí dělat jen protože by měl. Tudíž je vstup do jeho bytu na vlastní uvážení. Sám by vám totiž odpřísáhl, že ta ponožka v rohu pokoje včera snědla ten poslední kus pizzy!
Strach:
Kisho má strach z výšek, i když to odmítá přiznat
Nemoci:
Kisho je zdravý jako rybička
Schopnosti:
Kisho je prvotřídní provokatér, který na nervy hraje snad lépe, než Mozart na piáno.

Na první pohled vám Kisho může přijít jako nějaký malý vandrák, jelikož si nedělá moc velkou hlavu s nějakým upravováním. Jinak je to normální, vcelku urostlý mladík s lehce delšími černými vlasy, které má hozené do něčeho, co by mohlo připomínat patku. Jeho oči jsou zbarvené do modra a vždy v nich naleznete nádech rebelství, který je však velice často pohřben pod znuděným výrazem.

Ninjutsu 3 | Taijutsu 2 | Genjutsu 1 | Síla 1,5 | Rychlost 3 | Inteligence 1,5 | Chakra 2 | RP 1
– E –
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
– D –
Shunshin no Jutsu
Sōshuriken no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
– C –
Sickle Weasel Technique

Kisho je sirotek, který většinu svého dosavadního života strávil ve společnosti ostatních sirotků v jednom z pečovatelských domů v Koteigakure no sato. Nikdy nepoznal své rodiče a ani nikdo neví, kým vlastně byli. Kisha zanechali u dveří pečovatelského domu, pouze s malou cedulkou se jménem, které však nebylo nikomu ve vesnici známé a tak se vybízela otázka, zda se jednalo o cizince, či si jméno jednoduše vymysleli. Ať už byla pravda jakákoliv, malý Kisho se jí zřejmě neměl nikdy dozvědět.
Co se jeho dětství jako takového týče, nebylo na něm nic extra zajímavého, tedy až na samotný fakt, že vyrůstal bez rodičů a vlastně se svým způsobem vychovával sám. K pečovatelům totiž po určité době začal ztrácet respekt a čím dál tím více tíhnul k samostatnosti, která šla ruku v ruce s prozkoumáváním všemožných zákoutí vesnice, jen aby byl co nejdál od vší té nudy a povinností, které na něj v pečovatelském domě čekaly. Z tohoto důvodu byste ve vesnici jen těžko hledali někoho, kdo se v ní vyzná lépe než právě Kisho. Avšak, ač by se to mohlo přímo vybízet, Kisho i přes své menší rebelství nikdy neporušil žádné významné pravidlo či dokonce zákon. Jeho rebelství se zkrátka vždy pohybovalo v určitých mezích a zaměřovalo se spíše právě na již zmíněnou samostatnost a menší vzdor obecným standardům.
Stejně tak, jak se později ukázalo měl Kisho poměrně velký talent na umění shinobi, které nadále rozvíjel na Akademii, kam ho však zapsali proti jeho vůli a jejíž podstatnou část spíše protrpěl, neboť ho to tam zkrátka nebavilo. Mnohem radši by totiž pobíhal po vesnici a hledal další možné zašívárny a zajímavá zákoutí, kde by ho nikdo neotravoval. Avšak, i přes jeho odpor k učení a obecně Akademii byly jeho výsledky po většinu času nadprůměrné a nejednou tak musel poslouchat, že pokud by se více snažil, mohl by patřit k nejlepším ve třídě. Na to však vždycky odpověděl ve stylu, jaký by to mělo smysl, neboť on nepotřeboval být nejlepší, ne v tomto ohledu. Jeho ambicióznost se totiž projevila až po úspěšném složení geninských zkoušek, kdy si uvědomil, že čím silnější bude, tím méně závislý na ostatních může být. Problém byl ale v tom, že za ten rok, co je geninem nevydržel v žádném týmu, jelikož nebyl zrovna týmový hráč a své dosavadní kolegy považoval za slabochy, nímandy a kotvy, které ho akorát brzdily v sebezlepšování.  
Na mise tak musel chodit sám a po většinu času řešil klasické geninské záležitosti jako hledání zatoulaných zvířat, pomáhání obyvatelům vesnice s opravami či uklízení veřejných prostranství. Nebylo to sice dle jeho představ, ale byly za to peníze, díky kterým se mohl přestěhovat do jednoho malinkatého bytu na samém okraji vesnice. Tedy, pokud se jedné malé místnosti s koupelnou dá vůbec říkat byt, ale bydlel sám a to byl jeden z prvních úspěchů na jeho cestě k úplné samostatnosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kisho Kayawa [Genin]   Sat Jun 02, 2018 11:44 am

Roztomilé^^ Povoluji!^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kisho Kayawa [Genin]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Koteigakure-
Přejdi na: