Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Nara sídlo

Goto down 
AutorZpráva
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 91

PříspěvekPředmět: Nara sídlo   Thu May 31, 2018 1:05 pm

Sídlo tohoto klanu, je nedaleko mezi sídli klanu Akimichi a Yamanaka. Klan Nara je poměrně četný, čítající 5 rodin, z nihž hlavní je větev, táhnoucí se pod Shikaku Nary a ještě dál. Současný vůdce klanu je Nara Shigure.
Toto sídlo čítá několik malých obidlí, spojené kamenitými cestami a různými uměle vytvořenými potůčky. Hlavní budova je právě budova, ve které bydlí již zmíněný vůdce klanu. Slouží také jako místo, kde se klan setkává.
Každá budova je ve stejném stylu a do sídla se dostanate jen skrze bránu, nesoucí symbol klanu, a nebo přes zeď.

Shigureho hlavní budova, je právě taková, jaký je on. Jeho pokoj je zaplněn bordelem. Na zemi se válí oblečení, knihy a různé papíry. Každý centimetr zdi, je vybaven vestavnou skříní. Většina slouží jako knihovna plná různých knih. A jedna slouží jako skříň na oblečení. Uprostřed místnosti je stolek, u kterého se buď hrají hry, jí, čte a vlastně se u něj děje cokoliv, co nezahrnuje spánek ( i když u něj Shigure nejednou usnul takže i to zrovna pravda není).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shiina Nara
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 21

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Thu May 31, 2018 1:51 pm

"A Shiinator útočí na zlato, dav šílí!" vylezla jsem na židli, zvedla ruce nad hlavu a nahodila děsně krutý úšklebek. Imaginární dav šílel a já se za vší té slávy obloukem vrhla na nic netušícího Shinyu, který si na břiše četl knihu. "Boooom!" zatímco jsem si dávala své perfektní wrestlingové sólíčko, ten uplakánek pode mnou brečel a svíjel se a tahal mě za vlasy, takže jsem se musela bránit a mlátila ho papučkou s králíkama. Ještě chvíli jsme se mydlili hlava nehlava, ale pak začal ten mamánek hysterčit, že to řekne mámě a mě to přestalo bavit. Slezla jsem z něj a jen s povzdechem zavrtěla hlavou, jak sakra může být moje dvojče a co je horší, jak může být starší?! Sralbotka!
Mávla jsem nad ním rukou a vydala se do útrob domu. "Kaa-saaan,.. Kaa-saaan!" vyřvávala jsem, ale byla nejspíš na nákupu nebo tak, protože neodpovídala a to ona vždycky přilítla jak sedmihlavá saň a začala mi spílat, že mladá dáma neřve jako hejkal, tak ať se uklidním. Místo toho jsem teda začla vyřvávat: "Anikiiii, anikiiii!" ale ani Shige neodpovídal, takže jsem rozhodla nakouknout do jeho pokoje. Byla tam tma a nepořádek jako vždy, pozorně jsem si celý pokoj prohlédla. Někdy se stávalo, že aniki spal a nebo dělal, že spí, aby mě nemusel zabavovat. Pak jsem po něm musela lést jako opice a tahat ho za ucho, aby vůbec vstal. Ale dneska tam nebyl a já se zamračila. Od té doby, co byl vůdce klanu, s ním nebyla žádná zábava!
Nakonec jsem se teda odporoučela do svého pokoje, který byl hned přes chodbu od toho anikiho. Vydupala jsem si to u kaa-san, protože jsme se o něj se Shinyou hádali. Má totiž vlastní verandu, muhehe! Co vám mám říkat, aniki pro mě byl jako vzor a můj pokoj? Jo, větší bordel tam má fakt jenom on! Mezi hračkami, gumovými hvězdicemi, Shinyiho dřevěnou katanou, knihami, rozevřenými svitky a oblečením jsem hledala svůj krutopřísný-desněhusťácký zelený zmijozelský hábit. Našla jsem ho pod postelí, z verandy ho vyklepala a s tvrďáckým výrazem si ho oblékla. Jsem tak zatraceně cool! Pak jsem se rozhlédla, zjistila že to smrádě mě nešpehuje, odsunula stolek uprostřed místnosti a naučeným hmatem uvolnila prkno v podlaze. Skrýš odhalovala mou naditou kasičku a taky krabice plné sladkostí. Uvážlivě jsem si od každého druhu nandala pár mlsek do tajných kapes mého pláště a zase za sebou skrýš zavřela a stolek posunula.
Ušklíbla jsem se, obula si boty a křikla: "Jdu ven, sralbotko, vyřiď to kaa-san!" a s širokým úsměvem se rozeběhla do vesnice. Byl čas zase trochu oprášit staré kontakty.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Sun Jun 03, 2018 12:09 am

Cestou jsem samozřejmě nezapomněla Inoaie zpražit za to, že mi o anikim neřekl dřív a jestli si nevšiml, jestli měl dost teplého oblečení a deštník a moje šťastné tričko! Holomek, jen tak si odejde do Bochi a ani mi to neřekne? Páni, jak já bych šla taky! Já bych jim to tam vyjednala, ti by koukali! Když jsme ale konečně dorazili domů, vyzula jsem si boty, odkopla je stranou, takže rozrazily Shinyiho způsobně srovnané a vešla do domu.
"Tadaimaa!" zavolala jsem. Ze svého pokojíku vystrčil hlavu Shinya a zamračil se, když mě viděl. Kdepak ten, ten se neusmíval ani na Ježíška! Záprdek jeden! Ale asi jsme se oba viděli stejně nadšeně. Shinya na mě: "Ahoj Omyle!" a já na to zase: "Ahoj Potrate!" a pak jsem ho šikanátorsky strčila do pokojíku a zabouchla za ním. Klasika. Strkání děcek do skříněk na akedemii bylo mým hobby. Vzala jsem to přes kuchyň.
"Máš hlad, nebo žízeň?" otevřela jsem ledničku, nechala ji tak, aby si klidně vzal, na co by měl chuť a nalila dvě skleničky třešňové limonády. Tu jsem měla nejradši. Po tom, co jsem si kus odpila, jsem se i se skleničkou vydala do svého pokojíčku, kde jsem se začala jako krtek vrtat v tom neskutečném bordelu. "Někde tu.. určitě tu někde.." prohrabávala jsem šuplíky i krabice, až jsem se vítězoslavně usmála a vylovila nad hlavu krabici se shurikeny. "Hahaa, já věděla, že to tu je!" stejným způsobem jsem objevila i sadu lanek pod stolem, společně s prdícím polštářkem, který jsem si odložila do brašničky na potom. Pak už jsem konečně vyvedla Inoaie na dvoreček a všechno náčiní položila do zelené trávy.
"Yosh! Tak jdeme na to!"  
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 99

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Sun Jun 03, 2018 12:25 am

A ako ma pražila, pochopiteľne som ju odbíjal mojim dosť typickým zadumaným pohľadom a jednoduchými slovami a citoslovciami typu "hmm, ahmmm,, chmm,, noo,,. yep.." a podobne. Naozaj sme sa doplňovali. Ale hej, keď vedľa tohto torpéda žijete celý život, naučíte sa filtrovať veľa, veľa slov a informácií.
Došli sme až pred dom, do ktorého ako prvá vrazila Shiina. Vyzul som sa pred vstupom dovnútra, po čom som vkročil a sandále som odložil bokom. "Ahoj Shinya-kun." Pozdravil som chlapca s úsmevom a kývnutím ruky. Ja som sa síce usmieval stále, no niekedy len tak aby sa nepovedalo, niekedy som však kútiky úst roztiahol pomaly až po uši. Teraz to bol úsmev znova len ten normálny, možno trocha milší, než čo používam ako klasický výraz. Rozhliadol som sa po dome, teda tade, kade sme išli. Naozaj tu nikto nebol okrem jej menšieho brata. "Nope, v pohode." Nikdy som sa tu necítil ako doma, kto vie prečo. To som tu strávil značnú časť svojho detstva. Shiinu nakoniec vybehla hore a ja som ju samozrejme počkal dole. Nemienil som sa hrabať v jej bordelu !! to naozaj nie, ja som mal v izbe pekne poriadok. Sadol som si teda za stôl do kuchyne, kde som sa napil tej limonády, keď už ju pripravila. 
Nakoniec znova prišla ako veľká voda a ja som sa ani nenazdal a bol som odtiahnutý na záhradu. Bolo to tu pekné, videl som až k nám na dvor.. boli sme v podstate susedia. "Nom, takže.." Zobral som z jej pomôcok jeden shuriken a časť lanka, ktoré som šikovne priviazal o shuriken. "Je to celkom jednoduché. Prevlečieš lanko cez shuriken, očko musí byť trocha voľnejšie, aby shuriken mohol rotovať." Vysvetlil som jej, na čo som len prstom poukázal na strom, ktorý sa nachádzal kúsok odo mňa. Otočil som sa iným smerom, asi tak 50 stupňov od stromu. "Následne ho hodíš..." Kunai som hodil pred seba, na čo som zatiahol za lanko a trhol som s ním, čo zmenilo dráhu letu shurikenu, až opísal oblúk a trafil strom presne tam, kam som chcel, aby ho trafil. Pozrel som sa na Shiinu a tak nejak som dúfal, že pri tom nezaspala. Nebol som chlapec ktorý neustále reptal a reptal, od toho bola v našom dynamickom due ona. "Lankom nesmieš trhnúť príliš silno, inak ti shuriken stratí silu. Len.. troška, jemne, stále prepúšťaj lanko pomedzi prsty, aby si shuriken úplne nezastavila. Chápeš drobec?" Spýtal som sa jej s ďalším úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Sun Jun 03, 2018 12:48 am

Inoai byl jako klasicky samé sluníčko sem, blejemu duhu tady, znáte to. Ale znala jsem ho od malička, takže jako on zjevně filtroval moje hlasové projevy, já už si prostě zvykla, že je jak nadopovanej skittleskama. Mmm ty bych si dala! Místo toho jsem ale s celkem velkým zájmem sledovala, co dělá. No dobře, zase tak zaujatá jsem nebyla, prostě shuriken na drátku, jeeeej, ale já jsem nikdy nepotřebovala věnovat něčemu velkou pozornost, abych nepochopila, na jakém principu daná věc funguje. Uměla jsem postřehnout ty správné momenty, v tom to bylo. Takže jsem trochu zívala, ale přece jen jsem znuděným pohledem koukala, jak to tam motá. Když ho konečně hodil, bylo to přece jen trochu zábavnější a já se dívala, jak ladným pohybem donutil shuriken změnit dráhu. Nikdy mě tyhle věci nepřestávaly fascinovat. A Aovi to šlo fakt skvěle. Zajímalo by mě, jestli byl tak dobrý, jako aniki.
Nakonec jsem jen párkrát kývla hlavou. "Chápu." odvětila jsem jednoduše, věděla jsem, co se mi snažil říct a co bych náhodou nepochopila z jeho dobrého výkladu, to jsem si odkoukala v praxi. Teď bylo jen na mě to jednoduše zkusit.
Sklonila jsem se do krabice, vyndala jeden kunai pokrytý modrým lakem na nehty, jejky, někdo se nudil, a na něj přivázala lanko. Dala jsem si záležet na tom, aby smyčka nebyla pevně utažená, ale jak to zdůrazňoval Ao, lehce klouzala po lesklém povrchu. Potom jsem si stoupla vedle svého parťáka a hodila shuriken před sebe. Ne, že bych v tomhle byla kdovíjaký přeborník, ale průměr, prostě zrovna odchovanec akademie. Očima jsem ledabyle propočítala, zhruba ve kterých místech musím trajektorii změnit, abych shuriken dostala ke stromu a v ten moment, kdy se tam zbraň skutečně objevila, jsem nepatrně trhla prstem k sobě.
"Jojo no jutsu!!" zvolala jsem a dívala se, jak hvězdice změnila směr letu. Místo toho, aby však zasáhla cíl přesně tam, kam měla, hroty zbraně jen vysekly do kmene díru a shuriken proletěl dál. Odfrkla jsem si pramen vlasů z čela, ale jak by se mohlo zdát, nebyla jsem naštvaná ani uražená. Usmála jsem se.
"Řekla bych, že ten pohyb nebyl dost plynulý." poznamenala jsem jednoduše a za to lanko si hvězdici přitáhla k sobě. "Ukážeš mi to ještě jednou?" byl rozdíl v tom chápat princip a mít motorické dovednosti k provedení. Jemná motorika přece jen nebyla nic, na co bych se dříve zaměřovala. Jak se zdálo, teď jsem Aovi věnovala přece jen trochu víc své pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Sun Jun 03, 2018 1:23 am

Pozrel som sa na jej pokus. Nebola to úplná katastrofa, ale určite to bolo horšie, než si Shiina bola ochotná priznať. "Teeda, to bolo fakt zlé.. nie že mi trafíš mamku, čoskoro pôjde kosiť." Upozornil som ju. Zrazu to vyzeralo tak, že som to myslel bez štipky humoru. Tak.. normaĺne, ako keď sa bavíte o počasí. Keď sa ma spýtala, či by som jej to ukázal ešte raz, úprimne som sa zamyslel. "Dostal som nápad." Vyhlásil som zrazu a len som sa zasmial, päsťou si vraziac do dlane. "Josh, takto to bude omnoho lepšie." Zložil som pomerne typickú pečať pre klan Yamanaka, ktorá bola namierená na Shiinu. Bez nejakej otázky som použil techniku, ktorú ma mama naučila ešte na akadémii. Jednalo sa práve o Shintenshin no jutsu, pri ktorom som sa doslova prevtelil do Shiininho tela, zatiaľ čo som potlačil kontrolu jej vedomia nad jej telom a prebral som nad ním kontrolu. Moje originálne zatiaľ padlo bezvládne na zem, až som pocítil tupý náraz na hlavu. Yep.. mal som si najprv sadnúť.
"Ukážem ti to takto, budeš to v podstate aj cítiť.. malo by ti to ísť hneď!" Vyhlásil som nadšene. Bol to dobrý nápad, musel som sa pochváliť. Zobral som teda s jej telom shuriken, namotal lanko a pripravil som si techniku. Shiina pri tom zo svojho podvedomia mohla všetko vidieť, všetko cítiť.. 
"Hoaa!" Zakričal som neprimerane ženským hlasom a shuriken som hodil, na čo som začal naťahovať lanko. Stiahol som ho pomerne prudko, na hranici failu. To však bola hranica, ktorá bola najefektívnejšia. Shuriken to znova krásne zahlo a v podstate vyrazil ten, ktorý som do stromu hodil pred tým. Shintenshin som následne zrušil a Shiina znova dostala kontrolu nad svojim telom, zatiaľ čo ja som sa začal prebúdzať z toho môjho. Točila sa mi hlava. Dnes som už mal za sebou sparingový zápas, bol som celkom unavený.. pocítil som to až teraz.
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Mon Jun 04, 2018 11:10 am

Buhaaaa, tohle mi nedělej, víš, že to nemám ráda! Okřikla jsem ho ve své hlavě, protože své tělo jsem ovládat nemohla. Tahle jejich technika je pěkně ujetá, ačkoliv co si budeme, umět ji, tak se po vesnici procházím jako Hokage v trenkách s nápisem: Nejvíc sexy borec!.. ať už to znamená cokoliv.
A už nikdy nedělej to: Hoaa!! Vůbec to nezní cool! brblala jsem si v duchu, ale cítit to a vnímat tahle bylo opravdu něco úplně jiného, než bych si byla ochotná přiznat. Byl to fakt divnej pocit, když se moje tělo pohybovalo samo od sebe a já se jen dívala. Zpět ale k technice, měla jsem to z první řady a rozhodně to bylo zajímavé. S tímhle by mě mohl naučit vážně zajímavé techniky.. Popravdě jsem ho už nejednou přemlouvala, aby za mě takhle složil nějakou zkoušku, na kterou se mi nechtělo připravovat, ale ten jetel vždycky odmítl, chmm! Dívala jsem se, jak shurikenem vyrazil ten prve hozený a jen si zase hyperaktivně a pouze v hlavě poskočila: Yosh! Krutopřísný!
Když techniku zrušil a já zase začínala cítil nadvládu nad svým tělem, obrátila jsem se k němu a chtěla nadšeně spustit kanonádu slovíček, ale nakonec jsem k němu jen došla a nahnula se nad něj.
"Emmm, jsi v pohodě? Vypadáš trochu zeleně, nebudeš zvracet?" mrkala jsem na něj svýma hnědýma očima a natáhla k němu ruku, pokud by potřeboval pomoct vstát. Co si budeme, občas jsem ho nesnášela, občas milovala, ale byl to můj parťák ve zločinu a já ho tam nemohla nechat umřít. Ještě si představte v pozadí útes, západ slunce a tklivou hudbu a bude to perfektní!
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Mon Jun 04, 2018 8:52 pm

Pousmial som sa. "Gomen gomen.. ale je to jednoduchšie heh." Pomaly som sa postavil s jej pomocou a len som zakrútil hlavou. Nebolo mi síce dobre, no nejak to zvládnem. No to sa mi znova zatočila hlava a ja som sa zrazu strepal do trávy. Ako anjelik v snehu len.. bez snehu. Bol som hore, len som si povzdychol. Vedel som že si Žaba nevedela priznať výhru, ale naozaj vyhrala. Shintenshin ma hrozne vyčerpával, aspoň keď som ho vytvoril už v podstate s málo chakrou po trénovaní inej techniky, plus boj.. dva klony, chcelo to nejakú chakrovú pilulku. 
"Uhm, nemáš nejakú pilulku?" Spýtal som sa jej. Sama ich asi po vreckách nenosila, no možno doma? Predsa len tam mohla zbehnúť. Ja som tam ostal sedieť, pozerajúc na ňu stále s tým istým, teraz možno trocha desivo pôsobiacim slabým úsmevom. "Tá žaba ma dostala heh.. je to smutné.. aj ja chcem byť tak silný.." Povzdychol som si nahlas, ani som si neuvedomil, že som to nahlas aj povedal.
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Tue Jun 05, 2018 10:49 am

Pozorovala jsem ho dost znepokojeně, ten jeho slabý úsměv byl hrozně creepy, když byl bílej jako stěna! Pomohla jsem mu opřít se zády o strom a vyběhla do domu. Pravda, já neměla nic takového, ale aniki možná ano. První jsem ale běžela za osobou, která věděla o podobných věcech k mé nelibosti o dost víc.
"Shiinyoo!" vletěla jsem do jeho pokoje jako velká voda, okamžitě byl na nohách, asi se bál, že mu chci zase předvést nějaký bojový chvat, ale sotva otevřel pusu, že mě seřve, všiml si mého vážného výrazu. Tak dobře, nemáme se rádi, hádáme, pereme, žalujeme, ale pořád jsme dvojčata a on mě přece jen velmi dobře znal. "Musíš pomoct Aovi, je vyčerpaný z tréninku a vypadá jako mrtvola Paris Hilton!" vylíčila jsem situaci. Mé dvojče si jen posunul brýle na nose a šel do kuchyně, kde otevřel jeden z precizně uklizených šuplíků. Jop, i jeho pokoj byl uklizený, z čehož jsem vydedukovala, že je určitě adoptovaný. Našel příslušnou krabičku s léky, nařídil, abych nalila do sklenice vodu a vyšel ven, samozřejmě se mnou v závěsu. Načuhovala jsem mu přes rameno, když se s klidným úsměvem nahnul nad Inoaie.
"Tady, zapij to vodou. Jestli se ti motá hlava, lehni si a dej nohy nahoru. A jestli je ti blbě, tak si polož hlavu na kolena." mluvil úplně pomalu a tiše. Prostě naprostý opak mě. Já zatím podala blonďákovi vodu a klekla si vedle něj.
"Chceš si lehnout?" jak se zdálo, měla jsem o něj nejspíš strach. Ale vypadal fakt blbě! Nicméně jsem to ale nevydržela. "A to tě sušenka tak zmlátila nebo co?!" v očích mi tančily jiskřičky, jak jsem čekala na jeho odpověď, ale Shinya mě přetáhl přes hlavu a oznámil mi, že Inoai potřebuje klid, tak ať laskavě mlčím. Jo a já pro jednou vážně zmlkla a tiše trucovala vedle.
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Tue Jun 05, 2018 11:23 am

"Shiinaa som v poriadku len, tú pilulku." Zasmial som sa, keď mi pomáhala oprieť sa o strom. Úprimne by som radšej ležal. Nebolo to prvý krát, čo by sa mi to stalo. Klasické vyčerpanie. Teda nevedel som či to pozná aj Shiina, keďže tá sa mohla unaviť tak maximálne pri Shogi ale aj tak hej!
Pozrel som sa na jej brata a s úsmevom som si od neho zobral pilulku. "Uuhm chakrové pilulky by si nemal zapíjať vodou. Ďakujem." Použil som ho, na čo som si pilulku vopchal do úst a rozkúsol som ju. Chvíľku som ju prežúval a až po tom som pilulku prehltol.
"Som v pohode poohode. Nič mi nespravila, bol to klasický sparing a ja som to pri ňom prepískol." Žmurkol som na ňu, no už som sa citil celkom lepšie. "Ohoo že by ti na mňe naozaj  záležalo potvora?" Zasmial som sa a postrapatil som jej vlasy. "Radšej mi ukáž tú techniku. Mala by si ju byť schopná zvládnuť že?" Ja som tam ostal síce sedieť ale.. aj tak. Rád by som videl, či je senseiovanie niečo, na čo by som sa mal v budúcnosti zamerať.
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Tue Jun 05, 2018 10:13 pm

No v pořádku se mi teda nezdál. Neměla bych zavolat jeho mámu? Nebo alespoň tu svou? Tak uznávám, v některých věcech jsem byla pořád jen desetileté děcko, rozmazlované starším bratrem a znuděné, když mělo příliš mnoho trénovat. Málokdy se stalo, že bych jela nadoraz svých sil. Jednak proto, že jsem měla neudržitelnou zásobu hyperaktivity a podruhé, obvykle mě to po chvíli přestalo bavit a já skončila prostě v půlce a k další činnosti by mě nedopáčili ani heverem. Jak si správně Ao myslel, udržet mě dokázal jen aniki a hry s ním, ty jsem naopak milovala a byla schopná natáhnout hru na hodiny i dny, protože jsem neustále hledala možnost, jak ho obehrát. A ano, obvykle se to nepovedlo. A pokud ano, s lehkým úsměvem pohnul figurkou a už tu zase byla ta patová situace. Prostě bratr, co moc rád koukal na Sheldona!
"Když na to nemáš, tak to nedělej." odvětila jsem jednoduše a pokrčila rameny, v tom jsem byla taky Nara, vzdát souboj mi zase až takový problém nedělalo. A vůbec, dneska jsem tu správnou zapálenou náladu vůbec neměla. Ale přece jen, lákalo mě dokončit rozdělanou techniku, teď už snad lépe, když mi tenhle ńouma vlezl do hlavy, pche!
"A vůbec mi na tobě nezáleží, příště se ujisti, že tě dostane." vyplázla jsem na něj škodolibě jazyk a vstala. Vzala jsem z krabičky další shuriken, pružným lankem na něm udělala očko a zkusila, jestli se může točit. Následně jsem se postavila na původní místo, rozkročila se a trochu pokrčila kolena, abych získala balanc. Pak jsem zvedla pravačku a hodila shuriken před sebe. Soustředěně jsem ho sledovala, ještě ne, ještě chviličku, ještě pár centimetrů.. a pak jsem trhla rukou, lanko omotané kolem ukazováčku se napnulo a shuriken se plynule stočil doprava. Páni, vážně měl pravdu. Když jsem to víceméně cítila, vážně jsem to dokázala napodobit daleko jednodušeji! Jako by moje tělo už vědělo, co má dělat. A shuriken se s tichým nárazem zabodnul jen pár milimetrů vedle toho Aova.
"Yosh!" otočila jsem se na něj a ukázala z prstů malé véčko. "Jako profík!" zazubila jsem se vesele.
V tu chvíli se ale země pod mojí levou nohou začala hýbat a vzdouvat a když jsem uhnula, dokonce se začala tvořit hromádka hlíny. Zapomněla jsem na celou techniku i Inoaie a klekla si k tomu, naklonila se a když jsem se nosem skoro dotýkala trávníku, vylezl z krtince..
"Booto! Páni, lekla jsem se tě!" zamračeně jsem koukala na krtka, který se krčil v zemi jako nějaká houba. Nic nedělal, jen mi podal kus papíru a zavrtal se hlouběji do hlíny. "Heee?" otevřela jsem list a začala číst. "Heee?! Anikiiiiiiiiiii, to není féééér!" vydala jsem žalostné zavití a zamračila se. "Tak on si chodí na dovolené a nechá mě tady?! Pche!" vylovila jsem z kapes narvaných všelijakými blbostmi tužku a napsala mu odpověď: Nemám tě ráda, měl jsi mě vzít s sebou! Následně jsem ale dopsala ještě: Tak jo, mám tě ráda, ale fakt jsi mě měl vzít! A pod to ještě: Ps: Přivezeš mi suvenýr? Následně jsem ruličku sroloval a podala jí krtkovi. "A ne, že se budeš někde flákat!"
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Wed Jun 06, 2018 9:06 pm

Ruku som si vložil do vlasov, kde som sa aj poškrabal.. zároveň so zasmiatím. Nemohol som z nej normálne fungovať. Bola naozaj stratený prípad ale hej, pre to som ju mal tak rád že? "Hahaha.. Shiina-chan, to si celá ty..  Ale sme Shinobi, dni na akadémii sa skončili." Uškrnul som sa. To že sme zatiaľ neboli zaradený do týmu a mali sme pre to viac menej voľno neznamenalo, že to tak bude stále. Počul som to od tatka. Akonáhle bol človek v týme, to bola jedna misia za druhou, za treťou.. niekedy aj viacero denne. Záležalo od vyťaženia zo strany objednávateľov a tak. Keď som nad tým rozmýšľal, dokonca som úplne stratil prehľad o Shiine a o tom, že a zas pustila do tréningu. 
Vytrhlo ma až ej "Yosh!", na čo som len trhol rukou a s úsmevom som jej zatlieskal. "Bravó!" Pochválil som ju s úsmevom, na čo som sa konečne postavil. Predsa len gulička začala zaberať a ja som sa znova cítil rádoby dobre. Viac menej. 
"Hmm?" Pozorne som sa pozrel na krtka, ktorý mi niekoho pripomínal. Po slovách Shiiny som vedel, že sa jednalo o brata. Nepýtal som sa však, čo tam bolo. "Shiina-chan.. pôjdem asi domov. Som celkom unavený." Usmial som sa na ňu, na čo som sa len pozrel cez plot, ktorý v podstate stačilo preskočiť. "Vidíme sa zajtra hai?" 
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Wed Jun 06, 2018 11:12 pm

"Já nikdy nedospěju. Budu jako Petr Pan. A odletím do země Nezemě." prohlásila jsem s naprostou vážností. Tak jo, aniki měl pravdu, někdy jsem se fakt chovala jak sedmiletá. Někdy spíš jak čtyřletá po mozkové obrně, ale já za to nemohla, čestně. Jen jsem prostě neměla ten zápal, jako všichni ostatní. Byla to nejspíš jedna z těch věcí, proč jsem dělala neustále takové problémy. Protože v tom být shinobi a bojovat jsem prostě neviděla smysl. Neměla jsem ho. Aniki, ty tohle chápeš, že jo?
Ale pak jsem se na něj otočila a jen si zamyšleně namotala pramínek neprakticky dlouhých vlasů na ukazováček. "Budeme spolu, že jo?" byla to narážka na tým. Jen mi stačilo vzpomenout si na své spolužáky z akademie a jímala mě hrůza. Nesnášela jsem je. Všichni to byli knackebroti, všichni do jednoho! Protažený ksichty a kecy o ohnivé vůli. Byla jsem ráda, že jsem vypadla, protože obyčejně jsem si div neroztrhla hubičku zíváním, když jsem musela poslouchat, jak se zapíšou do historie jako nejsilnější/největší/nejtělnatější forever. Já se, doufám, zapíšu ne do historie, ale do paměti celého tohohle světa jako nejkrutopřísnější borec!
Následně jsem se ale otočila a jen se usmála. "Hai, měl by sis odpočinout." řekla jsem a znělo to skoro starostlivě, já málokdy udržela vážnou tvář a sice jsem to nepřiznala, ale ano, záleželo mi na něm, tak proto. Mám z toho chuť koukat na telenovely, pfuuuuj!
"Děkuju, že jsi mě naučil tu techniku." věnovala jsem mu ten nejzářivější úsměv pod sluncem.
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Thu Jun 07, 2018 9:59 pm

Chvíľku som sa na ňu len nemo pozeral. Nehovoril som nič.. len pohľad. Možno jej prišiel trocha desivý, no vôbec tak myslený nebol. Bola v ňom aj taká úprimná radosť. Bola naozaj šidlo. Poznal som ju snáď celý môj život a vždy sa takto vedela usmiať. Na jej otázku či budeme spolu, som sa musel zazubiť minimálne tak, ako ona. Načiahol som k nej ruku a postrapatil som ju vo vlasoch.
"Tomu ver! Sme predsa Ino-Shi kombo!" Vyhlásil som povzbudivo a len som rozhodne prikývol hlavou. 
Pomaly som sa rozišiel k dverám. V predsienke som sa znova obul do sandálov a len som jej mávol na pozdrav rukou, venoval som jej ešte jeden úsmev. "Nemáš zač, vidíme sa zajtra." A po tom? Po tom som odišiel dverami, ktoré som za sebou samozrejme zavrel. Ako keby som odchádzal na mesiac.. a to som išiel len do domu o záhradu vedľa.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   Fri Jun 08, 2018 1:27 am

Šla jsem ho samozřejmě vyprovodit, aby mi ještě nezkolaboval po cestě a pořád se tak usmívala. Protože jsem ho prostě měla ráda, se všemi těmi jeho úsměvy a cucháním vlasů. Byl mnohem víc můj brácha než Shinya. Zamávala jsem mu na odchod, než jsem zase vyběhla na zahradu a hodnou chvíli si tam četla nějakou knížku o chakře z anikiho pokoje, než se vrátila Kaa-san a láskyplně mě políbila na čelo. Asi ještě nebyla v mém pokoji. Dokonce se uvolila, že mi uvaří mé oblíbené jídlo. Taky mi na mé stížnosti na anikiho řekla, že se nemám bát, protože se mu po mě určitě taky stýská. Pcha, prý stýská.. mě! Ale když pak řekla, že až se vrátí, určitě si na mě udělá spoustu času a naučí mě nějakou skvělou techniku, zamyšleně jsem se vrátila na dvoreček a sedla si na schody. Měla pravdu.. budu ho moct vydírat, že se mi dostatečně nevěnuje a můj trénink a výchova jdou do kytek. A to ještě až udělám to velké KABOOM, které jsem chystala jako překvápko.. muhehehe.
Každopádně jsem ale věděla, že všechno za mě nemůže oddřít aniki. A když jsem se podívala až na dno svojí prohnilé duše, věděla jsem, že když se zlepším, bude mít radost. A chtěla, aby mě aniki pochválil, aby se na mě usmál, rozcuchal mi vlasy a řekl: dobrá práce.
A tak jsem s dloooouhým a teskným povzdechem vstala postavila se se doprostřed dvorku. Pokrčila jsem nohy v kolenou, ruce dala do klasické pečetě klanu Nara. Hlavu jsem sklonila a dívala se pod sebe na stín, který se začal pohybovat po tom, co jsem nechala tělem proudit chakru. Nejprv se tam klikatil jako nějaký ocásek, líně a znuděně, ale pak jsem se zaměřila a zvedla oči před sebe a ten ocásek se rozeběhnul po trávníku přesně tam, kam jsem si přála. Pousmála jsem se, ovládala jsem ho už daleko lépe než když jsem začínala. Ale bylo to jaksi nudné. Nakonec jsem se jen škodolibě usmála a zakřičela do domu: "Shiiiiinyoooo-chaaaan~"
Mé dvojče se objevilo s nechápavým výrazem v domácím úboru a knihou v ruce. Stál jen kousek ode mě, doslova se mu rozzářily zděšením oči, když mu došla moje pozice a už se otáčel, že zdrhne, ale to jsem ho ocáskem svého stínu už chytila za nohu. Hahahahaha! Začal nadávat a protestovat, ale já se jen usmívala a začala dělat nejrůznější opičky, které po mě můj bratr musel opakovat. Vrcení zadkem, holubička, dělání: Bože-já-jsem-ale-krásný-Shinya pózy, mlácení se knížkou do hlavy za doprovodu slov: "Proč se mlátíš, proč se mlátíš?" Jsem prostě pusinka. Líbilo se mi, jak po mě všechno musí opakovat, můj stín mě poslouchal velmi dobře. Pak jsem ale nechala opičky opičkama a začala se pro změnu soustředit na něco jiného. Začala jsem mnohem více kontrolovat chakru, kterou jsem do provádění svého hijutsu dávala. Protože ta kolísala nahoru dolů podle toho, jestli jsem se smála, soustředila, skákala a tak. A to bylo špatně, to jsem zase potřebovala trochu změnit. A tak jsem se pokusila dávat jí do techniky méně, ale nechávat jí proudit efektivněji. Věděla jsem, že jinak dlouho nevydržím, protože tolik chakry nemám. Všechny ty poučky z akademie jsem měla jako před nosem, i když jsem tam spíš jenom spala. Ale teď se mi vybavovaly a já je docela úspěšně aplikovala. Nakonec jsem se rozhodla, že by si Shinya zasloužil trochu toho zdravého cvičení. Přece jen věděla jsem o složkách chakry a protože tu duševní jsem posilovala nedávno, byl čas trochu zapracovat na té fyzické. A tak jsem si s bratrovou nedobrovolnou přítomností dala sérii výskoků, kopů a úderů, které jsem odkoukala od Karate Kida, takže nesměly chybět bojové výkřiky: "Hajaaa!" zatímco Shinya ječel naštvaností, že mu natrhnu vazy v koleni.
Po náročném dni jsem ale byla úplně nejšťastnější, když se z domu ozvalo volání Kaa-san, že večeře je na stole. V tu chvíli jsem nechala Shinyu Shinyou a vrhla se do domu. Bože, já mám TAKOVÝ hlad!
Ninjutsu +0,5, Chakra +0.5
Po vydatném jídle a načerpání energie v peřinách jsem se probudila s divokým nápad. Ano, Shiino. Den D právě nastal. Staneš se legendou..
S výrazem alá Odjíždím na misi do Iráku jsem si sbalila své důležité propriety a opustila dům.
-> Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nara sídlo   

Návrat nahoru Goto down

Nara sídlo
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato :: Obytná část-
Přejdi na: