Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Hirokata *klučina s bublifukem*

Goto down 
AutorZpráva
Hirokata
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 59

PříspěvekPředmět: Hirokata *klučina s bublifukem*   Mon May 28, 2018 12:26 am

Jméno Hirokata
Příjmení ---
Věk 13

Pohlaví Muž
Hodnost Genin
Vesnice Bochigakure no Sato

Klan neznám
Kekkei Genkai ---
Elementy Suiton a Fuuton

POVAHA

Charakter
Hirokata je typ člověka ze kterého lidi mají velmi často smíšené pocity. Pro někoho se může na první pohled zdát jako sympatický člověk, který má rád srandu a zábavu a ženy. Má vybrané způsoby chování k lidem kolem a hlavně k ženám. Dal by se klasifikovat jako malý džentlmen s značnou ušlechtilostí a velkomyslností. Druhá strana osobnosti je extrovert s neodolatelnou chutí rýpavosti, vůči lidem s kterými nesouhlasí. V takovým situacích rozdává hanlivé dysfemismy na všechny strany. Nejčastěji tuto kritiku schytával přímo hlavní sensei na akademii, s kterým měl nejvíce opačných názoru. Dovolí si okomentovat jakoukoliv situaci v jakýkoliv čas, bez ohledu na společenské postavení osoby.

Vzhled
Hirokata v batolecím věku míval krátké, zářivě bílé vlasy, které se v průběhu let trochu ztmavili. Mluví velmi specifickým rozmanitým hlasem s mnoha podtóny. Není ani příliš hubený, ani příliš tlustý. Není ani příliš vysoký ani příliš nízký. Není ani příliš hezký ani ošklivý. Zkrátka je to člověk, který vzhledově zapadá do celkového průměru. Oblečení které každodenně nosí přímo odkazuje na vesnici ve které se narodil.

Schopnosti
Specializuje se na Shabondama no Ninjutsu, což vytváří potenciál se stát expertem na boj z dálky. Vedle toho se trochu zajímá o lékařinu, kterou sice zdaleka neovládá, ale díky svému koníčku má velmi slušnou teorii. Od úplného věku asistoval svým rodičům, kteří byli lékařský shinobi. Na základě toho se naučil vytvářet pipulky zvané jako Zōketsugan. Také si dokáže v mnoha situacích udělat ve svém životě pořádek, vše si naplánovat a proto se mezi svými známými proslavil svojí dochvilností.

ŽIVOTOPIS

Krušné začátky

Narodil se na nepojmenovaných ostrovech Kuri no Kuni , kde neplatila pravidla, které byli všem lidem ve větších vesnicích známé. Neměli dobré zkušenosti s cizinci, kteří do takových oblastí zřídkakdy přicházeli. Většinou udělali bordel a následně odešli dříve, než-li stihla ruka spravedlivosti zasáhnout. Tohle byl hlavním důvodem proč byli velmi xenofobní a doslova nesnášeli věci, které nechápali. Tyto podmínky byli pro prcka, který se měl stát budoucím shinobi nevyhovující. Samotná matka byla bývalým lékařským ninjou, což její vlastní manžel ani nevěděl. Rodáci to nesměli vědět, jinak by pravděpodobně ublížili i malému dítěti. Nadání na takovéhle věci se ale příliš dlouho neutají a vesničany si začali všímat podivných věcí, které nechápali, takže se jich báli a chtěli tento strach vyřešit po svým. Rozhodli se spáchat dost brutální opatření, aby se takovýhle lidé na ostrově nemnožili. Štěstí v neštěstí bylo to, že právě v tu chvíli se signalizoval poplach. Většinou se takhle ohlašoval požár, aby ostatní přišli pomoc hasit, ale tentokrát to bylo mnohem horší. Bezbrannou vesnici napadli lapkové, kteří se rozhodně s nikým nesrali. Jednalo se to spíše o masakr nebo genocidu, než rovnocenný boj. Jeden domorodec s vidlemi proti pěti banditům, kteří byli po zuby vyzbrojený. Máma vzala svého syna s kterým se okamžitě navzdory všemu zdejchla a utíkala přímo k nejbližšímu přístavu, kde již čekal rybář. Po všem co mu řekla se zdědil a začal okamžitě připravovat loď. Na poslední chvíli mu matka narvala malého syna do náruče s tím, že ho má přepravit na druhou stranu břehu. Pouze souhlasně kývl hlavou a opřel se do pádel, aby se dostal z tohohle místa co nejdřív. Začala malému synovi naposled mávat při odplouvání od břehu. Nebylo to ani pár metru a velmi rychle se otočila směrem k vesnici. Konec konců to byla jediná shinobi, která se na tomhle ostrově nacházela. Nestihla udělat ani krok, než jí neznámá ruka stáhla pod zem. V zemi bylo celé tělo a jediná hlava byla nad zemí. V mžiku se za ní zjevil shinobi, který oddělil hlavu od zbytku těla. Mozek se začal roztékat po celé zemi a na to začal teprve pětiletý klučina reagovat brekem. Ustrašení rybář začal neúspěšně Hirokata utěšovat, aby si ho ten vrah nevšiml. Tento brek nešel přeslechnout a tak se muž ohlédl za lodí. To byla přesně ta chvíle, kdy poprvé viděl Hirokata vraha vlastní matky. Černý plášť s temnými vlasy a ještě temnějšími oči. V ten okamžik se otočil zády k lodi a šel již k hořící vesnici ze které se ozývali nářky mých bývalých sousedu. Dítě a stařec tímto unikli jisté smrti.

Jakmile se dostali na pevninu bylo rozhodnuto o osudu malého kluka. Neměl srdce na to aby ho odhodil na ulici. Proto se rozhodlo že se spolu vydají do Bochigakure no Sato, kde tento muž, který se představil jako Kaware měl barák. Neměl nikoho, krom svých ryb a malého klučiny na krku. Velmi rychle ho zasvětil do běžného života. Mezitím co stařec chytlal ryby, tak Hirokata sbíral bylinky, které prodával za pár ryō do blízké restaurace. Peníze to nebyli závratné ale na uživení stačili. Když starý pán zjistil že spolubydlící má nadání na Ninjutsu tak ho poslal do akademie. Na rozdíl od typických shinobi rodin jsem neměl nátlak na studium akademie. Všechno v společné domácnosti fungovalo to principu dobrovolnosti. Přes tohle všechno měl docházku perfektní a studoval dokonce i doma. Na nepovinných hodinách si osvěžoval základy, které získal před masakrem v rodné vesnici. Tato intenzivní výuka trvala rok a byl jsem připuštěn ke zkouškám. Vzhledem k tomu že jsem na akademii nastoupil později byli všichni absolventi stejně staří, přesto že mi trvalo akademii dokončit jeden rok. Neskutečně jsem se těšil až čelenku ukáží svému náhradnímu otci. Když jsem přišel k domů tak všude kolem byla hromada lékařských shinobi. Oznámili mi že majitel je vážně nemocen a proto ho převezli to nemocnice. Dále mi předali dárek, který našli na stole s mým jménem. Byla to taková pozlacená foukačka na bubliny. Původně jsem si myslel že se jedná o hračku, až poté mi došlo k čemu to vlastně slouží. Trvalo to dost dlouho než starce propustili s tím že si má dávat pozor na fyzickou námahu. Šlo mu vidět v očích že mě velmi rád vidí.

Uběhlo pár měsíců propuštění starce z nemocnice. Byl znechucen světem a nespravedlivostí vůči lidem v jeho okolí. Chodil do obchodu s knížkami, kde hledal odpovědi na své otázky. Jednou takhle narazil na bingo knihu, kterou si tam zapomněl shinobi před ním. Nebylo to zrovna naučné čtivo pro děti, ale rozhodně to lákalo k tomu si prohlédnout a pročíst lidi, které mají na rukou krev nevinných. Takhle si listuji v knize a koukám na shinobi, kteří jsou většinou v něčem zvláštní. „HMM! Ovládání počasí“ vykřiknu tak nahlas, že mě okřikne vedoucí knihovny. „Teijlo je frajer“ pronesu s mnohem menším nasazením. Bylo až zarážející jaký obdiv ve mě vzbudil jeden z nukeninu. Takovýhle výkřiky úžasu se ozývali u každého otočení stránky. Krom úžasu z schopností mě udivovali milionové částky, které se vyplácí za jejich dopadení. Takhle to pokračovalo ještě několik stránek, než se na stránce objevil jeden z hledaných. „Začnu se instinktivně třást“ a stěží pročítám popis hledaného. „Černý plášť, černé delší vlasy“ a na obrázku nejtemnější oči, které jsem v životě viděl. Poslední věta, kterou jsem četl byla: vyhlášeno v Bochikagure no Sato. „Okamžitě zavřu knihu a odstrčím jí na druhou stranu stolu“. „To je ten, který mi zavraždil matku“. V hlavě se mi začínají přehrávat staré vzpomínky a otevírat se staré rány. Následně přichází deprese, brek a vztek, v tomhle pořadí. Takhle chvilku sedím v koutě a přemýšlím nad životem. „10 000 ryō je cena lidského života!“. Vykřiknu tak nahlas že to už hlavní knihovnice nevydržela a vyvedla mě ven. Nevěděl jsem za co je vlastně stíhán a bylo mi to fuk. Bylo mi jasné že nikdo za nabízenou částku nebude riskovat smrt, proti soupeři o které nikdo nic neví. Proto se toho musím ujmout sám. Abych ulehčil světu od takového bezpáteřného a bezcitného vraha. Cesta bude dlouhá ale výsledek za to čekání stojí.

TECHNIKY

C RANK
Kibakuhō

D RANK
Oboro Bunshin no Jutsu
Kirigakure no Jutsu
Shunshin no Jutsu

E RANK
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu

❆ BODY ❆

Ninjutsu
3

Taijutsu
2

Genjutsu
1

Síla
1

Rychlost
2

Inteligence
3

Chakra
2

Ruční pečete
1

VYBAVENÍ

Shabondama-yō Paipu
Kouřové bomby
Makibishi
Zōketsugan

Naposledy upravil Hirokata dne Wed May 30, 2018 12:45 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Hirokata *klučina s bublifukem*   Mon May 28, 2018 11:38 pm

Pumpumpum.. tákže, moc se mi nelíbí detail s tím, že asistoval rodičům, když mu bylo zjevně méně než pět let, trošku jakože váhám s těmi pilulkami, ale dobrá^^ každopádně Suiton: Hōmatsu no Jutsu — Hyō si myslím, že je spíš Céčko, minimálně pokud to má všechny popsané vlasnosti^^"
Jinak se mi životopis líbí, jsou tam hezky zakomponovaní jiní hráči, to beru jako bod k dobru Very Happy
Takže píšu povoleno, ale ty oprav tu techniku, nebo mi napiš pm, pokud nesouhlasíš^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Hirokata *klučina s bublifukem*
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Bochigakure-
Přejdi na: