Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Utamara Nakae, body a techniky

Goto down 
AutorZpráva
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Utamara Nakae, body a techniky   Sun May 27, 2018 10:15 pm

Body
RP +1
RP +1
Z kanceláře Hokageho jsem zdrhl na styl malého chlapce, oknem. Nemohl jsem si pomoct, ale čekat se mi zbytečně před kanceláří nechtělo a jídlo z ulice tak krásně vonělo. Skočil jsem si na barbeque s extra porcí žebírek. Byl jsem plný, což vylučovalo jakýkoliv trénink, fyzičky, snad až mi vytráví. S plným pupkem nebylo žádného smutku, docela jsem zapomněl na to, že mí svěřenci už vyletěli z hnízda v podobě týmu.
Pomalu jsem se procházel vesnicí, až jsem došel nad monumenty Kagů, bylo to velmi zajímavé místo. Pode mnou, jakoby mi ležely u nohou, byly vytesány hlavy největších mužů této vesnice. Zub času se na těch starších již stihl podepsat, ale to jim nebralo na významu. Došel jsem až k okraji, hleděl jsem do kadeří Čtvrtého. „Jo, tam bych měl zvládnout přistát.“ Projelo mi hlavou a odrazil jsem se, volným pádem blížíce se na hlavu pomazanou. Dopadl jsem ladně, skoro jako kočka, v mém případě kocourek.
Yosh! Tady budu mít na trénink klid.“ Povím si sám pro sebe vesele. Následně se schovám do stínu, který vrhá jeden z mnoha Minatových vlasů, a usadím se po turecku. Takhle to bylo fajn. Klid, nikde jsem neviděl ani živáčka a na hlavu mi nepařilo Slunko. Zkrátka ideálka. Z pouzdra v boční kapse vytáhnu svitek. Byl docela malý s červenými pruhy na krajních stranách. Užitečné věcička pro začínající studenty akademie, Geniny a ty, kteří si potřebují, stejně jako já, sem tam oprášit znalost pečetí. Ano vskutku, tohle byl svitek se všemi pečetěmi, co na světě byly. Užitečná věcička. Koupil jsem to před pár lety na trhu za 10 Ryo. No od té doby to používám neustále, když mám volnou chvíli. Ne že bych ty pečetě neznal, jen se mi zkrátka lépe procvičovalo, když jsem měl vizuální podklad. Takto se mi lépe vryjí do paměti, no, a jakmile tam budou vryty jako tváře Hokagů do skály, stačí jen zlepšovat zručnost a rychlost rukou.
Fázi jedna, tedy vrytí, jsem měl zmáklou, stačilo zvyšovat rychlost a snažit se, aby se každá pečeť i ve vysoké rychlosti povedla zcela správně. V opačném by totiž došlo k nemilé věci, totiž že by se Jutsu nepovedlo. Začal jsem tedy trénovat. Vzal jsem to postupně. Začalo to pečetí tygra a následovaly další. Poprvé jsem to procvičoval normální rychlostí, tak abych si tělo zapamatovala správné pohyby a polohy prstů. Až potom jsem přidával a přidával na rychlosti. Musím se pochválit, šlo mi to velmi dobře a měl jsem ze sebe radost. Kdo ví, třebas jednou budu tak dobrý, že nikdo ani nepostřehne, že jsem pečetě na techniky dávno složil.
Když jsem s tréninkem skončil, bylo už pozdní odpoledne. „Oh, byl jsem tu moc dlouho.“ Řeknu s mírným proviněním v tónu hlasu. Vždyť jsem pořád neodnesl ten report z poslední mise! A já se tu bavím tréninkem! To jsem byl celý já, zvykej si, okolní světe! Naštěstí už mi slehlo, takže jsem mohl zrychlit. Složil jsem pečeť a najednou jsem byl fuč, Shunsin v těchto chvílích vždycky přišel vhod!
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Utamara Nakae, body a techniky   Sun Jun 10, 2018 8:37 pm

Raiton:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Utamara Nakae, body a techniky
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kov a Absorbčný kov /staré techniky
» Techniky klanu Senju
» Samurajské techniky
» Akio - Vlastní techniky
» Konoha nemocnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Učení technik a zvyšování bodů-
Přejdi na: