Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hijiridaki

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Hijiridaki    Thu May 24, 2018 2:16 pm


Jedno z posvátných míst Kuri no Kuni, prastaré poutní místo, ke kterému se váže množství legend a historek, podle nichž jsou zde schovaná různá tajemství. I pokud jsou pro vás pověsti o tomto místě jen staré báchorky, energie tiché přírody je nesporná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Thu May 24, 2018 7:17 pm

Pokud se návštěva z Kotei nevzpírala a já fakt doufala, že nebudou mít žádné výhrady, dovedla jsem je až sem. Nostalgické detaily o tom, jak mě sem matka vodila jako malou holčičku si nechám pro sebe, nikdy jsem na tyhle věci nebyla. Nicméně to místo je nejsporně krásné, nicméně také důstojné, intimní a dost daleko od vesnice. Rozhlédla jsem se, snad jsem si naivně myslela, že uvidím někde pana velitele nebo někoho z jeho lidí. Pro teď jsem tu byla s jednou Kage, jedním trpaslíkem a jedním neidentifikovatelným nejspíš sama. Ještě že bát se jsem se odnaučila už jako dítě, kdy otec zhasnul lampičku a řekl dobrou.
Jak se zdá, mé klony splnily všechny mé požadavky, konec konců byla jsem to přece já a já byla zvyklá na sto procentní úspěšnost. Bez zaváhání jsem po vratce vypadajících kamenech přešla až k altánku na ostrůvku uprostřed průzračně modrého jezera. Takových bylo kolem Bochi stovky, přesto bylo tohle nejspíš nejhezčí. Nebo jsem chtěla být prostě melodramatická. Konečně jsem se podívala na Kage a její doprovod a kývla, aby si sedli k připravenému stolu.
"Čaj? Kávu? Vodu? Nějaké občerstvení?" že bych byla příklad miloučkosti, to teda fakt ne, ale slušné vychování jsem měla. V hlavě jsem přemítala, jak dlouhá cesta je asi z Kotei do Bochi. Upřímně, kdy naposledy jsem vytáhla paty z vesnice? Mimoděk jsem si vzpomněla na Jomeie a jen si krátce odkašlala. "Bochikage-sama dorazí za chvilku."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi
avatar

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sat May 26, 2018 12:17 pm

Zatímco já jsem přestal řešit bezvýznamnou situaci v naší vesnici, soustředil jsem se tedy na to, aby jednání proběhlo tak, jak by proběhnout mělo. Bez zbytečných napadení, převratu, občanské války či snad podobných kravin. A co se týče ostatních věcí? Má sekretářka, berte to "má", jakože nikdo jiný to ani nezkoušejte!, měla všechno tak perfektně zorganizované, až jsem se pod maskou škodolibě usmíval. Vždy byla perfektní, ten její přesný režim byl jistým způsobem roztomilý.
Ale zpět k tomuhle veleváženému jednání, zatím jsem byl informován pouze o přítomnosti Koteigakure, v zastoupení Kage a dvou dalších.

Abych nebyl nařknut, že jako Velitel nic nedělám, tak jsem se válel na stromě a pověřil své jednotky zabezpečením oblasti. Nepředstavujte si to tak, že teď všichni z Bochi, jsou tady a hlídají, to ani náhodou, kvůli nějakému směšnému sezení, nenechám vesnici bez dozoru. Okolí zabezpečovali jednotky senzibilů pro případnou nemilou návštěvu, takže by se tomuto dalo předejít.

Nebyl jsem z celé události nadšený, byl jsem rázně proti, ale přišlo zklamání, když evidentně mé slovo ve vesnici znamenalo tak málo, až to bylo smutné. Takže jsem to vše chtěl mít jednoduše co nejrychleji za sebou. Objevil jsem se vedle Yagury, v bílé masce a prohlížel si příchozí.
"Dobrý den, chtěl bych Vás pouze informovat, že zabezpečení této lokace je vysoké a pod mou kontrolou, ujišťuji Vás, že jednání by mělo proběhnout v klidu a pořádku." Pokud to bude možné. Žádné představení, nehrál jsem tu žádnou spešl roli, takže na co. Mluvil jsem plynule, věcně, nehodlal jsem do téhle věci nijak zasahovat víc, než bylo třeba. Potom jsem se ale zase stáhnul do ústraní, na můj příchod se zde totiž nečekalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sat May 26, 2018 7:10 pm

Po 50 letech jsem dorazila na místo setkání. Celou cestu jsem poctivě nadávala do všeho možného. Koho to na padlo jít pěšky? Jen mě. Proč jsem si nevzala nějaký převoz? No nic alespoň jsem se rozehřála. A jak jsem šla přes celou vesnici tak mi vyhládlo až se mi zastesklo po té Yaguřině bábovce. Nedivim se, že po ní Jomei jde. Jestli tu bábovku chutnal taky, je to jasné. Nicméně, když jsem dorazila stáli tam oba. Usmála jsem se na ně, až mi vypadla protéza. Zatraceně už zase! Měla jsem nervy, tak jsem jí naštvaně přitiskla zpátky a nahodila vlídnou tvář bez otevření pusy na úsměv. Pro případ, že by ta mrcha zase vypadla. 
"Vítám Vás Lady Koteikage. Ráda bych sse Vás zeptala na pár maličkostí, pokud dovolíte posadím se, jsem přeci jen starší generace, která na to má nárok. Posaďte se prosím také. Jak již řekl kolega, vše je tu velmi dobře zabezpečené jak z venku tak zevnitř." opřu se a zadívám se na ní. Hokage se tak nějak nemá k tomu, aby nás též poctil svou návštěvou, snad na něj nebudeme čekat dalších 50 let, to bych už fakt asi nepřežila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sat May 26, 2018 8:46 pm

Cítil som sa tak trocha ako väzeň. Mal som sto chutí hodiť masku niekam do vody a poškrabať sa v nose, no našťastie som sa dokázal ovládať dostatočne na to, aby som to nespravil. Vystačil som si len s nervóznym okúsavaním mojej vlastnej spodnej pery, čo však našťastie cez masku naozaj vidieť nebolo.
Držal som sa celý čas za Koteikage-sama, až kým sme nedošli k miestu kde.. no najprv nás znova uvítala Yagura.. po tom nejaký maskovaný macho a následne niekto, kto mi veľmi pripomínal babičku, od ktorej som si kupoval zeleninu a korenie.
Až spýtavo som sa pozrel na Mai, aj keď cez tie dve štrbiny na mojej maske pravdepodobne neuhádla, čo sa jej chcem spýtať. Radšej som však nič nekomentoval. Nevola to moja práca. Len som sa postavil po jej ľavici s rukami pozdĺž vedľa tela. Stále som sa hmíril, určite som nestál ako colný stĺp. Nemal som žiadny výcvik Anbu a mimikou tela som určite žiadneho nepripomínal. Respektívne.. možno spočiatku no, čím som sa viac nudil, tým viac mi moje krytie padalo. Keďže som sa začal nudiť, otvoril som si jeden zo zvitkov na čítanie a jak som tam stál, začítal som sa do neho. Yep, žiadna disciplína Anbu. Ako som mal vedieť ako sa ako Anbu správať? Od toho tu bol ten druhý z ochranky nie? Ja som sa tak či tak prišiel len pozrieť. Ak mi náhodou niekto kukol cez rameno, mohol si všimnúť, že čítam zvitok s Iwagakurskou odrodou techniky Suiton: Mizurappa.Akasuna no Mai

Som dohodnutý s majiteľom postavy, že ho zastúpim v jeho postoch aby to tu nestálo, keďže toho má veľa a čas bude mať až koncom tohto mesiaca.

Vstúpila som v závese za mojim doprovodom. Toto miesto určite vyzeralo impozantne, no neprišla som sem k tomu, aby som sa cítila učarovaná. "Čaj." Odvetila som stroho ku mladej a ruku som oprela o operadlo jednej zo stoličiek. "Heh.. pochopiteľne.." Tieto slová boli mierené k maskovanému mužovi. Kto by veril maskovaným mužom? Nevenovala som mu pohľad. Mohlo mu príjsť, že by všetky problémy zrazu mohol vyriešiť veľmi rýchlo a efektívne.. toľko dier v nejakej obrane, ktoré som teraz mala. Vôbec som si nedávala pozor na prípadnú zradu z ich strany. Nebolo to tým, že by som im tak verila. No dávala som týmto spôsobom tiež najavo, že som sem naozaj neprišla rozpútať vojnu. Aj keď vojna s Konohou.. hmm... prebehla mi hlavou trocha nebezpečná myšienka. Kým prišla Bochikage, naozaj som nečakala a ešte pred tým som si sadla tiež. "Koteikage-dono, pýtajte sa." Usmiala som sa na pozdrav starej dáme a len som prikývla. Rukou som si podoprela bradu a čakala som, čo za otázku by sa rada spýtala. 

ps: odmietam bzučať....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sat Jun 02, 2018 2:26 pm

Zajímavé, jak člověk myslí na jednu věc a ona se v příští chvíli stane. Tak dobře, člověk jako já, který souboj bral jako úplně tu nejvyhraněnější součást života, byl docela rád, když se tu objevil Jomei s tím jeho klidným postojem a ubezpečením. Logicky vzato jsem mu neměla co věřit, protože o jeho schopnostech jsem nic nevěděla, ale to vědomí, že je někde poblíž, mě nějakým způsobem uklidňovalo. Jo, já vím, že to bylo fakt ujeté! A taky jsem to samozřejmě nedala najevo. Na to jsem byla až moc velký profesionál. Když dorazila Bochikage, stěží jsem se ovládla, přece jen byla to milá stará dáma a ta protéza, to byla prostě už legendární značka. Nicméně teď nebyl čas na chichotání, po tom, co Koteikage odvětila na mou otázku, jsem před ni postavila porcelánový podšálek s šálkem, stejný jsem dala také před Lady, ačkoliv nic neřekla. Ta cesta ji musela unavit. Měla by si odpočinout. Nalila jsem oběma čaj a postavila doprostřed mističku s malými koláčky. Následně jsem se stejně jako Jomei odklidila do pozadí, přece jen tohle zjevně nebylo pro mé uši. Pokud by Lady něco potřebovala, byla jsem připravená vyplnit její úkol. Sluchátkem jsem také kontrolovala svůj klon, který měl na starosti příchod Hokageho.  
Pohledem jsem přejela na to anbu děcko a jen se ušklíbla a ano, já byla ten, kdo mu nakoukl přes rameno. Tak technika jo? Vážně bych ráda věděla, co je zač. Že je anbu, o tom jsem začínala silně pochybovat. Já naopak vycvičená drilem a neustálým komandováním jsem stála zpříma jako pravítko.
Edit:
Nakonec jsem ze sluchátka opravdu zaslechla praskání, vyslechla zprávu a jen si povzdechla. A teď to teprve všechno začne.
Přistoupila jsem k Bochikage a jen se ní lehce nahla, abych tichým hlasem mohla pronést jedinou větu: "Hokage-sama je tu, Lady."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 11:56 am

Ještě předtím než jsem začala klást moje stařecké otázky mi Yagura oznámila, že dorazil i náš druhý host. 
"No výborně, uveďte ho sem." musela jsem trochu zrychlit.
Jen vskutku obyčejné otázky, drahá kolegyně, kolik Vám je let a jak Vás proboha mohlo napadnout zaútočit na Konohu?" 
jednoduché a pro mě dost podstatné otázky snad mi na ně odpoví rychle a věcně bez zbytečných okolností.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 12:21 pm

 Akasuna no Mai

Som dohodnutý s majiteľom postavy, že ho zastúpim v jeho postoch aby to tu nestálo, keďže toho má veľa a čas bude mať až koncom tohto mesiaca.

Tak Hokage je tu.. Prebehlo mi hlavou, na čo som si zobrala šálku s čajom do rúk. Bolo vždy riskantné pýtať si čaj, keďže na ňom sa dalo pokaziť omnoho viac, než na káve. Hlavne keď ani nedajú na výber to, aký. No tento mi celkom chutil. "Nie sme kolegyne Bochikage-dono." Odvetila som jej v podstate na niečo, na čo sa ma ani nepýtala. Ale neplánovala som konverzáciu zabrzdiť v tomto bode. "Na prvú otázku vám neodpoviem, na druhú by som rada vedela, z akého dôvodu vás to zaujíma. No stále neručím za to, že vám odpoviem." Takže.. som jej v podstate neodpovedala vôbec. Úprimne som si myslela, že ma skúša. V podstate ju táto infomrácia nemusela zaujímať a bolo by odo mňa celkom neprofesionálne jej prezradiť niečo z interného intelu mojej dediny.

Späť k falošnému wanna be Anbu
-dodatok k tréningu Mizurappa-


Zamyslel som sa. Suiton som síce ešte nikdy nevyužil, no prejavil som na neho nadanie ešte v akadémii. Navyše nejaké to základné ovládanie chakry. Yep katastrofa. "Ochranka" Kage a ućím sa tu techniku. Nom nikdy som sem nešiel za účelom ochrany Kage. Pre to som sa podobne ako ostatný vzdialil a nechal som, nech si tam debatujú o svetovom miery. Sám som si zvitok schoval do vesty a začal som si skúšať ručné pečate. "Drak... Tiger.. Zajac.." Šepkal som si popod nos a cez masku ma takmer vôbec nebolo počuť. Určite nie až k veľaváženým kage. "Drak... Tiger.. Zajac... ah.. pre to suiton!" Zamyslel som sa. Poškrabal som sa na hlave. Začal som znova koncentrovať chakru do mojich úst. Nie že by som sa snažil spraviť nejaký prevrat, naozaj nie.. Zložil som znova pečať draka, naśledovala pečať tigra a následne zajaca. Nerobilo mi to problém. No s koncentráciou chakry to bolo ťažšie. Vďaka pečatiam som neuvoľnil raiton, ale už spomínaný suiton. Cítil som to v ústach, hlavne keď som tam nakoncentroval chakru a mne sa z nich začal valiť potôčik vody. Zvonku to muselo vyzerať naozaj vtipne. V podstate mi pod maskou začalo zatekať a vylievať sa to cez bradu. To je tak, keď vás nenapadne techniku vypustiť "pred maskou" pomedzi ručné pečate. No z nejakého dôvodu sa mi pozastavila hlava a ja som to musel skúsiť znova.. Tento krát sa mi to už podarilo.. v podstate tak, ako sa to podariť malo. Len znova s tým rozdielom, že mi maska z hlavy doslova odletela pod vodnou tryskou a ja som ošpliechal blízko stojaceho kolegu z Koteigakure, ktorý sa s povzdychom chytil za hlavu. "Gomeeenne gomene ! ja.. ja hneď si pôjdem pre masku!" Vyhlásil som no len ma zastavil. Že mám nechať masku maskou.. že je to už teraz tak či tak jedno. Nom, nebude to pre HOkageho prekvapenie? Že tu uvidí chlapca, ktorého šesť rokov do zadu vyslali ako dar dedine, ktorá na nich pred nedávnom zaútočila. "Gomeeen.." Zamrmlal som znova akoby "nič" a len som sa postavil ešte viac do ústrania.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 12:51 pm

"Je to celkem jednoduché, drahá kolegyně, požádala jste mě, aby jste tu mohla řešit útok. Jenže Váš útok na Konohu se podepsal jak vidíte na všech. Mohla jste mě z toho vynechat, ale nevynechala, proč?" slečna se zdála být velmi sebejistá a kdyby to nebyla Yagura už bych byla asi i sprostá a vyhodila ji, nicméně jsem si byla vědoma toho, jak citlivě je třeba s takovými lidmi jednat, přesto že jsem to totální blbouni z mého pohledu. Bude opravdu jednodušší počkat si na Hokageho, ať se ti dva třeba zabijou. Kvůli nimjsem nemohla dokoukat Manuelu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 1:17 pm

 Akasuna no Mai


"Podľa toho..." Začala som, v podstate som ju takmer prerušila. Stále som ale bola na mieste. ".. čo si pamätám, som vás nikdy o nič nepožiadala. Len som vám predstrela situáciu a navrhla riešenie, keďže vám na vašej Kunoichi, ktorá mi je úprimne úplne ukradnutá, očividne záleží dosť na to, aby ste si do dediny pustili tri najdôležitejšie osobnosti terajšieho Shinobi-sveta." Odvetila som jej na jej otázku a pozrela som sa Bochikage priamo do očí. Nesnažila som sa vytvoriť ďalší konflikt, ale mohla by myslieť na to, že nemám dôvod prejaviť snahu oslobodiť mladú Kanu zo zajatia dohody. Išlo mi čisto o mojich shinobi.. a o Samehadu. Môj útok na konohu som znova nekomentovala, pretože to boli moje vlastné dôvody a dôvody mojej vlastnej dediny. To že sa podpísal na všetkých... pravdepodobne áno. Pravdepodobne na tomto jednaní dosť záležalo, keďže Konoha bola dedina s dosť mizernou reputáciou vo svete, do ktorej by si rád pichol snáď každý. Vlastne som tak celkom typovala, že sa bude chcieť Hokage snažiť ututlať situáciu v čo najväčšom mierovom duchu. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 2:56 pm

"Dobrá tedy, zdá se, že jste velmi výřečná osoba. Počkáme si tedy na Hokageho." pronesla jsem a opřela se o křesla. Na poznámku o mé Kaně jsem nehnul ani brvou. Tuhle situaci si vyřídím sama jako soukromá osoba. Bylo mi líto té ženy, lítá v průšvihu a obávám se, že Konoha nebude nejhodnější. A já tu zase nemám svého vnuka. Začínám si říkat, že vůbec nemá zájem o to být kage. Holomek je to. Podívám se na Yaguru. Ona by byla skvělou kage. Zahájila jsem tedy akci trapné ticho, než přijde Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 3:59 pm

Přihlížela jsem z uctivé vzdálenosti, ale nebudu předstírat, že jsem hluchá a slepá a rozhovor mě nezajímal. Zajímal mě dost. Z osobních důvodů, kvůli Lady, kvůli vesnici. A prozatím se mi vývoj moc nelíbil. Koteikage se nezdála zrovna dvakrát otevřenou osobou, co si budeme povídat. Na druhou stranu jsem chápala, že to byla soukromá věc, nicméně i když bylo spousta věcí, které jsem neschvalovala a ke kterým si ještě určitě řeknu své, tón mladší z žen se mi nelíbil. Koneckonců to o ona tu byla v ošemetné situaci, pokud si vzpomínám. Naše vnitrostátní hádky o potulných na chvíli stranou..
To už se ale vrátil můj klon, který vedl Hokageho a jeho.. stále jsem netušila, kdo to vůbec je. S tichým *puf* zmizel a já jen se zadostiučiněním prohlédla na Shigureho doufejme v joninské vestě. Prozatím měl u mě Hokage vysoké skóre, něco mi však říkalo, že politicky se mi situace líbit nebude. Vyšla jsem jim naproti.
"Nějaké občerstvení? Kávu, vodu, čaj?" mluvila jsem k oběma mužům a pokud něco chtěli, obsloužila bych je, než jsem se vrátila na své místo. Cestou jsem přišla kolem toho dítěte co.. co to sakra bylo?! Malinko jsem  k němu naklonila.
"Řekla bych, že tato činnost není vhodná na sraz Kage. Pan velitel by tě mohl považovat za hrozbu." poznamenala jsem, neznělo to nijak extra mile, ale ani jsem se mu nesnažila vynadat. Nechápal jsem, proč ho Koteikage brala s sebou. Nakonec jsem k němu natáhla talířek se sušenkami a sama si jednu vzala. Povzdechla jsem si. Boty, Yaguro! Boty!


Naposledy upravil Yagura dne Sun Jun 03, 2018 5:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 17. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 5:18 pm

Po celou dobu cesty od brány až na toto skoro až magické místo jsem neřekl jediného slova, stejně jako se zbytečně nerozhlížel a neprozkoumával okolí. Zkrátka a jednoduše jsem šel s pohledem upřeným před sebe, což však neznamenalo, že bych si neudržoval alespoň minimální představu o cestě. Přeci jen je dobré vědět, kudy se člověk bude poté vracet.
Když jsme však došli až na samotné místo jednání, musel jsem ocenit, že mělo atmosféru a hlavně vážnost odpovídající události, která se zde měla odehrávat. Avšak, na mé tváři nebylo toto potěšení absolutně znát, neboť si stále držela svůj klasický kamenný nádech. "Čaj, děkuji" pronesl jsem klidným hlasem a velice lehce, skoro až neznatelně pokynul hlavou na znak, že to bude vše. Poté jsem již došel do blízkosti stolu, u kterého již byly usazeny mé protějšky. "Lady Bochikage" věnoval jsem jí úklonu náležející někomu stejného postavení, avšak s dodatečnou úctou k staršímu a zkušenějšímu člověku. "Lady Koteikage" stočil jsem svou pozornost i k druhé přítomné, které jsem taktéž věnoval řádnou úklonu, načež jsem se posadil na místo mně vyhrazené a u toho si sundal svůj klobouk, který jsem si odložil na stůl před sebe. Bylo to poprvé, za dobu mého úřadování, co jsem měl tu čest se setkat se zástupcem jiné vesnice, tudíž jsem bral celou záležitost velice vážně. Obzvláště vzhledem k podmínkám a situaci tohoto jednání. "Velice si cením vašeho pozvání, stejně jako poskytnutí neutrální půdy pro mírová jednání" prohlásil jsem s vážností tomu odpovídající, přičemž jsem pohledem přejel nejprve ke Koteikage a následně i k Bochikage u částí jim patřícím. "Věřím, že vzniklou situaci vyřešíme v klidu a ke spokojenosti všech zúčastněných stran" dodám nakonec, načež svůj kamenně vážný pohled ukotvím na první z nich, která začne mluvit.
Co se Shigureho týče, věřil jsem, že si našel místo po mém boku a byl připraven k vyjednávání, nebo alespoň k jeho analyzování. Dále jsem samozřejmě nemohl přehlédnout ani doprovod druhé strany, kterému jsem však nevěnoval přílišnou pozornost a tak jsem neměl šanci kohokoliv z nich poznat. Popravdě, i kdybych jim pozornost věnoval, nejspíše by mi jejich tváře nic neříkali.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 6:40 pm

"Ou Lord Hokage, vítejte v Bochigakure." kývnu na něj s obličejem plným radosti, i když to možná přes ty vrásky nebylo vidět. Byl velmi pohledný. Jazykem jsem si projistotu přejela přes protézu jestli jí tam mám, než se na něj usměju. Yagura byla velmi pohotová, za což jsem jí byla vděčná, doufám, že má u sebe i něco na nervy. Můj plán byl jednoduchý, sedět a poslouchat obě strany. Nic jiného mi ani nezbývalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 26. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 7:08 pm


Dorazil jsem tedy společně s Hokagem. Na sobě k mému znechucení byla ona prázdná vesta a já už teď věděl že vše tam dávat jak to tam bylo, bude hrozný.
Když už jsme tady byli musel jsem uznat že okolí vypadalo poměrně hezky, no a když to přiznal takový suchar jako já, musela to nejspíš být pravda.
Porhlédl jsem si všechny sedící kolem. Hned bylo vidět kdo je Bochikage a kdo že je Koteikage. Díky jejich věku to nebylo tak těžké poznat. Očima jsem je jen přejel a když je zdravil Hokage, přidal jsem se k němu a oboum dvoum se uklonil. Na tváři už jsem teď neměl onen znuděný výraz, nýdrž jsem tam měl úsměv tak dobře hraný, že nikdo nemohl poznat že byl nucený. Tedy možná až na Yaguru, která moji skutečnou povahu poznala předchvílí.
Když přišlo na otázku jestli nechci nějaké občerstvení, odpověděl jsem normálním tónem.
"Děkuji, stačí voda." a sedl si na místo, které očividně bylo určené mé maličkosti a čekal, jak se celé jednání bude vyvíjet.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 7:40 pm

 Akasuna no MaiPrišiel aj Hokage, spolu s niekým, koho som nepoznala. Ostala som teda sedieť na mieste a len som Hokagemu kývla na privítanie, zatiaľ čo jeho sprievod som úplne ignorovala. Pravdepodobne radca.. ja som tu radcu nemala. Doniesla som si len malého genina, kto vie prečo. Taktiež jedného ochrancu, ktorý sa však skôr staral o to, aby tu Hatake nespravil úplnú somarinu.
"No.." Trocha normáľnejšie som sa usadila a ktovie odkiaľ som zrazu zobrala niekoľko papierov, ktoré som položila pred seba. 
"Začneme?" Spýtala som sa všetkých prítomných. Určite by sa najradšej starali o svoje veci, z pohodlia domova. Ostatne aj ako ja. 
"Myslím že môžme preskočiť zbytočne formálne,,, predstavovania či ospravedlnenia ktoré aj tak nikdy nebývajú úprimné." Pozrela som sa na Hokageho. Ostatne som hovorila v podstate len s ním.
"Rada by som na tomto stretnutí vyjednala podmienky vrátenia mojich ľudí z držania Konohagakure no sato, vrátane všetkého ich príslušného vybavenia, s ktorým do dediny vošli. Verím že nemusím vymenovávať konkrétnu "zbraň", ktorá sa vám prostredníctvom jedného môjho človeka dostala do rúk." Prehovorila som na úvod a tak nejak som čakala, či si rozumieme. Tým som jasne dala najavo že mi až tak nezáleží na nejakej mierovej dohode a jej podmienkach, ale keď to bude súčasť toho, čo by požadovali za návrat mojich shinobi a Samehady, No stále som čakala.. ich požiadavky, podmienky.,. a podobne. Samozrejme som toho od nich chcela dosť, oni pravdepodobne budú mať tiež dosť veľké nároky, s ktorými nebudem súhlasiť no.. od toho sme tu boli, aby sme to nejakým spôsobom vyriešiliSpäť k malému wanna-be Anbu


"Hee? Chmmm..." Otočil som pohľad od Yaguri, keď mi tak nejak pošepla, že by ma veliteľ mohol brať ako hrozbu. To sa mi páčilo.
"To by mal.. som predsa Ji... " začal som celkom teatrálne, no bol som preruśený.
"Hatake!" Sprdol ma potichu môj parťák z dediny.. služobne starší, inteligentnejší a rozhodne silnejší. Nemal som dôvod ho nepočúvnuť. Len som prikývol a s otráveným výrazom som si sadol na zem tam, kde som pred tým stál. Chcel som, aby sa to už konečne skončilo. Ani trénovať som tu nemohol.. pff.. Ruky som si založil na hruď a len som sa škaredo pozrel na Yaguru. keď som si bol istý, že si ma už nevšíma, znova som si vytiahol zvitok. Tento krát som si však pozeral techniku, ktorú som mal zapísanú o pár rolovaní ďalej. So spokojným a potemhúckym úsmevom som začal študovať. Suiton mi prišiel ako super element.. taký.. použiteľný na každú situáciu.
"Hatake.. von.. nebudem riskovať škandál... ťahaj odtiaľto, stretneme sa pri bráne." Povedal mi zrazu ešte ten maník a ja som na neho len oduto vyplazil jazyk. "Tak teda zatiaľ slečna." Zamával som Yagure, na čo som sa postavil a teda pravdepodobne za dozoru poniektorých Anbu ktorý to tu strážili, som odtiaľto aj odišiel.
/presun just Hatake - ak s tým nie je problém
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 17. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 10:07 pm

Nevěděl jsem, jak dlouho na mě mé protějšky čekaly, avšak z jejich reakcí se to nezdálo jako závratná doba, za což jsem byl upřímně rád. Jen velice nerad jsem nechával lidi čekat déle, než bylo nezbytně nutné. Jejich přivítání ve stylu pokynutí hlavou jsem přešel bez dalších slov, jen s jedním dodaným pokynutím z mé strany na znak jakéhosi pochopení, či zaznamenání. Obzvláště Lady Bochikage vypadala z naší přítomnosti nadšenější, než bych očekával. Avšak, přičítal jsem to jisté pýše na svou vesnici a na podmínky tohoto jednání, které byly zkrátka na vysoké úrovni.
Poté se však slova ujmula Koteikage a já pozorně poslouchal každé jedno slovo, které mi chtěla sdělit. Jak se však zdálo, nesdílela mou trpělivost se zažitým kodexem a řádem jednání a šla rovnou k věci. Po většinu času jsem takový přístup vítal, avšak v současné chvíli mi to přišlo lehce neprofesionální, což jsem na sobě nedal nikterak znát a dál na ní hleděl se stejně kamennou tváří, s jakou jsem toto jednání započal. Její podmínky jsem shledal rozumnými, neboť jsem je přesně takové očekával, avšak stejnou měrou jako byly rozumné byly však i nereálné. "Dvojici shinobi z Koteigakure no sato jsme připraveni vyměnit za vašeho zajatce Inuzuku Ashiho" pronesl jsem po chvíli vážným hlasem a ledově klidným pohledem upřeným na tvář Koteikage. "Dovolte mi vás ujistit, že s vašimi občany bylo zacházeno s respektem a úctou, jaká jim náležela" pokračoval jsem stále ve stejném duchu, přičemž se můj kamenný výraz ještě více umocnil při nadcházejících slovech. "Avšak, v otázce navrácení veškerého jejich vybavení vám bohužel nemohu vyhovět" prohlásil jsem přičemž si před sebou na stole spojil ruce a řádně se narovnal. Byl jsem si vědom, že toto Koteikage slyšet nechtěla a že rozhodně nebude chtít zanechat tak mocnou zbraň v našich rukou, avšak vsázel jsem, že radši zachrání životy svých lidí i za cenu její ztráty. Již tak jsme jí nabídli velice štědrou nabídku dva za jednoho. "Dozajista chápete motivaci mého rozhodnutí, vzhledem k poslednímu využití vámi zmíněné zbraně" pokračoval jsem ve své myšlence, přičemž se na mé tváři objevilo velice lehké, skoro až neznatelné zamračení. "Z tohoto důvodu nemohu tak mocnou zbraň navrátit do vlastnictví vesnice, která by ji znova mohla využít proti nám" což byl velice rozumným postoj, který se jim určitě nelíbil, avšak měl jsem určitou doplňující nabídku. "V případě zachování míru mezi našimi vesnicemi v minimálním trvání pěti let vám však bude zbraň opět navrácena, máte mé slovo" zakončil jsem a zpříma se jí zadíval do očí v očekávání její odpovědi. Nabídka to dle mého nebyla nikterak neuctivá a svým způsobem výhodná pro obě strany. Otázkou však zůstávalo, zda jí stejně výhodně viděla i Koteikage. Osobně jsem byl ochoten si vyslechnout její protinávrh, avšak stejnou měrou jsem nehodlal příliš ustupovat ze svých stanovisek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 26. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 10:45 pm

Nebýt toho, že se tahle celá partička koukala na reakce obouch z nás dvou, nevěřícně bych se na Hokageho podíval. Skoro mě překvapilo, proč mě sebou sem táhnul takovou dálku, když veškeré moje nápady hodil oknem a přišel s tímhle "geniálním" řešením.
Hokage-sama opravdu neuměl vyjednávat. Takhle se nechat opít rohlíkem bylo až opravdu k neuvěření. Bylo na mě vidět že jsem opravdu nečekal, že to pro Koteikage udělá až takhle jednoduché. Však pro kristovi rány to ONA napadla naši vesnici, ONA poslala ty lidi a ty se potom nechali zatknout a on udělá co? Mírovou smlouvu na ubohých pět let? Idealisti by neměli zastávat takovéhle pozice. Co tím teď vlastně říkal? Yeah přijďte si do Konohy nechte, zbourejte nám polovinu vesnice a potom podepíšte papír a uvidíme se za pět let! Proboha živýho učili toho chlapa vůbec základům vyjednávání? Nikdy nezačínej na tom, co opravdu chceš! Uvnitř se to ve mě doslova vařilo. Tohle vůbec nebylo to, co pro mě ten Hokage měl v plánu na téhle.
Sáhl jsem si pro sklinku s vodou, abych se napil. A začal jsem přemýšlet jak celou tuhle situaci zachránit.
"Pokud dovolíte Koteikage-sama, rád bych ještě něco probral s Hokagem-sama." řekl jsem a poté se naklonil k Hokagemu a šeptem mu zdělil co jsem si o jeho návrhu myslel. Zakryl jsem také svoje ústa před ostatními aby náhodou někdo neodezíral.
"Pokud dovolíte rád bych taktéž hodil můj názor do ohně. Omluvte tedy moji opovážlivost, Hokage-sama, dovolím si nesouhlasit s vaším rozhodnutím.Tahle žena, napadla naši vesnici, udělala škody uvnitř ní, unesla jednoho z našich kolegů... Podle mého skromného názoru, nechat jí odejít s papírem, který ji umožňuje stejnou věc udělat za pět let znovu je příliš lehký trest a krátká doba." řekl jsem prostě. Byla to pravda což Mai musela zaručeně vědět. Tohle byla příležitost! Konoha na tom nebyla nejlíp a tohle byla příležitost jak z téhle situace vytěžit co nejvíc. Pokud Kage čekal že tady budu jen sedět a stanu se jeho "kývačem", očividně si vybral špatného muže. Podíval jsem se na Hokageho aby zvážil to co teď chcu říct. Jednalo se tu o vyjednávání a bylo jasné že všechny z těch věcí nedostaneme ovšem. Nevěděl jsem co dokážu teď zachránit, ale rozhodně jsem tu nechtěl sedět a nepokusit se o to.
"Můj názor na dohodu je zkusit vyměnit jednoho Shinobi za druhého a pokusit se nabídku zvýšit na více let, možná přihodit dohodu o spolupráci? Navíc zkusit se s s nimi domluvit i na tom Bijuu. Přeci jen můžou kdykoliv odchytit jednoho pro nás, Konoha by tím hodně získala." pronesl jsem klidně šeptem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 11:04 pm

 Akasuna no MaiVypočula som si muža, ktorý niesol post Hokage. Niekoho, koho som vlastne videla prvý krát na živo. Niekoho, s kým budem podľa jeho slov pravdepodobne čoskoro viesť vojnu. Chcela som mu na to niečo povedať, no zatiaľ som sa len nahrbila nad moju zbierku papiera a pár krát som tam kukla. Ako keby som tam mala poznámky, čo som vlastne aj mala. Musel však vidieť moju mimiku, v ktorej mohol jasne vyčítať, že sa nedohodneme. Určite nie tak, ak onavrhoval on. Už len slová ako - dozaista chápete bla bla Samehadu vám nedáme - .. boli.. no smutné. Moje ďalšie slová som zahnala kývnutím ruky Shiguremu, ktorý nás prerušil. Nerobilo mi problém počkať, keď už sme boli tu. Stále som si v hlave nadávala .. pre čo sa sakra tí dvaja nechali chytiť? Dostanú také sprdnutie..  Pośkrabala som sa na čele a znova som sa zahľadela do papierov, kde som mala rôzne tabulky a slová, zoznamy.. čísla.. dokonca aj piškôrky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 11:09 pm

Jen tak jsem pozorovala oba dva vůdce. Koteikage opět nezklamala, její nevyzrálé jednání jsem čekala. Ovšem i mě to přišlo až moc troufalé, vyměnit nějakou zbraň a dva shinobi za jednoho? To rozhodně není rovnováha, kterou bych čekala. Pokynula jsem Yaguře, aby přistoupila ke mě, i já jí něco pošeptala..
"Drahá, dala bych si kávu. Slabou, kvůli tlaku, tady to bude vypadat ještě hodně zvláštně. Nicméně, ať se mají všichni naši lidé na pozoru." poté se opět zaměřím na ty tři předemnou. Chlapec u Hokageho měl evidentně jiný názor, že jeho pán. Byl úplně stejný jako Yagura. A stejně jako ona ani on se evidentně nebál cokoli svému pánovi vytknout. Takoví služebníci jsou nejlepší a zasluhují si patřičnou odměnu. Opřela jsem se pohodlněji a své ruce spojila v klíně a začala palci točit mlýnek. Můžu se jen sázet jak tohle dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 17. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Sun Jun 03, 2018 11:55 pm

Od Shigureho jsem rozhodně nečekal, že zde bude sedět a jednoduše pokyvovat na všechno, co já či kdokoliv jiný řekne. Pokud bych zde někoho takového chtěl, nepřivedl bych si někoho jeho ražení. Upřímně? Má nabídka se v určitém ohledu mohla zdát až směšná, avšak v tom bylo její kouzlo. Pravdou bylo, že vyjednavač jsem byl poměrně netradiční, což mohlo budit rozporuplný dojem. Z tohoto důvodu jsem uvítal, když Koteikage svolila Shigurovi, aby ke mě promluvil, na což jsem jí velice lehce pokynul na znak vděku za trpělivost.
Jeho slova jsem vyslechl pozorně a po celou dobu s klasicky kamennou tváři, na které se neobjevila jediná známka jakéhokoliv nesouhlasu či jiné emoce. Ono popravdě nebylo ani s čím nesouhlasit, neboť měl Shihure ve většině věcí naprostou pravdu. Problém však byl, že jsme opět stejnou věc viděli každý z jiného úhlu. "Rozumím vašim obavám, Shigure-san. Tato žena skutečně učinila vše, co jste zde vyjmenoval, avšak jak jste sám naznačil, co jí brání v tom to kdykoliv zopakovat? Ať už se Samehadou, či bez ní, představuje pro nás Koteigakure no sato hrozbu, kterou dozajista nezastaví podepsaný kus papíru. Jedná se o pouhou formalitu, která takováto jednání doprovází" pošeptal jsem s ledovým klidem zpátky, přičemž jsem si stejně jako on zakryl pro všechny případy ústa. "Stejně tak uznávám váhu vámi navrhované nabídky, avšak z dosavadních informací o Koteikage jsem shledal kladení přílišným požadavků za nereálné. Z tohoto důvodu jsou mnou nastavené podmínky mírné, avšak stejnou měrou i nepřijatelné pro druhou stranu, která svou zbraň dozajista pět let v našem držení nechat odmítá. Za předpokladu, že by jí zpět chtěli ihned, mohu na stůl vynést návrh s výměnou za Bijuu či nastavení určité formy obchodní či vojenské spolupráce" dodal jsem opět šeptem, přičemž jsem svůj pohled ještě chvíli držel na jeho tváři. Pokud by však k mému stanovisku neměl dalších slov, stočil bych svůj stále nic neříkající pohled směrem ke Koteikage, avšak stále jsem byl připraven vyslechnout jakákoliv jeho další slova či návrhy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 26. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Mon Jun 04, 2018 1:18 am


Seděl jsem tam a nechal si jeho nabídku pronést hlavou. Pokud by skutečně tuhle zbraň nechali v Konoze průběhu 5ti let, nebyl by problém. Byla tu ale malá, opravdu malá šance, že kývnou. Samehada zůstane pět let u nás a poté ji budeme muset předat a jsme tam kde jsme byli. Hrál tu s nízkými kartami a čekal, jestli se jeho bluff chytne. Nevěděl jsem jestli tomu opravdu tak bude ovšem mohlo to vyjít. Upřímně jsem měl stále ten názor že mnou navrhovaný byl lepší, ovšem to už nebylo na mě. Mírně jsem tedy kývl a opět šeptem dodal.
"Doufejme že se nepletete." řekl jsem nakonec a přešel zpět k mé vodě jakoby se nechumelilo. Koteikage jsem naznačil aby mohla pokračovat a čekal jsem jsem co a jak se z toho všeho vyhrne. Bylo možná trochu lepší že jsme na tohle měli dva rozdílné pohledy. Přeci jen kdyby jsme tu oba seděli a každý se na to koukal stejně, nepřišli by jsme s ulitmátně lepším řešením. Poté už jsem jen přejel pohled na ostatní v místnosti, abych mohl vyčíst jaký názor na celou věc mají a mohl sledovat jejich řeč těla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Mon Jun 04, 2018 11:30 am

Ze své pozice jsem měla výborný výhled a i odposlech stál za to. Koteikage a její jednání bylo dle mého hraničící se slušností a mileráda bych ji na to upozornila, ale nebyla jsem ani jeden z nejvyšších ani jinak vysoko povolaná, abych si to mohla dovolit. To sebevědomí bylo sice jistým způsobem fascinující, ale pokud byl Hokage takový člověk, na jakého jsem ho odhadovala, hádám, že pokora by byla vhodnější alternativou. Nicméně stále tiše jsem stála v pozadí, dojedla své sušenky a z krabičky je znovu nandala na čistý talířek. Voněly po celém okolí, byly přece jen domácí.
Když na mě kývla Lady, lehce a soukromě jsem se k ní naklonila a jen kývla na souhlas. "Jsem téhož názoru, Lady." odvětila jsem a šla udělat kávu, kterou jsem před ní společně se sušenkami naservírovala.  Všichni by si měli dát, sladké je prý dobré na nervy. A k tomu čaji se báječně hodí, co si budeme povídat.
Sledovala jsem pohledem přítomné u stolu, pozorně a důkladně. Koteikage se zdála jaksi roztržitá a neopatrná, možná byl záměr působit takhle.. jak to jen říct? Možná to mělo navodit dojem, že je nevyspělá a zbrklá, čímž by se snížila pozornost na ni, dokud nevytáhne nějaké eso. To bylo nejspíš pravděpodobnější, než že je skutečně nevyzrálá, jak si to určitě myslela Lady. Kolovalo o ní tolik podivných historek.. Hokage naproti tomu působil naprosto vyrovnaným a nečitelným dojmem. Ačkoliv i mě jeho nabídka překvapila. Zajímalo by mě, o kterou zbraň se jedná. A Shigure? Momentálně byl on tím, koho jsem si prohlížela nejvíc. Protože to bylo jako by někdo mávl kouzelným proutkem a byl tu někdo docela jiný. I když upřímně, proč by s sebou Hokage bral někoho nepoužitelného. Zajímavé, skutečně zajímavé..
Kývla jsem na Jomeie, který to celé pozoroval nejspíš z nějakého rádoby drsného stínu, ale nějak jsem věděla, že je v pozoru. Z téhle strany jsem se nebála.
Postavila jsem se zase pár kroků za Lady a jen na chviličku zvlnila rty do úšklebku. Mám-li být upřímná, musela jsem Bochikage něco nechat. Toto jednání přinášelo závratné množství využitelných informací pro vesnici. Ještě chvíli a vybalím tu popcorn, vážně. Těšme se po reklamě..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Mon Jun 04, 2018 12:08 pm

 Akasuna no Mai


Netušila som, o čom sa rozprávali. Ani som sa o to nepokúsila. Koniec koncov, záležalo na tom, čo povie a navrhne Hokage. To čo navrhol on, sa mi vôbec nepáčilo a nešlo len o nejakú moju osobnú preferenciu. "Vidím, teda že sa nič na vašom návrhu nezmenilo. Nuž.." Zhlboka som sa nadýchla. "Popravde som počítala s podpísaním mierovej dohody, ktorej vami navrhovaná doba znie celkom opodstatnene. No aby som k vám prehovorila úprimne. Jeden z tých dvoch je pre mňa nepoužiteľný bez tej zbrane. Takže nech už sa vaša ponuka môže zdať akákoľvek veľkorysá.. nie je pre mňa nijakým spôsobom lukratívna či lákavá. Môžme sa ale dohodnúť že vašemu shinobimu odskeneme ruky, zmrazíme a vrátime keď Konoha 5 rokov nebude viesť vojnu voči Koteigakure a nakoniec dodrží svoj sľub týkajúci sa zbrane. Nie moc lákavé viem si predstaviť." Na chvíľku som si dala pauzu, keďže mi vyschlo a tak som si odpila z čaju, ktorý mi sem prichystala Yagura. "No nebudem si robiť ilúzie. Moja ponuka nie je o nič lukratívnejšia. Pre to som ochotná vydať vám do rúk aj istú.. zadržanú kunoichi. Videla som Bingo knihu vašej dediny. Celkom pálka..jeden a pol milióna Ryo. Kto vie, koľko potrebných informácií by sme z nej vedeli vytiahnuť pustiac sa do výsluchu. Ktorý sa zatiaľ neuskutočnil. Ostatne ako aj u Inuzuka Ashiho." Znova som si odpila z čaju, no ešte som poukázala na to, že plánujem pokračovať. No len už niečo.. dodať.
"Rada by som udržala duh tohto stretnutia na priateľskej úrovni, aká panuje teraz. Podpíšem váš mier, vrátim vám Inuzuka Ashiho bez škrabanca a bez toho, aby sme z neho vytiahli akékoľvek informácie. Verím že máte prostriedky, ako si overiť či som slovo dodržala. Taktiež vám predám vami hľadanú Nukeninku Nara Shimare. Na oplátku mi vrátite mojich shinobi a s nimi aj už spomínanú zbraň." Spravila som ďalší návrh. Možno bolo dobré podotknúť, že mierová zmluva bolo niečo, čo vyžadovali oni, nie ja. Pre to som ju brala ako istú formu ustúpenia. Celý čas som prechádzala z pohľadom raz z Hokageho a následne aj na jeho poradcu. No hlavne na Hokageho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 26. 02. 17

PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    Mon Jun 04, 2018 1:09 pm

Hokage ke mě přejel pohledem a já se k němu natáhl a opět šeptem řekl.
"Pokud dovolíte Hokage-sama, věřím že stanovené podmínky jsou i přes to všechno nepřijatelné. Dáváme jednu věc za dvě. Pokusím se ale trochu situaci přetáhnout na naši stranu. Závěrečné podmínky nechám na vás, ale nebál bych se je udělat poněkud větší než potřeba. Stále dle mého máme výhodu. Jen bych zatím neřešil Bijuu před Bochikage. Pokud to navrhnete tak diskrétně." řekl jsem a posunul se v židli. Poté se podíval na Koteikage a spustil.
"Samozřejmě že můžete. Nezapomínejte Koteikage-sama, že ale stejně tak můžeme mi odseknout vašim Shinobi nejenom ruce ale i důležitější části těla a onu zbraň si ponechat. Z dobré vůle jsme však ochotni vyjednat jejich bezpečný návrat v celku. Pokud se nepletu máme u sebe jedno Hijitsu a jedno Kinjutsu z vaší vesnice. Stále zapomínáte na cenost vašich Shinobi."" řekl jsem suše. Musel jsem ji postavit na její místo aby neměla iluzi že v téhle dohodě má nějakým způsobem nahoru. Řekl bych že tohle byla chvíle, kdy moje diplomatické zkušenosti zářili nejvíce. Prakticky předemnou mávala nejenom mojím kolegou, ale i mou sestřenicí, osobou po které jsem šel celý svůj život, a já jsem nehnul brvou.
Přemýšlel jsem jak se sakra Shimare nechala zatknout. Anbu, kteří ji sledovali poslali zprávu do vesnice že byla v Amegakure. Dokázala odrovnat 4 z nich jako by šlo o papír. To že je Kotei dostala k sobě, mi nešlo do hlavy. Nenechala by se tak lehce zajmout, a jelikož jsem nevěřil že tomu tak je. Konoha po ní přeci jen šla aktivně. Přišlo mě až moc podezdřelé že by Kotei na Shimare je "náhodou" narazila zrovna ve chvíli kdy potřebuje nějakou páku proti Konoze.
"Ohledně Nara Shimare. Má pro nás cenu, jen ohledně informací, které v sobě nese. Sama o sobě je postradatelná. Pokud ji pouštíte buď to znamená že už vám informace dala, nebo že jí z ní nemůžete dostat a nebo že jste spolu uzavřeli nějakou dohodu výhodnou pro obě strany. Upřímně nic nám nezaručí že jedna z těch věcí není pravda dokud ji nebudeme mít v rukou. Do té doby kupujeme zajíce v pytli. Samozřejmě jí můžete pustit na svobodu. Ovšem Konoha by na tom byla stejně jako před pěti minutami. Můžete ji i zprovodit ze světa a ušetřit nám tím práci." v co jsem navíc věřil, z celého svého srdce. Že Shimare byla celou tu dobu neviná. Pokud by ji tedy pustila na svobodu, stejně by nám nic nehrozilo. Řekl jsem to tak, že Shimare i díky odmeně pro nás nemá žádnou cenu. Byl jsem si jistý že by Shimare nenechala zajmout jen tak pro nic za nic. Intuice mi říkalo, že za oponou proběhla dohoda o které nevím.
Nebál jsem se být trochu víc přímí. Věřil jsem že by se Bochi v případném konfliktu postavila na stranu Konohy. Alespoň teď. Přeci jen jsme měli stále něco co chtěli i oni a poté co Kotei by tu vybuchla po druhé vyhrožovala útokem, bylo by pro Bochikage jasné, kdo že je tu ten "zloduch". Tím že Koteikage dala jednání zrovna tady nám nahrála do karet.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hijiridaki    

Návrat nahoru Goto down
 
Hijiridaki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: