Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Hora Myoboku

Goto down 
AutorZpráva
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Hora Myoboku   Mon May 21, 2018 10:00 am

Hora Myoboku je jedna ze tří velkých poustevnických míst, prozkoumané jen pár lidmi. Je to země, ve které řijí žáby, které přivolávali shonobi jako Uzumaki Naruto, Jiraiya či Namikaze Minato. Na tuto horu se lze dostat pomocí tajných cest, které však zná málo kdo. Cesta prý trvá měsíce a může jí najít jen ten, kdo ji zná. Pro někoho, kdo ji nikdy neabsolvoval je to prakticky nemožné. Některé žáby zde také umí ovládat senjutsu, které se učí ve Fontáně posvátného oleje. Tato fontána umožňuje tomu, kdo aplikuje na svoji pokožku onen olej, skrze něj absorbovat přírodní chakru. Pokud však nemá kontrolu, změní se v kámen.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 182

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Mon May 28, 2018 9:11 pm

Gamare

Mladá geninka z Konohagakure no sato, sa v obláčiku dymu objavila na prapodivnej čistinke. Prvé čo jej mohlo udrieť do očí bolo práve množstvo farieb, ktorými toto miesto hrali. Taktiež veľkosť rôznych rastlín, ktoré určite tak veľké nemali byť. Napríklad lekná, z ktorých by si mohla spraviť dáždnik. "Oi..." Ozvalo sa pozdravenie z neďalekej skaly. Na tejto malej skale stála, alebo skôr sedela malá žaba, skúmavo si mladú geninku obzerajúc. Ťažko povedať, či sa začala potiť, alebo práve vyliezla z neďalekého rybníka, potia sa vôbec žaby? "Eeeeh... nečakal som tak mladé človieča.. ja, veľký Gamaru-sama a privolám túto žubrienku.." Oboma zelenými tlapami si zakryl tvár. Ťažko povedať, či bol veľký Gama-bossu, keďže geninke nesiahal pomaly ani po kotníky. Hlavne že mal opasok a za ním miniatúrne tanto, s ktorým by si Umiko pokojne mohla vyšpárať po obede zuby. "Choď späť.. späť.. kšá kšá! Pošli niekoho väčšieho.. s.. uhmm..." snažil sa vyhnať Umiko rukami. Nie že by mala kam ísť, keďže rozhodne nevedela, ako sa z tohto miesta dostať. Očividne to nevedel ani Gamare
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 10:38 am

"Waau." řekla jsem a rozhlížela se kolem. V životě jsem neviděla něco takovýho. Konohu jsem opouštěla jen zřídka kdy.Přeci jen, mise na které jsem chodila se zabývali poněkud triviálními záležitosti, takže dojít na takové exotické místo jsem neměla příležitost.
Žabku která se mě snažila odehnat pryč sem jaksi přeslechla, nechtěně. Byla jsem celá unešená tímhle vším že jsem prostě začala chodit kolem a prohlížet si to všechno z blízka. Ani jsem si nevšimla že ti dva, kteří pro mě přišli, jsou fuč.
Po chvíli jsem konečně zbystřila, a uviděla onoho prcka sedícího na skále.
Ah! Zdravím. řekla jsem a teprve tehdy si uvědomila, že stále neznám důvod mého přivolání. Bylo trochu divné, že jsem tu mohla být držena proti své vůli, a první co mě přišlo na mozek bylo "Wau je to tu fakt cool" ale hold... co se dá dělat.
"Můžu se zeptat proč jste mě sem přiovali?" řekla jsem nejvíc neutrálním tónem, abych nezněnla nějak moc nadšeně či příliš agresivně. Ne že bych se nějak přetvařovala. Neutrální tón, pro mě byl rutiní.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 8:35 pm

Gamare

Gamare sa na jej úžas musel pousmiať. Aj keď v jeho žabej tváre to mohlo pokojne vyzerať tak, že dostal chuť Umiko zjesť.  Mať tak pätnásť metrov ako poniektorý jeho bratia, možno by mu to aj zožrala. V momente keď na neho obrátila pozornosť, však nahodil späť svoj trocha nepriateľský alá Yakuza pohľad, s prednými "nohami" založenými na hrudi a vypnínaním sa, aby aj z tých svojich 20 centimetrov vytiahol aspoň ešte ďalšie dva. "Tschhh a prečo by som ti to mal povedať?!" Snažil sa byť znova nepríjemný, no samému mu to moc nevyšlo. Ani mu nemusela odpovedať a on na odpoveď došiel sám. Dal to najavo uhnutím pohľadu a hlasným nespokojným odfúknutím. "Toď... " Začal, snažiac sa odhadnúť, aké slova použiť. "Máme nedostatok shinobi, a ja.. a Gamaro sa začína nudiť. chmm..." Prišlo mu trocha divné na ňu vybafnúť niečo v štýle - chceš sa stať novou žabou pustovníčkou. "Chceš sa pridať? Máme tu kopec úžasného jedla. Pečené larvy, motýlie krídla.. húsenice v slimáčej omáčke. Nehovoriac o technikách, ktoré by sa ti otvorili!" Vyhlásil a založil si ruky v bok, aby sa mohla pokochať jeho úžastnosťou. 
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 8:53 pm

Jakkoliv výstřední ten žabák byl, měl něco do sobe. Těžko říct o koho se jednalo. Mohl to být pulec, hrající si na šéfa, mohl to být šéf. Nikdy jsem neodsuzovala však lidi podle toho jak vypadali. Jendala jsem k němu s úctou, i když si ji zatím nijak nezasloužili. Navíc, výstřední bylo něco co mě fascinovalo. Normálních lidí, či žab?, vidíte tunu. Kdežto u těch "nenormálních" nikdy nevíte co čekat a proto jsou tak zajímavý.
Přišel mi trochu jako Tsundere. I když "Ledová královna" měla co kecat.
Chvilku jsem na něj koukala a snažila jsem se přijít na jeho otázku proč by mi to měl říct. A když jsem se spokojila s odpovědí, která měla znít "Lepší než tu na sebe mlčky koukat." tak mě ten Žabák předběhl a začal mluvit. Zaručeně Tsundere. pomyslela jsem a kývla hlavou.
"Coo? Housenky ve slimáčí omáčce? Kde se mám přihlásit!" řekla jsem sarkasticky a napodobila vrušený zvuk hlasu. Z nějakého důvodu se mě s tím žabákem hovořilo lehčeji, než s lidmi. S lidmi jsem to moc neuměla, ovšem tenhle... ropušák nebyl člověk, takže proto možná moje podvědomí překonalo onen mentální blok? Kdo ví.
Samozřejmě hlavní důvodem proč jsem kývla, byli ty techniky. Byla jsem závislák na tréninku a proto když mi někdo zdarma nabídl že mě bude učit sem s tím! I když teď už mě docela zajímalo jak to vlastně chutná taková housenka ve slimáčí omáčce. Vždycky jsem měla zvláštní apetit. Určitě jsem byla ochotná to zkusit. Pravděpodobně toho však v budoucnosti budu litovat.
Poté už jsem promluvila vážněji, humor stranou.
"O jaké techniky se jedná?" řekla jsem a v očích mi zatancovali plamínky.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 9:15 pm

Gamare

Prekvapivo vypulil oči. Bolo to kvôli jeho poznámke o húseniciach. Vôbec ju nezobral sarkasticky, skôr ju považoval za celkom vážne prejavený záujem. "Josh na budúce ťa niečim ponúknem!" Usmial sa nadšene a zoskočil dolu do trávy. Po ďalšom skoku už stál pri Umiko.. teda skôr sedel. "Choommm.." Na chvíľku sa zamyslel, po čom len luskol prstami a zodvihol jeden blanatý prst na znak, aby Umiko dávala pozor. "Jednu, ak ju zvládneš.. poznám kopec ďalších! Teda nie ja ale heh.." Poškrabal sa na tej jeho vyplznutej hlave, no to už sa otočil smerom k jazierku. "Sleduj!" Rýchlo poskladal pečate, zhlboka sa nadýchol a jeho líca zrazu nadobudli dvojnásobný rozmer. No.. pre Umiko to vyzeralo tak, ako keby sa Gamare povracal. Vyvalil zo svojich úst nejakú slizkú vodnatú vec, ktorá dosť smrdela a na vode spravila dosť veľkú škvrnu. Určite nič, čo by malo nejaký účinok. Na to však vytiahol žabiak zápalku, ktorú si škrtol o čelo  a ako najväčší boss ju hodil do vody.. ktorá vzplanula silným ohňom. Síce nehorela dlho, keďže v nej horel iba olej a ten horel rýchlo ale.. stále. Umiku aj z tých pár metrov cítila dosť silnú teplotu plameňa. "Ale.. ale Gamaro má podmienku."
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 9:26 pm

Už předtím jsem věděla že sarkasmus se nevyplácí. Teď už jsem věděla že mě někdy v budoucnu hold čeká slimáčí omáčka a housenky. Třeba to bude dobré, kdo ví.
"Fajn!" křikla jsem nadšeně a zaujatě ho pozorovala. Chvilku mě zajímalo co z něj vyleze a když jsem zjistila že to je olej, nemohla jsem reagovat jinak než že jsem se usmála. Byla jsem jako dítě v cukrárně a zrovna jsem uviděla něco a pomyslela jsem si "chci". A to jsem ještě neviděla ten trik se sirkou. V tu chvíli se "chci" proměnilo na "musím mít"
Když teda přišla podmínka vůbec jsem nějak zvlášť neotálela a řekla
"Jo jasně! Bude-li to v mých silách." doufala jsem že to nebude něco zvláštního. A že to bude něco co dokážu.
Mysl mi zabloudila růzými směry ale věděla jsem, že lepší než nad tím nějak zvlášť přemýšlet je počkat na odpověď.

Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 9:40 pm

Gamare

Znova dal ruky v bok a hrdo vypäl hruď. Nemohol inak, než smrdieť samochválou, aj keď nič nehovoril. "Oh ale nič zvláštne." Mávol nad tým labou, na čo sa potemhúcky usmial. Znova treba podotknúť, že bol žaba.. a potemhúcky úsmev si Umiko mohla priradiť k čomukoľvek. Vyzeralo to však naozaj divne o tom po tom. "Len mi sľúbiš službičku, keď si na ňu spomeniem.. hm? Dohodnuté?" Spýtal sa, no skôr než Umiko stihol dať priestor k odpovedi, skočil jej na plece a pohodlne sa tam usadil. "Takže! Gamayudan je technika, ku ktorej potrebuješ mať podpísanú zmluvu no, vyzerá to tak, že za tým už si. Je to typická technika pre nás žaby a pre shinobi, ktorý s nami spolupracujú." Začal vysvetľovanie, na čo poukázal na svoje prsty. "Dávaj pozor. Potrebuješ sústrediť chakru do svojich úst.. a prebudiť svoju vnútornú žabu, takto - Gamkayubleeaaah!" Znova pred Umiko zo svojich úst vyvrhol olej.. lepkavý a páchnucí. Následne sa na Umiko z jej pleca spýtavo pozrel. Tak nejak očakával, že to hneď skúsi.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Tue May 29, 2018 9:50 pm

Ať už to žába myslela jakkoliv, rozhodně jsem nechtěla, abych se uvrtala do něčeho, co potom nebudu chtít dělat. Nerada jsem dělala takovéhle obecné sliby. Co když ke mě přijde za dvanáct let a bude po mě chtít mého prvorozeného syna? Co pak budu dělat?
"Počkat počkat počkat!" řekla jsem a olvádla svoji vnitřní choutku. Hned skočit do učení. Mohla jsem občas působit naivně, no ješčtě jsem se dokázala brzdit. Vyhrkla jsem to zrovna ve chvíli kdy ze sebe začal zvracet onen olej. Navíc popis kterým to řekl... byl opět dost obecný.
"Co že to má být za službičku přesně?" zeptala jsem se prostě. Ne že bych mu nevěřila, no neznala jsem ho déle než pět minut. Je od něj velice šlechetné že mě chce takhle naučit techniku, no ovšem na druhou stranu mohla být celá tahle "službička" důvod proč mě chtěl učit v první řadě.

Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 6:16 pm

Gamare

Po tvári mu stiekla kvapka potu. Ak sa teda žaby vôbec potia. Jej otázka ho zaskočila a že to na ňom bolo vidieť. Na chvíľku sa dokonca odmlčal. Rukou si poškrabal bradu. "Chmm..." Pozrel sa do strany, po tom do ďalšej a nakoniec späť na Umiko. "... dobre. Podmienka je, že budeme partneri. Väčšinou na tvoje povolanie odpoviem ja. Platí?" Spýtal sa. Bol si vedomý, že nepatrí k najväčším žabám, no Umiko nejakým spôsobom vedela povedať, že je ešte mladý. To znamenalo, že bude rásť.. teda pravdepodobne. Vyzeralo to tak, ako keby Gamare vlastne len chcel parťáka a tak trocha sa za tento svoj cieľ / sen, hanbil. "Ale ak nie.. budeš si musieť nájsť niekoho iného.." Založil si znova predné končatiny na hruď a so zavretými očami sklopil hlavu, čakajúc na jej odpoveď. Nebola to taká tá pokorná či zosmutnelá poloha, skôr vážna, rozhodná.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 6:39 pm

"Ah ták." řekla jsem. Čekala jsem spíše horší podmínku. Něco jako až ti bude 18... Ale tohle se dalo zkousnout. Trochu mě připomínal mě samotnou. Ovšem já měla sen a cíl. Chtěla jsem být největší ninja. Takový, kterého přátelé respektovali, lidé z vesnice uctívali a nepřátele se třásli při samém vyslovením mého jména. Měla jsem na sebe vysoké požadavky. Někdy jsem sama pochybovala o tom, zda je dokážu vyplnit, ovšem nikdy jsem o ně nepřestala usilovat. Proto, můj parťák musel mít odvahu a odhodlání semnou držet krok.
"To záleží na tobě." řekla jsem trochu vážně. Mám na sebe vysoké požadavky. "Chci být nejlepší z nejlepších. Tomu jsem zasvětila celý život a je to jediný smysl, který v něm mám." řekla jsem skoro až se smutkem. Opravdu jsem věřila tomu, že tohle bylo jediné, co v životě mělo smysl. Kdyby mi někdo mé sny vzal, nebo zhatil přišla bych o vše.
"Pokud si troufáš že semnou budeš držet krok, ráda tvoji nabídku přijmu a neporuším ji. Stejné budu však čekat od tebe." řekla jsem. Byla jsem hold už taková. Upřímná do morku kosti. Nelhala jsem. Řekla jsem mu jak to cítím. I když sem se mohla zdát přísná či ledová.
Poté jsem k němu natáhla ruku zda přijmá nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 6:57 pm

Gamare

"Tscheee !!" Vyhlásil, zoskočil z ramien Umiko kúsok pred ňu a hrdo vypäl hruď. "Ja ? Ja budem najlepší Gama na tejto hore! najväčší, najsilnejší! Gamadedo bude čumieť!!" Boli to veľké reči od tak malej žaby, no zapálenie mu rozhodne nechýbalo. Po chvíľke sa s úsmevom posadil na všetky štyri. 
"Čo že si vlastne teraz zač? Chuunin ? Jounin?" tak nejak očakával, že Umiko už bude nejaká tá hodnosť. predsa len bola celkom stará. Aspoň tak vyzerala. Určite nevyzerala ako novopečený genin, to naozaj nie. Zdanie však mohlo klamať an a tak veľké reči si Gamare úprimne myslel, že už nejaký kus cesty za sebou prešla.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 7:26 pm

Usmála jsem se na něj. Pokud to byla opravdu pravda, tak sem měla k sobě dobrého společníka.Když se mě zeptal co jsem za hodnost nějak mě to nezaskočilo.
"Genin." řekla jsem prostě. Nestyděla jsem se za to. Řekla bych o sobě, že už jsem byla spíše na úrovni Chuunina, ovšem na to se jeho otázka neptala. V ninjutsu bych dokonce tvrdila že jsem i lepší než obyčejný Chuunin. Potom jsem si sním potřásla rukou a přemýšlela jak že to teda říakl s tím olejem. Byla jsem spíše typ, který si všechno přečetl z knihy nebo mu stačilo ukázat jak na to a bylo půl hotovo. S olejem jsem ovšem zatím zkušenosti neměla. Těžko jsem mohla usoudit, zda je to technika na bázi vody a nebo zda se jedná o nějaký zvláštní druh techniky. Sázela bych že se jednalo o Hijutsu, ovšem kdo ví. Podle toho co Gamare říkal, to mělo co dočinění se smlouvou. Možná ona smlouva sama o sobě dávala přístup k těmto technikám.
Zkusila jsem formovat chakru v mých ústech a vytvořit olej. Bylo to však trochu složité. Přeci jen, fakt že jsem byla schopná olej vytvořil, neznamenalo že jsem ho skutečně vytvořila. Automaticky jsem tedy přešela k onomu vytvoření vody místo oleje, kterou jsem lehce vyflusla pryč.
Bylo mě jasné že technika oleje na bázi vody nebude. Pokud by byla, jeho první otázka by byla "jaká je má podstata". Ptát se ho na to, jak olej vytvoří také nemělo smysl. Pro něj to podle mě bylo automatické. Bylo to asi jako ptát se orla jak lítá a dostat odpověď "mávám křídly".
Místo toho jsem přešla k tomu oleji co teď Gamare vyflusl a lépe si ho prohlídla. Dokonce jsem do něj sáhla prstem a ochutnala jej, abych poznala co přesně to tvořím.  Stejně tak jsem k němu i přičichla.
Poté jsem přešla zpátky. Druhý pokus.
Tentokrát jsem zavřela oči a představila si onen olej Jeho chuť, hustotu a pach. Přesno to jsem se chystala vytvořit.
Tváře se mě opět nafoukli. Tentokrát jsem však z pusy vyplyvla hnědou kapalinu.
"Yosh!" křikla jsem pro sebe, ovšem bylo mi jasné, že bitva ještě nebyla dobojována. Podívala jsem se tedy na Gamareho a čekala na jeho pokyn se slovy
"Co teď?" Byla jsem očividně celá zapálená do procesu, už jen od toho, že jsem do teď neřekla ani slovo.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 7:41 pm

Gamare

Gamare na slová "genin" nedal najavo, že by s tým bol nejak nespokojný. Len si trocha povzdychol, no viac menej to nekomentoval. Sám momentálne nemohol byť o toľko lepší. Radšej trocha ustúpil a sledoval jej počínanie. Keď vypľula vodu, trocha sa uškrnul no nejaké poznámky si nechal pre seba. Nebol moc dobrým učiteľom, no lepšie než nič. "Ohoo.." Vydal z úst, keď sa Umiko podarilo vyplúť niečo, čo mohlo byť.. no, mohlo sa to podobať. "Úprimne dievča.. ťažko povedať. Pre nás je to prirodzené. Ty sa musíš viac snažiť. Skús byť ako žaba.. trocha sa do našej situácie vžiť. Určite je v konohe nejaký obchod so žabími kostýmami. Ak nie, poprosím Gama-babku aby ti jeden ušila." Rozmýšľal celkom nahlas a celkom úprimne. Znova sa poškrabal na brade. "Nie je to voda.. je to čisto chakra, čisto chakra... aha!" Znova poskladal pečate, na čo vypučil líca na plno a v zápätí z nich znova vyvalil už spomínaný olej. "Najprv kvalita, po tom kvantita. Skús, či ten tvoj horí." Navrhol. Predsa len to bola dosť podstatná.. vlastnosť toho oleja.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 8:23 pm

Ne že by mě jeho skřehotání nějak vyvádělo z míry. Byla jsem skeptická ohledně toho v čem by mě žabí oblek pomohl abych byla více jako žába, ovšem pokud by se mi olej nepovedlo udělat perfektní. Za zkoušku by to stálo. K tomu se ale byla ochotná přejít, jen v krajním případě. Zkusila jsem zda hoří ale sirka chcípla jen jak jsem ji k ní přiblížila. Bylo ještě hodně práce.

...

O hodinu později, v žabím obleku, k mé nesmírné hambě, sem konečně udělala to co bylo potřeba. Správný olej. Který hořel a měl všechny požadované vlastnosti.
K tomu abych ho vytvořila jsem dokonce byla ve stejném kleku jako žabák a snažila jsem se dělat to co Gamare. Když mi nakonec došlo že jeho postup není pro mě řešením, rozhodla jsem se na techniku přijít od píky sama, aspoň na její stavební kameny.
To se teď povedlo.
Stejná tekutina, kterou vyhodil Gamare se teď drala i ze mě. A tak bylo půl hotovo.
"Tfuj." řekla jsem jak mi pachuť oleje zůstala v ústech a odflusla jsem si. Přešla jsem k oleji, škrtla sirkou, a ten vzplál tak rychle div mi neblafli vlasy.
"Yosh!"
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 8:33 pm

Gamare

Gamare sa celý čas dosť zabával, no Emiko sa stále venoval. V podstate jej buď sedel na ramene, alebo radil niekde z boku. No to boli rady na nezaplatenie. Raz jej hovoril, aby sa správala viac ako žaba, raz.. aby dokonca vydala ten prapodivný zvuk, čo žaby tak radi vydávajú. Prešla asi tak hodina, počas ktorej Gamare o tréning Umiko úplne stratil záujem. Ležal na najbližšom vo vode plávajúcom lekne a s odovzdaným výrazom sa vyhrieval na slniečku. Až keď započul "Yosh" a kúsok od neho zaregistroval plameň, znova sa postavil a premeral si výsledok, s ktorým Umiko prišla. "Úplne ako žubrienka, čaká ťa ešte veľa práce.. no to je všetko, s čím ti teraz pomôžem." Pokrčil jedným z ramien. "Ďalej je to na tebe.. len zvyšuj chakru a tak ďalej a tak ďalej..." Mávol rukou. "Poslal by som ťa späť. Nezabudni na našu dohodu!" Vyzval ju ešte ku koncu, pripravujúc si pečate na obrátené kuchiyose.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 9:10 pm

Když už řekl že je to dál na mě. Kývla jsem hlavou. Opravdu už jsem zbytek dokázala. Přeci jen olej již tak nějak zvládám. Teď už se jen naučit onu techniku, což by pro mě měla být otázkou pár minut. Jelikož obdobnou techniku na bázi vody již zvládám. Čili teď stačilo nahradit vodu olejem a je to.
"Pokud ty dodržíš svoji část." řekla jsem prostě. Doufala jsem že se na něj můžu spolehnout a že nebudu dokonce života na kotníku tahat kotvu výměnou za naučení oleje. Upřímně jsem doufala že se tak nestane. Kdyby se tak stalo, byla jsem odhodlaná si ho vzít osobně do parády já a vytrénovat ho. Udělat z něj vhodného summona a kdyby i to nešlo, hold bych porušila svůj slib. Nedalo by se nic jiného dělat. Když začal skládat pečetě, ani jsem si neuvědomila že na sobě mám onen žabí obleček.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   Wed May 30, 2018 9:17 pm

Gamare

"Ok.. gambare!" Usmial sa žabiak. Moc k tomu ďalej nepovedal. Len zložil spomínané pečate a následne sa na Umiko sústredene pozrel. "Kai!" Umiko v momente zmizla v obláčiku dymu a on tu znova ostal stáť. Samozrejme na sebe mala stále oblek. Gamare nikdy v tejto technike nebol nejak extra dobrý. Vedel len, že sa objaví späť v konohe, kde a.. ako.. však netušil. Sám si ani len neuvedomoval že žabí oblek nebude práve najlepším módnym doplnkom pre mladú slečnu.

- Presun Umiko
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Hora Myoboku   

Návrat nahoru Goto down

Hora Myoboku
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Myoboku-zan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru