Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Stará laboratoř

Goto down 
AutorZpráva
Denki
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Stará laboratoř   Sat May 19, 2018 12:50 pm

Podzemní laboratoř, snad ještě z dob Orochimara, kterou později využívali další nukenini, dokud ji definitivně nezapečetil a svitky v ní nezlikvidoval Izashi Uchiha. Už roky nepovšimnuta chátrá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Denki
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Stará laboratoř   Sat May 19, 2018 1:13 pm

Zdálo se, že jsme se já a můj parťák na pár dlouhých dnů ztratili ze světa živých, ale zkuste cestovat s Teiem, který je schopný zatopit vesnice v hlubokém zármutku nad nedostatkem sušenek. Ne, to jsem nechtěl riskovat, takže naše cesta vedla skrze malé vesničky, kde jsem nadšeně kupoval všechno možné a Tei chodil s pytlíkem sušenek a slunce pálilo jak v půlce července. Prostě idylka. Kdo říká, že nukenini musí chodit v černém a neustále se mračit, je na omylu! Fakt hezky jsem se na té cestě opálil!
Momentálně jsem byl ale natěšený jako děcko na Vánoce a poskakoval kolem bělovláska jako cvok. No, možná ne jenom jako. Mapa, kterou mi onehdá dal Itama, byla stará a divně smrděla, ale musel jsem uznat, že byla fakt luxusní. Určitě jí odcizil tatíkovi, než tohle krásné místo kdysi dávno přivedl na buben. Taková škoda! Chodil jsem po lese kolem Konohy, dupal jako slon, občas kopnul do nějakého kmene, nebo se pokusil zvednout kámen, ale nebylo to k ničemu. Podíval jsem se na Teie, který seděl opodál na velkém kamenném kvádru a díval se na modré nebe. Před chvílí jsme měli oběd, takže bylo krásně teploučko. To bylo dobře, chodit tady v bahně, to by byla fakt jakože doooost pruda. Nakonec jsem mapu vylovil znovu a chvíli jí složitě otáčel a zkoumal, než jsem se rozzářil jak Eifelovka.
"Teeeei-chaaan, mám to!" zatleskal jsem nadšeně, stoupl si k tomu kameni, na kterém si můj kolega tak lebedil. Postavil jsem se směrem na sever a udělal tři velké kroky. Hezky stavěná borovice přede mnou vypadala úplně obyčejně, ale já věděl, že něco tam je. A měl jsem pravdu. Po ohmatání kmene kam jsem jen dosáhl a tahání a lámání všech větviček se konečně jedna uvolnila a přímo před Teiem se s rachotem otevřel vchod do podzemí. Oči mi svítily jako žárovky.
Čapnul jsem Teie za ruku, zapnul baterku, co jsem táhnul v ruksaku a vydal se dolů. Neopomněl jsem vchod za sebou zase hezky zavřít, o nezvané návštěvy jsem fakt nestál. Rozhlížel jsem se všude kolem, bylo tu vlhko, starý prach a smrdělo to zatuchlinou. Chtělo by to podzemí trochu vyvětrat. Možná by nebylo na škodu porušit tradice a postavit si krásný domeček v barvě baby blue někde uprostřed rozkvetlé louky. Určitě by se všem líbilo koukat z okna na panorámata, zatímco bych jim operoval slinivku, ne? Teď jsem ale konečně našel jističe a s jistou zručností je nahodil. Podzemí se rozzářilo neonově modrým světlem. Kdo říká, že dnešní zločinci mají úkryty jako z pravěku? Ano, vážně tu byla elektřina, i když se musím ujistit, že si Konoha nevšimne, že má černého odběratele, hahaha. Doslova mě svrběl\ prsty, když jsem se díval na rozmlácené vybavení pokryté snad stoletým prachem. Na podlaze střepy, nábytek, kterému chyběly nohy, pavučině jako lodní plachty po půlce místnosti, ale bylo to tu tak krásné! Spráskl jsem ruce a div nezačal brečet dojetím. A pak jsem ho uviděl. Chyběla mu jedna noha, takže bylo nakloněné doleva, jako by bylo opilé a bílá plachta na něm už dávno bílá nebyla, ale bylo nádherné. Vyšetřovací lehátko! Přistoupil jsem k němu a prsty v bílých rukavicích přejel po hrubé látce. Kolik lidí tu muselo křičet a prosit o život a kolik věcí tu muselo být objasněno! Nádhera, cítíte tu atmosféru?
Sundal jsem si masku, samozřejmě jsem pod ní měl svojí roušku, bez toho ani ránu a opřel jsem se o polorozpadlé lehátko, tak nějak ležérně a svůdně. "Tak co, Tei-chan. Nechceš vyoperovat nějakou tu ledvinu? Jedna by ti k životu stačila." koketně jsem se na něj usmál, kdo ví, co jsem měl v hlavě za myšlenky. Vlastně to tak těžké uhádnout nebylo, že mě vzrušovalo tohle prostředí, to bylo všem jasné. Ale já měl hlavně plnou hlavu představ. Jak to tu dám do kupy a pak si s Teiem vyrazíme na lov. Roztáhl jsem rty do širokého úsměvu. Už dlouho jsem nebyl doma.  
Návrat nahoru Goto down
Teiljo
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

Poèet pøíspìvkù : 8

PříspěvekPředmět: Re: Stará laboratoř   Sun Jun 10, 2018 10:47 pm

Zatímco jsem chroupal sušenky, vesele jsem ležel na zkrvaveném operačním lehátku. Relax, nebyla to moje krev, ale asi něčí jiná, nevím, bylo mi to vlastně celkem jedno. Tady v podzemí naštěstí má nálada vůbec neohrožovala okolní prostor, takže jsem si spokojeně chroupal dál. Ignoroval helikoptéru v podobě zelenovlasého blázna, co zkoumal jeden přístroj za druhým, několikrát po mě chtěl vyvolat déšť na uhašení nějakého extrémně výbušného, jako obvykle jsem ho ignoroval, ale potom vytáhnul odněkud sušenky a já měl hlad, jediné, na čem v životě záleželo, nebo nezáleželo vlastně, mě můj život byl jedno, ale vůni sušenky jsem neodolal.
Vůbec mi nevadilo nic nedělat, nudit se, nebo jen ležet a zírat na strop. A nebo klidně jít vyvraždit vesnici. Koho to zajímá?
Návrat nahoru Goto down
Denki
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Stará laboratoř   Mon Jun 11, 2018 12:17 am

Našpulil jsem pusinku naprostou nespokojeností. No vážně, on je se mnou jenom kvůli těm sušenkám! Tak dobře, tenhle fakt jsem věděl už dávno, já jsem s ním zase kvůli jeho lákavé DNA, tak si tu nehrajme na Santa Klause. Zatímco můj oblíbenec se cpal a spokojeně chrupkal na lehátku, které bezesporu zažilo smrt stovek lidí, já se otáčel kolem jako čamrda. Páni, v tom harampádí jsem našel tolik pokladů! Počítače, přístroje, léky a záznamy! Bohužel nešlo o žádné závažné věci, ale až budu mít čas, rozhodně si to ještě prolistuju. Zatím jsem ale smejčil, zametal, uklízel, větral, nosil věci z místa na místo, opravoval, šrouboval, vrtal a po celou dobu si zpíval vysoký jalovec.
Když se vše blýskalo a laboratoř vypadala o moc obydleněji, naklonil jsem se nad Teie s fakt šíleným výrazem v obličeji. Vážně, jak je to už dlouho, co jsem na stole nikoho neměl? Alespoň nehtíčky, nemůžu mu jich pár utrhnout? Nebo rozdrtit palečky? Chooom, kožené popruhy na ruce se mu volně houpaly vedle hlavy. Lehce jsem se rukou dotkl jeho bezchybné tváře, namotal si na prst pramínek jeho vlasů. Ale ne.. tohle sousto jsem si chtěl vychutnat. Tohle jsem chtěl pochopit a udělat to pořádně. A on? Celou dobu na mě líně koukal a chroupal sušenky. Vážně, miluju ho!
Nakonec jsem si sednul k jeho nohám, opřel se o lehátko a zazubil se.
"Co myslíš, že dělá náš kamarád Uchiha? Moc rád bych mu udělal lobotomii." oznámil jsem s veselým tónem a vytáhl jsem svitek s technikou Interrogation Genjutsu. Byla to jedna z mála technik, kterou jsem s sebou tahal už od Konohy, ale znáte to. Chudáček nukeninek, od té doby, co byl přidán do bingo knihy už nemá tolik času na učení technik, hahaha. Fajn, takový chudáček jsem nebyl, ale proč se to nesnažit všem nakukat? Pokrčil jsem ledabyle rameny.
"Už jsi viděl tuhle techniku? Moc se mi líbí. Vytáhnu z tebe o kom se ti v noci zdá." zazubil jsem se znovu, že se se mnou nikdy nebavil? Nevadilo mi to. Stačilo, že tu se mnou byl. Nebyl jsem rád sám, byl jsem přece veselá kopa a měl jsem rád lidi! A oni mě! Dokud jsem nevytáhl ten hák na věšení prasat, ale o tom jindy..
Začetl jsem se do svitku. Opravdu se mi líbila tahle krásná technika, kterou jsem mohl dostat informace z lidí. Ne, že bych neměl i lepší metody, ale když neuspěješ fyzicky a vážně byli tací, co přežili amputaci končetiny s jazykem za zuby, tak je fajn mít v záloze něco psychického. Ne, že já bych nebyl psycho dost. Ale víme jak, hahaha! Pročítal jsem svitek velmi pozorně, na to jak jsem se ostatním jevil jako hyperaktivní magor, dokázal jsem být maximálně soustředěný. Bavilo mě to. Klasické genjutsu, znásilnit chakru v nervové soustavě oběti a vyvolat iluzi. Oslabit jí. Porušit její vůli. Ooo, to znělo vážně zábavně. Mohl bych to pak zkusit na pana velkého Uchihů. Kecááám, ten by mi to vrátil i s úroky. A svitek sbalil. Základní informace bychom měli, teď je na někom využít. Samozřejmě jsem tu měl jeden cíl, ale upřímně, potřeboval jsem snad lámat Teiovu vůli? Ten kluk žádnou vůli neměl! Povzdechl jsem si.
"Yaaaare, budu si muset někoho ulovit." posteskl jsem si a drcnul do světlovláska. "A došli sušenky."
Návrat nahoru Goto down
Teiljo
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank

Poèet pøíspìvkù : 8

PříspěvekPředmět: Re: Stará laboratoř   Thu Jun 14, 2018 12:21 pm

Denkiho jsem ignoroval vlastně celou dobu, až do jeho posledního slova. V tu chvíli jsem ne zrovna rád pootevřel jedno oko a zkontroloval, jestli mluví pravdu, ale jeho prázdné ruce mluvily za vše. Nevrle jsem se posadil, bylo jasné, že jestli jsem doteď nemluvil, a to jsem měl dobrou náladu, bude ještě hůř.
Laboratoří se začaly ozývat otřesy, jak se silný vítr opíral o stromy nad ní. Teplota v místnosti klesla skoro pod nulu, naštvaně jsem vstal, obešel Denkiho a nějakým záhadným způsobem se dostal znovu na povrch, bez sušenek, má nálada byla vážně zlá, což se odráželo i na počasí.

Z milého sluníčka najednou začal hustý liják, uprostřed kterého jsem stál, ignoroval promočené oblečení, ignoroval kymácející se stromy, jak se do nich prudce opřel vítr a hřmění, které tenhle zdánlivě poklidný den proměnilo v noční můru.
Upřel jsem pohled do dáli před sebe a zvedl ukazováček tím samým směrem. Chtěl oběti? Tak pro ně pojďme, mě to vlastně nezajímalo.
"Konoha?" Prst jsem namířil na druhou stranu.
"Bochi?" Při tom jsem jen nepatrně nakrčil obočí, nezajímalo mě, v kolika vesnicích jsem hledaný, jak moc jsem nebezpečný. Neměl jsem smysl, proto můj smysl udávali druzí. V tomto případě Denki. Bouřka ještě zesílila, stromy se bolestně ohýbaly k zemi a já stále ukazoval prstem vpřed.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Stará laboratoř   

Návrat nahoru Goto down

Stará laboratoř
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kov a Absorbčný kov /staré techniky
» Hebiho horská laboratoř
» Shouhasou techniky /staré