Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Bonz Kana (vulgární výrazy, zpočátku, bez korekce, varování)

Goto down 
AutorZpráva
Bonz Kana
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 6

PříspěvekPředmět: Bonz Kana (vulgární výrazy, zpočátku, bez korekce, varování)   Thu May 10, 2018 12:10 pm

Jméno postavy: Bonz Kana
Vesnice: Bochigakure no sato
Věk postavy: 25
Pohlaví: Muž
Hodnost: Jonin
Klan: Kana
Kekkei genkai: Shoton
Podstaty: Doton
Charakter: Samotářský typ. Oblíbené a neoblíbené věci nemá. Se životem spokojený je. Nic mu nevadí. Asi jen lidi moc nestrpí. Všichni ostatní pro něj většinou znamenají problémy. Proto se jim raději vyhne, a tím si zachová klid a pokoj v duši. Někdy se ale stávají výjimky. Rýpete mi do babičky? Serete se mi do rodiny? Pak neznám slitování a konfrontace či násilí je má nikdy nepoznaná sestra. Bonz v tomto nezná slitování. Když už jsme u mé babičky. Je to Bochikage. Potrpí si na vychování a hlavně čistotu. Většinou mi je jedno, jak se chovu, což je většinou jako svině, a jak jsem oblečený, taky jako prase, ale v její přítomnosti by jste mě nepoznali. Tak ulízaného človíčka jste jak živ neviděli. V životě by jste to do mě neřekli. To vše pro svou milovanou bábi! Je to poslední, co mi ve vesnici zbylo. Smutné. Žel bohu, kde má matička? Tam leží, podél tatíčka! Sestra do roku nežila. Bratra mi koule zabila. Příležitostně recituji známé umělecké díla. Sám nevím, kde se to ve mě bere.
Životopis: Krásný letní den to byl. Ne, legrace. Bouřilo jak cyp. Všude černo. Chčilo a chčilo. Do roboty se tehda nikomu nechtělo. Prémie za tu měsíc nebylo. Lidé nasrani. Povídám. Dost na chuja to tenkrát bylo. Mama vzpomínala, že chvilu před mojim narozením, byla jakási velká tragedia. Moc lidi zemřelo. Vojna či co. Táta umřel taky. Svině ti shinobi, co mi ho zabili. Jak by se mi dostali pod rúky, mít na to sílu, bombu jim dám do ksichtu, že zhebnou na místě. One-punch man. Tak by mi byli říkali. Hlavu bych si oholil na dizajn. Ať sú originalný. Tuž. Mama me chvílu vychovyvála. Umřela taky pak. Měli jsme na tu počest velkú hostinu na pohřbu. Nevím, co ti lidé slavili, ale prý sa to tak robí. Kdosi umře. Pochováte ho a lidi, co přišli na pohřeb, pozvete na party. Dlúho sú to eště zpracovával. Že lidé sú svině, sú věděl. Ale že i v naši vesnici, to novinka pro mě byla. Ujala sa me bábi. Déle než doma sú trávil stejnak na ulici mezi děckama. Vrstevníci. Tak se jim říká. No, byli to ludiska z ulice. Ledaco sú od nich pochytil. Dobrá partyja to byla. Všichni ale dospeli moc rychlo. Začali kúřit a brát akési prášky či co. To mě nijak nelákalo. Kamarádil sú sa s nimi porád, ale už méně. Tu prichadza na raju moja bábi. Dobrá bába to byla. Naučila mě se chovat ve společnosti. Oblékat a správně vyjadřovat. Necítil jsem ale, že tohle je pro mě to pravé. Proto jsem zůstal tím stejným starým cypem, co jsem byl, ale v její přítomnosti jsem ji chtěl dělat radost. Byla to jediné, co mě zbylo. Dlouho mě přehlížela. Když se mě proto ujala, udělala mi velikou radost. Na světě už byla taky sama. Dědeček už nežil. Proto chápu, že ji občas bylo smutno. A tak jsem se v její přítomnosti choval tak, jak ona chtěla. Vzorný vnouček. Tak by se to dalo říci. Míjela léta a pod babiččiným dohledem jsem začal studovat na akademii. Složil genínské a později i chunínské zkoušky. Vše na poprvé. Považovali mě za nejlepšího ročníku, a to jsem už tak nastupoval na akademii o rok dříve než bylo zvyklé. Shoton s tím měl určitě co do činění, když jsem již od malička jevil známky jeho ovládání. Nic velkého to nebylo. Na akademii by se tomu nedalo říkat ani techniky. Přibližně v tomto věku, tedy když jsem dosáhl hodnosti chunína, jsem se začal zajímat o okolní dění. Musel jsem pochopit dost složitou věc, a to vztah našeho klanu k okolí a vesnice k okolí a nakonec vztah mezi vesnicí a mým klanem. Kana jsou potulným klanem. To jsem pochopil snadno. Že ale bábi je současně vůdcem vesnice i potulných Kanů, s tím jsem měl problémy. Netrvalo ale dlouho a nějak jsem si to spojil dohromady. Smysluplně či ne, v dětském věku si jste schopni spojit a vysvětlit věci zdánlivě neslučitelné. Pak přišly na řadu zkoušky joninské. Ty ku podivu všech nedělali poměrně mladému Kanovi žádný problém. Měl impozantní KG. Ano. Nicméně pořád byl věk 16 let výjimkou. Nesrovnávám se s Itachim. Postačí bohatě Neji Hyuuga, který, nepletu-li se získal tuto hodnost ve stejném věku. Na závěr asi zmíním jen tým. Ten se měnil třikrát. V genínském, chunínském a i joninském období. Nikdy jsem o nikoho v týmu nepřišel. Nikdo mě nezradil či neublížil. Přesto jsem si vytvořil jakousi pomyslnou hranici mezi mnou a ostatními lidmi. Na vině je určitě poměrně náročné ranní dětství, kdy jsem přišel o oba rodiče. Mám-li být konkrétní, zmíněný pohřeb. Oslav mi přišla fakt trapná a už tehda jsem většinu lidí začal vnímat jako svině, které by nejraději potřebovali řezníka.  
Bodové hodnocení schopností 
Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 3
Síla 4
Rychlost 4
Chakra 4
Inteligence 4
Ruční pečetě 4
Celkem 30
 Techniky
S rank- Shishō Tenketsu
A rank- Shōton: Isshi Kōmyō
A rank- Shōton: Suishōrō no Jutsu
B rank- Shōton: Hashō Kōryū
B rank- Shōton: Suishōheki Hachi no Jin
C rank- Shōton: Shuriken Ranbu
C rank- Shōton: Suishōtō
C rank- Kesshō: Kyodai Rokkaku Shuriken

Naposledy upravil Bonz Kana dne Sun May 13, 2018 10:31 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Re: Bonz Kana (vulgární výrazy, zpočátku, bez korekce, varování)   Thu May 10, 2018 11:33 pm

Tak milý vnoučku, vítej ve hře Very Happy Povoleno!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Bonz Kana (vulgární výrazy, zpočátku, bez korekce, varování)
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Bochigakure-
Přejdi na: