Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Topicy, mise,..

Goto down 
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Topicy, mise,..    Wed May 09, 2018 5:17 pm

Čaudý^^,
takže kratičké oznámení - přidala jsem do každé vesnice kategorii s názvem MISE, kam si vy sami popřípadě admin/Kage zapíšete své splněné mise. Asi je jedno, kdo to udělá, prosím jen ty, kdož misi zadávají, teda Kagové/Asistenti.. aby občas mrkli, že tam není něco, co se ve hře nestalo, třeba se na to někdy mrknu taky Very Happy Pokud jste potulní/nukenini a splníte misi,.. noo tak mi asi napište pm a já to nějak pošéfím Very Happy
Pokud si tam chce kage vyvěsit třeba seznam volných misích, je to na vás, omezovat vás nebudu!^^
Ráda bych s adminem, až bude zase přítomen, proprala možnosti povyšování právě na základě splněných misí, tak nad tím nelámejte hůl Very Happy
Druhá věc - klidně si přidávejte topicy, kagové úplně jak chtějí, hráči když to nebudou úplně kraviny tak taky, mě je to v podstatě jedno, potřebujete to, udělejte si to^^ chodím sem a když se mi něco nebude líbit, ozvu se^^
Samozřejmě vaše připomínky jsou vítány, já mám tu hlavinku jenom jednu, takže pište, pějte se, připomínejte se, tak! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Topicy, mise,..
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Informace :: Aktuality-
Přejdi na: