Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Velitelství Arashi

Goto down 
AutorZpráva
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

Poèet pøíspìvkù : 18

PříspěvekPředmět: Velitelství Arashi   Sat May 05, 2018 9:32 am

Přísně střežené Veliteství Arashi jednotek na okraji vesnice. Vstup bez povolení či souhlasu výše postavené osoby není možný. Jsou zde uchovány vzácné, méně dostupné svitky a tajné informace o Bochigakure no Satto.

K areálu přísluší i věznice a vyslýchací místnost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   Sat May 05, 2018 9:40 am

K překvapení všech i mě samotného jsem poslední dobou strávil spoustu času mezi těmito čtyřmi zdi. Problém, který nastal v Konohagakure no Satto mi prostě nedal spát a já nad jeho možnými dopady musel stále přemýšlet.

Zamračeně jsem odložil dopis stranou a promnul si kořen nosu, nové informace, které jsem pověřil zjistit, nebyly žádné kladné zprávy. Potvrzení o tom, že se útoku na Konohu vážně zúčastnil příslušník klanu Kana, pro mě bylo už poměrně hraniční. O tom, že jsem tímto klanem opovrhoval navzdory vedení vesnici, nebylo žádným tajemstvím, stejně jako mé časté střety s Bochikage. A tyto potvrzené informace bohužel podnítili i osobu jako já k akci.

Pověřil jsem většinu jednotek hlídkováním v budově Bochigakure a informování o každém nově příchozím. Stejně tak jako se zlepšily i hlídky ve vesnicích a u brány, posílené a s rozkazem zastavit každého, kdo bude chtít projít. Hodlal jsem Bochi zabezpečit, proti možnému ohrožení zvenčí a uzavřít ji tvrdě před světem. A to dočasně.
Ať už se to Bochikage líbí nebo ne, pro mě byla bezpečnost vesnice vždy na prvním místě.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   Tue May 08, 2018 8:21 pm

Několik chvil jsem bloudil vesnicí, beznadějně ztracen v jejich ulicích. Bochi-sama mi sice řekla, komu mám vzkaz doručit. Co mi však zapomněla říct je, kde sídlo Arashi najdu. Když už jsem prolezl snad celou vesnici, napadlo mě se podívat ještě kolem věznice, třebas budu mít větší štěstí. Samozřejmě jsem se k ní moc blízko nedostal, byla střežená. Ale s rukama ukrytýma v oděvu jsem se kolem pomalu procházel, přemýšlejíc nad tím, že pokud se mi ho nepodaří najít, mohl bych si zajít zatrénovat. Už jsem dlouho nebyl a frustrovalo mě to.
Na zemi ležel kámen. Nebyl nikterak velký, takový malý a úplně černý. Byl však přesto zvláštní. Něco nepopsatelného mi říkalo, abych ho vzal do ruky. Přikrčil jsem se tedy, uchopil ho do pravé ruky a pomalu se postavil zpátky na nohy. Byl hladký a lesklý, skoro jakoby ho někdo opracoval. Bylo to ale možné? A proč by ho nechával ležet na zemi?
Nemohl jsem ho tam nechat ležet, byl to můj milášek. Hleděl jsem na něj s neuvěřitelně dychtivým zájmem. Pomalu jsem se dal zase do kroku. Stále jsem si prohlížel onen kámen, své okolí jsem vnímal pouze periferně. Ten kámen byl jako já, ležel tam úplně sám, oddaný svému osudu ležet, dokud ho nikdo nezvedne. Byla to náhoda, že jsem ho zvedl právě já? Usmál jsem se nad determinovaností našich osudů.
Ani nevím, jak jsem se sem dostal, nedával jsem moc pozor, ale možná právě to byl ten důvod, proč jsem nakonec našel toto místo. Možná jsem se nejdřív musel ztratit, abych tohle místo našel. Ne že by bylo příliš nápadné. Velké kovové dveře, vedoucí do malé budovy, skryté za věznicí. Před dveřmi stál člen Arashi, soudě podle masky. Když už nic, mínil jsem mu oznámit, proč sem přicházím. Kámen jsem schoval do šatu, a vydal jsem za ním. Měl jsem takový nepříjemný pocit, jakoby se mi desítky očí zabodávaly do zad, jakoby tu nebyl jen on a já, jakoby ve skrytu stínů byla dobrá desítka dalších Arashi. Když jsem došel až k němu, uklonil jsem se s patřičnou úctou a řekl, proč přicházím. "Přináším vzkaz pro velitele Arashi od Bochikage-sama. Nevíte, kde bych ho našel?"
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   Wed May 09, 2018 8:43 am

Mezitím, co mi Arashi málem nahlásili napadení celé základny, jsem musel zjistit, co se děje. Podle věku a chakry rozhodně nešlo o přestrojení, za které jsem to  celé původně měl.
"Stoj za tebou.." Objevil jsem se za jeho zády, nešlo mi ani tak o to, ho nějak vyděsit nebo překvapit, jen jsem byl těmihle rychlými nástupy znám.
Prohlížel jsem si ho od shora až dolů, skrz masku to ale nemohl poznat, možná bych se na něj i usmíval! Jenže, to co řekl, byl poslední hřebíček do rakve.
Ta senilní bába pošle na nejstřežejší místo ve vesnici genina?!
Lehce mi zacukalo obočí, vážně ani jedna z událostí nepřispívala k tomu, že bych metody Bochikage začal schvalovat. Její chování se mi vzhledem k vesnici přestávalo líbit, a to dost. Dáme si tu ještě čaj a sušenky? Dám ti pár tajných svitků, proč ne!
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   Wed May 09, 2018 1:23 pm

Když se za mými ozval hlas, studený vánek mi přejel po zádech. Dejavu? Tohle chování mi připomnělo někoho z mé minulosti. Někoho, kdo mě ovlivnil a ovlivňuje pořád, ačkoliv už mezi námi není. Otočil jsem pomalu hlavou, i když jsem v nitru duše věděl, co spatřím.
A měl jsem pravdu! Maska! Usmál jsem se a zhluboka se uklonil, jak se to taky slušelo. Když jsem se narovnal, prohlédl jsem si masku, byla jiná než míval otec. Zvláštní, že jsem jimi byl pořád takhle fascinován. "Pane..." řekl jsem nakonec, jelikož jsem neznal jeho jméno a říkat opět titul mi přišlo strašně zdlouhavé, když se to dalo takto šikovně nahradit prostým jednoslovným výrazem. "Bochikage-sama mi nakázala, abych s Vámi přišel do kanceláře." Říct jen o slovo více by mohlo všechno pohnojit, takhle to bylo dostačující. A aby toho nebylo málo, mohl jsem si odškrtnout další splněný úkol! Alespoň můj osobní.
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   Wed May 09, 2018 2:29 pm

"Obdivuji, že si to tu našel.." Podotknul jsem, nebylo to nijak vstřícné, to jsem si ve své současné pozici nemohl dovolit, ale když si někdo zasloužil pochvalu, ocenil jsem ho a tohle bylo vážně dobré. Ačkoliv mě to ujistilo o tom, že musím vážně zlepšit zabezpečení. Ale i když za to ten Genin nemohl, měl jsem své důvody, proč přijít do kanceláře sám, vyřešit několik dost špatných témat.
"Děkuji za zprávu, dost pospíchám, vyřídím Bochikage, že si vzkaz doručil, ale dobrá práce.." Proč jsem mu to sděloval? Prostě, hlídky mi ohlásili, že u brány je člen Koteigakure a že sám sebe představil jako Koteikage, což byla závažná věc a já ji musel okamžitě začít řešit. Takže jsem se během pár vteřin vypařil.
Tohle mi bude muset ta stará dáma dost rychle vysvětlit..

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   Wed May 09, 2018 6:40 pm

Tak rychle, jak se objevil, také zmizel. No nic, prosit se nebudu. Normálně možná jo, ale dnes ne. Dnes jsem to viděl na pořádný trénink. Už jsem dlouho necvičil, naposledy jsem se opotil při chytání toho věrného reka. Jelikož jsem ani nestihl odpovědět, tedy vyjádřit vděk, nechal jsem si ho prozatím pro sebe. Strčil jsem ruce do kapes, přidal jsem do kroku a s veselým popěvkem vyrazil k jezerům.
// Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Velitelství Arashi   

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Arashi
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: