Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kuchiyose Pavouci

Goto down 
AutorZpráva
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 17. 01. 17

PříspěvekPředmět: Kuchiyose Pavouci   Fri May 04, 2018 9:30 pm


Hidekiho summoni jsou inteligentní pavouci pocházejících z dalekých krajů skoro až na samém konci světa. Pavouci samotní následně žijí v rozsáhlých jeskynních komplexech, kde si vytváří kolonie. Každé z kolonií vládne prastarý pavouk a byl to právě jeden z nich, kdo před dávnými časy podepsal smlouvu. Samotný Takumi, hlavní Hidekiho summon byl tím, kdo poskytl svůj „lid“ shinobim, avšak původní důvod si již ani on sám nepamatuje. Co se povahy pavouků týče, tak i přes svou inteligenci si stále zachovali svou agresivní povahu, tudíž je veškerá komunikace s nimi poměrně náročná. Hlavně pavouci vyšších tříd mají svou vlastní hlavu a přivolání často berou pouze jako prostředek k ničení a potravě. Smlouva jako taková byla dříve ve vlastnictví nukenina, poté ji však získal Hideki po tom, co společně se svým dřívějším ANBU týmem přepadli jeho základnu. Nutno podotknout, že jsou pavouci již druhými Hidekiho summony. Ještě před nimi měl podepsanou smlouvu s žábami, kterou však po nástupu k ANBU zrušil.

Takumi

Takumiho největší předností je jeho velikost, která by leckterému arachnofobovi mohla způsobit klidně i hysterický záchvat. Se svými více jak třiceti metry se rozhodně nejedná o drobečka, kterého by bylo radno podceňovat. Krom mohutných kusadel disponuje i přírodní zbraní lepkavého ničení známou jako pavučina. Tou je schopen bez problému obalit i celé ulice.
Limit: Hideki přivolá pouze jeho a to jen výjimečně, jelikož je Takumi již postarší pavouk, který má rád svůj klid.

Doku kumo
Takumiho speciální schopnost/technika spočívá v uložených jedových váčkách, ze kterých je schopen vypustit doslova oblak paralyzujícího jedu, který efektivně znehybní kohokoliv, kdo ho v dechne.
Nevýhody: Hlavní nevýhodou je právě oblaková forma, kterou není těžké rozfoukat do okolí.
Takumi:
 

Tame

Tame na rozdíl od Takumiho není žádný obr, spíše naopak. Jedná se o drobného pavouka měřícího sotva pět centimetrů a i když i to by se dalo považovat za velkého pavouka, tak se jedná o nejmenšího možného summona tohoto druhu. Samotný Tame na rozdíl od Takumiho přispěchá na pomoc prakticky kdykoliv. Hideki ho využívá k průzkumu nebo předávání zpráv, tudíž se moc nelekněte, až vám tento malý chlupáč přistane na rameni.
Tame:
 

Takumiho poddaní

Ač se může stát, že se Takumimu nebude chtít objevit na vyžádání, tak rozhodně nenechá Hidekiho na holičkách a namísto sebe mu pošle své poddané v podobě „smečky“ menších pavouků. Ti jsou většinou velcí jako větší pes (Průměrně jako labrador) a ačkoliv nejsou tak inteligentní jako právě Takumi nebo Tame, tak dokáží plnit jednoduché rozkazy, které většinou spočívají v napadnutí určité skupiny nepřátel či k vytvoření překážky z pavučin.
Limit: Největší možná smečka čítá deset pavouků
Takumiho poddaní:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kuchiyose Pavouci   Wed May 09, 2018 8:20 pm


S velkým odporem povoluji a jestli se někdy některá ta věc dostane k mojí postavě, zahraju si hru odpal pavouka i majitele na měsíc! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kuchiyose Pavouci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti :: Summoni-
Přejdi na: