Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sayuri - Techniky

Goto down 
AutorZpráva
Sayuri
Potulný B-rank
Potulný B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 30. 11. 16

PříspěvekPředmět: Sayuri - Techniky    Mon Apr 30, 2018 6:42 pm

BODOVÉ HODNOTENIE SCHOPNOSTÍ
TAIJUTSU - 2 | NINJUTSU - 4 | GENJUTSU - 5 | RÝCHLOSŤ - 4 | SILA - 1 | RP - 3 | CHAKRA - 3 | INTELIGENCIA - 3

TECHNIKY
B-rank - 5 E-rank, 3 D-rank, 3 C-rank, 2 B-rank, 1 A-rank
             - 5 E-rank, 5 D-rank, 4 C-rank, 3 B-rank (možná alternativa)


Ketsuryūgan : Yuketsu (D-rank) - V.T.
Magen: Narakumi no Jutsu (D-rank)
Shunshin no Jutsu (D-rank)
Kanashibari no Jutsu (D-rank)

Ketsuryūgan : Heiki (C-rank) - V.T.
Suiton: Mizurappa (C-rank)
Kuchyiose no Jutsu (C-rank)
Hazy Genjutsu (C-rank)

Kuchiyose: Raikō Kenka (B-rank)
Suiton: Suigadan (B-rank)
Ketsuryūgan : Butōto Ketsueki (B-rank) - V.T.


Názov techniky - Ketsuryūgan : Yuketsu  |Rank - D | Zaradenie - Kekkei Genkai, Ninjutsu
Popis techniky - Technika pracuje na jednoduchom základe. Ide o rýchlu transfúziu krvi z tela Sayuri samotnej alebo iného zdroja (nejaký dobrovoľník, zásoby, alebo kľudne aj z tela mŕtveho jedinca s kompatibilnou krvnou skupinou) do krvného obehu iného jedinca.
Výhody - Sayuri dokáže rýchlo zachrániť danú obeť  pred vykrvácaním, pri rýchlom zásahu môže infikovanú krv daného jedinca a nahradiť svojou.
Nevýhody - V prípade infikovanej krvi sa to dá len v počiatočnom štádiu. Sayuri ju nedokáže odstrániť v prípade, ak sa už rozniesla po tele, teda ak pôsobí dlhšie, pretože nie je schopná nie len rozlíšiť, ale takisto nedokáže darovať dostatok krvi bez iného zdroja tak, aby ju mohla nahradiť tou čistou. A ako už bolo spomenuté, Sayuri sama o sebe môže darovať len liter krvi, pri prekročení sa dostavujú následky spojené s veľkou stratou krvi. Nemožno vykonať trasnfúziu v prípade nekompatibilných krvných skupín. Je potrebná bezprostredná blízkosť a otvorená rana.
Užívateľ - Sayuri

Názov techniky - Ketsuryūgan : Heiki | Rank - C | Zaradenie - Kekkei Genkai, Ninjutsu
Popis techniky - V podstate ide o klasickú tvorbu zbraní z krvi, napríklad kunaie či shurikeny. Sayuri ich tak nemusí vláčiť stále so sebou. Technika zahrňuje aj tvorbu rôznych predmetov určených nie len na boj, ale v prípade núdze trebárs i na chirurgický zákrok.
Výhody - Výhodou je jednoznačne "nekonečné" množstvo zbraní. Nie doslova, ak nie je chakra, výroba zbraní je nemožná. Ide vlastne o to, že pri dostatku chakry sa nemusí báť, že by jej táto zásoba zbraní došla. Zbrane sú rovnako ostré ako ich originálne verzie.
Nevýhody - Jednoznačne Raiton. V prípade zbraní, ktoré je potrebné držať v ruke, je lepšie ich proti spomínanému elementu nevyužívať. Nehľadiac na to, ako pevné sú, stále sú vodivé.
Užívateľ - Sayuri

Názov techniky - Ketsuryūgan : Butōto Ketsueki | Rank - B | Zaradenie - Kekkei Genkai, Ninjutsu
Popis techniky - Táto technika, tá najmocnejšia, akú zatiaľ Sayuri má, jej dáva schopnosť voľne manipulovať ako krvou, tak aj tekutinami s vysokým obsahom železa, na rovnakej úrovni ako technika samotnej Konan - Shikigami no Mai (rozpad na tekutinu sem nepatrí, to prenecháme členom klanu Hōzuki). Zaujímavosťou je, že ak túto techniku aktivuje, vyzerá, ako by tancovala - vyžaduje si chladnú hlavu a precíznu kontrolu chakry, aby samotná tekutina, či už krv alebo čokoľvek tekuté, čo obsahuje železo, sa chovala tak, ako Sayuri chce.
Výhody techniky - Sayuri po aktivácii tejto techniky získa možnosť takmer úplne voľnej manipulácie s krvou. V prípade zbraní ich tvorí automaticky, bez toho, aby sa sústredila či skladala pečate. Skrátka si takto z krvi môže vytvoriť jednoduché štíty, zbrane, zaútočiť s pomocou krvi stlačenej do nejakého útvaru, či odrážať zbrane iných alebo techniky s rovnakým či nižším rankom. Sem sa radí aj jej zvláštny štýl tichého zabíjania - s pomocou jej povestného čaju s vysokým obsahom železa, ktorý vo vnútri nepriateľa dokáže spôsobiť ťažké vnútorné poranenia. Existuje aj možnosť manipulácie s nepriateľovou krvou, ale jedine tou, ktorá vytečie na povrch v prípade rezných či iných zranení. Častokrát jej však je primálo. V oboch týchto prípadoch je potrebná niekoľkometrová blízkosť.
Nevýhody techniky - Raiton. V prípade štítov techniky s vyšším rankom ich s ľahkosťou prerazia, Raiton aj s C-rankom. S touto technikou nedokáže manipulovať s krvou v krvnom obehu nepriateľa, iba tou, ktorá mu vytečie na povrch, či tou, ktorú prehĺtne. Technika sama o sebe nie je náročná na chakru, avšak od toho, ako konkrétne alebo aké techniky využíva, sa odvíjajú následné požiadavky, a pokiaľ bojuje nerozvážne a využíva v krátkom časovom úseku náročnejšie techniky, môže o ňu prísť veľmi rýchlo.
Užívateľ - Sayuri
Ukážky techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Sayuri - Techniky    Wed May 02, 2018 10:45 am

Trochu mi tam nekoresponduje, že darovat můžeš pouze litr, ale házet neomezeně, ale chápu, jak jsi to myslela, tak to už nechám tak Very Happy Povoleno^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Sayuri - Techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: