Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Brána vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Brána vesnice    Sun Apr 29, 2018 11:59 pm

First topic message reminder :

Brána vesnice je momentálně velmi přísně střežena jednotkami Arashi, kvůli nedávnému útoku na Konohu a kvůli mírovému jednání. U nárny vždy stojí jeden zkušený senzibil, a dvě jednotky po 5 shinobi Arashi jednotek. Vždy jednou za 8 hodin se střídají dva chunnini, kteří berou hlídky u brány a hlásí vedení, když vstoupí někdo neoprávněný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Takara Iburi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 35

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 05, 2018 10:37 am

Jen jsem se na senseie podívala poněkud zvláštním pohledem. Výhružka? Nezdá se mi to. Nicméně jsem z té věty nebyla nejen moudrá, ale i nesvá. Byla jsem ve svých myšlenkách, takže jsem skoro ani neslyšela, když dodat druhou část věty a vlastně ani nezaregistrovala Ikazuchiho, dokud nepromluvil. Podívala jsem se na něj a chvíli si ho překvapeně prohlížela. Co se stalo s jeho náladou? Nikdy nevyprchala tak rychle. Jindy bych se okamžitě zeptala, protože jsem si byla jistá, že se něco stalo a nadchnout takhle zrovna jeho, to nebylo nejjednodušší. Ale teď ne.
Jen jsem na něj kývla hlavou a podala mu balíček se svačinou od mojí mamky. Zamumlala jsem něco v tom smyslu, že to má místo té slíbené večeře a doufala, že si ho vezme.
Když znovu promluvil Yogao, přetočila jsem k němu pohled a pozorně si ho vyslechla. Snažila jsem se víc myslet na to, kam se vlastně všude podívám, ale myšlenky mi stále utíkaly někam jinam. Někam do kouta mé mysli, kterou Yogao zjevně nedopatřením prosvětlil. Pokývala jsem hlavou, jakože jsem slyšela vše, co říkal, ale neřekla jsem na to ani popel. Jak se zdálo, chuť mluvit mě přešla. Zůstala jsem zamyšleně stát a čekala, kdy bude čas jít.
Návrat nahoru Goto down
Hatake Kyōraku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 102

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 05, 2018 12:15 pm

Akasuna no Mai

Nakoniec to dopadlo tak, ako to dopadlo. S výsledkom som bola celkom spokojná. Od začiatku som bola tak nejak ochopná upustiť z nejakých peňazí, aj keď 10% ročne bola veľká čiastka. Zvládneme to. Určite lepšie, než prísť o Samehadu.. blbý Hoozuki.. ešte mu to dám zožrať. Ako sa vôbec Hoozuki dal chytiť? To hodili do veľkej kanvice z vodou? Keď som sem prišla, v podstate som videla aj Hatakeho, ktorý tu už na mňa čakal. Len som prikývla a spoločne sme vyrazili von z dediny, späť k nám. Čakala nás celkom dlhá cesta. Neplánovala som sa zastavovať. Zobrali sme si späť všetky svoje zbrane a bez slová sme vyrazili.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ikazuchi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 57

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 05, 2018 2:39 pm

Dnes mě nic jen tak nerozhodí! To bylo přesvědčení se kterým jsem tu přišel. Proto když mi Takara podala balíček zeširoka jsem se na ní usmál a vložil ho do své kapse na boku. Druhou rukou jsem přešel k jejím vlasům, rozcuchal jsem jí je a řekl.
"Díky Taka-chan! Si zlato!" jako bych snad už na naši konverzaci úplně zapomněl. Samozřejmě že mě trochu nakrklo celé to divadýlko ohledně naší hádky bylo fuč. Dokonce jsem byl rozhodnutý že jí na lodi vyklopím vše o otoci ... no a teď už i o matce ... a sestře! Pokud mě tahle nálada vydrží, určitě to dodržím.
Stejně tak když Yogao obeznámil že se máme chystat do Oto no kuni a že nám cesta potrvá dva dni. Nic jsem na to neřekl. Teda nic ušťěpačného a nebo tak. Jen jsem se i na něj, což bylo už hodně HODNĚ, divné usmál a řekl.
"Yosh! Nechte to na mě sensei!" a s úsměvem se stále pohupoval na nohách. Však jsem zjistil že mám mámu a ségru/dvojče. Dovedl jsem si představit opravdu málo situací, které by mě o tuhle náladičku připravili. Přemýšlel jsem nad tím, jak se mi teď život změní. Určitě bych chtěl někdy mamču potkat. Ne teď, nebo zítra, ale za pár let? Tolik otázek! Život najednou nabral určitý smysl.
Byl jsem připravený vyrazit, jakmile mi někdo dal k tomu signál.

Přesun?
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 05, 2018 9:23 pm

Oh bože čo? Kto si a čo si spravil s mojim študentom? Prebehlo mi otrasene hlavou. Nie, určite to nemohol byť nikto iný ako Ikazuchi. Každý kto ho poznal a chcel by sa na neho hrať by vedel, že on sa proste takto nespráva. Vyvalil som na neho svoje okále, no tak trocha som sa ovládol a pohľad som upriamil spýtavo na Takaru. Možno bral nejaké lieky? Aj keď o tom by som vedel. V jeho zázname nič také nebolo. "Josh!" Vyhlásil som nakoniec rozhodne a s úškrnom som prstom poukázal smerom von z dediny.

"Vyrážame, nebudeme sa zastavovať až pokiaľ nepoviem. Čakajte, že vás večer čaká tvrdý tréning." Predsa len som túto misiu pre nich bral ako taký.. tréning. Nechcel som, aby ich prvá misia bola o ničom a tak som ju vybral sám. Z dobrých zdrojov som totiž vedel, že má obchodník dôvod na to, zaplatiť si za shinobi eskortu. A tak som teda vyrazil. Nešiel som úplne šprintom, no stále to nebolo len kráčanie. To by sme tam nedorazili ani za týždeň. Tak trocha som dúfal, že tá nálada vydrží ako jednému, tak aj druhému a konečne nájdeme nejaký spoločný .. smer? Uznávam že som možno nezačal najlepšie, ale taký.. som bol proste ja. Yagura by vedela rozprávať.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Takara Iburi
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 35

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 05, 2018 9:55 pm

Uznávám, tentokrát jsem i já zůstala na Ikazuchiho koukat drobet vyděšeně, jestli třeba cestou nezakopl a nepraštil se do hlavy. Taka-chan mi obvykle říkal po vydatné večeři a sladkém dezertu a to ještě když jsme spolu seděli sami na verandě, vždyť obvykle se mu nelíbilo ani když jsem ho před lidmi vzala za ruku a to už nás všichni ve vesnici brali jako známou dvojku. Naklonila jsem hlavu a zkoumavě se na něj podívala a pak docela na féra otevřela pusu, protože.. slyšela jsem dobře, že řekl Yogaovi sensei?! Určitě se něco stalo! Pohlédla jsem na Yogaa, jestli ho třeba náhodou jako "popohnání" někde tajně nezdrogoval, ale on na mě koukal stejně překvapeně, tak hádám, že výjimečně v tom prsty neměl.
No a než jsem se stačila vzpamatovat, oba byli na cestě. Tohle vážně nedávám!
Odfoukla jsem si z čela pramínek vlasů a rozhodla se, že věci prostě jsou tak, jak jsou. A i když se mi něco nelíbí a s něčím nesouhlasím, je to jenom překážka, kterých budu mít na cestě ještě mraky. Ale co bych byla za Bochikage, kdyby mě odradila první nepovedená situace. Yosh, to zvládneš!
Nakonec jsem si pro sebe kývla hlavou a rozeběhla se za oběma muži.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Sun Jun 10, 2018 8:16 pm

Z dračího jezera jsem šel poměrně dlouhou cestu, pěšky. Popravdě se mi moc zpět nechtělo, už jen kvůli té buzeraci, misím a nedej bože přiřazení týmu, nebo přiřazení do týmu. To by semnou asi seklo.
Jenom s báglem přes rameno, zatímco to druhé mi plandalo skoro až na zadku jsem došel k bráně a mávl na strážné. Ukázal jsem svou čelenku a s klidem jsem šel dál. Doma mi zřejmě už nezbývalo moc jídla a jestli tam nějaké zbylo, obával jsem se skutečnosti že mi plíseň prorostla už celým obydlím. S menším povzdechem nad tím že moje brzká budoucnost bude plná starostí mě nijak neuspokojovala. Měl jsem ještě chuť se na patě obrátit zpět, možná bych byl schopen přežít v přírodě. Jo, pokácel bych si pár stromků, udělal základy, než bych vytvořil nějaký domeček, příbytek ve kterém bych se mohl schovat. Pak ulovit nějaké zvíře na véču. Jo, rozhodně by to bylo jednodušší než žít s lidmi. Avšak tato fantastická představa zůstala pouze představou v mé mysli.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 12, 2018 10:10 pm

Se svým kufříkem jsem nedočkavě přešlapovala u brány. Ale jo těšila jsem se do Konohy. Čím dřív vyrazíme, tím dřív se vrátím. Jednotky Arashi tu již stáli. Hned jsem jim podala svůj kufřík, přeci se s tím nepotáhnu já. Jsem babča. Zkontroluju stav své protézy, dobrý drží, svoje oblečení a už jen čekám na příchod Yagury a Hokageho. Jen se hezky naladit na to, co mě tam čeká.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 12, 2018 10:30 pm

Cestou k bráně jsem se ještě stavěla v obchodě a teď jsem hrdě pohupovala boky, protože jsem si vykračovala v těch luxusních botách, které stály naprosto hříšné peníze a naprosto perfektně mi prodlužovaly nohy. Tak fajn, praktické vážně nebyly a budou se více hodit do kancelářského křesla než na cesty, ale sakra, ladí mi k nehtům! Možná jsem tím hodlala dát najevo, že jdu opravdu na dovolenou a cestou nepřipouštím žádné komplikace. Mé zavazadlo bylo velké, ale praktické a prozatím mi nevadilo se s ním táhnout. Přece jen byla jsem pro krásu ochotná trpět. Ještě sluneční brýle a bylo by to perfektní, škoda že nejdeme do Kotei, alespoň bych se opálila.
Když jsem došla až k Lady, krátce jsem se uklonila. Jak se zdálo, na tu cestu byla natěšenější než já. Chce si tam taky koupit nějaké papučky nebo co? Pokrčila jsem rameny, hádat se nebudu, to nemám v povaze. Místo toho jsem se jen krátce rozhlédla, ale kromě arashi jsem nikoho neviděla. Škoda, skoro zklamaně jsem si upravila vlasy a jen s nepatrným poklepáváním pravé nohy vyčkávala, až se k nám připojí poslední člen výpravy.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 12, 2018 11:37 pm

Musel jsem skutečně uznat, že se mi mé setrvání v Bochigakure, ač bylo jen krátké zamlouvalo. Zdejší architektura, jídlo a i samotná atmosféra vesnice byla velice rozdílná oproti té v Konoze. Rozhodně jsem měl v plánu sem ještě někdy zavítat a nezáleželo, zda opět v záležitostech vesnice, či jako soukromá osoba. Tedy, jakožto soukromá osoba jsem svým způsobem nevystupoval nikdy. Pokud jsem totiž nejednal ve jménu vesnice, jednal jsem většinou ve jménu klanu.
Cesta z hotelu k bráně mi však zabrala o něco déle, než bych rád, neboť byly zdejší ulice poskládané dle jiných pravidel, než na které jsem byl navyklý. Tudíž, když jsem došel až na její dohled, spatřil jsem již Bochikage i se slečnou asistentkou, jak již na mě čekají. Nerad jsem nechával lidi čekat, to byla známá věc. "Lady Bochikage" uklonil jsem se s řádnou úctou směrem k Bochikage, neboť jsem byl stále jejím hostem a navíc jsem se i zpozdil. Avšak, i přesto byla má úklona spíše zdvořilostní a odpovídající setkání dvou stejně postavených osob. "Slečno Yaguro" věnoval jsem i menší poklonu hlavou slečně asistentce, neboť se mělo jednat o mého budoucího hosta. Měl jsem v plánu jí oplatit pohostinnost, které se zde dostalo nám. "Prosím, omluvte mé zdržení, zaskočila mě struktura zdejších cest" pronesl jsem vzápětí s odpovídající vážností k oběma, avšak více směrem k Bochikage. Následně jsem však již nic neříkal a pouze vyčkával, než se naše menší družina rozhodne vyrazit. Veškerá další slova jsem si šetřil až do Konohy, či na cestu, v případě, že by jedna z nich zahájila konverzaci. Pokud se tak však nestalo, neměl jsem problém i cestu zpět strávit v tichosti.

-Přesun?-
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue Jun 12, 2018 11:43 pm

Špičkou boty jsem poklepávala a dívala se na věžní hodiny uprostřed vesnice kolik je hodin. Neupřesnila sjem v kolik hodin přesně odcházíme, ale tak nějak jsem tušila, že Hokage si toho všimne. Yagura vypadala stejně parfektně jako vždycky jen jsem musela povytáhnout obočí nad těmi boty. Na cestu velmi vhodné. Nicméně po zbystření Hokageho jsem se usmála. 
"Lorde Hokage." oslovila jsem ho kývnutím hlavy. 
"Můžeme vyrazit." zavelela jsem odchod a vydala se vstříc výletu. Snad až se vrátím bude vesnice pohromadě a ne na kousky jako v minulosti. 

přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    

Návrat nahoru Goto down

Brána vesnice
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Budova vedení vesnice
» TECHNIKY OBLAČNÉ VESNICE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: