Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Brána vesnice

Goto down 
AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 197

PříspěvekPředmět: Brána vesnice    Sun Apr 29, 2018 11:59 pm

Brána vesnice je momentálně velmi přísně střežena jednotkami Arashi, kvůli nedávnému útoku na Konohu a kvůli mírovému jednání. U nárny vždy stojí jeden zkušený senzibil, a dvě jednotky po 5 shinobi Arashi jednotek. Vždy jednou za 8 hodin se střídají dva chunnini, kteří berou hlídky u brány a hlásí vedení, když vstoupí někdo neoprávněný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue May 08, 2018 9:24 pm

V prezlečení za Koteigakurského Anbu

Cesta netrvala tak dlho, ako som si pôvodne myslel. Doprevádzal som Koteikage do dediny, v ktorej sa malo jednať, kto vie čo sa tu vlastne malo jednať. Moja úloha bola iba držať jazyk za zubami a zbierať toľko skúseností, koľko som len mohol. Aj keď som mal dosť otázok a na dosť mi bolo zodpovedaných, nič som sa od istého momentu nepýtal. To by Anbu nemali robiť nie? Mali by skôr držať jazyk za zubami.. a napríklad aj krok. A tak som robil svoju prácu.
Kto by si bol pomyslel, že sa za maskou schováva mladý chlapec, ktorý sotva vyšiel z akadémie. Samozrejme som schopnosti žiadneho Anbu nemal, možno tak nejakého chromého, alebo vo výcviku. No tešil som sa z tejto.. misii, ak sa tomu dalo tak hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Tue May 08, 2018 10:00 pm

V masce mu to seklo. Skoro jsem si s ním udělala i selfie. "Do mého nástupu se dá říct, že Kotei striktně dodržovala neutralitu." Reagovala jsem na jeho otázku v kanceláři. "Neber to ale tak, že jsme o Konoze vždy smýšleli v dobrém. Z jednoho hlediska musím uznat, že se jedná o impozantní vesnici. Spousta světoznámých klanů a technik. Její historie měla i má pořád důležitý vliv na shinobi svět." Poměrové je oproti ostatním vesnicím s technikami a klany spíše ve výhodě. "Na druhou stranu tato nevyváženost neustále ohrožuje vesnice." Nukeníni ale i její samotní shinobi. "Všichni nemůžou být optimisté jako Uzumaki Naruto. Když má někdo větší klacek než druhý, snaží se klacky srovnat v zájmu své vesnice. V tomto případě dorovnat informace o technikách. Získat užitečné doujutsu či Kekei Genkai. Případně získat převahu." Nesnažila jsem se to komplikovat. Byl ještě mladý a svět viděl jinýma očima. Proto jsem se snažila sdělit své motivy nejjednodušší cestou. A proč se zpovídám genínovi z mé vesnice? Nejsem diktátor. Bezhlavě nerozkazuji. Chci aby mě mí vlastní shinobi ve značné míře chápali. "Konoha měla ještě před útokem své vlastní problémy. Potřebovala jsem zjistit, jak jsou v současnosti na tom. Kdyby nebyli schopni efektivní obrany, obsadíme ji a získáme přístup k veškerým jejím tajemstvím." Rázem se staneme jedinou supervelmocí. "Zní to sobecky. No, vždy jde o dobro vlastní vesnice." Dorazili jsme k bráně. Kyorakovu reakci jsem nečekala a jen vyhlížela někoho, kdo si nás vyzvedne. Byli jsme tři. Mezi řádky.  Já. Kyoraku v převlečení za anbu a jeden jonin z Koteigakure.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Wed May 16, 2018 11:04 am

Ještě kousek od brány jsem skrze sluchátko v uchu sama na sebe házela další a další rozkazy, jak mi klony zařizující důležité věci hlásily problémy a ptaly se na řešení situace. Sakra, bylo to moc na rychlo. V ideálním případě bych si dala vážně záležet, ale tady jsem neměla moc prostoru na manévrování. Zhruba tak půl hodinky, než vyřídím s Koteikage všechny formality, když bude unavená, tím lépe pro mě, alespoň toho stačím víc. Nikdy jsem se nepovažovala za patriotku, nicméně pověst byla alfa a omega mého života, takže se nebylo čemu divit, že jsem chtěla mít všechno perfektní. Navíc o situaci ve vesnici by cizí země neměla mít nejmenší potuchy a já toto dekorum rozhodně plánovala zachovat.
Prošla jsem branou, dávala jsem si záležet na svém vystupování, rovná ramena, hrdě vztyčená brada, jistě, otec by ze mě měl určitě radost. S deskami v rukách jsem se postavila před hnědovlasou ženu a její doprovod. Neměla jsem příliš příležitostí důkladně si ji prohlédnout, ale i tak jsem neodolala na moment jí pohlédnout zpříma do tváře. Cítila jsem se pyšná, že mám tu čest uvítat ve vesnici právě ji. Hluboce jsem se uklonila.
"Koteikage-sama, velmi se omlouvám za čekání. Jmenuji se Yagura, jsem asistentka Lady Bochikage. Ráda bych Vás přivítala v Kuri no Kuni. Prosím, obraťte se na mě v jakékoliv situaci." konečně jsem se znovu narovnala a prohlédla si ty dva za jejími zády. Ani jeden mi nic neříkal, potřebovala bych Jomeie a jeho informace. Záměrně jsem ve svém veledramatickém proslovu nezahrnovala vesnici, protože ta tu figurovat neměla. Znovu jsem se tedy podívala na Mai.
"Hokage-sama ještě nedorazil. Pokud byste souhlasila, ukážu Vám ubytování a nechám Vás odpočinout, popřípadě Vás odvedu na místo setkání, Lady Celsia by s Vámi poté chtěla mluvit." jistě, na Bochikage bylo patrné, že by si potřebovala odpočinout, ale to byly interní informace, kterými Koteikage nehodlám zatěžovat.
Návrat nahoru Goto down
Hatake Kyōraku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    Sat May 19, 2018 1:30 pm

V prezlečení za Koteigakurského Anbu

Cez masku som sa pozrel na ženu, ktorá nás ako prvá privítala v tejto dedine. Teda skôr na jej okraji. Jej slová nevenovali mne, aj keď som pocítil, ako si ma na chvíľku premerala. Ja som sa na ňu pozeral celkom so záujmom, aj keď v mojom momentálnom prezlečení to pravdepodobne mohlo vyzerať trocha creepy. Predsa len. Nemaskoval som sa žiadnym Henge, ale Anbu uniformou a maskou.. takže som bol celkom krpec.
Jej slová taktiež nepatrili mne. Bola pravda, že som sa chcel mnohým veciam spýtať ale.. nemohol som. Nebol som v postavení, v ktorom by som mohol hovoriť. Cítil som sa síce celkom hrdo, že si Koteikage vybrala za doprovod aj mňa. No tak trocha som sa bál, kvôli čomu si tak vybrala. Vedel som čo mám v sebe a tak trocha som dúfal, že sa neodhodlá spolu so mnou odpáliť polku dediny. Človek u nej nikdy nevie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice    

Návrat nahoru Goto down

Brána vesnice
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: