Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Senju

Goto down 
AutorZpráva
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Senju   Mon Apr 23, 2018 7:20 pm

Sídlo klanu Senju, se nachází na kraji vesnice, na místě, kde stojí již od založení vesnice. Bylo několikrát zničeno a znovu přestavěno, tohle sídlo patří ke konoze stejně, jako monumenty hokagů. Už od dob začátku Konohy se téměř nic vzhledově na tomhle sídle nezměnilo. Vždy bylo postaveno či opraveno stejně jako kdysi.
Sídlo je obehnáno zdí, za kterou je zahrada s rybníkem a různými umělími potůčky. Vstup do sídla je velká brána, vedoucí na prostranství, které členové používají k trenínku. Rodiny klanu mají svoji vlastní malou budovu uvnitř sídla. Budov je tu dest, ovšem jen čtyři jsou v současné době obývané, jelikož Senju klan již není tak početný jako býval. Každá budova je uvnitř jiná a hlavní budova slouží jako sídlo pro vůdce klanu
.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Senju   Mon Apr 23, 2018 7:52 pm

Když jsem vyrazila od Hokageho, vesnice se už začala probouzet k životu. Já jsem dlouho neotálela a rozhodla se jít domů, do sídla. Trvalo mi zhruba dvacet minut, než jsem došla do sídla. S úlevou jsem zjistila že většina z klanu je v pořádku a že se jim po útoku nic nestalo. Někteří z nich se dozvěděli, Jouninové z vesnice, že sem cílem byla já, no samozřejmě se ptali na různé otázky, ovšem neměla jsem na ně odpověď a byla jsem unavená, tak mě dlouho neobtěžovali. Došla jsem tedy do budovy, která patřila mé rodině, po několik generací. Ani nevím, kdo první tu žil. Doma nikdo, nebyl. Máma hodně cestovala a já jsem byla doma většinou sama. Zalezla jsem tedy do mého pokoje bez toho, aby mě někdo vítal a zelehla jsem. Usnula jsem ani ne do pár minut.

...

Druhý den ráno jsem byla již čilá jak rybka, vše kolem hrálo barvami jakoby se snad včera nic nestalo. Počasí bylo báječné a slučené. Člověku to dokázalo vykouzlit úsměv na tváři. Vyskočila jsem, dala si ranní sprchu, převlékla se do čistého oblečení a špinavé ze včerejška nechala úhledně složené na hromádce připravené k sobotnímu praní. Poté co jsem do sebe hodila velkou snídani, jelikož se mi často stávalo že jsem nestihla oběd, jsem vyrazila trénovat. Dnes jsem ale nešla na cvičiště, nýbrž jsem se rozhodla trénovat na vodní ploše, za sídlem. Pomalými krůčky jsem došla k této nádherné ukázce toho, jak by měla zahrada vypadat. Soustředila jsem chakru do chodidel a vešla doprostřed této vodní plochy a když jsem tam byla, začla trénovat.
Dnes jsem měla v plánu trénovat Ninjutsu, přesněji jeho kontrolu, kolik chakry mě bude stát jedna technika. Princip byl v tom, lépe koncentrovat chakru, dělat stejné množství technik, za menší chakru. Třetí Hokage se právě díky této kontrole, dokázal i v pozdním věku rovnat jednomu ze Sanninů.
První co bylo na řadě zjistit, kolik technik dokážu udělat normálně. Zjistit jak říkajíc laťku. Začala jsem skládat několik pečetí na techniku Mizzurapa, a tu jsem poté vystřelovala směrem k obloze. Voda se zpátky vracela ve formě lijáku. Byla jsem tedy promoklá na kost. Když jsem vystřelila za sebou dvanáctkrát s vyčerpáním jsem padla do vody, neschopná se udržet na hladině. Dala jsem si na chvíli pauzu. O pauze jsem však nelelkovala, došla domů do otcovi knihovny a přečetla několik knih a svitků na to jak správně používat Suiton a jaké jsou výhody a nevýhody. Když bylo odpoledne kolem mě byla tuna knih a svitků a já v nich zažraná. Nakonec jsem zaklpla poslední knížku, s odhodláním že mám vše co je potřeba abych udělala krok vpřed.

Opět jsem dolezla na hladinu rybníku. Opět začala střílet směrem k obloze, teď však s malou změnou a to, že jsem snažila použít co nejméně chakry. Na každou střelu za to abych měla stejný výsledek.  Snažila jsem se aplikovat vše, co jsem si přečetla a nakonec se výsledky dostavily. Když jsem s vyčerpáním opět spadla do vody, na tváři jsem měla úsměv. Jelikož se mi podeřilo vystřelit o dva projektily více. Vyčerpaně jsem doplava na břech, přešla domů, převlékla se a rozhodla jsem se vypravit do vesnice, abych si koupila něco dobrého na dlabanec.

-Přesun-

Ninjutsu + 1 bod
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Senju   Mon Jun 04, 2018 2:56 pm

Když jsem na druhý den ráno prolezla Konohu křížem krážem, zjistila jsem že moje energie byla opět na plné úrovni. Došla jsem domů abych se podívala jestli tam mamča není, no už jsem nepochybovala že nejspíše bude už dávno na misi.
Opravdu když jsem celý komplex prolezla od půdy na sklep, nikdo ji neviděl. Povzdechla jsem si. Tentokrát to byla tak trochu moje vina. Čekala jsem na ní u brány a potom ty žabáci přišli a já byla fuč. Příště jí to budu muset nějak vysvětlit.
Dorazila jsem tedy do knihovny a prošla si několik otcových technik. Nakonec jsem se zastavila na jedné technice která nesla název "Mizu Bunshin no Jutsu". Zaskřípala jsem zuby při vzpomínce jak jsem díky podobné technice prohrála minulý souboj. Nebylo moc dlouhé rozhodování teda si to vybrat.
Vylezla jsem ven k onému vodnímu jezírku, které se stalo takovým mojím soukromým tréninkovým místem.
Sedla jsem si a přečetla co se techniky týká. Usmála jsem se při pohledu na počeť ručních pečetí. Opravdu jsem už musela s tímhle mojím problémem který nesl název ruční pečetě musela něco dělat. Takže.
Technika se může tvořit buď z vody v okolí, nebo z vody kterou uživatel vyflusne. Jo to vypadá běžné. Klony prej nemají tolik síle jako já, no rozhodně lepší než Bunshin který jsem se naučila na akademii.
Tak jsem tedy začala s přípravou techniky. Složila jsem potřebnou pečeť a z vody předemnou se začala formovat moje vodní dvojče. Nemělo však žádnou tvář a poté co nabralo tvar se rozpadlo. Chvilku jsem přemýšlela čím že to může být zapříčiněno a možná mi došlo že používám přiliš mnoho vody k vytvoření klona.  Věděla jsem že s touhle technikou to asi nepůjde hned. Byl to sice C rank, ovšem o trochu obtížnější než vyflusnout olej. Jakmile jste uměli vytvořit olej tak bylo hotovo. Tady to bylo udržovat si tvar, dávat klonu pokyny a zkusit jich vytvořit co nejvíce zároveň.

...

O několik desítek minut později jsem měla už docela adekvátní klon a začala jsem se soustředit na to, aby se hýbal. Dnes mi však trénink nějak nešel od ruky. Možná už jsem měla toho přeci jen za dnešek příliš. Když se asi 17tý klon z vody mému originálu vzdáleně podobal. Povzdechla jsem si a zrušila ho.
Zítra. pomyslela jsem si a odešla někam do ulic. Z nějakého důvodu jsem měla dnes náladu na nic.

Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Senju   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Senju
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Techniky klanu Senju
» Assassin Senju vs Erza Scarlet
» Senju Ichizoku
» Senju čtvrť
» Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato :: Obytná část-
Přejdi na: