Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Techniky klanu Maeshi

Goto down 
AutorZpráva
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 22. 12. 16

PříspěvekPředmět: Techniky klanu Maeshi   Sat Apr 21, 2018 4:48 pm

Název: Hikari
Úroveň: D
Element: Hikari
Zařazení: X
Popis techniky: Základní technika klanu Maeshi, která aktivuje vytváření Hikari čakry. Uživatel je ihned v postu aktivace schopen použít Hikari techniky C ranku. Techniky B a A ranku lze použít po dvou až třech postech, což by mělo odpovídat většinovému objemu Hikari v čakrovém oběhu. Techniky S ranku vyžadují aktivované Hikari minimálně pět postů a více jak 90% objem Hikari v čakrovém oběhu, což je činí poměrně nebezpečné. Hikari a většina jeho technik (Až na S) nevyžadují žádné ruční pečetě.
Nevýhody: Zřejmě tou nejzásadnější nevýhodou je fakt, že uživatele stojí aktivace a udržování Hikari životní sílu. V přepočtu by to měly být zhruba dvě minuty života na post. Zároveň je aktivované Hikari doslova majákem pro všechny senzibily v okolí.
Výhody: Při samotném Hikari získává uživatel slabou regeneraci, která by dokázala zacelit lehká zranění zhruba do pěti postů.
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi


Název:  Hikari: Kōkina burēdo (Vznešená čepel).
Úroveň: C
Element: Hikari
Zařazení: Ninjutsu
Popis techniky: Uživatel kolem své zbraně (V případě nouze i ruky) vytvoří čakrovou čepel z Hikari, která září bílým světlem. Samotná čepel by následně měla mít podobné vlastnosti jako běžné čakrové čepele s tím rozdílem, že je v základu lehce průbojnější. Při střetu této a běžné čakrové čepele by tak měla mít tato lehce navrch. Následně také tato čepel pouze neobaluje zbraň, nýbrž jí lehce prodlužuje (U kunaie 3x, u tanta 2x a u katan a větších zbraní pouze 0,5x).
Nevýhody: Krom spotřeby životní síly, která v případě této techniky činí 5 minut na post je zásadní nevýhodou neustálá koncentrace, kterou lze narušit většinou genjutsu. Taktéž je potřeba, aby se uživatel zbraně neustále dotýkal.
Výhody: Jak již bylo zmíněno, tak je hlavní výhodou její průbojnost, která převyšuje běžné čakrové čepele. Zároveň může poničit slabší zbraně.
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi

Název: Hikari: Kōshōna āchi (Vznešený oblouk).
Úroveň: C
Element: Hikari
Zařazení: Ninjutsu
Popis techniky: Uživatel máchnutím své zbraně vyšle po cíli oblouk tvořený z Hikari o průměru zhruba jednoho metru.  V případě, že by měl předtím aktivovanou vznešenou čepel by se síla a velikost oblouku značně zvýšila a to z jednoho na dva metry. Při kontaktu s živou i neživou tkání se oblouk chová prakticky stejně a bez rozdílu by je měl být schopen přeříznout či nehezky pořezat (Záleží na síle oblouku a pevnosti cíle). Oblouk stejně jako čepel září bílým světlem.
Nevýhody: Tou nejzásadnější je nepříliš vysoká rychlost oblouku, kterému tak není těžké se s trochou hbitosti vyhnout. I přestože oblouk vytvořený z čepele z části kompenzuje sníženou rychlost, tak je při jeho použití spotřebována a je nutno jí poté znovu aktivovat.
Výhody: Vzhledem k Hikari podstatě je obtížné oblouk zastavit běžnými živelnými technikami (Převážně C ranku).
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi


Název techniky: Hikari: Hankō no saigo no kanmon (bariéra posledního vzdoru)
Úroveň: C
Element: Hikari
Typ: Ninjutsu
Popis techniky: Uživatel zarazí zbraň s aktivovanou čepelí do země, díky čemuž před sebou vytvoří zeď tvořenou Hikari. Ta je následně schopna odrazit většinu fyzických a některé živelné útoky, avšak pouze z jednoho směru. Velikost a pevnost bariéry následně závisí na schopnostech uživatele a na množství použitého Hikari. Spotřeba životní síly stejná jako u čepele, případně dvojnásobná při držení silnějších útoků. Stejně jako u oblouku se spotřebuje energie čepele a je nutno jí znovu aktivovat.
Nevýhody: Bariéra dokáže odrážet útoky pouze z jednoho směru a je u ní potřeba celou dobu držet zabodnutou zbraň, což činí uživatele poměrně zranitelného při útocích ze zálohy.
Výhody: Jak již bylo řečeno, tak bariéra zvládá odrazit podstatnou většinu fyzických útoků, stejně jako část těch živelných (C a nějaké plošné B). Vzhledem k Hikari podstatě je tak jedno, jaká technika jí zasáhla, jelikož má ke všem naprosto stejný vztah a tak záleží pouze na úrovni dané techniky.
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi

Název techniky:  Hikari: Hikari no yoroi (Zbroj světla)
Úroveň: B
Element: Hikari
Zaměření: Ninjutsu
Popis techniky: Uživatel své tělo obalí Hikari, které kolem něj vytvoří slabou a lehce zářivou auru. Ta by měla být následně schopna pohlcovat část z poškození a zmírňovat zranění způsobené jak zbraněmi, tak i technikami. Jinými slovy by rány neměly být tak hluboké a například popáleniny tak vážné. Spotřeba však odpovídá technice a tak jeden post této techniky stojí uživatele zhruba 10 až 15 minut života.
Nevýhody: Asi tou nejzávažnější nevýhodou, pokud bychom vynechali spotřebu životní síly bude fyzická náročnost techniky na uživatele. Na její udržení je potřeba se poměrně dost soustředit a tak se s každým dalším zraněním zvyšuje šance, že se technika sama vypne. Při dlouhém používání je následně uživatel značně unaven.
Výhody: Jak již bylo zmíněno, tak nejzásadnější výhodou této techniky je právě ono pohlcování poškození a zmírňování míry zranění. Pokud bychom to měli pro lepší přehlednost vyjádřit čísly, jednalo by se až o 25% redukci.
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi

Název techniky: Hikari: Unmei no ya (šíp osudu)
Úroveň: B
Element: Hikari
Zaměření: Ninjutsu
Popis techniky: Uživatel s aktivovanou čepelí namíří svou zbraní na cíl, po kterém následně vystřelí koncentrované Hikari v podobě velkého rotujícího šípu. Ten má oproti oblouku mnohem menší rozsah, avšak jeho rychlost je mnohonásobně vyšší. Ať už šíp zasáhne živou či neživou tkáň, tak se opět chová naprosto stejně a zanechá po sobě v cíli prakticky čistý „průstřel“ o průměru až 30 centimetrů. Šíp září bílým světlem a po jeho použití se stejně jako v případě bariéry zruší čepel a je tak nutno jí znovu aktivovat. Spotřeba životní síly činí dvacet minut.
Nevýhody: Vzhledem k soustředěnosti zásahu je tou nejzásadnější nevýhodou právě ona plocha šípu, která vyžaduje precizní míření a je tak poměrně snadné minout. Následně je šíp mnohem snazší zpomalit živelnou technikou, než tomu bylo u oblouku (Soustředěné B).
Výhody: : Hlavní výhodou šípu je jeho vysoká rychlost, které je opravdu náročné se vyhnout. Stejně tak v případě, že šíp zasáhne svůj cíl se ihned nezastaví, ale pokračuje dál, což by mohlo překvapit hlavně protivníky používající zemní techniky nebo někoho stojícího za svým parťákem.
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi


Název techniky: Hikari: Tenshi (Anděl)
Úroveň: A
Element: Hikari
Zaměření: Ninjutsu
Popis techniky: Podobně jako u zbroje světla uživatel obalí své tělo Hikari, která kolem něj vytvoří silnou a velice zářivou auru, kterou schopnější členové klanu dokáží formovat do podoby samurajské zbroje. Na rozdíl od zbroje světla se však anděl nezaměřuje tolik na ochranu uživatele, jako spíš na jeho posílení. V základu se tak jedná o zrychlení fungování těla do takové míry, že ze sebe může uživatel vyždímat pomyslné maximum bez obav, že by si nenávratně poškodil zdraví. Za každý post této techniky uživatel zaplatí hodinou svého života.
Nevýhody: Svým způsobem tato technika nemá žádné nevýhody, tedy za předpokladu, že je aktivní. Poté, co jí uživatel vypne a jeho tělo se opět vrátí do normálního stavu se však dostaví velice silná únava spojená s kritickým nedostatkem běžné čakry, který může vést až ke ztrátě vědomí.
Výhody: Uživatel získá +2 ke všem tělesným atributům (Síla a rychlost) a zároveň je schopen výraznější regenerace (Lehká 1 post, střední 2-3, těžká 4)
Uživatelé: Všichni členi klanu Maeshi

Název techniky: Hikari: Tamashī no jōka (Očista duše)
Úroveň: S
Element: Hikari
Zaměření: Ninjutsu
Popis techniky: Uživatel zaplní svůj čakrový oběh minimálně 90% Hikari, kterou následně ze svého těla vypustí v podobě tlakové čakrové vlny, která je svou silou schopna porazit prakticky všechno, co jí stojí v cestě. Hlavní význam této techniky však spočívá v jejím působení na živou tkáň, přesněji na čakrový oběh všech okolo. Ty, krom toho že může odhodit „nakazí“ Hikari čakrou, která zahltí jejich čakrový oběh a může tak na něm způsobit rozsáhlé škody. Obzvláště u senzibilů hrozí až fatální následky. Uživatel se touto technikou připraví o celý rok života.
Nevýhody: Když pomineme ztrátu života a možné poškození vlastního čakrového oběhu, tak je hlavní nevýhodou extrémní vyčerpání, které v lepším případě skončí bezvědomím, v tom horším může uživatel upadnout i do kómatu.
Výhody: Vzhledem ke své plošné povaze je velice obtížné se technice vyhnout a tak jsou všichni v okolí zhruba dvaceti metrů vystaveni vlivu Hikari. Dále jsou pak další lidí v okolí až do padesáti metrů od uživatele vystaveni oné tlakové vlně, která je může srazit nebo je zasáhne letícím projektilem
Uživatelé: Pouze nejsilnější členové klanu (Rada a vůdce)


Očekáváno uplatnění výsostného práva velkého šéfa
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Techniky klanu Maeshi   Fri Jun 15, 2018 12:43 am

Hikari - POVOLENO (pouze jako prostředek k tomu aby jsi mohl využívat další techniky)

Hikari: Kōkina burēdo - I přes to že je technika poměrně nenáročná a jedná se pouze o spojení chrakry a zbraně, budu muset požádat o vyšší rank, nebo alespoň o tu menší průbojnost. Je to totiž na stejný princip jako [url=Hikari: Kōkina burēdo]Hien[/url], navíc z obyčejné chakry kterou známe. Takže nižší jak B-rank ti NEPOVOLÍM.

Hikari: Kōshōna āchi - Opět, pokud tato technika bude spojená s Hikari: Kōkina burēdo, vyžaduje si taky vyšší rank. Pokud tento oblouk vyšleš jak Mitsuki (z ruky) uznám ti to jako C-rank (samostatně). Prozatím NEPOVOLENO

Hikari: Hankō no saigo no kanmon - POVOLENO
Hikari: Hikari no yoroi - POVOLENO
Hikari: Unmei no ya - POVOLENO
Hikari: Tenshi - POVOLENO

Hikari: Tamashī no jōka - Technika je hezky sepsaná, ale opět jako u ostatních, jedná se o S-rankovou techniku, takže vyžaduji delší popis. Nemusí být o moc, máš to podrobně sepsané, i přes to tomu dodej trošku té omáčky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
 
Techniky klanu Maeshi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: