Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hatake Kyōraku

Goto down 
AutorZpráva
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Hatake Kyōraku   Sat Apr 21, 2018 2:06 pm


Hatake Kyōraku, tiež prezívaný "Ra" , je pôvodný Konožan, teraz prebývajúci a bojujúci za známu Koteigakure no sato. Pomerne mladík, ktorý po svojich predkoch zdedil talent, ako aj intelekt a schopnosť vytŕčať z davu. Má len 7 rokov, čo je aj vek, v ktorom zložil Geninske skúšky Koteigakure no sato. Kyōraku je Jinchuurikym Matatabi, teda dvojocasého démona, ktorého má v sebe nie tak dlhý čas. Každopádne tento fakt je tajomstvom, známim len určitej skupine ľudí, ktorí sa podielali na zapečovaní a na ochrane miesta, kde sa tento akt vykonal. Kyōraku už aj v takto mladom veku ukázal talent na henď tri elementárne podstaty, ktorými sú Katon, Raiton a Suiton.

Schopnosti:
Ninjutsu: 3 - Taijutsu: 2 - Genjutsu: 0.5 - Sila: 1 - Rýchlosť: 2.5 - Chakra: 2 - Int: 2 - RP: 2


Aj cez to, že je Kyōraku v podstate mladým prodigy, jeho schopnosti sú na úrovni obyčajného genina. Ide skôr o jeho vek, v ktorom tieto schopnosti dosiahol. Je to tiež vek, ktorý ho svojim spôsobom obmedzuje. Tým, že je pomerne malý, má Kyōraku značnú nevýhodu v Taijutsu a v silových disciplínach. Možno aj pre to je jeho hlavným zameraním práve Ninjutsu, v ktorom by sa dokázal porovnávať trebárs aj s Chuninom. Aj keď sa u neho objavil talent na hneď tri elementárne podstaty, pochopiteľne ich nedokáže všetky využívať. Jeho momentálnou zložkou je pre to Raiton, ktorý vo svojich technikách využíva. Je pomerne inteligentný. Uvedomuje si svoje výhody a nevýhody, pre to sa blízkemu boju, ak sa dá, vyhýba. Respektívne ho využíva sekundárne. K tomu tiež využíva zbraň, konkrétne Tanto. Je to kvôli tomu, že je to pomerne ľahká zbraň a aj niekto ako on je schopný ju naplno využívať.


Povaha:

Pravda je taká, že aj cez neustáli úsmev, ktorý Kyōraku každému venuje, je to pomerne depresívny mladík. Čo by jeden aj čakal. Keby že navštevuje psychológa, povedal by, že prežil traumu, z ktorej sa zatiaľ nespamätal. Ako sa ale táto trauma zobrazuje? Kyōraku neverí ľuďom, vlastne sa ich doslova bojí. S týmto strachom však bojuje práve tým, ako sa k nim správa. S úsmevom, z každého sa snaží spraviť priateľa, každému vytvorí ilúziu iste.. dôvery, ktorá však z jeho strany neexistuje. Kyōraku je príliš inteligentný na to, aby si svoje problémy nevšímal. Presne vie že ich má.. a aj vie, že musí spraviť všetko pre to, aby ich prekonal. Možno aj pre to sa tak snaží. Nie je to ten typ, ktorý potebuje dokazovať ostatným niečo.. no potrebuje mnohé dokázať práve samému sebe. Na vonok sa ale správa ako každý iný genin. Je vlastne celkom obľúbený. Mnoho jeho spolužiakov z akadémie ho malo rado, rovnako ako aj po akadémii. Nie je problémový a nesnaží sa s druhými dostávať do konfliktu, ako mnoho dnešných mladých ľudí. Čo je o ňom pomerne známe je to, že je hrozne sebakritický a sám na seba je tvrdý. Zlyhanie znáša ťažko. Na druhú stranu ho však o to viac motivuje k ďalšiemu výkonu.

Vzhľad:


Je typickým Hatakem. Má sivé, až takmer biele strapaté vlasy, rozcuchané na všetky strany. Na svoj vek je normálnej vyšky, aj keď voči ostatným je drobný. Má niečo cez 128 centimetrov a 27 kíl, čo je priemerná výška/váha. Je belochom, s modrými očami. Mať o pár odtieňov žltej, niekto by ho mohol nazvať typickým blonďákom. Jeho oči však nie sú jasné, ale skôr také.. sivé. Stále má detskú tvár a je schopný vystrúhať výrazi, o ktorým sa dospelákom môže len zdať. Nosieva normaĺne oblečenie. Bundu s vysokým golierom, sivú s rôznymi odtieňmi a bez nejakých krikľavých vzorov.. či vzorov ako takých. Pod tým sieťkované tričko a tmavé nohavice. Samozrejem shinobi sandále. Brašňu s vecami nosieva na svojej pravej nohe, keďže je pravákom. Čelenku nosieva buď na čele, alebo prišitú na bunde. Nemá totiž rád, keď mu niečo zväzuje vlasy. Na misie často nosieva aj nejaké chrániče. Napríklad na ruky a nohy. Tanto nosieva na chrbte pod mikinou. Rúčka mu z nej trčieva.

Príbeh:


Mimo klasického opisovania toho, aké mal detstvo, komu sa narodil a kedy sa naučil rozprávať, by bolo dobré u mladého Hatakeho opísať pravdepodobne hlavne to, prečo a z akého dôvodu sa vlastne nachádza v Koteigakure no sato. Ra sa v tejto dedine nenarodil. Bol jej v podstate darovaný. Jednalo sa o istý akt.. dôvery? voči nezávislosti, ktorú Koteigakure no sato predstavovala. Mnoho Shinobi z okolitých dedín spravilo to isté. Prestúpilo do tejto dediny na znak dobrej vôľe a za vidinou pomoci vytvoriť neutrálne miesto pre kaźdého, kto ho poteboval. Ra však bol výnimkou. Nebola to predsa len jeho vôla. 


Ako člen klanu Hatake a priamy potomok jedného z bývalých Hokage, je nutno podotknúť že bol pomerne vzácnym "darom". Dostatočne vzácnym na to, aby sa do jeho tela zapečatil dvojocasý démon ako znak istej politickej.. ťažko to povedať.. vďačnosti? Ra sa nikdy do politiky príliš nevyznal a nikdy ho ani nezaujímala. Vlastne ani nemala kedy. To sa však na ňom pomerne dosť poznamenalo. Nikdy mu nebolo klamané odkiaľ je a za akého údelu je v Koteigakure. Svoje miesto medzi týmito ľuďmi prijal, aj keď sa už od mala vždy cítil tak trocah ako odpadlík, alebo skôr cudzinec. Nikdy nepoznal nikoho zo svojej rodiny a Konožských shinobi videl len pár krát, keď sa náhodou ocitli v Koteigakure ako takej.


To že vyrastal bez rodičov sa na ňom celkom podpísalo, aj keď na prvý pohľad to nijak nie je vidieť. Síce vyrastal u jednej z vplivných rodín Koteigakure no sato, nikdy sa tam necítil ako doma a až na poskytnutie prostriedkov na žitie, sa o neho nikdy jeho adoptívna rodina nezaujímala. Teda, ak sa im to práve nehodilo. Vždy bol skôr ozdobou, alebo skôr nejakou trofejou. Ten znak Koteigakurskej diplomacie a nezávislosti. Dnes sa celkom diví, že na čelenke shinobi nenosia jeho ksicht, určite by k tomu mali nejaký dôvod.


Ako každý mladý shinobi, aj on sa dostal na akadémiu, aj keď v dosť veĺkom predstihu. Vždy z neho mal byť shinobi. Akonáhle začal prejavovať známky ovládania chakry, začal u neho tvrdý tréning, ktorý z neho v siedmych rokoch spravil genina. Aj keď jeho známky boli pomerne priemerné a ako aj každý iný, bol v niečom dobrý a v niečom menej, už len fakt že bol schopný s ostatnými držať krok v tomto veku, ho vyzdvihol v očiach druhých ako "génia".


Naposledy upravil Hatake Kyōraku dne Sat Apr 21, 2018 8:55 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Hatake Kyōraku   Sat Apr 21, 2018 6:55 pm

Po úpravě technik POVOLUJI^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Hatake Kyōraku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Koteigakure-
Přejdi na: