Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Techniky Izuna

Goto down 
AutorZpráva
Izuna
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Techniky Izuna   Fri Apr 20, 2018 9:10 pm

DovednostiNinjutsuGenjutsuTaijutsuSílaRychlostChakraInteligenceRP
Body31332211

1. Kawarimi no Jutsu
  2. Nawanuke no Jutsu
  3. Sennen Goroshi
  4. Henge no Jutsu
  5. Bunshin no Jutsu

1. Suiton: Mizuken no Jutsu
  2. Kirigakure no Jutsu
  3. Sōshuriken no Jutsu

1. Sution: Mizzurappa
  2. Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu

Název: Suiton: Mizuken no Jutsu
Úroveň: D Rank
Element: Suiton
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Technika je ve svém principu velmi podobná technice Doton: Gansetsukon, avšak s tím rozdílem, že element země je nahrazen vodou a dokáže vytvořit i jinou zbraň než kamennou tyč, jelikož je voda mnohem flexibilnější element (tzn., že zbraň může přizpůsobovat stylu boji, ve které se nachází-> pokud si chce nepřítele držet dál od těla, vytvoří vodní tyč/kopí, chce-li jít blíže k nepříteli a hodlá zasazovat sečné rána, vytvoří si katanu, v těsném prostoru sai atd.) Jako zdroj vody může použít externí zdroj (jezera, řeky, podzemní vodu atd.) nebo využije vnitřního zdroje (představte si to jako mini Mizzurappu, vody je tak akorát na zbraň), která vychází z úst přímo do dlaně, kde se za pomoci chakry zformuje v kýženou zbraň. Je podstatně lehčí než pravá zbraň, což umožňuje rychlejší útoky i ovladatelnost je lepší. Výdrž zbraně je o něco větší než u normální zbraně, protože je jednak udržována chakrou a potom je z vytvořena z vody, což zvětšuje její elasticitu. Ostrostí čepele se vyrovná té čerstvě nabroušené!
Nevýhody: V případě, že v okolí není dostatečný zdroj vody, musí Izuno za cenu chakry vytvořit sám dostatek vody (byť není spotřeba chakry nevýhodou, považuji za vhodné to zmínit.) Zbraň jako samotná potřebuje ke svému udržení tvaru dostatečně dobrou manipulaci s chakrou, jakmile je manipulace narušena (Genjutsu, zranění ruky, ve které je zbraň držena, omráčení atd.), zbraň se rozprskne o zem jako velká kapka vody.
Výhody: Izuno u sebe nikdy nemusí nosit primární zbraň, protože si ji může kdykoliv vytvořit. V případě, že se v okolí nachází dostatečný zdroj vody, může ušetřit chakru a využít tento zdroj. Je lehčí než obyčejná zbraň díky nízké hustotě vody, což mu umožňuje provádět rychlejší útoky než s normální zbraní.
Uživatel: Izuno

STAV: Povoleno

Naposledy upravil Izuna dne Thu May 10, 2018 12:58 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Techniky Izuna   Fri Apr 20, 2018 9:55 pm

Hmmmmm.. jak já nesnáším schvalování technik Very Happy Very Happy
Dobrá, původně jsem byla 100% proti, pak jsem si tak říkala ok, Suigetsu střílí vodu jako náboje, voda rozřezává věci.. no.. já si to prostě nějak neumím představit. Nevím, jestli existuje nějaká vodní technika s touhle podstatou.. v těch dvou zmíněných jde asi co já vím.. tlak? Rychlost? To si u těch zbraní neumím představit. Very Happy
A co třeba síla? Vodová katana D rank vs. kovová katana?
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Techniky Izuna   Fri Apr 20, 2018 11:10 pm

Chápu a rád vysvětlím.  Very Happy Podobné techniky existují, ale jsou podstatně silnější (viz. Vodní čepel vol. 1 nebo Vodní čepel 2) a úplně nesplňují to, co bych si představoval já.  Very Happy On Rank nezahrnuje přeci jen sílu techniky, to by pak například Shunshin musel mít vzhledem k jeho nehorázné efektivitě podstatně vyšší Rank, ale také na složitosti provedení. Upřímně si nemyslím, že vytvoření vodního meče je náročnějšího Ranku než D, jelikož jediným problémem by mohla být manipulace s chakrou, tam vlastně veškeré kouzlo končí. Ale je to jen můj názor, ty si šerif.  Cool
Tak co se týče tlaku, tak jsem do toho zabíhat moc zbytečně nechtěl (ne proto, že by mi hydraulika nic neříkala, ale protože mi přišlo zbytečně složité se takto dopodrobna rozepisovat o tak banální technice), spíš jsem vycházel z toho, že hustota vody je nižší než hustota kovů (přesněji oceli, bavíme-li se o kataně  Very Happy), tudíž při stejné velikosti nebudou nikdy vážit stejně. No a lehčí věcí se přeci jen pohybují rychleji než těžší věci. Co se síly týče, tak naopak větší váha hraje ve prospěch obyčejné katany (opět nechci moc zabíhat do fyziky, neboť mé znalosti jsou omezené), ale právě tento deficit si vynahrazuji v lehčí váze a snadnější ovladatelnosti.
Vezmu-li v potaz již zmiňované + fakt, že meč je formován z chakry, která mu dodává určitou durabilitu jistě také, vodní katana v mém podání by byla zhruba stejně silná jako kovová katana. Pokud by však zmíněná kovová katana byla taktéž posílena chakrou, měla by nad mojí vodní zbraní nezpochybnitelnou převahu.
Nicméně je konečné rozhodnutí na tobě, podřídím se tvé vůli.  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Techniky Izuna   Fri Apr 20, 2018 11:36 pm

Faajn, dneska jsem hodná a o hydraulice se bavit nebudu, tak to povolím.. nechť je má šéfova vůle vyplněna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Techniky Izuna   Fri Apr 20, 2018 11:39 pm

Děkuji mockrát!  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Techniky Izuna