Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Izuna

Goto down 
AutorZpráva
Izuna
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 20. 04. 18

PříspěvekPředmět: Izuna    Fri Apr 20, 2018 8:29 pm

Izuna je dvanáctiletý chlapec- Genin z Bochigakure no Sato. Klan, ze kterého pochází, je prakticky neznámý, Gareki no Ichizoku. Nedisponuje naprosto žádným KG ani Hijutsu, prokázal však talent při užívání Suitonu a nezaostává ani v Tajutsu.

Na svůj věk je průměrně vysoký, postava štíhlá bez jakýchkoliv jizev, vyjma těch na kolenou z dětství. Má dlouhé černé rozčepýřené vlasy, které mu doslova trčí všude, kde mohou! Havraní oči v kombinaci s úsměvem působí přirozeným způsobem pohrdavě, byť to tak není.


Na sobě nosí atypický šat, zejména když uvážíme, že se jedná o Genina. Na sobě má béžový Shinobi oblek, velmi nápadně připomínající overal. Přes něj má přehozenou další část oblečení (viz. obrázek) šedavé barvy. Na zadní straně je bílou barvou vyšit symbol klanu Gareki. Aby poněkud volné oblečení neodneslo každé zafoukání větru, u pasu je pevně staženo k tělu červeným šátkem, na kterém má připevněnou čelenku Bochigakure no Sato.


Izuna má rád kde co. Pokud má ale něco opravdu nejraději, pak je to pocit štěstí, který přichází po zaslouženém vítězství. Mimo této možná až dětinské záliby má však také rád jídlo všech chutí, vlastně poznávání nových kulinářských skvostů je pro něj obrovským potěšením. Má rád také spoustu dalších věcí, ale vzhledem k jejich irelevantnosti je zbytečné je jmenovat jednotlivě.Životopis
Izuna je cílevědomý mladý človíček, který využije každý den k tomu, aby vás překvapil o tom, že je dobrý. Zkrátka touží po uznání, a také po tom, že proslaví svůj neznámý klan. Tyto dva životní (o)hybatele jsou patrné brzy poté, co ho poznáte. Nikdy se s nimi netajil. Snadno se nadchne, snadněji se urazí. Urážky na své jméno si bere až příliš osobně, dokáží ho rychle dostat do stavu nepříčetnosti. Tento povahový rys mu dělal zejména v předškolním věku velký problém. Během studie na Akademii se objevilo podstatně méně takovýchto nepříčetných situací. Ostýchavost je mu cizí, naopak. Mluví až přespříliš rád, je-li na to čas. Některým se to zdá otravné, některým to přijde milé. Je to o úhlu pohledu!
Izuna se narodil v Bochigakure dvěma obdivuhodným, neb zdánlivě obyčejným Shinobi. Byl to malý uzlíček radosti pro oba rodiče, protože se o dítě snažili dlouho, ale nedařilo se. Jméno Izuna mu bylo přiřknuto ve snu, tedy alespoň tak mu to matka vždycky říkala. Podle snu k ní jednou do rozkvetlých zahrad přišel muž bez tváře, oděn v sametově bílém kimonu. Ten jí prý řekl, že pokud svého syna pojmenuje Izuna, získá si slávu po celém světě. (Pozn. No dobrá, v tomhle mu možná lhala, aby ho motivovala být lepším!)
Rostl jako z vody, jen co je pravda. Zatímco o něj se starala matka a mise brala jen v případech nutných. Otec však byl často pryč, pracoval pro Arashi. Když se sem tam mihl doma, moc toho o práci nenamluvil, ani s manželkou, ani se synem. Matka Izunovi říkávala, že takový vždy nebýval, nicméně ten ho jinak nezná. Paradoxně nejhezčí vzpomínkou na otce, kterou v paměti chová, je pozorování noční oblohy po teplém letním dni, kdy hvězdy svítily tak jasně, že se noc jakoby měnila sama v den. Nemluvili, jen leželi v trávě s nohama opřenýma o zídku s rukama za hlavou.
Jednoho dne otec odešel do práce a už se nikdy nevrátil. Rodině bylo oznámeno, že během jedné z důležitých utajených misích zemřel a jeho tělo nebude možné získat zpátky. Místo plného hrobu tedy na hřbitově leží pouhý pomník, připomínající existenci někoho s příjmením Gareki. Nad hrobem svého otce tehdy Izuna přísahal, že svůj život zasvětí tomu, že proslaví svůj klan- aby už další Gareki neměl pouhý kus kamene jako upomínku na věčné zatracení do hlubin zapomnění.
Od toho dne, kdy nad otcovým hrobem přísahal, uteklo již šest let. Jak slíbil, tak konal. Den co den se snažil o to být lepším. Po smrti otce se však stal velmi vznětlivým, popudit ho dokázala i pouhá otázka na to, kde má otce. Kvůli této vznětlivosti měl velký problém se do školy dostat. V ten moment zafungovala matka, která vysvětlila utrpení mladého Izuna řediteli, který nakonec neochotně Izunu zařadil do programu Akademie. První roky pro něj byly nesmírně těžké, zvyknout si na pravidla, na testy a učení ne toho, co chce on, ale co si přejí ostatní. Věděl však, že jeho setrvání za škole je přímo vázané na jeho chování v ní. Postupem času se s bolestí vyrovnal po svém.
Když ve 12 letech přijal čelenku a stal se Geninem Bochigakure, neměl ještě ani tušení, kam ho cesta Shinobi zavede…

Techniky a dovednostní body

DovednostiNinjutsuGenjutsuTaijutsuSílaRychlostChakraInteligenceRP
Body31322211

E Rank
Kawarimi no Jutsu


Bunshin no Jutsu


Henge no Jutsu


Nawanuke no Jutsu


Sennen Goroshi


D Rank
Suiton: Mizuken no Jutsu (v.t.)

Kirigakure no Jutsu

Sōshuriken no Jutsu

C Rank
Sution: MizzurappaNaposledy upravil Izuna dne Fri Apr 20, 2018 9:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Izuna    Fri Apr 20, 2018 8:58 pm

Životopis v pořádku, prosím jen vyber těch 5 E, protože je jich víc, tak ať v tom potom není nepořádek^^
Jinak hezké, POVOLUJI!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Izuna
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 20. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Izuna    Fri Apr 20, 2018 9:18 pm

Done.  Very Happy Děkuji mockrát! ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Izuna    

Návrat nahoru Goto down
 
Izuna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Bochigakure-
Přejdi na: