Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Jomei [A-rank]

Goto down 
AutorZpráva
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi
avatar

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 19. 04. 18

PříspěvekPředmět: Jomei [A-rank]   Thu Apr 19, 2018 9:18 pm

What do you see,
when you look at me?
Don't cover my scars, let them bleed


Jméno: Jomei
Vesnice: Bochikagure no Satto
Hodnost: Velitel Arashi (A-rank)
Věk: 25 let
Podstata: Raiton, Suiton

VZHLED
Když už ho na první pohled uvidíte, a to zrovna ve chvíli, kdy není ve službě a v masce, napadne vás – sympaťák. Jomei je ten typ člověka, se kterým se prostě chcete dát do řeči. Je to ten typ, kterého byste v davu normálně přehlédli, jenže on nechce, abyste ho neviděli. Je vysoký, okolo 192 cm. Vysportovaná svalnatá postava, vždy oblečen v něčem jednobarevném, není nijak extravagantní.
Jomeie na ulici potkáte většinou s úsměvem, s tím pověstným pravým koutkem vzhůru. Jeho obličeji dominuje nejenom ten provokatérský úsměv, ale stejně tak i jiskřivé modré oči. Když se na vás zadívá a že on se zadívá, trochu déle, máte pocit, že vidí až na dno vaší duše. A v neposlední řadě vlasy, blonďaté, vždy rozčepýřené, jediné, co je snad na něm upravené, je malý zapletený copánek na pravé straně. Jeho sestra mu ho jako malému zapletla a od té doby mu prostě tak nějak zůstal.

POVAHA
Tak co tady k tomu říct. Jomei má dvě stránky mince. Z té jedné strany je to pohodář. Popovídá si s kýmkoliv o čemkoliv, počasí, práce, děti, kraviny. A bude se o to zajímat se stejným nadšením, se kterým dělá vlastně úplně všechno. Stejně tak je to i provokatér, ale v dobrém, nechce tím vyvolat žádnou rvačku ani nikoho urazit. Je to ten typ, kterému byste chtěli vyblít celý svůj život už při prvním seznámení. Důvěryhodnost, tak tu má na rozdávání. Je prostě takový, úsměvavý, věčně optimistický, leč s nohama pevně na zemi. Šíří prostě takovou tu energii, kterou do toho života potřebujete. Jomei není žádné hovado, ale stejně tak ani svatoušek. Prostě se v životě chová tak, že věcí nelituje, užívá si ho a je to na něm prostě vidět. Nezatěžuje se malichernými problémy, je upřímný, na nic si nehraje, pokud nejste jeho šálek kávy, řekne vám to.
Pak jetady ale ta druhá stránka. Proč, že vlastně tenhle usměvavý kluk zaslíbil svůj život zrovna Arashi? Protože jedině v nich, vidí smysl, vidí důvody, vidí možnosti. Jako Velitel Arashi prosadil jiné výhody své osobnosti. Je chorobně tvrdohlavý, je ambiciózní. Slovo ne, u něj neexistuje.  Je přísný, je rázný a realista. Prosazuje si tvrdě svoje názory, i když někdy nejsou zrovna v oblibě, a to ani u Kage. Není zvyklý uznávat autority, protože on sám se jednou chce stát. Takový ten klasický rebel, co to ve finále stejně udělá po svém.
Jomei je dříč, je to tahoun, ten, co bude bojovat do posledního dechu, ten co bude trénovat nejdéle do noci, do vyčerpání. Je hrdý, je neobstojný a v boji neuvěřitelně chladný. A to jsou právě vlastnosti, které ho dostaly tak daleko.
Oblíbené a neoblíbené:
Jeho oblíbenými věcmi jsou všechny věci nějakým způsobem zábavné. Má rád společnost a má rád ženy. Dále rád zkoumá svět a cestuje, ale k jeho momentálnímu postavení tenhle svůj cíl na chvíli odložil.
A co nemá rád? Těžko říct, nejspíš, když se lidé přetvařují, když se někomu vnucují a když se litují.


SCHOPNOSTI & STYL BOJE

Tak, co se stylu boje týče, Jomei nepreferuje boj na blízko, ani na dálku. Oplývá jak rychlostí, tak i technikami na dálku. Je to taktik, ten, co se zajímá o informace a nejde do boje s horkou hlavou. Nenechá se ovládat emocemi, nevkládá je do boje v žádném případě. V boji je to jeho předností, vytrvalost, trpělivost a neústupnost. Je chytrý a vypočítavý. Jeho slabinou jsou jeho kolegové, proto raději vždy plní mise sám.
A co říct ke schopnostem.
Jomei je neuvěřitelně rychlý, jelikož je to hrdý uživatel techniky – Raiton no Yoroi, jeho rychlost je obdivuhodná, stejně tak jako síla, která jen lehce za rychlostí zaostává. Proto se nebojí jít do boje hned napřímo. Stejně tak je velmi schopný uživatel Ninjutsu a Taijutsu a skvěle je dohromady kombinuje. Jeho slabostí je Genjutsu, tam se prostě mu nikdy nějak nedařilo, proto si nepřítele nejdřív prozkouší a až pak útočí.

PŘÍBĚH
Jomei se narodil vlastně do úplně obyčejné rodiny. Dvěma mladým Shinobi z Bochigakure. Narodil se ve vesnické nemocnici na přelomu března a dubna. Nenarodil se sám, Jomei je z dvojčat. Má sestru, a jelikož je o minutu starší, nesl to v pubertě dost těžce.  
Jeho život by se dal do jisté doby charakterizovat jako spokojený. Rostl, začal chodit, mluvit, poznávat svět. Vždycky byl dost dítě zvídavé, když seděli rodičům na klíně a oni jim vyprávěli příběhy o vesnici, kterou je třeba ochraňovat. Nikdy úplně nepochopil, proč pro ni tolik obětovali.
Jako klasičtí sourozenci, se Jomei se Satsuki pošťuchovali, prali a dělali naschvály. Mlátili se hračkami, prali se o poslední kousek dortu, ale stejně na sebe nedali dopustit. Když už dozráli do věku, kdy se chtěli učit ještě víc, je rodiče šoupli na Akademii. A tam teprve Jomei zjistil, co chce. Chtěl být stejně dobrý jako jsou jeho rodiče. Takže zatímco on na Akademii exceloval, skoro ve všem, jeho sestra zaostávala. Pomáhal ji dnem i nocí, a ona jen díky němu základní geninskou zkoušku splnila. V tu dobu přišel zlom, jeho rodiče si uvědomovali ten tlak a dusno ve vesnici, to ticho před bouří, která měla přijít a chtěla na to své děti patřičně připravit. Zatímco Jomeiova máma byla milá a obětavá, jeho otec byl rázný a přísný. Vzal si ho do parády hned po splnění zkoušek a on tak dnem i nocí ležel a znovu vstával ze země, aby mu dokázal, že není žádnej sráč! A tak to šlo každý den. Nevěděl, proč tak musí dřít, ale bral to jako jistou zodpovědnost. Bylo mu kladeno na srdce, že je důležité vesnici a lidi, co milujete ochraňovat. Tenkrát vážně chtěl v životě dokázat jenom tohle.
Byli přiděleni do týmu, jakožto dvojčata, byli se Suki přiděleni k sobě. Ačkoliv byl vždy o krok napřed, nikdy nepřestal svou sestru ochraňovat. Přišli klasické nudné mise, kterých se Jomei moc neúčastnil, protože často trénoval sám s otcem. Učil ho základy, jak nakládat s chakrou, jak tvořit techniky. A s pomocí otce a jeho tvrdé výchovy mu to šlo velmi dobře.
Přišli zkoušky chunninské, na kterých Jomei objevil své zalíbení v Raitonové podstatě a jen díky ní porazil Konožského favorita v duelu a vyhrál tak zkoušky. Jeho sestra bohužel ta úspěšná nebyla, ale nevadilo jí to. Houževnatost měli nejspíš oba v krvi, takže naopak od něj, který neustále zlepšoval sílu a rychlost, byla ona ta, co zůstala ponořená ve svitcích a se svojí dobráckou povahou se rozhodla vydat jinou cestou než on.
Tréninky se s chunninský titulem jenom zhoršovaly. Netušil, proč dostává takový zápřah, ale nikdy si nestěžoval, nikdy se nepřestal smát. Chápal to, chápal, že je to asi důležité, cítil ten tlak, se kterým mu otec vysvětloval pečetě. Ukazoval mu tehdy jen náznaky, jen základy. Jeho otec byl jedním z nejrychlejších Shinobi ve vesnici, jeden z nejsilnějších a nejobávanějších. A on ho vždy obdivoval. Ani jednou si nestěžoval, když musel brzo vstát, když padnul a znovu vstal. Přišlo mu to důležité.
Jedna rána ale do Jomeiova života přišla. Rána, která mu způsobila šrám na duši a která mu ukázala úplně jiný pohled na jeho doposud jednotvárný svět. Přišla válka, věděl to, když zaútočili na vesnici. Když tak moc chtěl bojovat, chtěl se jim všem postavit, ale jeho otec ho ujistil, ať se postará o rodinu, že je to důležité. Vtisknul mu do ruky svitek a v tu chvíli odešel. Odešel, ale nikdy se nevrátil. Zahynul v bitvě o ochranu vesnice a zanechal v ní lidi, kteří ho milovali. Pro ostatní byl hrdina, jenže Jomei to tak nebral. Nechápal, že tohle by měl být jeho úděl. Doteď si pamatuje rozbořený dům na konci ulice, plačící matku se sestrou a sám nevěděl, co bude dál. Jenže ono to nějak přišlo samo.
Jomei se v tu chvíli změnil. Začal trénovat víc než kdy dřív. Cítil na sobě tu zodpovědnost, se kterou se musel nějak vypořádat. Vesnice se dávala dohromady a on s ní. Jeho sestra Suki se našla jako Medik a začala studovat v místní nemocnici, kde se zdokonalovala. A on věděl, že je na něm, aby se o ně postaral. Jediné, nad čím byl vždy znechucen, byl památník hrdinů s otcovo jménem, co mu zůstal. Nikdy oddanost k vesnici necítil tak, jak by měl. Chtěl si najít vlastní smyl a vlastní cestu. Vesnice ho brzdila, necítil se v ní tak, jak by měl. Chtěl poznat okolní svět, jeho tajemství, pochopit, proč vlastně vůbec válka musela přijít. Jenže věděl, že nemůže odejít teď.
Svitek, co mu otec zanechal byl plný technik. A té nejhlavnější – Raiton no Yoroi. Trvalo spoustu let, než se ho naučil. Než ho zdokonalil, než dosáhl úrovně, kterou chtěl. Na Jouninských zkouškách naopak exceloval s černým bleskem -  Kuroi Kaminari, dalším z technik, které mu byly předány. A tak se stal Jouninem, jeho jméno začali lidé znát, jeho mise byly vždy 100%, ale stejně mu to vždy přišlo málo. Chtěl víc, stále a stále. Nepřišel si dostatečně silný a vesnice mu nemohla nabídnout víc.
Stalo se to, po Jouninských zkouškách se prostě rozhodl, že odejde. Sbalil si pár věcí, se slibem matce a sestře, že se jednou vrátí, vesnici opustil. Toulal se po světě rok, rok hledal nějaký smysl v tom všem chaosu. Nikdy ho nenašel, nikdy tu svou touhu neukojil, ale spoustu věcí se naučil, spoustu informací získal. Věděl, proč je důležité ochraňovat to, co milujete. Jenže to nechtěl dělat ve jménu vesnice, chtěl to dělat za sebe. Smrt jeho otce ho tehdy zocelila, donutila ho dospět a vyrůst.
Když se vrátil, nabídl se Bochikage, že se stane Arashi. Zasvětil svůj život možnosti skrýt svou identitu a nemuset nikoho trénovat, nikomu vštípat do hlavy, co je důležité a jaký by měl být. Zastával názor, že na to každý musí přijít sám. Díky jeho vytrvalosti, díky jeho schopnostem a pověsti mu bylo před rokem nabídnuto místo Velitele Arashi. Neváhal a přijal to, věděl totiž, že v tu chvíli může věci měnit, že jeho slovo bude mít význam.
Od té doby se hodně věcí změnilo, od té doby začal svůj život oddělovat, na svět v masce a na svět bez ní. A že je bez ní moc rád, ale zároveň zná své hranice a své limity. Momentálně nemá žádný cíl, dosáhl věcí, které v životě chtěl a chce je na té úrovni udržet. Tam venku poznal, jak dokáže být svět krásný a krutý zároveň. A uvědomil si, jak je také cenný. Takže se rozhodl těžit z každého dne maximum a užívat si ho.

Techniky/Body:
Raiton no Yoroi – S-rank
Raiton: Rariatto – A-rank
Raiton: Daburu Kuropansa – A-rank
Raiton: Kuropansa – B-rank
Suiton: Suijinheki – B-rank
Raiton: Kangekiha – B-rank
Raiton: Jibashi – C-rank
Suiton: Mizurappa - C rank
Mizu bushin - C rank

Ninjutsu – 5
Taijutsu – 4
Genjutsu – 2
Rychlost – 5
Síla – 4
Inteligence – 3,5
Chakra – 3,5
Ruční pečetě - 3
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jomei [A-rank]   Thu Apr 19, 2018 10:15 pm

Povoluji^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Jomei [A-rank]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Bochigakure-
Přejdi na: