Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Oblast XX, XY

Goto down 
AutorZpráva
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 5:21 pm


Jak již sám název napovídá, zmíněná oblast má dvě části. Z genového hlediska Vám jistě došlo, že oblast XY patří mužům, protože se jedná o jejich sestavu pohlavních chromozomů, a oblast XX patří ženám. Jedná se o vězeňský komplex luxusní třídy. Zajatci sice mají možnost se pohybovat jen v jedné místnosti, kde na kraji v rohu je toaleta s umývadlem, a chakra jim je zde stejně odsávána pečetěmi okolo jako v Konoze, ale výbava místnosti se nedá srovnávat ani s obydlím Koteikage. Uprostřed je stůl bohatě obložený různými dobrotami, které se doplňuji pravidelně po dvou hodinách a nezávislé na jiných chodech jako snídaně, oběd či večeře. Ty mimochodem nejsou žádného podřadného původu. Připravuje je jeden z nejlepších kuchařů vesnice. Je zde i imitován výhled na okolní krajinu, tu lepší část z ní, nástěnnou malbou. Postel je na opačném konci, vzdálena možná i deset metrů, než toaleta s umývadlem. Osvětlení v místnosti je vynikající, ačkoli nikde není okno, které by to tu osvětlovalo. Prostě nejmodernější vybavení v Koteigakure no sato. Každá oblast je tvořena asi dvěma budovami po pěti celách. Ostrahu mají na starosti anbu jednotky. Nejedná se o místo pro normální vězně. Najdete tu politické zločince, majitelé větších firem, jenž se dopustili trestní činnosti (např. neplatili daně), vědce, kteří udělali krok špatným směrem, a další významné osobnosti.

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 5:36 pm

Jakmile jsem dorazila do vesnice, Ashiho si převzali příslušné jednotky a zanesli jej na můj příkaz na toto místo. Byl to cenný vězeň, protože se ničeho zlého nedopustil. Jaký smysl by ho mělo mučit a trýznit špatným ubytováním? Takovým přístupem si honit ego nemusím. K tomu všemu, má-li být má výměnná karta, musí být v dobré kondici. Doufám, že mí šmoulové v Konožském vězení, taky nebudou nadmíru šikanování. Jestli jo, tak si to odskáče mladý Inuzuka. Budeme rvát nehtíky. Řezat prstíky. U toho hulit trávu, aby jsem nad tou bolestí, kterou by zažíval, nemusela přemýšlet. Anbu se zajatcem nezacházeli nijak špatně, a ať se bál čehokoli, jakmile dorazil do své cely, zjistil, že by jeho pobyt v Kotei nemusel být vůbec špatný. O tom se ho mezi jinými snažil přesvědčit stůl v místnosti plný lahůdek. Anbu pak následně zavřeli dveře a nechali Ashe o samotě. Po několika hodinách jsem svého vězně navštívila. "Puk, puk, puk," ozvalo se společně s klepáním a já pak otevřela dveře. "Neruším?" Ano, dala jsem Inuzukovi na vybranou. Odpoví ne, nechám ho na pokoji. Pozve-li mě dovnitř, pokecáme si.

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 20. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 6:16 pm

Pravda bola, že po ceste sem som vedomie naozja stratil. Bolo to tak zlé, že som si ani nepamätal, či som dostal po hlave ďalšiu, alebo ma niekto zdrogoval. Nejakým spôsobom som sa ocitol pri komplexe, ktorý vôbec nevyzeral zle.
"Nedobočili ste niekde zle?" Spýtal som sa Anbu-ho, ktorý ma sem viedol. Že by som išiel niekoho navštíviť? Nejakého strateného bratranca z druhého kolena? Vstúpil som dovnútra. Samozrejme som bol zbavený všetkých mojich zbraní (?) a vybavenia, ktoré by mohli byť.. pre ostatných nepríjemné. Sadol som si na posteľ a stále som netušil.. o čo ide. To idem nejakému biletárovi robiť kurvu? Ale prečo by mal wc v izbe? Až po chvíľke mi to začalo dochádzať.
"To si robíš prdel.. toto je väzenie?!" Zamrmlal som skôr pre seba. Vyzeralo to.. lepšie než u mňa doma.


Po nejakom čase ma z môjho rozjímania vyrušila osoba, ktorá ma sem pravdepodobne dovliekla. Postavil som sa. Sčasti zo slušnosti a zčasti pre to, lebo som už inštinktívne očakával, že ma kuchne alebo čo. "Nie, nerušíte." Odvetil som jej. Yep, bol na rade výsluch. Ak si však myslela že ma pretiahne a všetko zo mňa dostane, bola na omyle.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 6:39 pm

Přetáhnout jsem ho nechtěla, ale teď, když to zmínil, jsem musela alespoň zkusit upoutat jeho pozornost mou figurou. Vstoupila jsem dovnitř. Zavřela za sebou a upravila si podprsenku. Ano, musela jsem u toho poodhalit větší část výstřihu než bylo přípustné. Ať už reagoval jakkoli, přišla jsem pak ke stolu a vzala si dortíček. Jahodový. Voněl nádherně. Dřív než Ashi stačil zpracovat mou vstupní scénu, dortíček už nebyl mezi námi. "Mňami." Nemohla jsem odolat a vzala si druhý. Ten byl sprovozen ze světa snad ještě dřív než ten minulý. Já se jen olízla a natáhla pro další. Kousla. "Jsou výborné. Doporučuji." Řekla jsem s plnou pusou a dokončila, co jsem začala. Následoval další. Další. Další. Nakonec zbyl poslední. "Do prdele... já nechtěla. Omlouvám se." Řekla jsem skleslým tonem. "Tenhle je už fakt tvůj. Za chvíli to stejně doplní, takže neboj." Po tomto pokusu se ho uklidnit, jsem sedla na židli natočená směrem k Inuzukovi. "Určitě máš nějaké otázky. Ptej se. Já mám jen jednu. Kdo u Vás ve vesnici vyřizuje administraci či velí? Kdyby náhodou Konoha zajala některé z mých shinobi, koho bych tedy měla prosit o propuštění?" Ano, otázky byl dvě.

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 20. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 6:48 pm

Ostal som stáť. Bol som muž a navyše som bol v blízkosti niekoho, kto bol vyššieho administratívneho postu. Bol som dostatočne dobre vychovaný na to, aby som vedel čo sa patrí a čo nie. Dokonca som jej nekukol ani do podprsenky či na výstrhi. Skôr som pohľad držal niekde v úrovni jej očí. Bol nenútený, no musel som sa trocha snažiť.
Rozmýšľal som, čo odo mňa bude asi tak chcieť. Na jej doporučenie som len minimálne pootočil hlavou a hneď som ju vrátil späť na miesto. Nemal som chuť na sladké.
"Nemám otázky." Povedal som celkom úprimne. Niekedy bolo lepšie nepýtať sa. Už vôbec nie, keď ste na nepriateľskom území a áno. Koteigakure som po ich poslednom výstrelku bral ako nepriateľov Konohagakure no sato. Jej otázka však bola celkom na mieste a tak nejak som si myslel, že jej to pokojne môžem prezradiť.
"Vlastne sme zajali všetkých vašich shinobi. A osoba ktorú hľadáte je .. pravdepodobne Hokage, alebo rada." Nemal som presné informácie. No.. čo už.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 7:07 pm

"Pravděpodobně?" Povytáhla jsem obočí. Nemusel to vědět a nebo si být jistý svou odpovědí, což jsem chápala, ale Hokageho jsem při útoku nikde neviděla, a proto jsem byla udivená slovem pravděpodobně. Jestli se neukázal při obraně a ani Konožský shinobi neví, zda s tak důležitou věcí jít za ním, existoval vůbec? Klidně se může jednat o nějaký mýtus či legendu ke strašení nepřátel. Mocný kage, jenž chrání Konohu. Ta sice nevypadá, že by ho k obraně potřebovala, ale sluší se, aby se tam alespoň formálně ukázal. "To musí být číslo ten Váš Kage, že se neukázal před bránou." Možná ho zdržela Mirai se Shirem. Kdo ví? "Všechny mé shinobi. Nemám co dodat. Snad jen tvá tržní cena bude vysoká." Nedělala jsem si iluze, že by vyměnit jednoho za dva, respektive tři, bylo snadné, ale se špetkou diplomatických schopností by tu nějaká naděje být mohla. "Zkusím pak kontaktovat Vaší radu. Promiň, že s tebou budeme zacházet jako se zbožím, ale Konoha mé šmoulíky jen tak nepustí." Pochopitelné. "Ještě se mi nechce odcházet. Nahoď téma." Opravdu jsem se byla zeptat jen na tu jednu věc, a proto můj důvod návštěvy už nebyl. Zrovna tak jako i ten poslední dortíček. Ashi by klidně mohl přísahat, že vteřinu zpátky tam na tom talíři ještě byl. No, čo bolo to bolo. "S Inuzukou jsem ještě nikdy předtím nemluvila, natož bojovala. Vaše schopnosti jsou nepochybně impozantní." Pochválila jsem ho. Čekala jsem od něj to stejné. Snad mě nezklame. 

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 20. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 7:13 pm

Bolo to presne tak, ako som povedal.. a aj presne tak, ako to sama vydedukovala. Len som prikývol. No nemienil som jej k tomu poskytnúť žiadne iné informácie. To že si Hokage aktivoval účet na ninporn webu nemusel vedieť každý. Tak nejak som čakal, že sa so mnou ako so surovinou zachádzať. Nemal som s tým námietky. Nie že by niečo zmenili. Keď sa ale chcela rozprávať, len som si povzdychol a na chvíľku som privrel oči.
"Nechcem byť neslušný Koteikage-sama, ale nemám vám čo povedať. Ak ma nemienite vyšetrovať, moje ústa ostanú zatvorené či už vo veciach konohy, alebo vo veciach klanu, do ktorého patrím." Pozrel som sa jej priamo do očí. Nemal som ani náladu sa s ňou rozprávať. Zaútočila na naśu dedinu, aspoň teda vydala rozkaz.. koľkatí zomreli? Kto vie. Možno nikto.. možno dosť na to, aby sa vyhlásila vojna. A ja som s takým človekom rozprávať nemienil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Sat Apr 14, 2018 7:29 pm

Nepochválil mě. Někde tam, kde by mělo být srdce, to teď strašně moc bolí. "No, nebudu se vnucovat a k vyšetřování nemám důvod." Vstala jsem. Přišla ke dveřím, otevřela je a pokynula, ať doplní lahůdky. K tomu jsem ještě přikázala přinést i něco slaného. Možná jen totiž na sladké neměl chuť. "Užijte si pobyt v Koteigakure no sato..." řekla jsem, když talířek byl doplněný. "... a ještě jedna věc. Stane-li se něco mým šmoulíkům ve vašem vězení, příště se uvidíme za jiným účelem." Trhání nehtíku a řezání prstíků. Zakončeno přeměnou na živou loutku. Ash si o tom mohl fantazírovat. Osoba, která zaútočila na jejich vesnici a mohla ohrozit tisíce na životech, je přeci schopna čehokoli. Nemám pravdu? "A teď snad už nakonec. Snídaně je v osm, oběd je ve dvanáct a večeře v sedm. Na shlednou." Rozloučila jsem se a odešla. Jak Ash správně na začátku podotknul, zapomněla jsem napsat, že byl odbaven všech zbraní. Byl. Kvůli tomu a pečetí potlačujících chakru, už byl jen odkázaný na dech beroucí čekání. Jeho záchrana nezáležela na něm. Ačkoli byl ubytovaný stylově, samému odsud nebylo úniku. (Přesun

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   Mon Jun 04, 2018 11:54 pm

"Ak ninjutsu a genjutsu zlyhá..." šepla som si počas toho, ako som si nasadzovala Anbu masku Koteigakurskej kunoichi, ktorá mala tú smolu, že mala službu počas môjho väznenia v tomto komplexe. Dievča ležalo na zemi v podstate vyzlečené z jej uniformy a na sebe mala moje oblečenie, ktoré som mala počas pobytu tu. Dokonca sa aj podobalo.. celkom dobré krytie poviem vám. ".. použi Taijutsu." Zasunula som si jej Tanto na chrbát a vyrazila som z komplexu do.. preč. Najprv teda do chodieb. Moja izba bola celkom slušná a ostraha nebola nič moc. Pravdepodobne som mohla vďačiť za spôsob, akým som sa sem vlastne dostala. V rukách som žmolila tri chakra-pilulky, ktoré mala v základnom vybavení Kunoichi a vsunula som si ich popod maskou do úst. Prekusnutie.. a znova ten veľmi, veľmi dobrý a príjemný pocit, keď moje telo zaplavila tak dlho potláčaná chakra. Teda dlho.. pár dní, ale aj tak. Možno by sa jeden divil, pre čo som vlastne nakoniec Koteikage zradila. Úprimne to bol môj plán už od začiatku. Aké je jeho priame znenie som si radšej nechala pre seba a úprimne som za svoj herný výkon bola celkom hrdá.  Tsche.. nechať sa zajať a chytiť do Konohy.. to určite.. Skôr zožeriem železo.. Rozhliadla som sa po okolí, na čo som vytvorila jednoduchú pečať a moje telo sa na "pohľad" rozpadlo na desiatky zelených lístkov. V skutočnosti šlo len o spôsob, ako zamaskovať môj pohyb za pomoci Shunshin no jutsu.

/preesn?/
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Oblast XX, XY   

Návrat nahoru Goto down
 
Oblast XX, XY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Tsuka no Kuni :: Koteigakure no Sato-
Přejdi na: