Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Yogao sensei's techniques of ultimate doom

Goto down 
AutorZpráva
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Yogao sensei's techniques of ultimate doom   Fri Apr 13, 2018 12:42 am

Meno: Bunshi sōsa (分子操作, molecular manipulation)
Rank: S
Elementy: n/a
Zaradenie: Kekkei Genkai, Ninjutsu, Kinjutsu
Popis: Pomerne všestranná technika, ktorá je odvodená od nižšie úrovňovej -  Kisei Kikai no Jutsu. Má mnoho využití no v základe ide o to, že Yoago dokáže manipulovať s molekulami a bunkami osoby, na ktorú sa fyzicky napojí a spojí.. teda na omnoho väčšej a lepšej úrovni, než už spomínaná predošlá technika. Yogao dokáže pomocou tejto techniky zobrať svojmu "hostiteľovi" živiny a chakru. Absorbovať ich a v podstate ho tým úplne vysať. Nechávajúc za sebou len neforemné "niečo", čo niekedy dávno mohlo vykazovať známky života. Všetko čo k tomu potrebuje je vlastne spojiť sa s telom "hostiteľa" podobne, ako pri už spomenutej technike. No nie je to jediné využitie. Yogao je taktiež schopný telo svojho hostiteľa vyliečiť tým, že počas ich vzájomnej ehm.. nazveme to symbiózy, aktivuje jednu zo svojich seba-regeneračných techník. Taktiež dokáže pomocou spraviť "hostiteľa" zo seba a uložiť tak do seba niekoho iného, čo je vlastne pre toho jedinca dosť psychicky ehm.. ťažký zážitok. V skratke sa jedná o ľubovoľnú manipuláciu so svojimi molekulami tela, ako aj s molekulami ľudí, ktorých "posadol" vďaka svojej kekkei genkai. Pomocou tejto techniky je napríklad aj imúnny voči jedom a chorobám, pretože jednoducho dokáže postihnuté molekuly zo svojho tela dať preč a nahradiť ich inými. Podobnú "operáciu" dokáže vykonať, aj keď zaháji inváziu voči svojim spojencom.
Nevýhody: Ťažko povedať. Samozrejme stále platí rovnaká nevýhoda, ako pri Kisei Kikai no jutsu. Ak sa rozhodne pre inváziu do druhého teľa a toto telo sa ťažko zraní, pociťuje rovnakú bolesť ako jeho hostiteľ. Samozrejme ju môže zvrátiť tým, že svojho hostiteľa pohltí. Ak Yogao do "seba" schová nejakého jeho spojenca a začne ho v sebe trebárs liečiť, nie je schopný využívať žiadne iné ninjutsu techniky. Taktiež daný jedinec bude na dlhší čas out. Záleží od jednotlivca. Na to aby zahájil inváziu do druhého teľa, potrebuje fyzický dotyk. Nemyslí sa pri tom katanou samozrejme.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Yogao sensei's techniques of ultimate doom   Fri Jun 15, 2018 12:12 am

Bunshi sōsa - Sepiš sem prosím více nevýhod. Je to buněčná manipulace snad na té nejvyšší úrovni. S-rankové techniky postihnou uživatele snad nejvíce, je to extrémně náročné, zatím jsem se dočetl spíše výhod ohledně zabití nepřítele. Takže dodat nevýhody pro tebe.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
 
Yogao sensei's techniques of ultimate doom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: