Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Vězení

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Admin
Admin*HA
Admin*HA

Poèet pøíspìvkù : 78

PříspěvekPředmět: Vězení    Tue Apr 10, 2018 9:12 pm

First topic message reminder :

Vězení v Konohagakure no Sato je jedním z nejlépe zabezpečených věznic přímo na okraji velké vesnice. Samozřejmě to největší je přímo v Hi no Kuni, kde jsou ti nejhorší nukeninové co kdy existovali. Toto vězení je velmi přísně střeženo. Mají povolení sem vstoupit pouze výše postavené hodnosti. Takže samozřejmě Hokage, Velitelé Joninu či ANBU a následně někdo z osobní ochranky Hokageho. Cely jsou z velmi pevného kovu a olepené silnými pečetěmi, které vysávají vězňům chakru do míry, aby nebyli schopni využívat ninjutsu a zároveň oslabily jejich tělo na minimum fyzické zdatnosti. Tyto pečetě jsou i ve zdech a po zemi na rozloze cely. Pečeť je velmi silná a v případě sporů se její vliv na vaše tělo začne stupňovat. Takže je to i takovou pojistkou. Čím více energie a snahy dáte na útěk, tím více vás to unaví až můžete dojít do stavu bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com

AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Vězení    Thu Jun 14, 2018 9:58 am

Odfrkla jsem si, na jednu stranu bych ji nejraději objala, za to, že je v pořádku a nic se jí nestalo. Na druhou bych ji zbila za tu strašnou blbost. Ale oni se tady o ní postarají. Ona ji práce na plný úvazek neuškodí. Neuškodila zatím nikomu. 
"Tak dlouho, jak je velký tvůj dluh, má drahá, a ten je přes milion a půl ryo. Takže zatni zuby kočičku, vyplatit se lze jen prací a loajalitou vůči Hokagemu a mě." přejdu ke dveřím a zaklepu na ně. Byl nejvyšší čas jít se podívat po Konoze. 
"Měla by ses upravit a odpočinout si." pronesu a vnutím ji do ruky pár bankovek z celkové sumy, kterou mi odevzdala. 
"To jen aby sis nemyslela, že jsem nefér. Vím, že si bohatá, ale tady to nikdo vědět nemusí. Nepovyšuj se a chovej se, jako bys tu nebyla za trest, ale za odměnu. Jsem si jistá, že tak jak se budeš chovat ty k nim, oni se budou chovat k tobě." ještě k ní dojdu a pohladím ji po tváři, na které už se jí raší pěkná modřina. 
"Dej si na to make-up. Potřebuju tě krásnou." doplním a dojdu ke dveřím, které otevřu. 
"Lorde Hokage, mohla bych Vás poprosit, zda by se mohla Xayah někde umýt, čistě obléci a odpočinout si?" Ano kufřík, ten velmi těžký kufřík, který mi nesli shinobi nebyl můj, byl její s jejími osobními věcmi a oblečení, které mi poslali z klanu. I zástupce velitele souhlasil s jejím trestem v plné míře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Vězení    Thu Jun 14, 2018 5:14 pm

Jen velice nerad jsem na toto místo chodil, neboť se tu nacházela velká spousta vyhořelých a někdy i zbytečně zahozených životů. Mnohé z nich tu končily oprávněně, neboť se hodnota jejich životů dostala až ke své hranici, čímž se stali opravdu ztracenými. Na druhou stranu zde byla i hrstka těch, které by v mých očích stále šlo zachránit, žel ač jsem na jejich propuštění pravomoc měl, neučinil jsem tak. Mé osobní pocity zkrátka nestály nad mými pevnými zásadami a nad zájmy vesnice. Z tohoto důvodu, nemít naše zajatkyně natolik zvučné jméno, nejspíše by se o ní již nikdo nikdy nedozvěděl a nakonec by upadla v zapomnění stejně, jak zbytek těchto ztracených duší. Avšak, i přestože jsem opovrhoval jejími akcemi a motivací k nim, věřil jsem, že stále nedosáhla hranice hodnoty svého života. Byla jí skutečně blízko, avšak stále dostatečně daleko. Stále měla naději na vykoupení, otázkou však zůstávalo, zda se jí chopí nebo se sem jednoho dne opět vrátí.
Po celou dobu jejich rozhovoru jsem se nehnul ze svého místa naproti dveřím, kde jsem jednoduše postával a vyčkával. Neměl jsem potřebu navazovat jakýkoliv druh konverzace se slečnou asistentkou, ani s dalšími shinobi, ne na tomto místě. Tudíž, i přestože se zevnitř ozvala rána, nepohl jsem se byť jen o kousek. Svým způsobem mi bylo naprosto lhostejné, jak s ní právě Bochikage zachází, neboť dokud neopustí dveře této budovy, bude stále vězněm, nikoliv nuceným hostem.
Když se tedy po hodné chvíli dveře opět otevřely, upnul jsem svůj pohled na Bochikage. "Zajisté" velice lehce jsem přikývl na její požadavek, neboť mi bylo jasné, že ve vězení se člověku žádného velkého luxusu, natož odpočinku nedostalo. "Vaše svěřenkyně bude přesunuta do sídla klanu Hyuuga, kde o ní bude dozajista dobře postaráno" ujistil jsem jí následně s vážností odpovídající mým slovům. Můj pohled byl stále upřen jen a pouze na Bochikage, i přestože dveře byly stále otevřeny, neměl jsem potřebu pohledět na osobu uvnitř. Ač jsem jí nikdy nespatřil, věděl jsem, jakým způsobem s ní bylo zacházeno. Avšak, na rozdíl od zajatců z Koteigakure, u kterých jsem mírnější postup uvítal, zde jsem stál na straně jednotek ANBU, kteří dle mého názoru odvedli odpovídající práci. Naše vesnice nikdy nebyla známa láskou k potulným, neboť nebyli vázáni běžnými shinobi pravidly. Stejně tak však neměli žádnou diplomatickou imunitu, tudíž s nimi mohlo být nakládáno všelijak. "Věřím, že dozajista budete souhlasit s jejím pobytem v již zmiňovaném sídle, kde bude pod mým přímým dohledem" dodal jsem vzápětí, přičemž jsem pokynul několika strážím opodál, aby se o její přesun postarali. "Pokud nemáte námitek, přesunul bych se do mé kanceláře, kde bych rád dořešil zbývající podrobnosti" zakončil jsem s klidem mě tak vlastním a vyčkával její odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Vězení    Thu Jun 14, 2018 7:02 pm

Zavřu za sebou dveře. Bylo to velmi únavné a Xayah nebyla zrovna ve stavu omluvit se Hokagemu a jakkterak s ním přijít do styku, proto jsem za jeho nabídku byla velmi vděčná. 
"Souhlasím, Hokage-dono. Jste až příliš laskavý." pronesu a podívám se na Yaguru. 
"Pokud chceš s námi pojď, jestli už si chceš na plno užít svou dovolenou, Hokage ti jistě přidělí nějakého průvodce či tak." poté se podívám na Hokageho a pokynu mu ke vchodu, že můžeme jít. 

(případně) přesun
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Vězení    Thu Jun 14, 2018 7:59 pm

Během celé té akce, kdy Lady spustila tu krystalovou show, jsem mlčela a jen se znuděným výrazem vytáhla pilník na nehty. Co na to říct, bylo by neslušné nakouknout dovnitř a z odposlechu jsem si sice domyslela dost, ale bez videa to člověk moc neprožíval. A z vězení taky nic nebylo, protože jsme byli jen v přijímací hale a všichni se tvářili supervážně a žádné mučení se nekonalo. Dobře, jsem trochu sarkastická, ale v tuto dobu jsem se již viděla v nákupním centru.
Nakonec se Lady vrátila, pohlédla jsem na ni, zdála se trochu rozrušená, určitě by jí prospěl odpočinek a šálek čaje. Ještě, že jsem jí zabalila ty léky na srdce. Vyslechla jsem si Hokageho, který do teď jen tiše stál a pak i Bochikage. Mmm, tak slečna zajatkyně bude bydlet u Hyuugu? Taky bych chtěla být protekční dcerka, skoro jsem jí ten trest v Konoze začínala závidět. Hokage tak neučinil, ale já nakonec nepřekonala zvědavost a nakoukla do vedlejší místnosti. No, upřímně, slečna Kana vypadala jako po srážce s míchačkou na beton, chudinka, rozhodně by měla zajít na manikůru. Když o tom ale tak přemýšlím, u nás vězně vyslýchal čas od času senpai a v tom případě vypadala fialovláska doslova v TOP formě. Nijak jsem nedala najevo své sympatie ani antipatie a jen odevzdala své zavazadlo arashi, aby mi ho odnesli na místo, kde budu spát. Protože dělat ocásek a křena dvěma Kage, ne, to nebyl můj plán cesty.
"Pokud Vám to nebude vadit, vzdálím se, nechci Vás rušit při jednání. Lady, dejte mi prosím vědět, kdyby mě bylo potřeba. Lorde Hokage, nemusíte se obtěžovat, jistě zvládnu vesnici prozkoumat sama." lehce jsem se uklonila oběma, nepotřebovala jsem chůvu a těšila jsem se, že si tady anonymně taky trochu užiju. I když mi bylo jasné, že budu mít za zády nějakou hlídku. Nu což, jako můj protějšek jsem neměla v plánu navštěvovat herny, ačkoliv můj pokerface byl rozhodně lepší než ten Shigureho. A proto, nenamítali-li nic, sebrala jsem se a prostě opustila budovu stejnou cestou, jakou jsem přišla.
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Vězení    Thu Jun 14, 2018 8:34 pm

Na slova Bochikage o laskavosti jsem jí věnoval menší poklonu hlavou na znak, že mi je ctí jim být hostitelem. Některým na mnohem delší dobu, avšak to na mém přístupu neměnilo zhola nic. Jediné, co můj přístup mohlo pozměnit bylo chování našeho vzácného hosta, neboť jak jsem již zmiňoval, byl její život na poměrně vratké lávce. Věřil jsem však, že jí setkání s Bochikage pomohlo se srovnáním hodnot, jelikož bych jí jen velice nerad vracel zpět do cely a posílal do Bochigakure zprávu o jejím opětovném zadržení.
"Zajisté, pevně věřím, že si pobyt v naší vesnici náležitě užijete" pronesl jsem s klidem a jistou úctou správného hostitele směrem k Yaguře, na kterou jsem krátce pohlédl "Vaše zavazadla budou přemístěna do vybraného hotelu. Prosím, obraťte se s jakýmikoliv požadavky na mou osobu či na kteréhokoliv z mých shinobi" dodal jsem následně, přičemž jsem jí velice lehce pokynul hlavou na rozloučenou. Průvodce jsem jí skutečně plánoval poskytnout a to dokonce někoho ze svých věrných shinobi, který by jí krásy vesnice představil i s náležitým výkladem. Avšak, nebránil jsem jí ani v průzkumu na vlastní pěst. Přeci jen, mnohdy takovýto způsob poskytoval vydatnější zážitek než s průvodcem, který člověka držel na vytyčených trasách. Následně jsem se však v doprovodu Bochikage a jejího doprovodu vydal ke své kanceláři. Co se kufru týče, od toho bylo doprovodu Bochikage odlehčeno, neboť si ho již přebrali mí shinobi, kteří měli na starosti přesun svěřenkyně Bochikage do klanového sídla.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vězení    

Návrat nahoru Goto down

Vězení
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: