Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Maikeru Haybushi

Goto down 
AutorZpráva
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Maikeru Haybushi    Sun Apr 08, 2018 1:16 pm

Jméno postavy
Maikeru

Vesnice
Bez vesnice
Veřejný nepřítel

Věk
29

Pohlaví
Můž

Hodnost
Potulný shinobi
A RANK

Klan
Haybushi

Podstata
Doton (primární)
Katon (sekundární) (nevyužívá se)
Suiton (terciární) (nevyužívá se)

Kekkei genkai
Kurayamigan vlastní bez výjimky každý člen klanu Haybushi. Jedná se totiž o specifický Dōjutsu, které bývá mnohdy podceňování. K tomuto kekkei genkai neexistují žádné oční techniky a není možná deaktivace jako při sharinganu nebo byakuganu. Vyznačuje se černou duhovkou a žlutou zorničkou. Největší výhoda spočívá v tom že, uživatel dokáže číst v mysli protivníka a tím získává cennou strategickou výhodu. Během mžiku dokáže pomocí očního kontaktu, proniknout do mysli protivníka a vytáhnout důležité informace. Jméno, věk, hodnost, klan, styl boje či výhody a slabiny technik, které protivník ovládá. Funguje to na principu proniknutí a následné sdílení mozkových vln/vláken, který obsahují základní informace o člověku. Není možné získat vizuální obraz, jako to dokáží členové Yamanaka, ale již zvládnu získat přesný popis v podobě myšlenek toho druhého.

Styl boje
Maikeru má velmi úzkou specializaci na Dotonové techniky a Fūinjutsu. K tomu je vlastníkem ještě dvou elementu Katonu a Suitonu které nepoužívá vůbec. Sice nikdy nerozvíjel ostatní podstaty, což má určitě mnoho nevýhod, ale má to jednu velmi zásadní výhodu v tom, že jeho Dotonové techniky jsou na obrovské úrovni a na světě nežije mnoho lidí, kteří by se mu mohli v tomhle rovnat. V minulosti hodně cestoval, napadal malý vesnice, kradl techniky a proto můžeme u něj najít v arzenálu Hijutsu techniky ze všech koutu světa. V mnoha případech se jedná o kombinaci mnoho těchto druhu v jednom jutsu.

Charakter postavy
Maikeru je v první řadě ambiciozní a inteligentní muž. Má svojí vizi a politické názory na svět s kterým opravdu nesouhlasí. Neštítí se využít a použít cokoliv aby získal výsledky, vliv, moc, respekt nebo další přisluhovače. Nehumánní chování k nemocným, zoufalým nebo i k dětem mu nejsou cizí. Pokud něco chce, tak to také dostane a na způsobu nezáleží. Váží si loajálnosti a užitečnosti lidí v jeho okolí. Když spojíme tohle všechno tak nám vznikne ambiciozní muž, který je pro svojí pravdu připraven zabít nespočet lidí, aby získal to po čem opravdu touží. Po čem opravdu touží? Naplnění jeho vize světa, ve kterém vládne silná osobnost, slabší respektují silnější a konflikty se řeší bojem.

Silný jedinci preferují boj a slabší se schovávájí za rouškou diplomacie

Životopis

Začátek života
Na svět přišel v první říjnový den za pěkného počasí ale už ne tak pěkné události. Právě v ten den se udal útok na vesnici Cha no Kuni v které moje rodina bydlela celý život. Čajová vesnice byla v obchodním hledisku velmi důležitá a Konoha v ní měla nemalé finance. Obchodovala s každou zemí za účelem zisku a na tohle v ten den tvrdě zaplatila. Byla to Otogakure no Sato která podvedla a zaútočila na vesnici. Byla v tom nekompromisní politika mezi všemi zeměmi. Desítky ninju s kuklami na hlavách zabíjeli každého bez rozdílu. Otec byl samuraii a šel bojovat za život nevinných vesničanu. Svojí lásku schoval ve svém domě s rozkazem že nesmí vyjít dřív ven, než si pro ní sám dojde. Už se nikdy domu nevrátil! otec padl v boji za svojí zem a matka byla schovaná v domě a čekala na pomoc která na konec přišla. Konoha no Shinobi přišli pomoc vesnici, jako největší partneři a společníci. Boj byl tvrdý a nekompromisní ve všech ohledech. Matka nechtěla uvěřit a odmítal odejít než si pro ní manžel nepříjde. Začali ale porodní bolesti a byla dostatečně svědomitá aby se rozhodla neuposlechnout a odejít. Plánovala se po boji vrátit za svým manželem ale tohle vše změnil jeden pohled. Byl to pohled na mrtvého otce s kunaiem v zádech. Neunesla to a psychicky se zhroutila. Byla v tu chvíli nedobrovolně přesunuta do nemocnice v Konoze kde se uskutečnil porod. Při porodu se stal problém a malý dítě nedýchalo. Byl přiškrcen a doktoři už připravovali umrtní list. Díky vytrvalé práci se povedlo dítě přivést zpět k životu. ''Dýchá vykřikla matka která byla v minulosti lékařským ninjou.
V budoucnosti tohohle slova velmi litovala.

Život na venkově
Její psychická labilnost z pohledu na mrtvého manžele se každým dnem zlepšovala. Nikoho tu neznala, neměla káždou psychickou podporu a hlavně neměla kam jít. Nic jí netáhlo se vrátit do vesnice která stála život jejího milého. Přesto se rozhodla že barák v Cha no Kuni si ponechá aby měla možnost se v ten nejhorší čas vrátit zpátky. Rozhodla se přijmout hierarchii nejmenovaného klanu a v jejich ulici si koupila barák. Přijali jí velmi přívětivě a pomáhali s výchovou syna i když to byli vlastně cizí lidé. Byli to skvělý medici a matku dali psychicky dohromady v krátkém časovém intervalu. Malý Maikeru se chtěl stát shinobi mohl mohl zažívat dobrodružství jak slyšel. Matka mu to ale vysloveně zakázala. Maikeru se viděl jako budoucí ninja a matka ho viděla jako budoucí oběť nějakého boje. Vůli toho prcka znalo mnoho lidí a právě proto tlačili na matku aby nástup na akademii povolila. Tlak byl tak obrovský že se rozhodla odejít a vrátit se na ''samotu'', mezi pár vesničanu. Dětský život povinností mu nevyhovoval, protože bylo mnoho povinností a žádná zábava. Jako odreagování samovolně trénovat ninjutsu, ale to nemělo dlouhé trvání. Občas za mnou jezdili přátele z Konohy, kteří chodili právě na akademii. Vyprávěli jak na akademii nastoupili o trochu později než se normálně chodí. V ní si našli přátele s kterými trávili hodně času a měli více zábavy než povinností. Každým tímto příběhem z běžného života ninji jsem začal matku nenávidět víc a více, až to došlo do stádia že naprosto opovrhoval každým, kdo měl alespoň trochu stejné krve v žilách jak on. To byl hlavní důvod proč trávil mnoho času mimo domov. Na druhou stranu jeho matka byla chytrá žena a chápala že v jeho věku se bude radši bavit s kamarádi venku než dělat domácí práce. Někdy ale zůstal doma aby pomohl s úklidem s tím že v duchu proklínal matku od rána do večera.. Moc netrénoval v mladí ale přesto vynikala nad drtivou většinou dětí v jeho věku. Někdo se k síle dostane před tvrdý trénink a někdo se zase prostě už tak narodí. Zajímali ho přátele a trénoval pouze v tajnosti. Po večerech probíhali souboje mezi opilými chlapi v nedaleké hospodě. Jednoho dne se rozhodl že si půjde zabojovat. Občas dostával kapesné a právě tohle do zápasu vsadil. Opilcům přišlo směšné že by se měli bít s malým klukem ale jakmile zacinkal penězi, tak jim úsměv z tváře zmizel. 11 letý kluk proti přiopilým čtyřicátníkům mohlo na první pohled vypadat bizarně ale netrvalo dlouho a z bizarnosti se stala seriozní záležitost. Pravidelné vítězství malého prcka vzbuzovali rozruch po celém vesnici. Peníze se hrnuli a Maikeru v jeden čas měl v průměru více peněz než vlastní matka. Dobrá finanční situace malého kluka, který po večerech někam chodil s tím že se vracel občas s fleky od krve a ještě ten rozruch po celé vesnici o prckovi který mlátí dospělé chlapy bylo jasné usvědčení o činech, který v jeho letech rozhodně podle MATKY dělat neměl a nepřipadalo v úvahu aby v tom pokračoval. Dostal přísní zákaz, který obnášel omezení pohybu po celé vesnici. Mohl být pouze doma a nebo na zahradě, ale ani o krok dál. Svým vystupováním jsem si nezískal jenom přátele či fanoušky ale i pár nepřátel, kteří v minulosti nedůvěryhodně ovlivňovali zápasy pro svůj vlastní prospěch. Konec konec konců ovlivnit pár netrénovaných budižkničemu, kteří večer chlastali a ráno sotva vstávali, nebyl takový probléme. Upřímně život ještě malého Maikera nebyl tak úplně odlišní ale ten na rozdíl od nich měl vynikající výsledky. Jednou takhle večer, když se vracelo domu ho přepadla pětice maskovaných banditu, kteří udělají pro peníze cokoliv. Jednalo se o typické slabochy, kteří neznali spravedlivost a vždycky napadali v značné přesile. Tohle ale naprosto nevadilo, páč v první chvíli to vypadalo že drží nože v ruce poprvé. Netrvalo dlouho a všech pět banditu leželo v krvi na zemi. Vzápětí z keře vyběhli další 2 pomocníci a jeden mě chytl za obě ruce. Byl jsem silnější, avšak moment překvapení hrál na jejich stranu. Povedlo se jednu z nich mě chytnout za obě ruce a znehybnit mě. Další mi chtěl dát pěstí ale zapomněli na nohy. Dostal tvrdou kopačku na obličej až mu vylítli dva zuby. Skolil se k zemi v návalu breku a křiku. Byli zvyklí rány dávat a nikoliv přijímat, tak stačila jedna mířená abych je dostal na kolena. Ten který mě znehybnil mě při pohledu na krev trochu pustil a já ho přehodil přes rameno. Dám mu na čelo kunai a trochu zatlačím. V tu dobu se tam objevili stráže, který slyšeli brek a ruch v ulicích. Začal vyřezávat kunaiem na čelo text. Hlavní grázl začal syčet bolestí, brečet nadávat. Zatím co se mu na čele objevilo 敗者 (ztroskotanec). Ideální nápis na čelo pro člověka jako byl on. Už jsem nestihl nic udělat a chytli mě strážci za ruku a zpacifikovali. Přihlížející se mě zastali a dosvědčili že oni si začali. Byl jsem noc na stanici s tím že půjdu domu až ráno. Mezi tím vše řekli matce, která udělala velmi neobvyklou věc. Když mě strážnici ráno odvedli domu tak jsem jí viděl v očích že se jí vrátilo trauma ze smrti manžele a proto začala hystericky křičet, tak moc že to slyšel každý kdo ve vesničce zrovna byl. Dala mi moje věci do malé tašky a hodila mi ho před dveře s tím že pokud nechci poslouchat a žít v míru, tak mám odejít a tam si klidně užívat život shinobiho s každodenním rizikem smrti, ale ona se na to koukat nebude. Neuvědomila si že to vezmu naprosto vážně a místo toho abych se napravil tak skutečně odejdu za životem, který zmiňovala.

Život vedle zločinců
Neměl kam jít, stejně jako matka při jeho narození. Peníze které si vydělal v zápasech využil k cestování daleko na sever. Po stezce potkával mnoho individuí, od chudých žebráku, boháčů, prostě žijících lidí po bandity a nukeniny. Právě poslední jmenovaná skupina měla na výchovu a celkový  budoucí život tu největší zásluhu. Jeho život provázelo násilí a krádeže menších či větších věcí, které prodával aby měl na jídlo, pití a ubytování. Musel hodně cestovat, protože o jeho aktivitách se většinou velmi rychle vědělo. Nakrást pár věcí, prodat a zmizet. Není to příliš ideální život pro malého kluka, ale svojí životní cestu se vybral sám. Jednou se to nepovedlo a čapla ho skupina lidí, kteří měli až podezřele příliš zbraní na jednu osobu. Věděli o koho se jedná, znali dobře jeho minulost a tohle mělo zásluhu na jeho odchytu. Nepřišli ho předat náležitým lidem, místo toho se rozhodli že ho začlení mezi sebe. Byla to 15-20 členná skupina nukeninu z celého světa. Přišel k nim sice jako slepý k houslím. Velmi rychle prokoukl pomocí svého KG, o jaké lidi se jedná a co mají na svědomí. Tohle chování mu sice bylo cizí, ale v těžkých časech se rozhodl spolupracovat s zrádci vesnic. Dělal špinavou práci, když bylo někoho muset zmlátit, udělal to, když bylo nutné někoho krást, udělal to, když bylo někoho nutné zmrzačit, udělal to, ať to byla žena nebo dítě. Jeho výsledky byli natolik dobré že ho přeřadili na lépe placenou práci. Velmi brzy zemře jeden bohatýr byli slova hlavního vůdce party. Pročpak? Je snad nemocný?. Několik páru očí  zločinců se podívalo přímo na sebe. Nevěděli jestli opravdu nemám ponětí o čem se baví, nebo jestli to je pouhý vtip od malého klučiny. Smích velitele velmi rychle odhalil pravdu. Byla to práce, která měla za cil vyřizování účtu mezi nukeninem a vesnicí. Jako na papíře čistý člověk, mohl cestovat bez problému do vesnice, kde měl misi. Přišel, zabil a odešel. Vzal si prst jako důkaz, který vyměnil za hromadu peněz. Tohle se opakoval párkrát, přičemž se začínalo mluvit o plánovaných vraždách. Tohle se rozkřiklo velmi rychle a Maikeru rozhodl že strategicky ukončí jeho kariéru nájemného vraha. Zrovna tyto roky, měli mezi sebou vesnici největší spory, takže vyšetřovaní pár vražd se jednoduše odložilo na dobu neurčitou. Na tento styl život si malý Maikeru zvykl podezřele rychle.

Odpadlík společnosti
Už nebyl takový jako kdysi a nebyla to pouhá dospělost která ho dostihla. Přestal respektovat slabý lidi a začalo ho zajímat jak tyto slabochy ovládnout. Jak udělat z každého slabocha svého podřízeno. Tohle byla jeho první myšlenka, která ho dovedla ke konečné myšlence založení středně velký skupiny lidí, kteří odmítají respektovat jakoukoliv vůli vesnic. Rebelsko-politická skupina se velmi rychle zvrtla do skupiny mocenské, kde platí pravidlo silnějšího. Kde najít lidi, kterým vesnice ublížila natolik, aby se rozhodli vstoupit do mých služeb. Přeci v místech, kde se v noci bojí běžný smrtelník vkročit. Mnohdy to byli banditi, bez špetky svědomí, kterým pravidla vesnice nevoněla a proto je nerespektovala. Občas se mezi nimi našli i nukeniny a nebo pouhý žebráci, kterým stačilo pohodlné místo k přespaní. V tu chvíli zemřelo mnoho nepohodlných lidí, kteří se dost často vzpírali vlivu této ideologie. V drtivé většině se jednalo o nicky bez rodin a přátel, proto jejich odstranění nebylo pro nikoho nápadné. Když nemáte nikoho, kdo by vás hledal, tak vás hledat nebudou a čin zůstane zahalen v tajemství noci. Čas od času pár chlapu začalo vyhrožovat i výše postavením lidem a mnohdy si skupina přišla na hromadu peněz. Někdy se stalo že pár lidí zahynulo, po pár lidech bylo vyhlášené pátrání, ale špička ledovce nebyla nikdy odhalena. Z těchto peněz platil bandity, kteří svým násilím generovali od malých ryb, velké peníze, které sloužili k placení, prostě takový koloběh. Občas přišlo i na to rabování, které ale vždy bylo v rukách jednotlivce, proto to nikdy nikdo nemohl odsoudit jako organizovanou skupinu. Buď si něco přivydělal nebo ho chytli a věděl že má držet jazyk za zuby. Dokonalost tohohle mechanismu byla ta, že Maikeru používal vnější prostředníky, takže i kdyby se rozhodl že bude vypovídat, tak neřekne nic důležité. Při nejhorším zatkli nevinného prostředníka, který o ničem nevěděl a nic se nezměnilo. Někdy krom peněz přinášeli jídlo, zlato, stříbro, prsteny, náušnice, jednoduše cennosti, které se dali zpeněžit. Jednou ale přinesli svitek, který původně nevypadal že bude jakkoliv užiteční, ale obsah mě přesvědčil o opaku. Jednalo se o techniku Doton Soseijutsu: Shishi Dojōm, kterou odcizili nejvyššímu vůdci blízké oblasti. Tehdy jsem se rozhodl přesunout do jiné země, abych se vyhnul pátrání a zbytečným problémům. Drtivá většina se rozhodla tentokrát neuposlechnout a zůstat v zemi, ve které to tak krásně fungovalo. To se ale stalo drtivé většině osudným a zahynuli tam. Nejvyššímu vůdci oblasti došlo, že v tom budou mít prsty bandity a tak poslal může aby našli svitek a je zabili. V boji připravili o život i několik shinobi z vesnic, které se tam prostě připletli. Padli tam všichni co zůstali, pouze malá část která se rozhodla následovat vůdce přežila. Přes tento masakr, ale svitek nenašli, protože byl již dávno za hranicemi vesnice. V tuto chvíli byla organizace nejslabší v celé své historii. Každý to věděl a proto se rozhodli že jí strategicky rozpustí a každý půjde svojí cestou. Maikeru se rozhodl že se na nějaký čas odmlčí, aby si srovnal myšlenky, názory, cíle s vedlejším cílem toho, že celý incident prostě vyšumí a nikdo si na něj už nevzpomene. Tak se rozpadla organizace ve které se nacházeli chudý a nenávistní lidé, která měla za cíl pouze, zajistit vůdcovi větší moc, více peněz, více respektu, prostě vše po čem tak usilovně toužil. Uběhli dny, týdny měsíce od rozpadu všeho co budoval. „Lenivění bylo dost! Je načase se vrátit do práce“.

Body

Ninjutsu
5

Taijutsu
3

Genjutsu
1

Síla
3

Rychlost
4

Inteligence
5

Chakra
5

Ruční pečete
4

Techniky

S RANK
Doton: Uitenpen

A RANK
Kuchiyose: Gojū Rashōmon
Gogyō Fūin

B RANK
Doton: Arijigoku no Jutsu
Doton: Kajūgan no Jutsu
Shikon no Jutsu

C RANK
Doton: Kage Bunshin
Kuchiyose no Jutsu
Gofū Kekkai

D RANK
Doton: Shinju Zanshu no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Shunshin no Jutsu
Konoha Reppu

E RANK
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu

Vybavení
Vybavení:

Naposledy upravil Maikeru Haybushi dne Fri Apr 20, 2018 10:05 pm, celkově upraveno 23 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA

Poèet pøíspìvkù : 79

PříspěvekPředmět: Re: Maikeru Haybushi    Tue Apr 10, 2018 9:03 pm

Ještě před tím než to budu číst tak začnu základní věcí od které se vše odvíjí.

S-rank je již zabraný, u postů NUKENINU je volný pouze post B-rank

Informace o volných hodnostech zde: http://ournewage.forumczech.com/t63-volne-hodnosti
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Maikeru Haybushi    Mon Apr 16, 2018 8:45 pm

HOTOVO
//btw: Nevím jestli mám Gogyō Fūin/Gogyō Kaiin zařadit jako jednu techniku nebo musím mít každou zvlášť. Když jedna zapečeťuje a druhá zapečeťuje jednu a tu samou věc.
Návrat nahoru Goto down
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Maikeru Haybushi    Thu Apr 19, 2018 10:12 pm

Tak, kde začít.
Protože admin nemá čas, tak se na životopis mrknu já, schopnosti jakože KG máš povolené, techniky - Gogyō Fūin/Gogyō Kaiin jsou psány jako dvě, tak je taky budu brát. Doton Soseijutsu: Shishi Dojō jako odcizený svitek se mi nelíbí, navíc ani nemáš (nebo jsem to já nenašla) v životopise ani zmínku, kde jsi ho vzal. Na Magen: Narakumi no Jutsu bys musel mít 2 v genjutsu.
Co se týče životopisu, jsem ochotná přimhouřit oko nad tím, že někdy ve věku řekněme 11-15 zabíjel lidi a nikdo to nezjistil. Fajn. Ale že vyvraždil a terorizoval vesnice a nikdo nad tím ani nevzdechl? Byl by nukenin, ten ovšem volný není, nehledě na to, že experimentování s DNA jsou tady zakázané. Navrhuji proto přetvořit poslední odstavec do nějaké přiměřené varianty, pokud chceš nějak tiše zabíjet pár lidí, ok, nějak v utajení, aby se o tom nevědělo, ututlalo se to během špatných vztahů vesnic, ale tohle ne.
Pokud s něčím nesouhlasíš, nevíš, něco, napiš mi pm a domluvíme se tam^^
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Maikeru Haybushi    Fri Apr 20, 2018 10:03 pm

Chápu! Smile
1) O zákazu experimentu DNA jsem nevěděl
2) Část o získání svitků, byla odstraněna při prvním editu nukenina na potulného ninju (již doplněna)
3) Zmírnil jsem z terorizování vesnic na organizování zločin (ve stylu Tenzena Daikoku)

DOUFÁM ŽE JE TO JIŽ V POŘÁDKU

HOTOVO
Návrat nahoru Goto down
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Re: Maikeru Haybushi    Fri Apr 20, 2018 10:21 pm

Dobrá, to už je lepší varianta^^ POVOLUJI^^
Jen tak pro informaci:
In-game si dávej pozor, protože já jsem hodná a nechávám přimhouřené oči, hádám, že podobné chování ti u hráčů moc procházet nebude.. nebo doufám, že si tě všimnou Very Happy
Jo a ta technika nemá rank, pokud by ses ji chtěl naučit, pravděpodobně bude mít vysoký, nejspíš A-S^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Maikeru Haybushi    

Návrat nahoru Goto down

Maikeru Haybushi
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Potulni-
Přejdi na: