Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"

Goto down 
AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"   Thu Apr 05, 2018 11:45 pm

Jméno a příjmení: Celsia Kana

Hodnost: S rank a hrdá Bochikage

Titul: Lady Bochikage, Vůdce klanu Kana s titulem Lady, Vůdce Potulných shinobi klanu Kana

Vesnice: Bochigakure

Věk: 77 let

Pohlaví: žena

Klan: Kana

Historie klanu
Klan Kana vznikl ve Sněžné vesnici sídlo měl ale v Zemi Železa, bylo jedno z nejváženějších a ochotných pomáhat všem, když si o pomoc řekli. Hlavní vůdce klanu byl Kenaro a jeho žena Akemi. O Akemi bylo známé, že byla nejkrásnější v celé zemi, o Kenarovi, bylo známo, že je mrzutý a potrpí si na pořádku a síle. Tak bylo vychováváno i jeho 9 dětí. Větší pozornost se však věnovala chlapcům než dívkám, které byli odsuzovány. Znali jen tvrdý trénink a nic jiného, dívky trénovala tajně sama Akemi. Pod klan Kana patřili i vedlejší rodiny, které byli (možná i jsou) v různých oblastech a spravují to samé co hlavní rodina. Kenaro si vyjednal velký respekt, ikdyž se ho všichni báli věděli, že když přijdou pomůže jim. Jednoho osudového dne, kdy se nejstarší syn Takeru rozhodl dál netolerovat chování svého otce odešel do světa. Ten večer se pustil Kenaro do peskování nejmladší dcery (Reina), ta při večeři odešla do kuchyně, kde z tajné skříňky vzala organický jed a přidala ho do omáčky na rýži. Když se vrátila zpět do jídelny. Potom co přinesli omáčku, tak se do ní všichni pustili kromě Reiny. hlavní rodina se začala dusit až nakonec otravě všichni podlehli. Z Hlavní rodiny zbyli pouze dva členové a to nejstarší syn Takeru a v pořadí 8. dítě Reina. Reina Kana je prababičkou Celsie.
Do tohoto klanu patřila i první uživatelka Shotonu Guren, která patřila pod Orochimara a i samotný Kenaro jednu dobu pracoval pro zločinecké organizace a Akemi vedla jednotky samurají v zemi železa. Reina se ukrývala ve Sněžné vesnici, pak se ale dozvěděla o moci, které je svěřena v rukou nástupce rodiny Kana i s titulem a Takera se ošklivě zbavila (obvinila ho z velezrady Sněžné vesnice a následně ho vedla k soudu do Železné síně) a tak titul Lady Kana přešlo na ní stejně jako veškerá síla, tajemství i majetek. Vzhledem k tomu, že vždy poslední potomek klanu Kana byla žena, každé další dítě ve směs nebyl přímý Kana a pravděpodobně již nikdy nebude. Jisté je to, že Celsie je momentálně vůdce celého klanu, včetně sekty, která pracuje jako potulní shinobi pro všechny vesnice, díky tomu, je Celsie informovaná, kde se co děje.

Účel klanu:
Klan Kana byl je a vždycky bude organizací, která byla najímána, jako žoldáci, vymahači a špioni. Tradice klanu určovala i postavení, které postupně začalo kolísat. Členové se dostávali do postavení jako tajné jednotky, strážci, či i pouhopouhý senseiové. Po velké válce se klan uchýlil do světa a odmítal se přidat k ostatním vesnicím. Ostatní vesnice jej má ale jako spojku, kterou si kdykoli mohou najmout pro „špinavé“ záležitosti. Celsia jakožto vůdce klanu je povinna schvalovat mise typu A a S pro Potulné. Bez jejího svolení nesmí misi přijmout.

Sensei: její otec a strýc

Charakter: 
Co tak říct o Celsii? Strašná perfekcionistka, realistka, zajdolapačka, typická babička, rozmazlující, pečovatelská, ukecaná, co v hlavě to na jazyku. To je vše ohledně kladných vlastnostní. Co se týče těch záporných, no.... je zákeřná, hrát s ní hry není dobrý nápad, velmi ráda podvádí. Zároveň už na ní leze senilita, takže je třeba jí neustále něco opakovat, už by šla ráda do důchodu, ale to by musel její vnuk začít něco dělat... třeba se oženit. Velmi ráda mu zajišťuje a shání potencionální manželku. Nesnáší, když se s ní jedná jako se senilní babičkou.

Fóbie: 
Klan Kana se přestane rozšiřovat, nebude mít vnouče

Oblíbené: 
vnuk, mladší muži, hledání manželky pro svého vnuka, pletení, chutné jídlo a když jí nepadá protéza. Když může strestat někoho, kdo je na ni drzý nebo se chová jak borec světa. 

Neoblíbené:
nesnáší, když jí padá protéza, odmlouvání, a když jí vnuk odmítá rande s nějakou vybranou dívkou, nechutné jídlo například pro seniory jako třeba kaše a vitamíny a tak, a nesnáší, když nemůže najít brýle na čtení. Nesnáší rozmazlené puberťáky, co si myslí, že spasí svět. 

Schopnosti:
velmi dobrá posluchačka (typická drbna), moc si toho nepamatuje, umí velmi dobře plést, zkouší i háčkovat, to jí moc nebaví, tak zkouší meditaci a jógu. Na svůj věk je velmi zdatná v boji na blízko a umí velmi dobře a přesně vrhat zbraně.

KG: 
shoton (podstata: země)

Sen: 
mát vnuka a rozšířit klan Kana, světový mír nepodporuje, protože je na nic, stejně se všichni jednou zabijou

Zbraně a vybavení: 
protéza a lepidlo k ní, celou řadu výbušných lístků, to si kompenzuje, protože si občas myslí, že je Deidara, když krystaly nevybuchují. Krabička s prášky na klouby, proti vypadávání vlasů, na vrásky, na pameť, na nízký tlak a na předčasnýho Alzheimera, nádhradní protéza, kterou velmi ráda používá jako odstrašující házecí věc na shinobi, kteří jí neposlouchají


Příběh:
„Celsie? Už máš zbaleno?“ volala její matka. Blondýnka se jen uculila, hodila si bágl na záda a šla za ní. Docela se i těšila na to, co ji čeká. Rozloučila se s matkou prostým polibkem a slovy „Miluji tě mami.“ a postavila se vydle statně vyhlížejícího muže.
„Postarej se o ní.“ lípla polibek na tvář muži její matka a Celsii pohladila po tváři.
„Buď hodná, nezlob tatínka a hlavně ze sebe udělej kus ženský, ať můžu být hrdá.“ Celsia se jen uculila, věděla co jí čeká a přesto se strašně těšila.
„Už pojď tati.“ zatahala ho za ruku a táhla ho pryč. Její otec se na ní usmál, políbil svou ženu a odcházeli s dcerou pryč.

 Celsia se měla účastnit tréninků pro mladší generaci Kanů. Bylo jí sotva 6 let. Její otec byl jeden z vůdců klanu Kana ve vedení „Potulných“. Celsia se měla stát také „Potulnou“, ale zároveň byla připravována na to, že jednou převezme ona vedení klanu. Tudíž od šesti let se věnovala intenzivnímu tréninku hlavně shotonu. Zprvu jí to vůbec nešlo. Měla značné problémy s kontrolou chakry i se samotnými tréninky. Zajímavé, ale bylo, že velmi dobře uměla mířit a vrhat zbraně. Její učitel se proto zaměřil spíše na toto. Učil jí vytvářet krystalické shurikeny, kunaie i jehly a vrhali na cíl přes překážky a různě na cíle, když se to dozvěděl její otec, byl oheň na střeše. Přece se dědička klanu nebude učit klasické manuální tríčky. Začal dupat potom, aby se věnovala ninjutsu.

Až v 11 letech byla schopná začít používat shoton jako takový. Do boje proti otci šla tedy s třemi základními technikami shotonu. Bohužel neuspěla. Tudíž se oddálil čas jejího začlenění do misí. S její povahou ale nikdo nevěděl, že to dělala schválně. Nechtěla se nechat najímat za její schopnosti. Tento obchod nepodporovala. Ještě tomu hlavně nerozumněla. Bohužel strýc jí znal nejlépe a prokoukl její sabotáž. 

Chtě nechtě jí donutil podstoupit první misi. Kupodivu to byla mise, která znamenala inflitrovat se do akademie v Bochi a začlenit se mezi genini a zjistit informace o dceři Bochikageho. Když se vrátila zpět mezi své, tak se cítila tak nějak hrozně. Cítila se sama. Požádala strýce o laskavost.

„Celsio tohle ale budem muset probrat s tvým otcem.“ chápala to, byl vůdce klanu. Nicméně se rozhodla bojovat o možnost vrátit se do Bochigakure. Její otec kupodivu souhlasil a téměř hned. Nadšená z rozhodnutí otce se sbalila a vrátila se do akademie v Bochigakure. Moc se nehodila se svými schopnosti mezi ostatní geniny, navíc na ně byla až příliš stará. Tím ale, jak se seznámila s dcerou Bochikageho získala, alespoň kamarádku. Nebyla sama a tréninky jí též bavili více, než s otcem a strýcem. Netušila však, že to nepotrvá dlouho. Účel seznámení s dcerou Bochikage nebyl náhodný. Klan Kana měl misi z Koteigakure, vydírat Bochikage tím, že unesou dceru Bochikage. Nikdo však nepočítal s tím, že Celsia hodlala mladičkou Bibi chránit. Tu noc, co se měl klan Kana pokusit Bibi unést u nich Celsia čirou náhodou spala. Bibi měla ještě staršího bratra Marcuse. Ten obě dívky neměl rád, byl to puberťák, ale Celsia sebrala veškerou svou důstojnost a vše mu řekla. Společně pak zamezili útoku a únosu. Ve finále byl Marcus za hrdinu. Klan Kana se nikdy nedozvěděl, že v tom měla Celsia prsty. Také proto si na tom dala vlemi dobře záležet, aby nikdo nepoznal, že je to právě Celsia, která v tom má prsty. Klan Kana si to bral za obrovské mínus. Tento kšeft se nepodařil. Od té doby byl Marcus všude za hvězdu. Marcus ale viděl hvězdu v Celsii. Najednou to pro něj nebyla ta malá a otravná kámoška její sestry. 

Celsia si toho však nevšímala, vlasně na to neměla ani náladu. Snažila se připravit na závěrečný ceremoniální boj v klanu Kana o post vůdce klanu. Zkoušky chuuninů proběhly pro ní hladce. Byla to taková generálka. Po zkouškách se více sblížila s Marcusem a začala s ním chodit na mise a trénovat.
Tehdy na jedné misi se mu svěřila se svým příběhem. Naštval se. Dalo se to očekávat, nicméně jí miloval. Odpustil jí a řekl, že jí na boj o vůdce klanu pomůže a připraví. Byla mu za to nesmírně vděčná.

Měla se postavit proti svému otci. Bála se toho. Tehdy jí bylo 19 let. Nejvyšší čas. Marcus tam šel s ní. Držel ji za ruku.

„To zvládneš.“ políbil jí na čelo. Usmála se na něj a kývla. Šla na to. Otec stál v jejich sídle u rozcestníku a čekal na ní. Byl zvědaví, nehlídal ji, tudíž nevěděl jak hodně zesílila. Boj započal. Byli tam všichni. Všichni sledovali ji i jejího otce. Boj probíhal celkem dlouho, bojovali shotonem, jedině shotonem. Chakra pomalu mizela a nikdo z nich nebyl schopný najít slabinu. Celsia měla ale triumf. Tehdy na otce zaútočila mířené senbony a shurikeny přímo na otce. Nebýt zasahujícího hodnotícího, zasáhla by otce v plním rozsahu, protože její otec už nemohl tak rychle uhýbat. Byl vyčerpaný.
„Výborně, první část zkoušky je za tebou. Zvládla si ji skvěle, zítra nám předvedeš 8.formaci.“ řekl hodnocítí. 8.formace – legendární technika, která je schopná uvěznit i bijuu nebo zničit celou vesnici. Měla den na to, načerpat chakru. Spolu s Marcusem zůstali přes noc v krytu.

„Bojím se toho, 8.formace je těžká a na tréninku se mi zatím nikdy nepodařilo ji dodělat do konce.“ přiznala Marcusovi, když seděla v jeho objetí na posteli.
„Musíš tomu věřit, dřela ses,přece to nevzdáš. Být vůdcem klanu je přece tvůj sen, ne?“ konejšil ji. Ona se na něj podívala a zakroutila hlavou.
„Víc si přeju být s tebou.“ pronesla a víc se k němu stulila. Marcus se usmál a též ji pevněji ji objal.

Na druhý den jí čekalo to, čeho se opravdu bála. 8.formace,legendární technika, kterou každý vůdce klanu musel umět. Tak jo jdeme na to. Předstoupila. 8.formace náročná na pečetící techniku, která normálně kanům nedělala problémy. Pekelně se soustředila. Nechtěla to vidět. Zavřela oči a pronesl tu kouzelnou formuli. Zem se začala otřásat. Nedívala se stále. Cítila, jak jí opouští značná část své chakry, ale držela a myslela jen a jen na vývin té techniky. Když už opravdu nemohla, tak se ozval potlesk a nadšený výkřik. Odvážila se otevřít oči. Dokázala to, 8.formace. Zvládla to. Nadšená zavískala taky, a to už cítila Marcusovi ruce na svém těle,jak jí zvedá do vzduchu a točí s ní.
„Zvládla si to, Lady Kano vůdce klanu.“ smál se s ní.
„Ehm...“ trapná chvíle ticha, kdy Marcus Celsii postavil na zem a sklopil zrak.
„Celsio, překvapila si nás, vlastně jsme nedoufali, že zvládneš tuhle techniku na poprvé. Až dovršíš 26 let, je tvé právo a nárok být vůdce klanu Kana a „Potulných“. Gratuluji dceruško.“ objal svou dceru její otec.

„Lorde Kano, já bych chtěl...chtěl bych vás o něco požádat.“ ozval se Marcus a předstoupil před Celsiu, klekl si před ní a otevřel krabičku, pak se podíval na jejího otce.
„Dáte mi svou dceru za ženu?“ Celsiin otec byl stejně jako ona, překvapený.
„No … já..“podíval se na svou dceru, „Chceš ho?“ v té chvíli dostali všichni kolem záchvat smíchu. Znělo to tak, vyčítavě a zoufale.
„Ano tati chci.“ souhlasila Celsia a skočila Marcusovi kolem krku. Plná nadšení odcházela se svým snoubencem do Bochigakure, kde tuto novinu též oznámili i ostatním.

Čas se vlekl dále, oba Marusc i Celsia spolu chodili na mise a různě se vkládali do vedení vesnice. Jakmile Celsia dovršila 26 let, převzala status vůdce Klanu. Jen bylo třeba, aby se vrátila alespoň dočasně na funkce. Marcus, ač nechtěl, musel ji pustit. Celsia se tedy věnovala půl roku nájemným misím a získávala informace.

Když se vrátila zpět do Bochigakure, dozvěděla se, že se připravuje jmenování nového Bochikageho. Měl jím být její manžel Marcus, jako nástupce svého otce. V té chvíli byla ta nejšťastnější na světě. Už se nechtěla vrátit do funkce Potulných a jmenovala v radě Potulných svého zástupce a ona se plně vložila do role 1.ženy Bochikageho. Vesnice i nadále prosperovala pod vedením jejího manžela, dost mu pomáhala, ale spíše chodila na podpůrné mise. Našla si dokonce čas na to, vymyslet novou techniku pro svůj klan. Kessho no goremu byla rarita. Obří golemové, kteří byli jako ničící bomba. Naprosto unikátní. Každý z klanu Kana je musel umět. A tehdy to zjistila.

„Ty... já....já budu táta?“ byl v šoku Marcus. Nemohl tomu uvěřit. Za pár měsíců již byli tři a jejich synáček byl pěkné kvítko. Šťastný páreček byl tak nadšený, že si nevšiml blížící se hrozby. Nicméně jejich synáček roztl a skoro jako by se historie opakovala. Syn Celsie a Marcuse vyrůstal i na něm bylo, aby obsolvoval boj o post vůdce klanu. Měl bojovat s Celsií. Marcus byl sice proti, ale zase chápal klanovou linii. Syn Marcuse a Celsie zdědil po ní kekkei genkai shoton, takže to bylo nutné. V 19 letech mladý Yoh stanul tváří v tvář proti své matce. V boji ji celkem překvapil, když proti ní použil její vlastní techniku a to právě Golemy. 8.formaci se mu však nepodařilo na poprvé vytvořil. Celsia se však nedala a věděla, jak je technika těžká. Měl ještě jednu šanci za rok.
Jenže rok se s rokem sešel. Mladý Yoh měl opět ukázat svou sílu. I on již měl před svatbou a se svou snoubenkou, již měli půlroční děťátko. Nu což, jiná doba. Bohužel Celsia musela odcestovat do Konohy z politických důvodů. Jako by ta hrozba čekala právě na toto.

Nukenini. Vzbouřenci. Nikdo nečekal, že se semknou a zaútočí na vesnici. Nikdo to nečekal a všude zavládla panika. Shinobi evaukovali všechny civilisty včetně vnuka a snachy Celsie. Yoh pak viděl příležitost představit 8.formaci.
„Udělej to, synu, vesnice je evakuovaná, postavíme ji znovu.“ Marcus si moc dobře uvědomoval sílu této techniky. Bylo na čase, aby byl převrat zastaven a jediní možnost byla, odstranit z povrchu zemského. Yoh vytvořil 8.formaci, věděl, jak to dopadne a záložní útočníci krom toho, ještě jak Marcuse tak Yoha chytili do genjutsu. Marcus se z něho dostal rychle, ale Yoh jako pravý Kana nemohl. Nevěděl jak. Bohužel genjutsu bylo tak silné,že Yoh reflexně lusnul prsty. Katastrofální účinek techniky způsobil vyhlazení celé Bochigakure včetně shiobiů uvnitř. Zpráva se donesla i s třídenním zpožděním do Konohy, kde přebývala Celsia. Doručila ji právě snacha Celsie s vnukem v náručí. Hokage byl tak laskavý a přijal je.

Celsii se ale zhroutil svět. To nebylo možné. Přijít o syna a manžela v jednom dni. Musela být silná. Budoucí generace Kanových je tady a musí se s tím něco udělat. Zůstala silná, i když vevnitř krvácela. Dohodla s Konohou obchod a Konoha začala pomáhat s výstavbou nové Bochigakure. Dle zásad Bochikage se stala právě Celsia. Byla ideální kandidátka a lidi jí měli rádi. Nebyla z toho nadšená. Měla přeci post po svém manželovi. Smutek držela další dva roky, poté už jí vše přešlo. Hodlala se stát novou a zdatnou Bochikage a být vzorem pro budoucí generaci a hlavně být tu pro svou snachu a vnuka. To byla její momentální naděje. Bochikage se stala neutrální vesnicí pod vedením vůdce klanu Kana a „Potulných“ Celsia Kana.

Body:

Ninjutsu – 5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 2
Inteligence - 5
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 5
Celkem - 34

Techniky:
5 E-rank, 4 D-rank, 3 C-rank, 4 B-rank, 3 A-rank, 3 S-rank
E
E
Bunshin no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Kawarimi no JutsuD
Kanashibari no jutsu (paralyzující technika)
Shunshin no jutsu
Shōton: Suishōtō (D-rank)
Kesshō: Rokkaku Shuriken: Ranbu (D-rank)


C
Kesshō: Kyodai Rokkaku Shuriken (C-rank)
Shōton: Omiwatari no Jutsu (C-rank)
Shōton: Shuriken Ranbu (C-rank)

B

Shōton: Suishō Kyō
Crystal Release: Crystal Lance
Crystal Release: Growing Crystal Thorns
Shoton: Kasho Koryu

A
Crystal Release: Crystal Encampment Wall 
Suisho Bunshin no Jutsu 
Kessho no Goremu


S
Shishō Tenketsu
Shōton: Suishō Meikyū no Jutsu
Shoton: Kessho Gokakuro


Naposledy upravil Celsia Kana dne Wed Apr 11, 2018 11:50 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"   Tue Apr 10, 2018 8:57 pm

1) Příběh je hezký, jen ke konci prosím vymaž informaci o tom že vás napadl Uchiha. Klan nebyl rozvinut, jediný kdo tehdy žil byla trojčlenná rodinka Izashi, Hanae a malý Itama, tudíž není možné aby nějaký Uchiha vesnici napadl. - UPRAVIT

2) Můžeš si do bodů přidat ještě 1 bod (S-rank má 34) Smile
3) Na techniky mrknu v pátek Very Happy

Po úpravě bodu 1) a případně dodaného bodu POVOLUJI (jen mě sem prosím informuj o editu)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 11. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"   Thu Apr 12, 2018 10:42 pm

editnuto Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"   Fri Apr 13, 2018 8:26 pm

Dobře, když jsem si to tu rozdělal tak bych to i ukončil tím že převzatý životopis za H. POVOLUJI

Na techniky se podívám v průběhu zítřka, proto je prosím prozatím nepoužívej.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"   

Návrat nahoru Goto down
 
Lady Celsia Kana, Bochikage, vůdce klanu Kana a "Potulných"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Bochigakure-
Přejdi na: