Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Bijuu

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Bijuu    Tue Apr 03, 2018 6:18 pm~BIJUU A JEJICH LOKACE~


~Ichibi~
Jednoocasý démon vlastním jménem Shukaku

Schopnost:Ovládání písku a fuuton, může posednout svého Jinchuuriki, pokud Jinchuuriki usne. Dodává svému hostitele schopnosti Suny. Kdy uživatel má schopnost hýbat písčitou půdou, avšak pod vlivem Ichibiho.
Výskyt: Tsuka no Kuni
Povaha: Shukaku, je jako většina démonů nedůvěřivý vůči lidem a agresivní, většinou se chová, jako by byl pod vlivem alkoholu.
Krátká historie: Shukaku byl v Sunagakure no Sato držen už od dob jeho vzniku v anime se jako jeho první Jinchuuriki představuje Gaara, do kterého Bijuu zapečetil čtvrtý Kazekage. Poprvé se s ním v jeho pravé podobě můžeme setkat při chuuninských zkouškách, kdy proti němu bojuje Naruto společně s Gamabuntou. Shukaku nakonec nezůstal zapečetěn v Gaarovi díky Akatsuki, kteří z Shukaku z Gaary vyjmuli, čímž Gaaru připravili o život, Gaara však byl oživen a i bez Shukaku mu zůstala jeho schopnost ovládat písek. Shukaku byl zapečetěn do sochy Gedō Mazō. V naší době si Shukaku již nepodmanil žádný z shinobi, zůstává skryt v písečných plánít, kde buď to splývá se samotným pískem nebo je ukryt pod ním. Je lokace je těžko zjistitelná, pokud sám neudělá první kroky.
Techniky:
*Bijūdama S-rank
*Fūton: Renkūdan S-rank
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank~Nibi~
Dvouocasý démon vlastním jménem Matatabi

Schopnost: Matatabi má podobu dvouocasé kočky, takže díky svému tělu je velmi rychlý, ovládá katon.
Výskyt: Koteigakure
Povaha: Narozdíl od ostatních Bijuu je Matatabi velmi zdvořilý, což je u Bijuu hodně neobvyklé.
Krátká historie: Jediná chvíle, kdy Matatabi můžeme v anime vidět je, když Hidan a Kakuzu loví jeho Jinchuuriki Yugito Nii. Matatabi byl poté zapečetěn do sochy Gedō Mazō. V našem příběhu byl Nibi zapečetěn do mladého chlapce z dřívější Iwagakure no Sato. Dnes je se ale po smrti a Koteigakure no Sato ho drží uvězněného, čekajíc na nového hostitele. Nibi je po smrti Yukia ale velmi naštvaná a otřesený, takže jeho loajálnost padla na bot mrazu a přeje si být volný.
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Two-Tails Fire Ball S-rank
*Nekozume B-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank~Sanbi~
Tříocasý démon vlastním jménem Isobu

Schopnost: Isobu ovládá suiton, umí se také navzdory své velikosti velmi rychle pohybovat ve vodě.
Ovládá velmi dobře Genjutsu. Využívá k tomu zvukové vlny, které může zároveň používat i k vlastní obraně a útoky. Ve spojení s vodou je to velmi efektivní. Reaguje na různé vlnění a frekvence jako mnoho dalších vodních zvířat. Díky tomu dokáže svůj cíl zaregistrovat a nebo zjistit kde je i bez toho, aby jej viděl.
Výskyt: Kuri no Kuni
Povaha: Isobu se zbá být nesmělý, což je u bijuu zajímavá vlastnost.
Krátká historie: S Isobu se v anime setkáváme ve chvíli, kdy ho chce ulovit akatsuki, zneužít Orochimaru a zapečetit Konoha. Trochu moc na jednoho "maličkého" démona. Naneštěstí skončí ve spárech Akatsuki a je zapečetěn do sochy Gedō Mazō. V naší dějové linii se Yonbi vyskutuje ve vodách kolem bývalé Kirigakure no Sato. Podmaňuje si celý oceán a je pro podmořský svět králem. Nijak extra se neprojevuje, snaží se spíše nevyčnívat oproti Ichibimu který si vždy rád hraje. Je velmi moudrý a poměrně nekonfliktní.
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Ilusionary Mist B-rank
*Sangoshō B-rank
*Tailed Beast Shockwave S-rank
*Three-Tails Mini Clone B-rank
*Three-Tails Water Ball S-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank


~Yonbi~
Čtyřocasý démon vlastním jménem Son Gokū

Schopnosti: Son Gokū ovládá Yoton.
Výskyt: Tsuka no Kuni - Hi no Kuni
Povaha: Na první pohled celkem nedůvěřivý, ale pod svou nerudnou slupkou má celkem dobré srdce.
Krátká historie: Son Gokū se v anime nevyskytuje pouze jeho Jinchuuriki Rōshi, se kterým nevycházel zrovna nejlépe. Stejně jako většina ostatních démonů byl zapečetěn do sochy Gedō Mazō. V manze se Son Gokū setkává s narutem při jednom z bojů. Naruto se dostane do jeho světa a tam odkryje dobré srdce Son Gokū. U nás se Yonbi vyskytuje v Tsuka no Kuni, na okraji s Hi no Kuni, mezi třemi sopkami, které považuje za svůj domov. Je na volné noze a prozatím neměl žádné významné projevy své existence, pouze se ví jeho přibližná lokace a situace se drží pod kontrolou (tak nějak)
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Flower–Fruit Mountain S-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank


~Gobi~
Pětiocasý démon vlastním jménem Kokuō

Schopnosti: Kokuō v boji využívá hlavně své rohy, kterými je schopen soupeře odhodit, nebo vážně zranit.
Výskyt: Hi no Kuni
Povaha: Kokuō příliš nemluví a když už tak velmi zdvořile.
Krátká historie: Stejně jako Son Gokū se Kokuō v anime nevyskytuje. Jeho Jinchuurikim byl Han, který byl poražen Akatsuki a Kokuō byl přepečetěn do sochy Gedō Mazō. V manze se s ním setkáváme ve velké válce ninjů v boji proti Narutovi a Beemu. U nás Gobu pročesává lesy v Hi no Kuni. Bohužel, kvůli své velikosti nemá moc štěstí a je jedním z nejnápadnějších Bijuu, který jeví nějakou aktivitu. Prozatím s ním nebyl problém, ale často ničí přírodu okolo.
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Tsunoori B-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank
~Rokubi~
Šestiocasý démon vlastním jménem Saiken

Schopnosti: Saiken je schopen vytvořit žíravé látky nebezpečné na kontakt ve formě plynu, nebo kapaliny.
Výskyt: Bochigakure no Sato
Povaha: Saiken je poněkud vychloubačný.
Krátká historie: V anime se Saiken nevyskytuje, pokud nepočítám filler. Jeho Jinchuurikim byl Utakata. Stejně jako většina ostatních Bijuu byl i Saiken zapečetěn do sochy Gedō Mazō. Poprvé se s ním můžeme setkat v boji proti Narutovi a Beemu. U nás se Gobi kdysi nalézal uvězněný pod vládou Izashiho Uchihy. Po jeho smrti ale Rokubi utekl do jiných končin až ho nakonec polapila samotná Bochigakure no Sato, která ho drží v zajetí.
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Kuzaraseru Gasu S-rank
*Hiruma B-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank~Nanabi~
Sedmiocasý démon vlastním jménem Chōmei

Schopnosti: Chōmei jako jediný ze všech Bijuu umí létat. (Nečekaně, když má křídla xD)
Výskyt:  Koteigakure
Povaha: Zdá se, že Chōmei je "Šťastná sedmička" se zábavnou povahou.
Krátká historie: Chōmei se v anime nevyskytuje. Jeho Jinchuurikim byla Fū. Stejně jako většina ostatních Bijuu byl i Saiken zapečetěn do sochy Gedō Mazō. Poprvé se s ním můžeme setkat v boji proti Narutovi a Beemu. U nás je Nanabi uvězněný Koteigakure. Jeho vlivná aktivita měla ještě za dob Izashiho Uchihy prospěch a tento Bijuu byl polapen. Stále bez Jinchuurikiho
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Mushikui B-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank

~Hachibi~
Osmiocasý démon vlastním jménem Gyūki

Schopnosti: V boji využívá své ostré rohy, dokáže produkovat inkoust, nebo vytvořit tornádo.
Výskyt: Kuri no Kuni
Povaha: Kdysi býval Gyūki divoký a násilný. Za dobu, kterou strávil s Beem se stal mnohem uvolněnějším a zodpovědnějším.
Krátká historie: Nejstarší zmínka o Gyūkim je z chvíle, kdy bojoval proti třetímu Raikagemu. Z anime jsou známí dva Jinchuuriki Gyūkiho, tím prvním byl bratranec čtvrtého Raikageho a po něm nastoupil Killer Bee, který změnil povahu Gyūkiho. V anime se s dvojicí Gyūki Bee setkáváme ve chvíli, kdy si tým Taka (v té době členové Akatsuki) příjdou pro Beeho a Gyūkiho, aby mohl být zapečetěn do sochy Gedō Mazō, ale Bee použije lest a místo svého těla jim podstrčí pouze Gyūkiho chapadlo, na což v Akatsuki při pečetění téměř okamžitě příjdou. Bee a Gyūki však nemají klid dlouho, posléze je čeká boj s Kisamem, ze kterého si Bee odnese Samehadu v domění, že Kisame už je mrtvý, jenže netuší, že se schovává v Samehadě a čeká na správnou chvíli. Za nějakou dobu se setkává s Narutem na Želvím ostrově a pomáhá mu s tréninkem až do chvíle, kdy Naruto příjde na to, že právě probíhá válka. Bee s Gyūkim mu pomůžou k útěku z ostrova, aby se mohli oba dva Jinchuuriki účastnit války. V naší době není známo kde se Hachibi nachází, jen víme že to je někde na území Kuri no Kuni. Lokace ale není zjištěna.
Techniky:
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Bijūdama S-rank
*Renzoku Bijūdama S-rank
*Ink Creation C-rank
*Tailed Beast Chakra Arms B-rank
*Bijū Hachimaki S-rank


~Kyuubi~
Devítiocasý démon vlastním jménem Kurama

Schopnosti: Je schopný pomocí svého řevu vytvářet silné nárazové vlny, může vycítit negativní emoce, vytvářet tornáda, nebo z úst chrlit plameny.
Výskyt: Konohagakure no Sato
Povaha: Hrdý, inteligentní, sarkastický a nepřátelský, tak tomu alespoň bylo až do nedávna, kdy Kurama přijal Naruta a začali si navzájem důvěřovat. Dnes je opět plný zlosti a nenávisti, jeho naděje na dalšího nástupce jako byl právě Naruto vyprchala a on se zcela uzavřel sám do sebe. Dnes je považován za nejnebezpečnějšího z Bijuu.
Krátká historie: Kurama se poprvé objevil při boji Madary proti prvnímu Hokage. Když první Hokage vyhrál, zapečetil Kuramu do své manželky Mito Uzumaki, před její smrtí byl Kurama zapečetěn do Kushiny Uzumaki, která, když porodila své dítě, byla unesena maskovaným mužem, který z ní Kuramu vypustil. Kurama by zničil celou Konohagakure no Sato, kdyby se Minato a Kushina neobětovali a nezapečetili démona do svého syna Naruto Uzumaki. Čas plynul ...  Před Velkou válkou ninjů se Naruto a Kurama setkávají s Beem a Gyūkim, kteří Narutovi pomáhají s tréninkem. Když se Naruto dozví, díky chakře Kuramy, že se válčí, tak s pomocí Beeho a Gyūkiho utečou ze Želvího ostrova a zapojují se do bitvy. Tentokrát však jako tým dvou shinobi a dvou Bijuu. Následně, po Narutově smrti byl propuštěn do volného prostranctví na území Hi no Kuni, kde se schovával v lesích a jeskyních. Nyní ho má polapeného Konohagakure no Sato, respektive v Hi no Kuni pár kilometrů od vesnice.
Techniky:
*Negative Emotions Sensing C-rank
*Chakra Transfer Technique C-rank
*Kanchi no Jutsu B-rank
*Tailed Beast Telepathy B-rank
*Nine-Tails Beam A-rank

*Nine-Tailed Fox Twister A-rank
*Bijūdama S-rank
*Renzoku Bijūdama S-rank
*Kyūbi Chakura Mōdo S-rank
*Tailed Beast Shockwave S-rank


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
 
Bijuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Informace :: Aktuality-
Přejdi na: