Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Rai Uzumaki (vlastní techniky)

Goto down 
AutorZpráva
Rai
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 02. 04. 18

PříspěvekPředmět: Rai Uzumaki (vlastní techniky)   Mon Apr 02, 2018 10:43 pm
MOJE PŘEDLOHA:
 


Název: Inazuma no Ugoki
Úroveň: C-rank
Element: Kuroi Kiiro
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Jedná se čistě o techniku Kuroi Kiira v kombinaci s Karada Fuin. Přesměruje svoje Kuroi Kiira do končetin. Jeho rychlost je na 4,5 v normální podobě. Jakmile použije pro svou rychlost tyto blesky, je schopný se rychlostně rovnat i A-S rankovým shinobi kteří mají v rychlosti 5 (ničím neovlivněnou pro vyšší rychlost). Také je schopný uniknout z dostřelu technikám většího rozsahu. Je také možné to aplikovat i na ostatní končetiny děla, jako třeba na dlaně, kdy dá nepřítelovi pěstí dobrej šok, který mu mírně popálí tělo.
Nevýhody: Je velmi rychlí, ale to co jeho lokaci prozrazuje jsou nepatrné žluté jiskry. Není schopen v průběhu této rychlosti složit pečetě na další techniku, musel by se někde zastavit. Může to mít buď to na rukou a nebo na nohou (ne na obojím), víc to používá ale na rychlost.
Výhody: Dokonalá příležitost dát někomu na prdel s taijutsu, nebo na někoho házet shurikeny což dá nepřítelovi dojem (tím že létají ze všech stran) že není sám a je tu víc nepřátel. Nebo je díky dlaním Kuroi Kiirou nabít (budou lítat rychleji).
Uživatel: Rai Uzumaki


Název: Karada Fuin
Úroveň: C-rank
Element: ---
Zařazení: Fuinjutsu
Popis: Raiova vlastní technika, která spočívá v tom že je schopný kamkoliv na svém těle vytvořit pečeť. Tato pečeť mu umožňuje kontrolovat jeho Kuro Kiiru, kterou není schopen držet pod kontrolou. Tato pečeť je něco jako médium k tomu aby dokázal na určité místo na svém těle obklopit jeho Raitonem tak jak on sám potřebuje. Tato technika je čistě o této pečeti, která mu jenom pomáhá v tom se svou schopností mohl manipulovat a kontrolovat jí.
Nevýhody: Je potřeba jeden znak pečetě. Pečeť po použití zmizí a je potřeba jí následně obnovit. Vydrží vždy jednu kombinaci s technikou Kuroi Kiira a pak se rozpadne.
Výhody: Může manipulovat se svou schopností a přenést jí po svém těle na místo kde potřebuje.
Uživatel: Rai Uzumaki


Název: Kuroi Kiira: Buki
Úroveň: A-rank
Element: Kuroi Kiira
Zařazení: Ninjutsu
Popis: Tato technika dovoluje Raiovi nechat volně a výrazně probíjet jeho tělo žlutým bleskem (ne jako Raiton no Yoroi) jsou to čistě jiskry které běhají jak elektrický proud jeho tělem (pokud by jste se ho dotkli, dostane celkem dobrej kopanec). Při dotyku na něj v delší době (chytne ho třeba za předloktí) vám způsobí silné šoky, které budou probíjet vaším tělem (asi jako kdyby jste se dotkli přímého kontaktu s elektrickým vedením) pěkně vás to začne smažit. Když se dotkne Vaší nohy, dejme tomu u kotníků, váš nárt až do výše podkolení začne proudit Kuroi Kiirou stejně jako jeho tělo. Až na ten rozdíl, že vám to bude způsobovat paralýzu a popáleniny. Tento efekt trvá na vašem těle 2 posty. Je schopný vás tím dobře uzemnit.
Nevýhody: Má to efekt v případě kdy se někoho dotkne, nedokáže to vyslat, tudíž boj na krátkou vzdálenost. Dokáže vás dobře uzemnit, pokud se dotkne více vašich částí na těle. Techniku udrží polovinu času v boji. Další 2 není schopen používat žádné techniky s Kuroi Kiiro a jeho hodnoty rychlosti se zmenší (je pomalý a vyčerpaný) po dobu těchto 2 postů kdy nemůže nic využít + 1 než se obnoví jeho klasická rychlost.
Výhody: Rai je schopný to využít ve svůj prospěch, není v této technice nejrychlejší, ale dokáže jí takticky kombinovat a nebo využít i na strašné blbosti (když chcete holku jiskrou šťípnout do zadku třeba) kolikrát to používá i na úplné kraviny, tak i na skutečný boj.
Uživatel: Rai Uzumaki
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Rai Uzumaki (vlastní techniky)   Mon Apr 02, 2018 11:33 pm

Inazuma no Ugoki - POVOLENO
Karada Fuin - POVOLENO
Kuroi Kiira: Buki - POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
 
Rai Uzumaki (vlastní techniky)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: