Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Brute.....Bzzzz?

Goto down 
AutorZpráva
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Brute.....Bzzzz?    Sat Mar 31, 2018 3:55 pm

Jméno
Brute
Krycí jméno
Písečný trubec
Pohlaví
Muž/Trubec
Věk
18
Vesnice
Koteigakure no sato
Hodnost
Tokubetsu jounin (momentálně suspendovan na chunina)
Klan
Sabaku
Kekkei genkai
Ovládaní písku
Podstaty
Doton, Fuuton, Yin

Charakter
Uchyl✓ Pervezak✓ Milovník žen✓ Gambler✓ Pijan✓ Miláček Koteikage ✓ Osobní gynekolog (Koteikage)✓ Mentálně labilní✓ Pacifista✓ Umělec✓ Filozof ✓ Včela✓ Tak to není nikdo jiný než Brute. Všechny tyhle slova bezvadně vystihují charakter Bruta.

Vzhled
Je to krásný mladík. Jeho výška nedosahuje velikosti nějaké velkého obra, měří něco okolo cca 170. Váha tak akorát, přesnou hodnotu není potřeba, kdyby měl někdo zájem, tak ve složce v nemocnici jí najdete. Nemá žádné ohromné svaly, proč taky nepotřebuje si tím nic kompenzovat. Má oranžové vlasy, modré oči, žádné pihy.

Životopis


Všechno to začalo za 9 horami, 9 skálami, za 9 písečnými dunami. Jeden rytíř (Otec) jednou zasunul svůj naleštěný meč do pochvy (Matka), a po 9 měsících se tu objevil Brute! Šťastná to událost, to vskutku ano. Bohužel Otec nebyl rytíř vesnice, ale nějaký potulný, takže před 9 měsíci šel o dům dál a to nejen metaforicky, ale i doslova. Onen otec navštívil více domů, takže možné je, že Brute má několik sester a bratrů a dalších, kteří mají jiný názor o svém genderu.

Život Brute šel jako každého normálního. Postupoval všemi fázemi lidského života od novorozeňátka po dospívajícího jedince. Ale v každém období se odchyloval od normálu. Stával chytřejším, bystřejším než většina jeho vrstevníků, možná byl nejchytřejší, kdo ví. Ale nebudeme shovívaví, byl nejchytřejší. Ovšem co se týče taijutsu, tak to byla úplná katastrofa, na to se nedálo vůbec dívat! Ale kdo potřebuje umět taijutsu, když vás ochraňuje samotný bůh písků! Dobře bůh zrovna ne, ale písek ano. I přes tento dát se rozhodl jít cestou mírotvůrce, ale ne ve stylu rozkopnout dveře státu, všechny zkopat a říct mír ****. Začal se věnovat medicíně a záchraně lidských životu, i životu těch, kteří šíří „mír“.

V kariéře postupoval velmi rychle, ale v boji moc použitelný nebyl, a proto zůstával v nemocnicích či polních nemocnicích. Postupem času se stál jeden z nejlepších lékařů. Aby unikl od stresových situací v práci, začal si užívat život narkomana, ale užíval je v malých dávkách, aby byl schopný ještě svojí práci vůbec vykonávat. Do toho začal hrát kostky, karty, protáčel maty a dělal všemožné hazardní hry.

Měl krásný život, léky, alkohol, hazard, ale vše změnila ona. Jedině ona musela všechno změnit! A taky změnila. Řeč není o nikom jiným než o samotné Akasuma no Mai, která nemá nic společného s Akasuma. Možná jediné a to že je loutka, s kterou si hrají naší bohové. Proč ale právě Brute se stál její obětí? Možná chtěla adoptovat 4 dítě, protože 3 jsou málo a už jsou dospělí a Brute dospělý v té době ještě nebyl, ale také ho nemohla kojit, spoustu otázek ale málo odpovědí. Proč to musel schytat nebohý zdrogovaný lékař Brute? Beztak je také boží loutka, nebo bohové neexistují a jen tento svět je krutý vůči drogově závislým lidem? Každopádně jeho trest začal tím, že byl degradovan na chunnina, aby nad ním Maia měla větší moc, protože každý Kage chce svého chunninského otroka, nebo to tak není? To Brute vůbec neví, protože ho nikdy nepustila ven z vesnice! Jako kdyby Maia byla jeho včelí matka a vesnice úl, divné ne? Suspendaci to ale jen vše začalo, poté ho zavřela do takové té speciální nemocnice, říká se jí psychiatrická léčebná. Ano, je to divné, když blázen zavírá úplně normálního člověka! Samozřejmě ho Maia ještě chodila navštěvovat, protože starostlivá matka, že anoo! Bylo to jako z filmu Suicide squad, kde Maia byla jako  Harleen Frances Quinzel, předtím než se stala Harley Quinn a Brute byl Joker. Ovšem musíte si to představit tak že Joker by byl normální a Harllen by byla ta šílená a psychicky labilní. A při svých návštěvách Jokera by ho zmanipulovala a jeho psychiku by obrátila vzhůru nohama a pootočila o 5 stupňů doleva a o 3 milimetry posunula mimo osu x a y. Jestli vám tohle přijde zmatené? Bude vám muset stačit vysvětlení, že za to může Maia a tečka.

Po pár měsících konečně viděl sluneční svit, jeho touha po opatech z nemocnice byla o to větší, protože sezení s Maiou bylo dosti náročné. Bohužel pro Bruteho se zavedl zákon, kde se opiáty přísně kontrolovaly. Ale našel jinou drogu, našel med! Touha po lízání medu se stala tak velká, že se z něho stal písečný trubec.
Je pozoruhodné jak ve vesnici, která má být nejstabilnější ze všech, tak se vyskytují nejvíce bláznů a to ve vysokých pozicích jako třeba Kage. Teď do toho jeden z nejlepších lékařů této vesnice Brute. Brute momentálně je jen chunnin na úrovní tokubetsu, ale otročí pod velením Maie, což má spoustu nevýhod, ale také výhod. Nejvýhodnější je to, že je to miláček, takže prudí všechny vysoce postavené lidi bez toho, aniž by mohl být zkopán do kulaté krychle. Bohužel ani takové privilegium mu nezaručil  opiáty. A to se opravdu snažil, ale pokaždé dostal kázaní od Maia a její med. Sad story.

Body
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 2
Genjutsu: 3,5
Síla: 1,5
Rychlost: 2
Inteligence: 5
Chakra: 4,5
Skla. Pečetí: 1,5

Techniky

E
Henge no jutsu
Nawanuke no jutsu
Kakuremino no jutsu
Kawarimi no jutsu
Oiroke no Jutsu
D
Oboro Bunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
Shunshin no Jutsu
C
Suna Shigure
Suna Bushin
Chakura no Mesu
B
Suna no Yoroi
Saikan Chūshutsu no Jutsu
A
Název: Léčivé písky
Úroveň: A rank
Element: Yin
Zařazení: Ninjutsu, Kekkei Genkai
Popis: Technika je dosti podobná jako od Tsunade, když využívá Katsuyu k léčení více lidi. Brute využívá písek, který má v sobě chakru a ta se přemění na chakru, která potom léčí. Brute nemá takovou zásobu chakry, aby mohl léčit celou vesnici, dokáže pouze pár lidi. Písek musí být přiložen na místě zranění.
Nevýhody: Soustředění při technice, spotřeba chakry
Výhody: Léčení pro všechny!
Uživatel: Brute
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Brute.....Bzzzz?    Sat Mar 31, 2018 9:25 pm

Ehmmm.. jako opatrovník úlu mhouřím oči, sypu si do pusy prášky a povoluji, nicméně techniky prosím do technik a počkat, až je velkej šéf schválí^^ Do té doby můžeš hrát bez nich^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Brute.....Bzzzz?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Koteigakure-
Přejdi na: