Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kuchiyose (Krtci)

Goto down 
AutorZpráva
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 26. 02. 17

PříspěvekPředmět: Kuchiyose (Krtci)   Sat Mar 31, 2018 2:50 am

Shigureho sumoni jsou krtci.Díky tomu jak je fyziologie tohoto druhu postavena, dokáží krtci dýchat pod zemí bez sebemenších problémůdlouhou dobu, a proto dokáží pod zemí překonat dlouhé vzdálenosti, což je činí ideálními poslíčky či zvědy. Shigure má celkem 3 Summony z tohoto rodu. Většinu času vyvolává pouze jednoho naráz, jelikož mít více než jednoho je zbytečné.Krtci také mají překvapivě dobrý čich a sluch, navzdory jejich špatnému zraku.  Navzdory všem pověrám, krtci jsou také dobří plavci čili ani zatopené tunely jim nedělají problém.

Tento zvláštní druh krtka původně pochází z Kusagakure ovšem poté co byla Kusagakure rozpuštěna a jejich Shinobi migrovali mezi různe vesnice jako tehdejší Iwa nebo Konoha, svitek pro přivolání těhto zvířat padl do rukou Konohy. Tam k němu přišel Shigure.
Většina krtků používá část techniky Doton: Moguragakure no Jutsu jako pasivní jutsu. Znamená to tedy, že dokáží měnit zeminu na měký písek a díky tomu jsou tak obratní pod povrchem.

Boota
Je pro shigureho něco jako poslíček. Nemá žádné bojové schopnosti. Pohybuje se však velmi rychle,jak nad zemí tak pod ní, což z něj dělá ideálního posla.

TsuTsu je o něco větší a podstatně schopnější než Boota. Je to jeden z bojových krtků a jeho síla spočívá v kopání tunelů ve velké rychlosti. Je schopný se pod zemí pohybovat stejně rychle jako ryba ve vodě, byť nad zemí je zdatně pomalejší.  Chakru používá jen k tomu aby dělal zeminu před ním více měkčí a usnadnil si tak kopání i skrze pevnější, kamenné povrchy.  Jiné jutsu neumí použít. Tsu je inteligetní a umí mluvit co z něj dělá perfektního zvěda. Shigure ho používá s kombinaci s jeho stíny aby polapil překvapené protivníky.

RikutoDá se říct že je to nejvíce zkušený ze všech Shigureho krtků. Je také větší než všichni ostatní, o hlavu menší než průměrný člověk. Rikuto je inteligentní a dokáže mluvit. Je také schopen provádět jutsu a jeho elementem je Doton. Mezi jeho styl boje patří Taijutsu, které spočívá v rychlých útocích zpod povrchu země a následovnému vrácení se zase pod něj.  Z dotonových jutsu Rikuto ovládá variantu techniky Doton: Doryūheki. Mezi jeho další techniku patří Doton: Dochu Ken.

Doton: Dochu Ken

Rank: C

Tato technika funguje tak. Že Rikuto využívá jeho vysoce přesného zvuku aby identifikoval pohyby soupeře nad zemí. Jakmile uslyší  kde se soupeř nachází, Rikuto se podkope pod jeho protivníka a poté zautočí za pomocí hliněných projektilů, ve tvaru pěstí, které začnou zpod povrchu vystřelovat. Síla k této techniky se dá přirovnat k ráně pěstí od boxera.

Nevýhody: Technika spoléhá na zvuky nepřítele. Pokud je nepřítel nad povrchem či pokud se nehýbe je těžké ji zaměřit. Nejefektivnější je technika když je nepřítel právě na zemi. Čím výše je nepřítel nad ní tím pomalejší a slabší je technika.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kuchiyose (Krtci)   Sun Apr 01, 2018 11:58 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
 
Kuchiyose (Krtci)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti :: Summoni-
Přejdi na: