Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Brána vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 65

PříspěvekPředmět: Brána vesnice   Thu Mar 29, 2018 11:56 pm

First topic message reminder :

Brána do Konohagakure no Sato je v naší dobu veřejnosti spíše zavřená, Hokage si sám určuje dobu otevření a zároveň i intenzivitě bezpečnosti.
Úpravy Hokageho:

Brána Konohy je vzhledem k současné situaci pod přísnějším dohledem, který zahrnuje kontroly prakticky všech, kteří by chtěli do vesnice vstoupit. Uživatelé čakry musí mít pro vstup patřičné povolení, které je možné si vyjednat předem v případě diplomatické či jiné návštěvy. U samotné brány se následně nachází dva chuninové spolu s jedním Joninem, nemluvě o senzibilech a ANBU, kteří jsou rozmístěni po okolí.

Brána je otevřena od 8 hodin ráno, do 8 hodin večer.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com

AutorZpráva
Sayuri
Potulný B-rank

Poèet pøíspìvkù : 70

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 30, 2018 6:57 pm

Moje kroky viedli opäť ku Konohe. Zahalená v dlhom plášti s kapucňou pretiahnutou cez hlavu som mierila tam, kde sa zdržiavala moja dcéra. No dnes som neprišla len preto. Samozrejme, chcela som ju vidieť, vedieť, ako sa jej darí. I vo svete sa rozšírila informácia, že Konoha bola napadnutá. Nerozumela som tomu, ako bolo možné, že sa to udialo bez toho, aby som o tom vedela ja. Pracovala som v úzkych kruhoch, kde sa takéto informácie rozširovali takmer okamžite, obchodovalo sa s nimi, no bolo už neskoro riešiť to. Ani informátori ako ja sa nemohli dostať ku každému druhu informácií. Okrem iného som tu však mala aj inú záležitosť, a to nového Hokageho. Ten pravdepodobne nevedel, ako naše vzťahy fungovali, možno ani o dohode medzi mnou a starým Hokagem. Potrebovala som to čo najskôr urovnať, skôr, než budem označená za potencionálnu hrozbu. Kto vie, čoho bol schopný. Zastavila som sa, odhrnula si kapucňu z tváre. Brána vyzerala byť v mierne dezolátnom stave, no pracovalo sa na jej oprave. Povzdychla som si, potichu prešla okolo nejakého neznámeho Shinobiho, ktorého som v živote nevidela a pri bráne sa preukázala. Zdalo sa, že nemali so mnou problém. To znamená, že sa nový Hokage k môjmu prípadu ešte nedostal, čo bolo dobré znamenie. Prvoradá však bola rodina. Akonáhle sa uistili, že nemám pri sebe žiadne nebezpečné zbrane či podozrivé predmety, prešla som rýchlym krokom cez bránu. Bolo na čase nájsť ju.

-PRESUN-
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun May 06, 2018 10:33 pm

Mezi cestou z Bochigakure do Konohagaku jsem si koupil jídlo na cestu v podobě smažené kukuřice s máslem, miso pastou a trochu sojové omáčky navrch, to celé na dřevěné tyčce. Místní tomu říkali Tomorokoshi, což stejně byla habaďůra, když za to chtěli takovou hromadu peněz. V dálce se začala objevovat brána.
Byla sice daleko ale přesto šlo vidět zpřísněné opatření v podobě mnoho shinobi, kteří střežili aby nikdo neprošel dál. Krom Konohagakure no shinobi si nešlo nevšimnout trochu rozbořeného okolí poblíž vesnice. To tu byl nedávno útok pomyslím si. Vše by k tomu nasvědčovalo. Vsadím se že v tom má prsty někdo z klanu té nepříjemné babky, která vede Bochigakure. Krok po kroku se přibližuji k bráně Konohy.
Všimnu si velkého na jedné straně brány. Takřka okamžitě přišlo na řadu zamyšlení, proč toto první písmeno abecedy se nachází přímo na bráně. Zkratka, symbol, popřípadě jiný význam, to všechno mi proběhlo hlavou ale správnou odpověď jsem v takovém malém časovém intervalu nezjistil.
Vesnice která těhotné matce zachránila život, vesnice která zachránila život mně, vesnice ve které jsem pobýval první měsíce života, vesnice která vyléčila matku z psychických problému, přesto to všechno byl jediný pocit k ní pohrdání. Je mi ''blivno'', když musím vést delší dialog s lidmi z Konohy. Jedná se o nevysvětlitelný vnitřní pocit s důvodem, který ani sám neznám. Zrovna dojím poslední kousek kukuřice a dřívko odhodím nenápadně na zem. Ještě mastnými prsty od té předražené kukuřice si začnu sahat do pláště abych vytáhl diplomatické povolení ke vstupu do vesnice. Jakmile se nacházím pár metrů od prvního strážce, tak otevřu povolení a v ruce jim ho ukáži. Žádost o povolení zní ke vstupu do vesnice zní takto.

Povolení:

„Já Lady Bochikage, žádám stráž Konohy, aby vpustili tohoto shinobiho do vesnice, v zájmu mírového jednání mezi Bochigakure a Konohou. Shinobi má předat dopis, počkat si na odpověď a ihned z vesnice zase odejít. V případě špatného chování shinobiho, má Konoha plné právo jej zajmout a potrestat.“ Přečtu to nahlas aby to slyšel každý strážce poblíž brány. Dalším důvodem bylo to, že nebyla jistota že tyto podržtašci, kteří mají náplň hlídat bránu, umějí číst.  
Zároveň se začnu odzbrojovat a každou zbraň zvlášť předám do rukou strážců.
„Pokud je vše v pořádku, tak si zbraně velmi rychle vyzvednu zpět.“ Což bylo jasnou podmínkou mojí návštěvy. Vskutku mi při mluvení k členům Konohy, začal takový divný pocit v břiše, ale nikomu jsem ho nedal najevo. Pomalým krokem projdu kolem stráží s tím že směřuji rovnou do vesnice, kde vyhledám nejkratší cestu k Hokagemu.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Fri May 11, 2018 3:05 pm

Takřka okamžitě jsem zamířil k bráně z Hokageho kanceláře. Bylo to v dohodě mezi mnou a Bochikage a také v povolení ke vstupu do Konohy. „Od stejného strážce si vezmu zpátky zbraně“. Nikoliv že bych respektoval nějaké nařízení, ale práce bylo mnoho a času málo. Až příliš hodně práce na jednoho člověka. Jakmile budu dále od vesnice tak dám ruce do jediné pečetě. Doton: Kage Bunshin. Vedle mě se vmžiku z bláta vytvoří přesná kopie originálu. Jakmile se dostaneme na nejbližší rozcestí tak se klon s originálem rozdělí. Klon má namířeno původní cestou kterou jsem přišel z Bochigakure a originál si vybral cestu, která ho zavede nejrychleji do Koteigakure.
//přesun
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 36

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Thu May 17, 2018 7:32 pm

Od cvičiště jsem došla právě sem. K bráně. Lidé tu proudili sem a tam, a já mezi nimi. Narozdíl od nich jsem však nešla dovnitř nýbrž jsem pomocí chakry vyšplhala na střechu brány kde jsem se usadila a pozorovala lidi podemnou, mířící směrem do Konohy.
Bylo to pro mě jedno z mých oblíbených míst v Konoze, mezi které patřily například Monumenty, cvičiště a sídlo mého klanu. Bylo na ní něco fascinujícího.
Vždy mě například zajímalo, proč ji dělali takhle velkou? Nikdy jsem za svůj život neviděla bránou projít nic, co by dokázalo využít alespoň polovinu její výšky. Jako malá jsem fantazírovala o tom proč ji tak velikou stavěli. Jedna z mých bláznivých teorií byla o obrech a podobných věcech. Postupně jsem z toho vyrostla a začala se na to koukat jako na výraz moci. Pravděpodobně byla tak velká, aby to značilo velikost samotné Konohy. Samozřejmě obrazně.
Měla jsem to tu ráda. Ráda jsem seděla právě na téhle střeše a pozorovala lidi podemnou. Moje oblíbená činnost byla přemýšlet, kam mají namířeno. Za jakým účelem jdou asi do konohy. Čas od času moje teorie byli spíše pohádky o Ninjích, kteří se pokouší strhnout konohu, jindy byli více u země.
Také jsem tu ráda posedávala, abych vyhlížela mamču. Ta včera šla k Hokagemu ale kde je jí teď konec to já sama nevím. Neměla jsem jí to však za zlé.
A tak jsem tam jen tak seděla, houpala nohama, užívala si volné chvilky, pozorujíc lidi podemnou a fantazírovala o tom, proč přišli do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   

Návrat nahoru Goto down

Brána vesnice
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: