Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Brána vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Admin
Admin*HA
Admin*HA

Poèet pøíspìvkù : 79

PříspěvekPředmět: Brána vesnice   Thu Mar 29, 2018 11:56 pm

First topic message reminder :

Brána do Konohagakure no Sato je v naší dobu veřejnosti spíše zavřená, Hokage si sám určuje dobu otevření a zároveň i intenzivitě bezpečnosti.
Úpravy Hokageho:

Brána Konohy je vzhledem k současné situaci pod přísnějším dohledem, který zahrnuje kontroly prakticky všech, kteří by chtěli do vesnice vstoupit. Uživatelé čakry musí mít pro vstup patřičné povolení, které je možné si vyjednat předem v případě diplomatické či jiné návštěvy. U samotné brány se následně nachází dva chuninové spolu s jedním Joninem, nemluvě o senzibilech a ANBU, kteří jsou rozmístěni po okolí.

Brána je otevřena od 8 hodin ráno, do 8 hodin večer.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com

AutorZpráva
Sayuri
Potulný B-rank
Potulný B-rank

Poèet pøíspìvkù : 73

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 30, 2018 6:57 pm

Moje kroky viedli opäť ku Konohe. Zahalená v dlhom plášti s kapucňou pretiahnutou cez hlavu som mierila tam, kde sa zdržiavala moja dcéra. No dnes som neprišla len preto. Samozrejme, chcela som ju vidieť, vedieť, ako sa jej darí. I vo svete sa rozšírila informácia, že Konoha bola napadnutá. Nerozumela som tomu, ako bolo možné, že sa to udialo bez toho, aby som o tom vedela ja. Pracovala som v úzkych kruhoch, kde sa takéto informácie rozširovali takmer okamžite, obchodovalo sa s nimi, no bolo už neskoro riešiť to. Ani informátori ako ja sa nemohli dostať ku každému druhu informácií. Okrem iného som tu však mala aj inú záležitosť, a to nového Hokageho. Ten pravdepodobne nevedel, ako naše vzťahy fungovali, možno ani o dohode medzi mnou a starým Hokagem. Potrebovala som to čo najskôr urovnať, skôr, než budem označená za potencionálnu hrozbu. Kto vie, čoho bol schopný. Zastavila som sa, odhrnula si kapucňu z tváre. Brána vyzerala byť v mierne dezolátnom stave, no pracovalo sa na jej oprave. Povzdychla som si, potichu prešla okolo nejakého neznámeho Shinobiho, ktorého som v živote nevidela a pri bráne sa preukázala. Zdalo sa, že nemali so mnou problém. To znamená, že sa nový Hokage k môjmu prípadu ešte nedostal, čo bolo dobré znamenie. Prvoradá však bola rodina. Akonáhle sa uistili, že nemám pri sebe žiadne nebezpečné zbrane či podozrivé predmety, prešla som rýchlym krokom cez bránu. Bolo na čase nájsť ju.

-PRESUN-
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun May 06, 2018 10:33 pm

Mezi cestou z Bochigakure do Konohagaku jsem si koupil jídlo na cestu v podobě smažené kukuřice s máslem, miso pastou a trochu sojové omáčky navrch, to celé na dřevěné tyčce. Místní tomu říkali Tomorokoshi, což stejně byla habaďůra, když za to chtěli takovou hromadu peněz. V dálce se začala objevovat brána.
Byla sice daleko ale přesto šlo vidět zpřísněné opatření v podobě mnoho shinobi, kteří střežili aby nikdo neprošel dál. Krom Konohagakure no shinobi si nešlo nevšimnout trochu rozbořeného okolí poblíž vesnice. To tu byl nedávno útok pomyslím si. Vše by k tomu nasvědčovalo. Vsadím se že v tom má prsty někdo z klanu té nepříjemné babky, která vede Bochigakure. Krok po kroku se přibližuji k bráně Konohy.
Všimnu si velkého na jedné straně brány. Takřka okamžitě přišlo na řadu zamyšlení, proč toto první písmeno abecedy se nachází přímo na bráně. Zkratka, symbol, popřípadě jiný význam, to všechno mi proběhlo hlavou ale správnou odpověď jsem v takovém malém časovém intervalu nezjistil.
Vesnice která těhotné matce zachránila život, vesnice která zachránila život mně, vesnice ve které jsem pobýval první měsíce života, vesnice která vyléčila matku z psychických problému, přesto to všechno byl jediný pocit k ní pohrdání. Je mi ''blivno'', když musím vést delší dialog s lidmi z Konohy. Jedná se o nevysvětlitelný vnitřní pocit s důvodem, který ani sám neznám. Zrovna dojím poslední kousek kukuřice a dřívko odhodím nenápadně na zem. Ještě mastnými prsty od té předražené kukuřice si začnu sahat do pláště abych vytáhl diplomatické povolení ke vstupu do vesnice. Jakmile se nacházím pár metrů od prvního strážce, tak otevřu povolení a v ruce jim ho ukáži. Žádost o povolení zní ke vstupu do vesnice zní takto.

Povolení:

„Já Lady Bochikage, žádám stráž Konohy, aby vpustili tohoto shinobiho do vesnice, v zájmu mírového jednání mezi Bochigakure a Konohou. Shinobi má předat dopis, počkat si na odpověď a ihned z vesnice zase odejít. V případě špatného chování shinobiho, má Konoha plné právo jej zajmout a potrestat.“ Přečtu to nahlas aby to slyšel každý strážce poblíž brány. Dalším důvodem bylo to, že nebyla jistota že tyto podržtašci, kteří mají náplň hlídat bránu, umějí číst.  
Zároveň se začnu odzbrojovat a každou zbraň zvlášť předám do rukou strážců.
„Pokud je vše v pořádku, tak si zbraně velmi rychle vyzvednu zpět.“ Což bylo jasnou podmínkou mojí návštěvy. Vskutku mi při mluvení k členům Konohy, začal takový divný pocit v břiše, ale nikomu jsem ho nedal najevo. Pomalým krokem projdu kolem stráží s tím že směřuji rovnou do vesnice, kde vyhledám nejkratší cestu k Hokagemu.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Fri May 11, 2018 3:05 pm

Takřka okamžitě jsem zamířil k bráně z Hokageho kanceláře. Bylo to v dohodě mezi mnou a Bochikage a také v povolení ke vstupu do Konohy. „Od stejného strážce si vezmu zpátky zbraně“. Nikoliv že bych respektoval nějaké nařízení, ale práce bylo mnoho a času málo. Až příliš hodně práce na jednoho člověka. Jakmile budu dále od vesnice tak dám ruce do jediné pečetě. Doton: Kage Bunshin. Vedle mě se vmžiku z bláta vytvoří přesná kopie originálu. Jakmile se dostaneme na nejbližší rozcestí tak se klon s originálem rozdělí. Klon má namířeno původní cestou kterou jsem přišel z Bochigakure a originál si vybral cestu, která ho zavede nejrychleji do Koteigakure.
//přesun
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Thu May 17, 2018 7:32 pm

Od cvičiště jsem došla právě sem. K bráně. Lidé tu proudili sem a tam, a já mezi nimi. Narozdíl od nich jsem však nešla dovnitř nýbrž jsem pomocí chakry vyšplhala na střechu brány kde jsem se usadila a pozorovala lidi podemnou, mířící směrem do Konohy.
Bylo to pro mě jedno z mých oblíbených míst v Konoze, mezi které patřily například Monumenty, cvičiště a sídlo mého klanu. Bylo na ní něco fascinujícího.
Vždy mě například zajímalo, proč ji dělali takhle velkou? Nikdy jsem za svůj život neviděla bránou projít nic, co by dokázalo využít alespoň polovinu její výšky. Jako malá jsem fantazírovala o tom proč ji tak velikou stavěli. Jedna z mých bláznivých teorií byla o obrech a podobných věcech. Postupně jsem z toho vyrostla a začala se na to koukat jako na výraz moci. Pravděpodobně byla tak velká, aby to značilo velikost samotné Konohy. Samozřejmě obrazně.
Měla jsem to tu ráda. Ráda jsem seděla právě na téhle střeše a pozorovala lidi podemnou. Moje oblíbená činnost byla přemýšlet, kam mají namířeno. Za jakým účelem jdou asi do konohy. Čas od času moje teorie byli spíše pohádky o Ninjích, kteří se pokouší strhnout konohu, jindy byli více u země.
Také jsem tu ráda posedávala, abych vyhlížela mamču. Ta včera šla k Hokagemu ale kde je jí teď konec to já sama nevím. Neměla jsem jí to však za zlé.
A tak jsem tam jen tak seděla, houpala nohama, užívala si volné chvilky, pozorujíc lidi podemnou a fantazírovala o tom, proč přišli do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
NPC

Poèet pøíspìvkù : 182

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Tue May 22, 2018 8:30 pm

Vonku sa už pomaly stmievalo, bolo tu čoraz temnejšie ale i chladnejšie, no stále dostatočne vidno na to, aby Umiko vedľa seba zbadala akýsi podivný dym a následne započula hlasné "PUF". Možno sa zľakla, prišlo to tak rýchlo, ako rána z neba, a iste to ani zďaleka nečakala. Len čo dym ustúpil, mohla vidieť presne tú istú žabu, ktorá privolala aj predtým. A na jej ramene sedela žabka o čosi málo väčšia než dlaň. Vyzerala však veľmi mlado a tak nejak...hlúpo.

"To je ona?" zaškriekal prcek, dívajúc sa na mladú Umiko, premeriavajúc si ju kritickým pohľadom. Ako by z toho jediného pohľadu chcel zistiť všetky jej kvality, skúsenosti, informácie.
"Keby to nebola ona, tak tu nie sme," prehovoril sarkasticky jeho niekoľkonásobne vyšší a širší spoločník, pričom si nahlas povzdychol a zakrútil hlavou.
"Ach. Uvidíme, čo na ňu povedia ostatní," povedal prcek, ako keby tu Umiko ani nebola. Ako keby vlastne stali od nej dvadsať metrov a ona ich nemohla počuť, pritom stála od nich nie viac než pol metra.
"Ospravedlňujem sa za svojho bratranca, takto nevychovane sa správa stále. Teraz ťa ale musíme zobrať se sebou, príkaz od páprdy..."
"Ako si ho to nazval? Koľko krát som ti h..."
"Radšej už poďme," prevrátil očami, pristúpil k Umiko a položil jej ruku na rameno, na čo len zložil pečať s tou voľnou a spoločne zmizli v ohlušujúcom dyme skôr, než sa tá krehká strecha pod náporom najmä jeho váhy neprepadla.

PRESUN
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Thu May 24, 2018 7:07 pm

Seděla jsem na zadnici, relaxovala když v tom rána jako z revolvéru a vedle mě dvě žabky. Koukala jsem se na tyhle dvě jako na jiříkovo vidění. Nevěděla jsem jak moc mám reagovat, takže jsem přestoupila do svého pasivního módu.
"Zdravím." řekla jsem. Zajímalo mě co po mě chtějí, v okolí nikdo nebyl, objevili se přímo u mě a dokonce se stalo to, že mluvili o mě. Ovšem takovým způsobem jako bych tam nebyla.
"Ostatní?" divila jsem se a podívala jsem se kolem, jakobych si nějaké menší žabky nevšimla. Dělo se tu očividně něco, o čem jsem neměla tušení.
Když na mě ten žabák dával ruku chtěla jsem se bránit, jak už tomu tak instilktivně bylo. Ovšem marně.
"Heej.. heej!"dokázala jsem ze sebe jen dostal ale bylo pozdě. Ozvalo se "puf" a já byla ta tam.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Tue May 29, 2018 10:46 pm

Blížil jsem se k velké bráně. Na sobě jsem měl to, co doposud, akorát s tím rozdílem, že na zádech se mi houpal šedavý batoh s věcmi, které by se mi mohli hodit. Stále jsem měl na tváři ten znuděný výraz, ale již o něco méně patrný. Důvod byl ten, že jsem vyrážel mimo vesnici. A to jsem měl vždycky rád, ve světě nebyla taková pruda.
Prošel jsem kolem strážníků, zamával jim a rozešel po pěšince k přístavu. Jak daleko to bude, to jsem ještě netušil, protože měřítko na mapě mě vždycky mátlo. Důležité bylo, že jsem věděl kudy. Snad tam však dojdu o něco dříve než ten kuchtík. Mohl bych občíhnout terén atd.
//Přesun
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Thu May 31, 2018 3:14 pm

Už jsem tu byl zas. Mise proběhla úspěšně, alespoň pro mě, já byl živý, byť pochroumaný, a nebyl tedy důvod nemít úsměv na tváři. Prošel jsem kolem hlídky, zamával jim, a vydal se směrem do města. Co více bych k tomu měl říct...?
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Jun 04, 2018 3:06 pm

Došla jsem znovu na své druhé nejoblíbenější místo v Konoze, vylezla na vršek brány a začala sledovat co se děje podemnou. Přeci jen jste tu viděli docela dost lidí a já měla docela ráda jejich pozorování. Šla jsem sem z toho důvodu, že jsem doufala že mi to zvedne náladu. Zklamaní z toho že nezvedlo, bylo poněkud velké. Dny jako takovéhle by člověk nejraději vymazal. Ani nevíte proč, a cítíte se totálně pod psa. Určitě za to může něco co se stalo včera. To mi bylo jasné. Nejspíš to mělo co dočinění se Shiinou a tím Inoaiem.
Moc kamarádů jsem neměla. Dalo by se říct že jejich přesný počet byl 0. Vždycky jsem si říkala že nikoho nepotřebuju. Stačím si sama. To byl můj názor. Proč by člověk měl někoho potřebovat? K tomu abych se stala legendou si stačím sama. Tak jsem se na to alespoň dívala.
Ale zase nemít se komu svěřit a podělit se o nové zážitky stálo taky za pendrek.
Houpala jsem nohama ve vzduchu, hlavu si podpírala o kolena. Chyba byla ve mě. Chtěla jsem změnu ale nehodlala jsem se změnit. To byl hold problém. Nikdo nechce být do konce života sám. Taková už je lidská povaha. No já zase nic neviděla na aktivitách, kteří přátelé spolu normálně dělají. Karaoke není nic pro mě, konverzaci neudržím přirozeně a žádné koníčky kromě tréninku a učení nemám.
Tak jsem tady seděla a koukala se pod sebe na lidi, snažíc se přijít na řešení mého problému.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 89

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Jun 04, 2018 7:17 pm

Poté co jsem ty 3 stalkovala, tak jsem šla pryč z restaurace jako oni. Operace stalking proběhla úspěšně. Nakonec jsem se rozhodla, že budu stalkovat pouze jednoho, a to umiko.

Objevila jsem se za ní. Byla jsem jako vítr. Tichá a rychlá. "Jak pak se máme? pověděla jsem směrem k Umiko. Stála jsem přímo nad ní a dívala se stejným směrem. Nechtěla jsem hned vyhrknout, o těch dvou. To by si myslela, že jí stalkovují, ale tak to nebylo. Moje řady ANBU slábly, ale možná ty 3 naverbují, no dobře, pouze dva. Shiinu, bych zabila po prvním dnu se slovy, že to byla nehoda.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Jun 04, 2018 7:55 pm

Seděla jsem takhle nějakých pár minut když jsem však slyšela jak se zamnou něco pohlo šklubla jsem sebou a rukou instinktivně sáhla po kunaii. Polevila jsem však, když za mnou stála Maya.
"Ah... zdravím." řekla jsem lehce a rukou jí naznačila zda si chce přisednout. Chvilku jsem přemýšlela nad tím jak se mi daří. Celkově? Dobře. Právě teď. No... nic moc. Kterou odpověď ale chtěla slyšet. Věřila jsem že tahle má nálada přejde. Jakmile se na to dvakrát vyspím a až se naučím nějaké další techniky. Napadlo mě že když tady Mayu mám bych se jí na to mohla zeptat. Možná mi s klony může pomoct. Prvně ale odpovědět na její otázku.
"Zrovna teď na nic. Jen nemůžu přijít proč." řekla jsem prostě. Možná za to mohli dva. Možná protože mi opravdu nešla ta technika.
"Když vás tady mám. Možná by jste mi mohla trochu poradit." řekla jsem lehce a stále v sedu jsem se pustila na moji ukázku.
Složila jsem pečeť tigra a vyflusla z úst vodu na místo vedle mě. Poté se z vody vytvořila moje silueta ovšem neměla stejné šaty ani můj obličej. Seděla jakoby kousek odemně. Když jsem poté pustila pečeť voda se snesla zpátky na zem a začala ze střechy pomalu ztékat směrem dolů, na nic netušící lidi.
Nějak nevím co dělám špatně. řekla jsem upřímně.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Jun 04, 2018 8:28 pm

Reflexe měla dobré, prostě byla dcera svého otce. Usmála jsem se a dala jsem jí ruku na hlavu a rozcuhala jsem jí vlasy. Ano, tohle jsem dělala velice ráda. "Vše špatného přejde" povíma čupnu si k ní. Byla tak kjut. "Povídej" odvětím jí a kouknu se na ní. Našpulila jsem uši a poslouchala. Nerozhodla se mluvit, ale činit. Pozorovala jsem se a snažila jsem se přijít. Nějak mi to došlo, že se snažila vytvořit vodního klona. Vážně to byla jen snaha. Poškrabala jsem se na hlavě. Musela jsem přijít jak jí pomoct, já vodní klony nedělala.

"Tak začátek je v tom, že tvoříš klony, takové podobné jako v akademii. Jen musíš využít svojí podstatu chakry, ale to asi víš. Musíš se soustředit. Zkus zavřít oči a soustředit se na vytvoření klon. Zkus si představu jak má vypadat" pověděla jsem. Já a dělat sensei nebyla nejlepší kombinace. Ale hold musela jsem snažit! Musela jsem z ní udělat skvělou kunoichi! Musela jsem předat svoje vědomosti, které mi dal její otec a strýc a pomoct jí, aby je překonala!
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Jun 04, 2018 8:40 pm

Na její slova jsem moc nereagovala. Jen jsem kývla a mírně se ušklíbla.
"Díky." řekla jsem ale techniku již znova nezkusila. Přeci jen to mohlo značit že jsem měla dnes den docela na prd. Normálně bych hltala každé její slovo, teď jsem to ale jen lehce přešla. Nevěděla jsem co všechno si z toho vzít. Přeci jen jsem asi potřebovala nějaké hobby, kterému se v takovýhle chvílích budu věnovat. Nic moc mě ale nepadalo. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem moc neměla chuť na trénink. Nebyla jsem nemocná? Kdo ví. Možná tomu už tak bude.
Mírně jsem se zavrtřela a přemýšlela jak to říct.
Chtělo to asi nějaký tým, misi nebo cokoliv. Něco nového. Možná to chtělo odejít na chvíli z vesnice. Ne jako na dovolenou ale jít třeba na Horu na pár dní, nebo jít příště s mamčou do světa. A tak podobně. Rozhodla jsem se že až přijde Hokage, zeptám se ho na to.
"Co u vás nového?" zeptala jsem se prostě
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Jun 04, 2018 9:11 pm

Sedla jsem si vedle Umiko. Dnes byla nějaká přešla, asi syndrom vyhoření. "Vedu teď celou vesnici, sranda, co? odpovím na její otázku a povzdechnu si. "Ale teď to za mě dělají kloni, takže se můžu věnovat své sestřence" povím a usmějí. "Tak co podnikneme? povím a přitom jí rozcuchám zase vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Tue Jun 05, 2018 2:11 pm

"Když já ani nevím." řekla jsem upřímně. Pokud nechtěla trénovat nebo si dát cvičný souboj, tam moje představa o zábavě končila. Upřímně jsem měla teď takovou náladu, že jsem si nejraději chtěla někam lehnout a přemýšlet. Bylo to poprvé co jsem v životě takovýhle stav měla. Hold jsem slyšela že v pubertě začínají pracovat hormony, ovšem vždycky jsem si říkala "pche, nic pro mě" a tak jsem to nějak zvlášť neřešila. Bylo to snad tohle? Kdo ví.
Lehla jsem si na záda a podívala jsem se na oblohu. Nic mě něnapadalo. Vážně že ne. A to jsem o tom usilovně přemýšlela.
"Nic mě nenapadá." řekla jsem znovu a poté se podívala na Mayu. Napadlo mě že třeba ona bude mít nějaký ten návrh či nápad. Jestli to je někdo
"Co děláte ve volném čase?"
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 06, 2018 7:31 pm

"Holka, holka, s tebou to těžký" povím a zasmějí se. Nebylo to myšleno špatně, byl to takový vtípek. Pravdou je, že jsem netušila, jestli Umiko má někde zabudovanou v sobě jednotku, který ovlivňuje vtipnost. "To nevadí! povím a poplacam jí po rameni. NA chvilku jsem se za myslela, abych jí odpověděla, co dělám. Ve volném čase. Moc volného času jsem neměla a některé věci ještě Umiko nemůže dělat. "Uděláme si dívčí den, zajdeme do horkých pramenu, dame jídlo, pokecáme, trošku tě socializujeme!" Ano, po mém stalkingu, jsem věděla, co moje mála sestřenka potřebuje!
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Fri Jun 08, 2018 12:21 am

Podívala jsem se an ní a obočí mi vylétlo tak vysoko, že se mi snad schovalo pod čelenkou. Udělala jsem něco špatně? Co bylo těžký se mnou. Jako život? Bavit se? Nechápu. No ale to byl tak trochu problém. Takovouhle jendoduchou věc a já nechápala zhola nic.
"Když já ani nevím jak na to." řekla jsem upřímně. Jako samozřejmě jsem věděla jak jít do horkých pramenů a nebo si zajít na jídlo. Ale vše končilo u té socializace.  Hold jsem byla tichoučká a na vše mluvila normálně. No ale musím uznat že do horkých pramenů bych mohla zajít. Pomůže to na doplnění chakry a tak vůbec. Chvilku jsem tedy seděla a poté kývla.
"Ale dobře. Do horkých pramenů bych zajít mohla." seskočila jsem tedy dolů z brány, a přistála na zemi. Nebýt toho, že jsem kotrolovala svůj pád pomocí chakry, nejšpí bych měla zlomené kotníky. Poté se podívala nahoru, a čekala na Mayu a byla připravená jít směrem prameny, ať to bylo kamkoliv. Upřímně jsem v těch konožských nikdy nebyla.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Tue Jun 12, 2018 11:23 pm

"Neboj,vše se naučíš a ani to nebude bolet" povím a zasmějí se. Musíme jí zkulturnit a zahrnout do lidské společnosti. A bude mít spoustu kamaradů! TEdy spousta nemusí, hlavně ať jsou to ti nejlepší! Ach už jsem se těšila, až k nám do sídla přijdou její kamarádi a bude party!
Teď zpět ke realitě. "To jsem moc ráda" odvětím a přitom se usmívám. Samozřejmě jsem jí musela rozcuchat její vlásky. Bez tak chce do lazní, abych moc nemluvila. Je až mooc chytrá! Koukala jsem jak se skočila dolů. Následně jsem jí nasledovala a dopadla vedle ní. "Tak pojď" mávnu na ní a rozejdu se do pramenu. Už jsem se těšila, horká voda, ticho, relax. To jsem potřebovala, přeci jen odpočinout poté těžké práci v kanclu.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 13, 2018 7:57 pm

Cesta z Bochigakure do Konohy nebyla nikterak náročná, avšak byla poměrně zdlouhavá, tudíž jsme toho nachodili poměrně dost, což se mohlo promítnout převážně na těch s nevhodnou obuví. Vskutku jsme celou cestu šli po svých, neboť se jednalo o nejbezpečnější způsob přepravy, co se nápadnosti týče. Co se mé osoby týče, až na výjimečné případy jsem cestu strávil v tichosti, ponořen do vlastních myšlenek, ve kterých jsem si opět přehrával celé jednání a jeho případné následky. Upřímně? Byl jsem s výsledkem poměrně spokojený, i přestože jsme nedosáhli mírové smlouvy, která by nám v těchto neklidných časech zajistila alespoň částečný klid na duši. Stejnou měrou jsem i přemítal nad nově navázanými vztahy s Bochigakure, neboť to bylo od války poprvé, co se mezi vesnicemi uvolnilo ono poválečné napětí a strach z neznáma. Věřil jsem však, že jsme byli na správné cestě k dosažení jak spojenectví, tak i zachování míru ve světě, který byl v současné chvíli opět velice nejistý.
Když jsme se však nakonec ocitli na dohled od bran Konohy, opět jsem se probral ze svého zamyšlení a nahodil svou klasicky kamenně vážnou tvář. Byl jsem skutečně rád, že jsem byl zpátky ve své vesnici a ještě více, že se jí alespoň na první pohled nic nestalo. Avšak, jak již bylo u mě zvykem, nebylo to na mě nikterak poznat. "Dovolte mi vás přivítat v Konohagakure no sato" pronesl jsem směrem k členům naší výpravy, přičemž jsem se ohlédl jejich směrem a pohledem přejel nejdříve na Bochikage a následně i Yaguru spolu s dalšími dvěmi osobami za nimi. "Prosím, buďte mými hosty" dodal jsem vzápětí uctivým hlasem správného hostitele, přičemž jsem na každou lehce kývl na znak, že jim jsem k službám. Poté jsem však opět pomalým krokem vyrazil směrem k branám vesnice, u kterých jsem se hodlal i na chvíli zastavit. Minimálně prozatím jsem si však ještě nepovšiml nové výzdoby monumentů, avšak dozajista nepotrvá dlouho, než se tak stane.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 13, 2018 9:27 pm

Ano, ano a jsme tady. Nadšeně jsem kývla Hokagemu na jeho přivítání. Náležitě si tu dnešní návštěvu užiju.
"Ano již se těšíme, že Yaguro. Nádherná vesnice. Velice krásná, Hokage-dono." shinobi za mnou už chudáci nemohli pod tíhou mého kufříku. No co, ženská potřebuje hodně věcí na cestování. 
Byla jsem nadšená, že se tu opět podívám na monumenty, ale hlavně že si tu vyřídím své osobní věci, a slečna asistentka si tu dá dovolenou a já budu mít aspoň pocit za dostiučinění
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 13, 2018 9:56 pm

Byla jsem z cesty sice unavená a ano, měla jsem pucháře jako koláče, ale za ten pohled stráží mi to fakt stálo! A vypadala jsem vážně šik! Rozhlížela jsem se kolem sebe, Lady měla pravdu, nikdy jsem v Konoze ještě nebyla. Cestou jsem stejně jako Hokage mlčela, nikdy jsem nebyla ten, kdo začínal první rozhovor, i když jsem si ráda popovídala, přece jen tu byla jistá hranice mezi dvěma Kage a mnou. A já to věděla.
Konečně jsem stanula před bránou stejně jako oni dva a jen kývla hlavou na znamená, že děkuji za přivítání. Uznávám, docela jsem už měla cestovní horečku a nemohla se dočkat, až dostanu slíbené volno a všechno si tu projdu. V pohodlnějších botách. Ale co už.
"Ano, okolí je opravdu půvabné, těším se až navštívíme památky. Monumenty jsou prý velký záži-.. tek." dívala jsem se na hlavu současné vesnice a to doslova, která teď připomínala Harryho Pottera. Zamrkala jsem, jestli se mi to nezdá, nebo není tohle nějaký nový výstřelek? Odkašlala jsem si, abych skryla překvapení, protože.. vážně někdo napsal tohle na hlavu Kage? Stát se tohle u nás, osobně bych si toho člověka našla a donutila ho vydrhnout všechny dlažební kostky ve vesnici rejžákem. Naprosto pobuřující! Zdvořilost mi ale nedala, takže jsem mlčela a dělala, že jsem si toho vůbec nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 13, 2018 10:16 pm

Na chválu Bochikage mířenou kráse naší vesnice jsem pouze lehce přikývl na znak vděku, neboť jsem byl na její krásy náležitě hrdý. Pevně jsem věřil, že až si ji prohlédnout zevnitř, učaruje je stejnou měrou, jakou učarovala Bochigakure mě. I přestože Bochikage dozajista Konohu již několikrát navštívila, za dobu její nepřítomnosti se bezpochyby velice změnila. Minimálně monumenty oplývaly jednou tváří navíc.
Když jsme se pomalu ale jistě blížili až k samotné bráně, bylo vidno několika shinobi, kteří již byli na náš příchod připraveni. Na jejich tvářích se však při pohledu na nás objevovalo lehké zděšení a nervozita, která rozhodně nepocházela ze strachu z cizinců. Musel jsem se řádně zamračit, neboť to dozajista neznačilo nic dobrého. Avšak, poté co se mi následně naskytl pohled na samotné monumenty, byl jsem donucen na chvíli zastavit a velice se zamračit. Mračil jsem se tak, že mi z toho dozajista zůstanou vrásky. Ano, na monumenty a hlavně svou tvář jsem byl dosti náchylný, neboť se jednalo o věčnou poctu našim vůdcům, kteří pro naši vesnici v mnoha případech položili i život. Její zneuctění jsem tak bral jako zvlášť závažný přestupek hraničící s vlastizradou. "Lady Bochikage, hluboce se omlouvám a je mi hanba za stav našich monumentů, které nyní plně nereprezentují krásy a odkaz naší vesnice" pronesl jsem velice pokorně směrem k Bochikage, přičemž jsem jí věnoval uctivou poklonu ve víře v odpuštění něčeho takového. Nemusel jsem být expert na pouliční umění, abych věděl, čí práce to byla. "Ujišťuji vás, že viník bude za takovouto neúctu náležitě potrestán. Stejně tak budou monumenty co nejdříve očištěny" dodal jsem následně s vážností tak chladnou, že mít u sebe kosu, již bych si došel pro Shiiny duši. Pokud se ptáte, jak jsem si mohl být tak jist, že se jednalo právě o ní? Inu, o svých shinobi jsem měl řádný přehled, tudíž nebylo těžké rozpoznat práci jednoho z největších buřičů ve vesnici. Avšak, tímto činem přešla veškeré hranice a již ani její původ ji neposkytoval žádnou protekci.
Prakticky okamžitě jsem s lehce zamračeným pohledem kývl na strážné u brány, kteří ihned zmizeli, neboť nebylo potřeba vydávat jakékoliv konkrétní rozkazy. Dozajista se na očišťování monumentů již pracovalo, stejně jako na dopadení viníka.
"Dovolte mi vás nyní doprovodit za vaší svěřenkyní. Dozajista vás již netrpělivě očekává" pronesl jsem s vážností, ve které však již nebylo poznat mé rozhořčení ze stavu monumentů. Jako kdyby opět veškeré emoce jednoduše zmizely. Pokud tedy neměla Bochikage ani slečna asistentka nic proti, rozešel jsem se ulicí směrem k místům, kde již dozajista byla připravena místnost s naší vězeňkyní. Rozhodně jsem neměl v úmyslu vodit Bochikage až do samotného vězení, pouze do jeho světlejší části. Avšak, pokud by se zde chtěla slečna asistentka již odtrhnout, dozajista bych jí zařídil odpovídající doprovod.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 13, 2018 10:26 pm

Musela jsem se pousmát. Alespoň někdo vyvažoval to sucharství v té vesnici, jak si dotyčný hrdina myslel. Bylo to velice vtipné. Ach ano na svou svěřenkyni jsem se těšila už mi svrběla ruka. 
"Neomlouvejte se lorde Hokage, je to celkem originální přivítání takovou by mě to samotnou nenapadlo a jistě to ukazuje, že vesnice žije a není mrtvá, jako někdy u nás. Naši obyvatelé se moc neumějí bavit, v tomto jste zřejmě lepší." založím si ruce na prsou. HOkage se opravdu nemusí bát, že bych si myslela něco nejhoršího. Naopak jsem ráda, že mě přivedl do něčeho nového a vyvedl mě ze stereotypu. 
"Jestli budete tak laskav a doprovodíte mě." Mohl by mi ještě jako gentleman nabídnout rámě a budu plně unešena krásou Konohy. 

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Wed Jun 13, 2018 10:47 pm

No alespoň někdo tu měl rozum, když se to naší Lady ještě líbilo! Dobře, to co řekla minimálně vyznělo lépe než kdyby se veřejně pohoršila, ale já jí znala dost dobře na to, abych věděla, že to myslí vážně. Upřímně, Hokage si u mě získával sympatie, protože jeho chování zjevně odpovídalo mému ideálu, co si budeme povídat. Jsem suchar a vím to o sobě, ale lidé s takovým chováním jsou prostě potřeba stejně jako kdokoliv jiný. Takový byl můj názor.
Následovala jsem je do vesnice, sice jsem se původně chtěla odtrhnout, ale za prvé jsem to od Lady nedostala dovoleno a za druhé a to bylo mnohem zajímavější, jsem byla na tu její svěřenkyni docela zvědavá. Minimálně jsem doufala, že si vyslechnu ten rozhovor. Tak nějak jsem totiž v tomhle nedokázala odhadnout, co si Lady myslí a už vůbec ne, co udělá. Takže jsem nad tím hlouběji nepřemýšlela a v uctivé vzdálenosti za těmi dvěma prostě šla. Návštěva vězení sice nebyla nic moc, dala bych přednost třeba fontánce se zmrzlinou v ruce, ale nebudu si hrát na fiflenu. To až později, Yaguro..
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Jun 17, 2018 4:03 pm

Jednání Konohy jsem shledala jako velmi dobrá obchodní věc. Teď už to bude záviset jen na Xayah, jak bude pokračovat budoucnost klanu Kana. Na chuděru Yaguru jsem téměř zapomněla, ale byla jsem si jistá, že si zde prázdniny užije a vrátí se fit a s plným šatníkem a botníkem. Naposledy jsem se otočila na monumenty, které stále se ještě umývaly a usměju se. 
"zlatá moje vesnice." povzdychnu si a pokynu Arashi k odchodu. Bylo na čase se vrátit domů. Hodně štěstí Xayah a Konoho. Nebyla moc šance, že bych se sem ještě někdy podívala. Moje zdraví už mi to nedovolí. 

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   

Návrat nahoru Goto down

Brána vesnice
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Budova vedení vesnice
» TECHNIKY OBLAČNÉ VESNICE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: