Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Brána vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin*HA
Admin*HA

Poèet pøíspìvkù : 78

PříspěvekPředmět: Brána vesnice   Thu Mar 29, 2018 11:56 pm

Brána do Konohagakure no Sato je v naší dobu veřejnosti spíše zavřená, Hokage si sám určuje dobu otevření a zároveň i intenzivitě bezpečnosti.
Úpravy Hokageho:

Brána Konohy je vzhledem k současné situaci pod přísnějším dohledem, který zahrnuje kontroly prakticky všech, kteří by chtěli do vesnice vstoupit. Uživatelé čakry musí mít pro vstup patřičné povolení, které je možné si vyjednat předem v případě diplomatické či jiné návštěvy. U samotné brány se následně nachází dva chuninové spolu s jedním Joninem, nemluvě o senzibilech a ANBU, kteří jsou rozmístěni po okolí.

Brána je otevřena od 8 hodin ráno, do 8 hodin večer.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 159

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 4:45 pm

Cesta byla celkem klidná, jak jsem už řekla, dneska by to šlo. Nikdy jsem v Konoze nebyla, ale doufala, že si mě třeba jednou najmou, abych tam mohla nějakou tu dobu pobýt. Oukej. Ten čas následující rok asi nenastane, když tu mám jménem Koteigakure rozpoutat mezinárodní konflikt. Sestoupila jsem s motýlem níže, abych si prohlédla terén. Ty dva blbouny jsem nikde neviděla, snad vědí, co mají dělat i bez mé pomoci. Ach jo, té vesnice je škoda, vypadá tak hezky. No nic. Jdeme na to. Sletím k bráně do vzdálenosti tak 300 m. V tuto chvíli už mě mohl leckdo zmerčit. Více si stáhnu kapuci do obličeje. Nádech, výdech. Dělám to hlavně pro ty prachy.

Tak jo jdeme oťukávat. Pomocí pečetí jsem vytvořila 3 velké krystalické draky. Sázím tak 10 minut než pustí protiútok. Velcí draci se rozptýlili podél zdi. Prostřední drak se vznášel tak 100 m od brány další dva po jeho boku opět v rozmezí tak 150 m. Rozptyl byl.
"Na můj pove tři...dva.......jedna...útok!" Ukázala jsem směrem k bráně. Draci se plnou silou rozletěli přimo na svá místa. Jeden do brány a druzí dva do zdi. Vždy hlavou narazili a zase se odtáhli a útok opakovali a to tak dlouho, dokud neprobořili zeď či jim někdo neublížil. Ach jo ty nárazy mě bolí, ale snad má Včelička aspoň normální plán
Jediné čeho se fakt bojim je, aby si Konoha proti mě nenajala dalšího Kanu bedejbože, aby jiný Kana nebyl teď ve vesnici. To bych těžko vysvětlovala proč jsem tenhle úkol přijala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Karasu
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 201

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 6:13 pm

Dorazila som ku bráne, ktorá bola polorozpadnutá. Nikto nebol pripravený na takýto rýchly útok, predsa len, nemáme senzibilov a pravdepodobne aj neschopnú stráž, ktorá desať minút čumí na devastáciu, po blízku sa nenachádza žiaden schopný Shinobi. Asi sa náš počet rapídne znižuje, všetci sú po opici alebo tak niečo. Smutné. Konoha naozaj klesla, keď nám dá minimálne celých desať minút na to, než zareagujeme.
"Ahojte zlatíčka!" pozdravila som troje okrídlené bytosti. Kľakla som si, kým sa z môjho chrbta uvoľnilo mnoho reťazí, ktoré práve v momente, keď draci udreli do brány, vyleteli vo vysokej rýchlosti proti nim. Reťaze boli oproti drakom omnoho rýchlejšie a ohybnejšie, nehľadiac na to, v akom rozptyle boli. Aby som si zabezpečila maximálnu oporu, v momente, keď reťaze obklopili telá drakov, ktorí sa práve pripravovali odletieť od brány/hradieb, ich stiahli prudko k zemi a to tak, že sa zapichli rôzne do zeme. Reťaze boli silné natoľko, aby udržali aj samotného Kuramu, takže slová o tom, že sa roztrhli alebo uvoľnili, si necháme pre seba. Stálo ma to viac chakry než obvykle, no problém mi to nerobil. Ako Uzumaki som mala väčšie zásoby než klasický Shinobi.
"Povedz baj baj svojmu pánovi, zlatíčko," mrkla som na kryštalického draka pred sebou, na čo som prilíožila dlaň na zem a smerom k nemu sa v rýchlosti začali šíriť pečate. Nešlo o nič iné než pečatiacu techniku klanu Uzumaki. Objavilo sa akési podivné svetlo, tesne predtým, než draka stiahlo do samotnej formuly. Výhodou tejto pečatiatej techniky bolo to, že som nepotrebovala žiaden zvitok či predmet, pečatilo to priamo do formuly. Kým som držala pri zemi aj ďalších dvoch drakov, plánovala som to isté urobiť aj s nimi. Šlo vidieť, že som bola skúseným užívateľom ako reťazí, tak aj pečatiach techník. Ba dokonca tak, že som ani nepotrebovala skladať pečate (viz. body pre nechápavých).
Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 93

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 6:31 pm

Objavil som sa na jednej časti hradby spolu s ďalšími shinobi a snažil som sa zhodnotiť situáciu. Vyzeralo to tak, že si Karasu zobrala na starosti techniku zatiaľ neznámeho súpera. Pre to som len rýchlo zodvihol dva prsty do vzduchu a silno som zapískal. Netrvalo ani sekundu a v rôznych polohách a vzdialenostiach okolo mňa, sa objavil môj tím ninkenov spočívajúci z ôsmych bojových psov. 
"Rozchod, nájdite nepriateľov!" Vyhlásil som rázne, na čo sa ozval súhlasný brechot, po čom však stíchol a všetci moji psy sa v momente presunuli do lesa, ktorý začali prečesávať bez toho, aby sa sami zatiaľ do nejakého konfliktu dostali. Nutno podotknúť že pri rozkaze "hľadaj" boli naučený, držať sa v ústraní. Dosť im vyhovoval aj fakt, že mali extrémne dobrý čuch, takže o nepriateľovi vedeli skôr, než by ho zbadali.
Sám som ostával na bráne a so založenými rukami na hrudi som sledoval situáciu, stále v ústach zvierajúc drevené špáratko.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 91

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 7:01 pm

A nakonec jsem dorazil aji já a to v plné parádě a zbroji. Všude kolem mě pobíhali lidé a mezi nima i jeden nebo dva Shinobi. Já jsem mezi ně perfektně zapadl. Mezi ty civilisty teda. Situace se měla taková, že jsem neměl příležitost se převléct no a jelikož můj oblíkací styl byl relativně výstřední, byl jsem jako pěst na oko. Neměl jsem na sobě žádné výbušné lístky, žádné Tanto, žádné chakrové kunaie nebo světlice. Nic. Co jsem na sobě měl, byli bermůdy, sandále a žlutě svítící tričko s nápisem "I love my little sister, yes she bought me this."
S tímhle vším jsem si to napochodoval přímo k bráně. V hlavě se mi linuli nápady kdo, nebo proč, útočil na konohu. Bylo mnoho teorií ale já nerad dělal ukvapené závěry takže jsem si hodlal počkat až uvidím kdo je před bránou. Pokud se k ní tedy dostanu.
"Pane, tohle je nebezpečná zóna, vraťte se zpět na evakuační stanoviště kde si vás převezme zodpovědný Chuunin." mohl jsem slyšet od chlapíka, ve věku zhruba 16ti let, snažíc se mě poučovat co a jak. Další zdržení. Tsekl jsem skrze zuby a hodlal jsem jít přes něj. Mladík mi však opět zablokoval cestu. Chvilku jsem přemýšlel že mi možná život háže záchrané lano a že odpověď "Ok, já myslel že je to tímhle směrem" by byla dostačující. No ale když jsem viděl jak zpoza brány vystřelili řetěze směrem k obloze odechnul jsem si a rozhodl se mu promluvit do duše.
"Nedělej si to horší, už takhle mám docela špatnej.... Den. Jsem Nara Shigure, Tokubetsu." řekl jsem mu. Naneštěstí mi z pusy mohlo být cejtit pivo a podezdřívavý pohled mladého Chunina hovořil za vše. Opět jsem si povzdechl. Došlo mi že s tím jak vypadám a faktem je že ze mě táhnou dvě piva, sem mohl říct cokoliv a nebylo by mi uvěřeno. Hlasitě jsem si povzdechl. Mladík si ani neuvědomil co se děje, k jeho nohám byl rázem přilepen můj stín a nutil ho "jít mi naproti". Celou tu dobu jsem s ním navazoval oční kontakt a užíval jsem si jak se jeho výraz v tváři mění. Ach jak já miloval když jsem mohl předsudky použít proti jiným. Když jsem byl na takovou vzdálenost od něj, že jsem mu mohl nahnout a dát mu pusu na čelo. Jsem techniku zrušil, mladík uhnul a já mohl směle pokračovat dál k bráně.
Situace tam byla poměrně seriozní. Bytosti ve vzduchu vypadali jako okřídlené ještěrky udělané z nějakého krystalu či skla. Těžko posoudit. Ty si vzala do parády Karasu. Já mezi tím sem se zhluboka nadechl a pozoroval situaci kolem, snažíc se přijít na taktiku a sledovat detaili. Všiml jsem si Ashiho, kousek od nás. Mírně jsem se usmál nad myšlenkou že už to bylo dlouho, co jsme bojovali bok po boku.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 89

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 8:09 pm

Objevila jsem se poblíž brány. Měla jsem nasazenou masku a byla jsem více vybavená.Neobjevila jsem se tu jsem samá, společně se mnou tu byli další lidé z řadu ANBU. Všimla jsem si, že je tu Ashi a Karasu taky nešlo přehlédnout, díky jejím zlatým řetězům. "Rozmístěte hlídky po okolí celé vesnice. Nebudeme riskovat, že nám někdo vklouzne do zad. Nikdo cizí nesmí do vesnice, pokud se někdo dostane zatknout, v případě odporu eliminovat. Chci někoho, kdo bude spojovat Ashi-ho Inuzuki-ho, jeho psy určitě už hledají pachatele, se mnou." V tomhle faktu jsem se nemohla splést, ty roky s ním mě hodně o něm naučily. Buďte opatrní nevíme, proti komu stojíme a kdo ještě přijde." Rozdala jsem svoje rozkazy. Doufala jsem, že jsem na nic zapomněla. Takový velký rozsah rozkazu jsem ještě neměla příležitost zažít. Zatím to byly jen 3 draci, což velikostně by se až tak nedalo říct. Brána a celková zeď byly dosti vysoké a tlusté, aby se 3 drakům, kteří se bezhlavě vrhali do zdi a brány, mohli probořit. (Tohle tvrzení je vzato ZDE* podle obrázku). Útočník by se musel o hodně více snažit, aby zeď probořil.
Návrat nahoru Goto down
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 10:06 pm

Ou chudáci draci. Sakra kdybych se vsadila s někým vyhrála bych. 10 minut jen stáli a čuměli na moje miláčky. Chápu jako dráčkové, byli opravdu krásní. Jenže po tak rychlém zásahu mi bylo už teď jasné, že prosbu té ženské nedodržím, 4 hodiny nedávám ani omylem, budu ráda za hodinu a i to bude hraniční. Jsou dobře připravení na stav nouze. Nebudu zbytečně plýtvat chakru. Luskla jsem prsty a spoutaní draci se rozpadli na prach. Svůj triumf bych si ráda nechala na konec stejně jako ty malý miláčky. Tak zkusíme jejich rychlost a mrštnost. Živé krystaly by je měli protáhnout všechny. 
Povyletěla jsem ještě víš hore, zatím to vypadalo, že mě nezmerčili. Všimla jsem si jen pár psů běžet do lesa. Další poznámka o jejich taktice. Přidali se další jednotky, jen taková otázka, kdyby tohle potkalo Koteigakure, byla by taky takhle akční? Při pomyšlení na ty dva trubce asi těžko. No nic. Vynaložila jsem další malé úsilí na ruční pečeť. Zmapovala jsem si největší koncentraci shinobi a právě tam jsem poslala své živé krystaly, jednalo se především o nově příchozí ANBU jednotku a shinobi, kteří se snažili ukrýt civilisty, měla jsem v plánu na civilisty vůbec neútočit. To není můj styl, hlavně nikoho nezranit. Krystaly se specializovali na všechny, kteří měli chakru. Dlouho je nevydržím na všechny zaměřovat, ale kdo říká, že se k tomu později nemohu vrátit, no ne? 
Poslední znak a živé krystaly na scénu (počkejte si na gif). 

Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 11:16 pm

Dorazil Ashi a za ním hneď Shigure. Oboch som si premerala svojim typickým chladným pohľadom, no Shigure...bol prezlečený? To stihol ešte zájsť domov, aby sa prezliekol, ako keby šiel práve na dovolenku na Bahamy? Zavrtela som hlavou. Keď mu špliecha na maják, tak poriadne. Draky sa rozpadli, no nebol to koniec. Zo zeme sa začal šíriť kryštál. Nezľakla som. Ostala som stáť so založenými rukami na hrudi, spoliehajúc sa na svoje pevné reťaze, ktoré v prípade núdze odrážali každý pokus o útok. Aby niekto vôbec také niečo mohol kontrolovať, musel mať vizuálny kontakt. Ashiho Ninkeni prehľadávali zem, no nezdalo sa mi, že by im to trvalo tak dlho. Nepriateľ musel byť blízko. Zdvihla som oči k oblohe a tam...som zbadala obrys motýľa. Veľkého.
Mám ťa, dvoje reťazí vyrazili priamo proti nemu. Ako som už spomínala skôr, moje reťaze sa pohybovali rýchlo a obratne, za to taký veľký motýľ. Nemyslela som si, že by bol rýchlejší. Už len kvôli svojej veľkosti. Ak ho ale dobehli, prepichli mu hruď a zadoček (alebo ako to nazvať) a tak sa dostali ku jeho pánovi, pokúšajúc sa ho silne ovinúť, rušiac mu chakru, aby ju nemohol ďalej používať. Ďalším krokom bolo už len motýľa svojou silou roztrhnúť (ak nezmizol) a stiahnuť toho parchanta k zemi. To bol samozrejme môj ideálny scénar. No aj keby sa daná osoba bránila, moje reťaze bolo pripravené reagovať akokoľvek, no vážne som pochybovala o tom, že by bola takto vo vzduchu schopná chrániť jak seba tak aj svojho summona, už len vzhľadom k jeho veľkosti. No, uvidíme. Možno len súpera preceňujem.
Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 93

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 11:41 pm

Draci sa rozpadly. Nie že by boli až tak veľký a keďže sa Karasu plne zameriavala boj s touto.. oćividne jednou neznámou osobou, nemal som v pláne jej v tom brániť. Keď som si navyše uvedomil kde sa nachádza, zameriavať sa na ňu pre mňa stratil zmysel. nemal som techniku, ktorou by som ju teraz mohol ohroziť. No psov som neodvolával. 
Keďže som sa nachádzal pomerne ďalej od hlavnej skupiny shinobi, nemusel som ani moc riešiť útok tým.. prapodivným dotonom? Aj keď keď som videl ako sa to rozbíja, napadlo ma, že to bude kryštáľ.

Objavil sa u mňa jeden z mojich psov, ktorý na mňa dva krát štekol..
"Hah? Dvaja? chmm.. sledujte ich ďalej, hneď som tam." Zavelil som. Rukou som si stlačil tlačítko na slúchatkách a oznámil som ďalšie info k situácií, v ktorej sme sa teraz nachádzali. Otočil som sa za mojim bývalým týmovým partnerom, ktorý medzi ostatnými naozaj svietil.
"Gururu!" Mávol som na neho rukou a následne som mu posunkovou rečou naznačil, aby ma následoval, že máme nový cieľ.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 91

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Sun Apr 01, 2018 11:53 pm

Bylo tu už docela slušně lidí, poté přiběhla Mayu a i ona se zapojila, jsem si přišel že jsem zde lehce zbytečný.
Když jsem tedy přišel začal jsem obvikle svoji hru. Nerad jsem bojoval a proto sem byl spíše suport či taktik. Přemýšlel jsem co by někdo mohl získat tím, že by útočil na bránu. Už při cestě jsem mě napadla jedna teorie a tu sem si teď potvrdil. Z mého pohledu tu byl pouze jeden člověk. Zatím to nevypadalo že se na obřím motýlovi na obloze byl více než jeden člověk. Pravděpodobně se tedy jednalo o útok na odvrácení pozornosti.
Motýl byl poměrně velký takže jsem ho mohl poměrně lehce polapit Kagemane. No to bych ale musel stát na místě, což jsem zjistil že nebude variantou.  Začal jsem uhýbat a uskakovat pryč od krystalů. Snažíc se obratně vyhnout čemu se dalo. No až na to že sem si roztrhl bermůdy o krystaly
Všiml jsem si že jakmile Karasu zbystřila motýla a chystal se k útoku i ona. Já jsem si řekl že by nebylo odvěci ji trochu pomohl. Mezi tím utíkáním jsem složil pečetě a po chvíli se rozlítlo několik stovek vran směrem k motýlovi, aby osobě na ní bránili ve výhledu.
Poté na mě z hora křikl Ashi, a já si všiml že asi moje teorie byla správná a přeci jen tu byl někdo na víc. Kývl jsem na souhlas a odskakoval směrem k němu.
"Kudy kam?" křikl jsem na něj, aby mě vedl na místo určení.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 1:38 am

Svoje rozkazy jsem rozkázala a jen jsem čekala, co se bude dít. Mé příbuzné se s povedlo zničit ty 3 dračky, což bylo dobře. Musela jsem přemýšlet, co se děje. Je jen jeden, který se velice nudí, nebo je za tím něco víc. Do toho jsem kontrolovala pohyb svých jednotek. "Kde je sakra,Hokage" pomyslela jsem si. Naštěstí jsem se nemusela starat o jouniny a takové další.
Z mého přemýšlení mě vyrušil růžový krystal, který vyrostl ze země. Stačila jsem uhnout. Ale krystal jako kdyby byl živý. Musela jsem se vyhýbat. Při mé rychlosti a úrovni taijutsu mi to nedělal až takový velký problém. Při uhýbání jsem vytvořila 5 dřevěných klonu. Kteří museli také uhýbat. Mno těšilo mě, že na tohle musela ta osoba vyčerpat dosti chakry, tedy doufala jsem v to. S klony jsme trošku připomínali artisty v cirkusu. Různě jsme si pomáhali, odráželi. Prostě spousta dotyku mezi sebou. Nakonec klony přeskočili na řetězy od Karasu a snažili se dostat blíže k útočníkovi. Doufala jsem, že moje sestřenka zvládne pracovat s řetězy, i když tam jsou kloni. Jestli ne, tak mě asi po tomhle zabije.
Návrat nahoru Goto down
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 9:03 am

Jujky. Ooo neee. Ježiiiš. Čí blbej nápad to byl vyrazit proti Konoze a udělat kaboom. Měla si to vzít klidně ta holka, když to tak chtěla. 
No byla jsem v ne moc zrovna lichotivé situaci. Zepředu na mě šly řetězy, vrány a klony? No proč ne. Co teď? Rozhlížej se, chtělo by to Lucky charm jako má Beruška. Ale Černý kocour mě asi nepřijde zachránit tak musím sama. 
"Tak pojď můj malý motýlku, vzdušná vlna." Zkusíme to trochu eliminovat, nárazu se stejně nevyhnu. Motýl začal zvedat více svá křídla, poté se naklonil jakoby dozadu, jako když se kůň vzpírá na zadní a vší silou máchnul svými křídly. Proti řetězům se momentálně vyvinula velká vzdušná vlna, která se měla postarat jak o vrány tak o klony. Řetězy, ale dále mířili na motýla, naštěstí díky vzdušné vlně a lehkostí motýla nás to vyšvihlo o pár čísel výše, takže řetězy těsně minuly tělo motýla, bohužel pro mě mu poranily pravé křídlo. Akuma musí zpět. Ještě chvíli to vydrží, ale ne moc dlouho. 
Ta ženská s řetězy je nebezpečná, to bylo fakt o fous. Chtělo by to jí zaměstnat, ale jak? Na golemy je ještě brzo. Živé krystaly opadali. Nezvládnu kontrolovat vše, kor ne když na mě míří tolika technik na jednou.
"tááák jo odpoutáme pozornost, leť!" Navedla jsem motýla dál k vesnici, obletěli jsem nad vesnicí pár koleček, sakra kde jsou? Vrátíme se zpět k bráně, opět se snesu níže a seskočím dolů na zem. Akuma se vrací zpět na svou pozici ve vzduchu jako předtím. Udělám další kuchyiose a kolem AKumi se objeví tisícovka dalších menších, kteří ne že by se snesli na všechny shinobi, ale zaměstnají tu řetězačku. Aspoň na chvíli. Začínám se vyčerpávat, to není dobrý. Dám si chvíli voraz, třeba mi ukážou, co umí. Čím víc se předvedou, tím líp.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 2:46 pm

Vzdušné vlny. Efektívne možno tak pre vrany Shigureho a klonov veliteľky ANBU. Zatiaľ som netušila, kto to je. A tak by to aj správne malo ostať. No motýľ sa mojim reťaziam vyhol, aj keď mu zranili krídelko. No ja som nebola hlúpa a reťaze som mohla ovládať ľubovoľne, preto sa prudko otočili a zamierili na ňu znova, no nepriateľa...nebolo. Kdesi v diaľke. Zdalo sa, že obletel celú Konohu. A to nie raz. Prečo? Hľadal niekoho? Snažil sa nájsť slabšie miesta? Oddýchnuť asi nie, pretože iste ho sledovala minimálne jednotka senzibilov či Hyuugov (ktorí s Byakuganom vidia i na kilometre ďaleko). Tí dvaja, ktorých našiel Ashi, boli v lese. O čo tu teda šlo? Ibaže by neboli len len dvaja plus tento nepriateľ na motýľovi. Týmto manévrom nepriateľ o sebe prezradil viac, než dosť. Inak sa to vysvetliť nedalo. Stiahla som reťaze.
"Veliteľka ANBU!" zvolala som na dámu v ANBU oblečení.
"Mám podozrenie, že tu nejde len o tieto tri osoby. Obávam sa, že buď hľadajú cestu vhodnú pre inflitráciu do dediny alebo sa už infiltrovali. Ak je to tak, niečo hľadajú. Kto vie čo," Hokage zase chýbal. Flákal sa, práve, keď sme ho potrebovali najviac. Koho ale hľadať? Ako sme medzi tými všetkými mohli nájsť tých ďalších? Koľko by ich mohlo byť? Jedine, že by boli natoľko hlúpi, že by neskrývali znaky, ktoré ich od Konožanov odlišujú. Neviem, čo mienila s touto informáciou robiť ďalej, no aktuálne tu bola najvyššie postavená osoba ona a keďže tu nevidím ani veliteľa Jouninov, zrejme musela prebrať velenie ona.
"Ja sa zatiaľ postarám o túto osinu v zadku," prevrátila som očami, keď sa daná osôbka na motýľovi vrátila a dokonca sa rozhodla pristáť na zemi. Bola to ženská. A nevyzerala dvakrát odpočinuto. Za to ja som bola ešte stále pri plnej sile. Nijako veľmi som sa nenamáhala. Ani pri jej nasledujúcom výpade. Malý motýlik vám neurobí nič, ale stále v takejto húfe dokáže znížiť viditeľnosť. Vytiahla som štvoricu kunaiov, na ktorých boli pripnuté výbušné lístky. Dneska ich umrie veľa, tá ich panička je veľmo krutá, keď ich takto obetuje. Vyhodila som kunaie ich smerom. Akonáhle boli v ich dosahu, vybuhli. Všetky štyri. To by malo stačiť na to, aby ich oheň spálil na popol, teda aspoň tie, čo boli v dosahu. Tie zvyšné, ktorých iste tak veľa neostalo, musela zasiahnuť slabšia tlaková vlna, ktorá vplyvom výbuchov vzniká. A keď si vezmeme, akí maličkí a ľahučkí motýlikovia sú...proti takému niečo mu nemali absolútne žiadnu šancu. Nemienila som jej ukázať nič nové, nemala som k tomu dôvod. Založila som si ruky na hrudi a sledovala tú slečnu. Reťaze, ktoré doteraz voľne poletovali okolo mňa a rozsekli akéhokoľvek motýlika napoly, z ničoho nič zaútočili na ňu. MIerili na ňu v plnej rýchlosti, z každej strany. Chcela som ju zahnať do kúta, zničiť.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 3:52 pm

Vzdušná vlna byla účinná na odražený mých klonu. Kdyby to byli kage bushin asi by už nebyli, ale tohle něco více. Mohli se chlubit tím, že jsou nejdokonalejší kloni, které lze vytvořit. Pád z velké výšky kloni brzdili pomoci řetězů až dopadli úplně na zem. Motýl začal poletovat nad vesnici. Tohle chování bylo podezřelé a došlo to i Maye. Nehledě na tom, že přilákalo pozornost dosti lidí, kteří chránili svojí vesnici. Takže pokud duo Shiro a Mirai dopadli do vesnice potom, co se tahle prolétla Kana, je dosti možný, že si jejich nenapadaný parašutistický seskok někdo všiml. Pokud dopadli před tímhle proletem Kany, tak by měli být v utajení. Někdo by si mohl pomyslet, že seskok z tahle velké výšky aniž bych se jích někdo všiml byl sebevražedný ale v tomhle světě je vše možný. Mno ale tohle nepatří na mě, abych tohle soudila.
Poslechla jsem si, co po mě chtěla Karasu. Musela jsem s ní souhlasit, bohužel.Poté co se Kana proletěla na již ne tak funkčním motýlovy. Konečně sesedla na zem. Musela jsem usmát, když jí nazvala osinou v prdeli, bylo to trefný a vtipný. Nevěděla jsem, že Karasu dokaže být i vtipná. Dostává plusový bod. Každopádně jsem to nechala tu ženskou na Karase. Ještě mě tu zaměstnali ti malí motýlci, kterým jsem ukončila životnost stejně jako Karasu a to kunaiema s výbušnými lístky. Byla to asi nejsnazší způsob.
I přesto jsem tu nechala svoje 3 klony, který měl jiný cíl než byla ona. A to ten motýl. Měl zraněné křídlo, tak mí kloni předpokládali, že již nebude schopný vytvořit, tak silnou vlnu, aby je opět odrazila. Výšku hodlali překoná pomoci spolupráce a tím, že se navzájem pomůžou dostat výš.

//přesun (já + 2 kloni)
Návrat nahoru Goto down
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 5:12 pm

Jéééjda. Útočí na mě. A do toho dost lidí co tam bylo, zmizelo. To není dobrý. Odrazila jsem se a vší silou vyskočila do výše, na to jsem se shunsinula blíže ke Karasu. Lépe řečeno před ní. Ty její řetězy byly nebezpečné, ale moje obrana to jistila. 
"Áhoj." pozdravila jsem jí a prohlédla. Nevím jestli byla něco víc, ale klidně by mohla velet vesnici. "Seš dobrá. A za jistých situací by s tebou byl super boj, ale dnes nejsi moje práce, promiň." mrknu na ní a zvednu jednu ruku. Karasu začnou krystalizovat ruce a nohy. Na to udělám další pečeť a uzavřu jí do menší krystalické kopule. To jí zabere nějaký ten čas, než se z toho dostane. Možná tak tři minuty v jejím případě. Doufejme, že jí to zabere více času. Rychle se otočím na bránu. Tak jo, vazouni, je to na vás. Ještě mrknu směrem na oblohu, motýlek byl v ohrožení a bude se ještě dlouho léčit. Kousnu se do prstu, vytvořím pečeť a bouchnu rukou o zem. V té chvíli motýl nahoře udělal PUF. Před námi se ze všech stran začaly hromadit kousky krystalů, kteří začali formátovat do třech obrovských postav, přičemž ta prostřední byla 5 m vysoká. 
"Čágo vazouni, tak hurá na bránu." ukážu prstem na poničenou zeď. Vazouni zařvali a vyrazili na zeď, musela jsem se u nich držet co nejblíž, abych je zvládla korigovat. Bouchali pěstí do zdi a do brány. Odhaduji to tak na pět minut a brána padne. Golemové měli třičtvrtinu mé chakry, tudíž byli velmi posílení. A já byla v háji. Proto jsem se modlila, aby to Karasu hned nerozbila. Přece jenom krystalická kopule nebylo sklo. Chytla jsem se za ruce a netrpělivě je mnula a těkala očima z golemů na Karasu. Hlavně neztrácet koncentraci. Jinak by vazouni.... nedopadlo by to dobře.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 6:38 pm

Veliteľka zmizla, v kútiku svojej duše som dúfala, že sa jej podarí zbaviť hrozby, ktorá sa iste nachádzala vo vnútri našej dediny. AKonáhle sa vysporiadam s týmito, vyrazím hneď za ňou, predsa len, stále sme nevedeli o koho sa jedná a náš Hokáge sa v čase núdze flákal.
"Prišla si sa pozrieť svojej smrti do očí?" zaškerila som sa na ňu. V mojich očiach sa nezračilo nič ľudské. Ktokoľvek, kto by sa na môj výraz momentálne díval, by ma označil za psychicky labilnú osobu. No skutočnosť bola iná. VO svojom vnútri som bola pokojná sťa ľad.
"Musím ťa však sklamať, že ty moja práca si, takže pôjdeš so mnou. Živá či mŕtva, preferujem druhú možnosť," odvetila som. Nepovažovala som ju zatiaľ za silného súpera, stretla som sa už s horšími prípadmi. Pravdou ale je, že som nečakala takýto typ útoku. Nebola som priemerne rýchla, čo sa od Kunoichi na strednú až veľkú vzdialenosť dalo čakať. Nestihla som sa vyhnúť, za to som v tom momente uvoľnila viacero reťazí, no obklopiť moje telo stihol iba jeden, ten, čo sa vznášal najbližšie k môjmu telu. Zostali vo vnútri prilepené na mojom tele spoločne so mnou. Zvyšok trčal z kopuly von. Avšak. Je tu jedno veľké ale. Táto kopula ma neuspávala, nevrhala na mňa Genjutsu. Bola som plne pri vedomí, jediné, čo bolo uväznené, bolo moje telo. A reťaze...tie reagovali na moju myseľ. Na to, aby som ich ovládala, som potrebovala len dostatok chakry. Pečate neboli potrebné. Napriek tomu, že som sa nemohla hýbať, golemov si nešlo nevšimnúť. Chcela snáď, aby som sa na tú skazu dívala? Bola na omyle. Jediný, kto dnes bude trpieť, bude ona. Tým, že sa vôbec rozhodla útočiť na Konohu, sa upísala na smrť.
Dnes...neprehrám, to bolo jediné, čo mi preletelo mysľou, než sa zvyšok mojich reťazí, ktoré som nechala von, zapichlo do zeme. Chystala som sa použiť techniku, bariéru, do ktorej nemohol nikto vstúpiť ani vystúpiť. Reťaze sa vo vysokej rýchlosti obklopili bojisko do kruhu, končiac tesne pred bránou, následne vystrelili zo zeme, tak, aby sa každému golemovi omotali okolo nôh, pri pokuse o ďalší krok, a tak ich stiahli k zemi a následne ich k nej doslova prišpendlíkovali. Ostal už iba jeden voľný reťaz...a ten bol pre samotnú protivníčku. Bola v bezvýchodiskovej situácii, pretože - bola v bariére, z ktorej nemohla ujsť. S golemami nemohla manipulovať, pretože moje reťaze boli dostatočne silné na to, aby znehybnili i samotného Kuramu. A ja? Snažila som sa narušiť štruktúru kryštálu tým, že som postupne, tým, že som mierne napumpovala reťaz, ktorá sa nachádzala v kopuli so mnou, chakrou a tým ju donútiť zväčšiť jej veľkosť. Aj to dokázali moje reťaze, ak som im ponúkla dostatok chakry, dokázala som si ich prispôsobovať podľa potreby. Keďže reťaz sa takto sama poškodiť nemôže, jediné, čo mohlo prasknúť vplyvom toho tlaku, bol práve kryštál. Stačila jedna puklina, potom by to šlo už ľahko. Bohužiaľ, pritom, ako som sa snažila sústrediť na bariéru, držať golemov, naháňať s reťazmi protivníčku a zároveň pumpovať tú jednu reťaz chakrou, aby kryštál praskol a uvoľnil ma, bola na moje telo záťaž. V minulosti som však prežila i horšie situácie.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 7:20 pm

Klony

Kloni se snažili zničit motýla. Cíl byl úspěšně zlikvidován sice za to nemohli klony, ale bylo to úspěšné! Tak co teď? Pořád tu byl ještě jeden záškodník. Klony se pomoci shushinu se přemístili do bariery ještě předtím než byla celá kompletní. Přeci jen měli dostatek času se dostat, protože Kana dokazala zformulovat 3 velké krystalické golemy. Klony poskládali pečetě a vytvořili Mokuton: Mokuryū no Jutsu. To stálo dva klony veškerou svojí chakru a co se týče třetího, tomu už také nezbývalo moc chakry. Sotva se držel na nohou. Musel udržet draka, který se snažil omotat Kanu. V případě, že by se Kana snažila zaútočit na Karasu, tak tento drak by se snažil mladou Uzumaki ochránit. Ale jak říkám primární cíl bylo omotat Kanu stejně jako řetězy. Pokud by se podařilo Kanu chytit, čekalo by jí nemilé překvapení a v to podobě, že drak by jí začal vysávat chakru. Klon v to doufal nejvíce co mohl. Spolehl na to, že se Kana nedostane z bariery, která tu byla.
Návrat nahoru Goto down
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 7:55 pm

No kdybych o sobě prohlašovala, že jsem klidný člověk, asi bych si to nalhávala. Uvnitř sebe jsem zadržovala těžkou paniku. Jak jsem na půl sledovala golemy a napůl ji, stihla jsem zmerčit řetěz mířený na mě a uskočila jsem těsně vedle a nelenila a ani jsem na tuto techniku nemusela použít pečeť, jsem vytvořila tu samou kopuli, ve které byla ona, protože ona není jediná, kdo může své KG ovládat pomocí zdravé mysli, leč trochu v panice.  A že to bylo sakra o fous, protože ve chvíli, kdy se kopule začala uzavírat, tak V té samé chvíli jsem málem dostala infarkt, protože jen co se vytvořila kopule přistál na ní drak. Kde ten se tady sakra vzal? Pak jsem pochopila, že ti klonové od motýla ještě jsou ve hře. No nic počkají si také. Kopule se ale nevytvořila dostatečně rychle, protože drakova packa nebo ruka nebo co to má zůstala napůl trčet ve stěně krystalu, samozřejmě já byla v takovém stresu, že jsem před pařátou nestihla uskočit a ta mě sekla do ruky. Pecka. To nemile bolelo, co bolelo celkem to i pálilo. Nic méně jsem ještě zkrystalizovala tu trčící pařátu, aby mě nijak neohrožovala. Pak už jsem jen bezmocně sledovala, jak se kolem mě tvoří bariéra. No, pořád mě uklidňovala v kapse záloha za tuhle akci. Tak nějak jsem byla smířená, že jsem skončila a doufala, že akce těch dvou se vydařila lépe. Uspokojovalo mě to, že ona byla chycená stejně jako já. Akorát v jejím případě její kopule pomalu praskala a já jen mohla vidět, jak se do půl minuty roztříštila celá. Byla volná, avšak stále měla na nohou a rukou krystal. 
Golemové stály u brány, ani si nevšimli řetězů u jejich nohou a stále neúnosně bušili teď už do stěny bariéry. Možná by pro mě bylo lepší je odvolat, abych si udržela alespoň trochu chakry na obnovu protiútoku. Luskla jsem prsty a všichni tři golemové se rozpadly na kusy krystalu a s nimi opadly i ty řetězy. Nevím, jak dlouho udržím kopuli já před tím drakem. Objala jsem se a zadívala se na tu holku. Jo už vím,kdo mě další děsí hned po Renovi. Ona.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 8:38 pm

Kryštál povolil. Bola som voľná. Teda, nie úplne, nejaké tie zvyšky som mala ešte na rukách či nohách, ale čo potom. Aktuálne som sa nepotrebovala moc hýbať. Naklonila som hlavu na stranu. Golemovia sa rozpadli. No čo ma zaujalo viac, bol drevený drak, ktorý sa tu z ničoho nič objavil, kontrolovaný jedným z klonov. Oranžové vlasy. Mrkva? Mrkva bola veliteľka ANBU? Ako? Veď sa urazila, len čo som jej povedala pravdu do očí. Teda nie do očí, tuším som sa pozerala niekam inam. To som spolupracovala priamo s ňou. A rozprávala sa s ňou bez akejkoľvek sarkastickej poznámky, len preto, že som nevedela, o koho ide. Prevrátila som očami. Tí Uzumakiovia sú skrátka všade, vyhnúť sa im úplne sa mi nepodarí asi nikdy. Späť k boju. Protivníčka bola v bezvýchodiskovej situácii, neexistovalo nič, čo by ju mohlo zachrániť. Moja bariéra nebola ochotná kohokoľvek prepustiť dnu či von. Pomôcť jej mohol len Boh.
Shinigami? zaškerila som sama pre seba. Nie. Tú techniku som si nechávala pre horšie časy. Keby nebola jednorázová a dala by sa používať ako normálna technika, neváhala by som jej vytrhnúť dušu z tela. Zdalo sa, že pritom ako slečna spanikárila, zabudla tú bariéru dotvoriť. Myslím tak, že nohy mala voľné. Moje reťaze sa častokrát zapichávali do zeme a v nej sa aj pohybovali pri tvorbe bariéry, aby následne mohli spútať ciele s maximálnou pevnosťou a oporou.
"Šach mat," asi ma nepočula, cez tú bariéru, no mohla vidieť môj posmešný úškrnok, keď sa pár reťazí zapichlo tesne pred ňou do zeme. Potom mohla cítiť už len čosi chladné obtierajúce sa okolo nôh a šíriace sa pozdĺž nich až úplne hore. Zároveň cítila, ako keby strácala kontrolu nad chakrou, ako keby ju postupne nebola schopná používať, a teda tým pádom aj nad kryštálom. Reťaze jej chakru nevysávali, ale potlačovali. Aj keby zrušila bariéru a snažila sa újsť, bol tam drak. Poprípade, ak by nevyšli ani reťaze, vybrala by som si horšiu variantu, ako ho z nej dostať - nazvime to "Návrat do stredoveku".
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 9:03 pm

Klon

Chudaček můj draček Bucifalek, přišel o tlapky. To ale vůbec nevadilo. Stále se mohl plazit! Karasu to zvládla na jedničku s hvězdičkou. Ale přitom všem jsem se musela zamyslet, jestli si jí nezapíšu do deníčku, abych věděla, že mě muže umlátit řetězy bez jakéhokoliv problému. Byla určitě šťastná, kdo by nebyl asi. Těžko říct, jak se asi cítila, určitě jako vítěz. Co se týče draka, tak ten se začal stáčet kolem krystalické kopule jako kdyby to byl had. Následně na vrcholek otevřel ústa, které přiložil již na zmíněný vrcholek a začal sát chakru z teto techniky. Klon tu chtěl počkat, dokud soupeř nebyl v bezvědomí.
Co se týče prozrazení mé identity? Upřimně je to jedno. Dělala jsem to pro vesnici, a jestli to ví Karasu tak ať to ví. Snad se to nerozkřikne po celé vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 9:10 pm

Jo jo už je to tak. Nepohla jsem se, věděla jsem, že to nemá cenu. Byla jsem poražená, ač nerada jsem to přiznávala bylo to tak. No pozitivní na tom je, že už aspoň nemusím jednat s tou schyzofreničkou v Kotei. Nechala jsem se omotat řetězy, svou chyboujsem teď musela platit. Drak svým tělem způsobil menší temno v kopuli a já cítila, jak mě opouští chakra. Už jsem jí stejně moc neměla. Golemové a živé krystaly toho nejvíce sežraly. Tak či tak. Ono to nějak dopadne. Zavřu na chvíli oči. Krystal se jim moc nepodaří zničit, je to nerost, který nezmizí, jenom pokud bych luskla. Maximálně ztratí barvu a sílu. 
Jen doufám, že se o tomhle fau pax nedozví Ren a lidi z klanu. To by byla velká ostuda. Teď mě spíš o to zajímalo, co budou se mnou dělat a jestli ti dva z Kotei splnili svou misi. Víc jsem pro to udělat nemohla. Pustili mě samotnou na několik shinobi mého ranku. Pozdržet je do úrovně jako byla tato si přičítám jako své osobní vítězství. A právě jsem našla někoho, kvůli komu se začnu hodně zlepšovat. Abych se jí jednou podívala znovu do očí a vyzvala ji k přímému boji 1v1.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 9:43 pm

Reťaze omotali telo mladej crystal maiden, kompletne jej brániac využívanie chakry, avšak sama nevyzerala, že by toho ešte veľa vydržala. Kryštál mi na rukách a nohách ostal, akurát bol akýsi bledší a bez prísunu chakry akýsi krehký. Preto som ho napokon rozbila s pomocou svojej chakrou zvýšenej sily, ktorú som využívala ojedinele, ale bol to akýsi medický základ, ktorý sa sem tam hodil. Už s voľnými končatinami a možnosťou voľne sa hýbať som  vykročila smerom ku mladej slečne, ktorú som bezmocne držala vo svojich reťaziach. Bariéru som uvoľnila, už viac potrebná nebola.
"Máš jediné šťastie a tým je to, že tu nie sme len my dve. Nemala by som nad tebou také zľutovanie ako oni," nebezpečne sa mi zaleskli oči, ako som si zotrela polovyschnutý pramienok krvi, ktorý mi po preťažení vytiekol z nosa. A to ešte nebol koniec. Dnes sme mali práce viac než dosť, preto som si nemohla dovoliť len tak zmiznúť a odpočinúť si. Po takomto niečom som počula milióntristo prednášok o tom, prečo by som nemala pokračovať. Na to tu ale momentálne priestor nebol.
"Ber to ako druhú šancu na život. Pri druhom stretnutí si ťa povesím ako trofej vo svojej obývačke," pri týchto slovách ju reťazer začali pomaly stláčať. Mohlo to byť nepríjemné, neskôr až bolestivé. No skôr, než som jej stihla niečo zlomiť, reťaze náhle povolili a stiahli sa z jej tela, prenechala som ju Mrkve. Či už slečinka padla na zem, upadla do bezvedomia, mala bolesti. Bolo mi to šumafuk. Voči ľuďom ako bola ona som neprejavovala štipku ľútosti. Síce to ani za bežných okolností, ale whatever. Klonu Mrkvy som nehovorila už nič. Proste som sa otočila a rozbehla sa niekam, kde by som mohla byť užitočná.

-PRESUN-
Návrat nahoru Goto down
Xayah Kana
Potulný A-rank
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 9:55 pm

To jediné, na co jsem se ještě zmohla, než odešla bylo: "Při druhém střetnutí jen doufám, že to bude 1:1." šeptnu, než se mi objeví mžitky před očima. Bolelo mě to, ale tu radost, že bych třeba křičela jí neudělám. Proboha jsem někdo, kdo byl cvičený a připravovaný na mise tohoto rázu i v případě zajetí. Než jsem ale stačila nad dalšími věcmi přemýšlet, sesunula jsem se k zemi. Už jsem o sobě nevěděla. To, co jsem převedla bylo špatné hodně špatné a celkem jsem se za sebe i styděla. Příště až se s ní setkám, tak budu připravená.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Mon Apr 02, 2018 10:37 pm

Klon

Slečny si prohodily pár slov. Bylo to krasný, dojemný, prostě nádhera. Tedy klon slyšel jenom Karasu, ale ta druhá určitě taky něco řekla. Byla to prostě dojemná chvilka. Drak již ukončil svůj život a prostě odpadl někde. Ke kupoli přiskočili ANBU, kteří tu kopuli rozbili. Její ránu obvázali, aby případně nevykrvácela. Na můj rozkaz jí zvedli a odnášejí jí do vězení, kde bude vyslýchána. Karasu mezitím někam zmizla, bůh ví kam.
Návrat nahoru Goto down
Akira Maeshi
Potulný B-rank
Potulný B-rank

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   Tue Apr 24, 2018 6:44 pm

Byla to už nějaká ta chvíle, co jsem opustil území země Řek a spolu s ní i svůj klan. Tedy, jestli se vyhnání dalo říkat opuštění, že ano. Ale já si nijak zvlášť nestěžoval, proč bych taky měl? Mohl jsem si jít kam se mi chtělo a kdy se mi chtělo bez toho, aby mě neustále někdo kontroloval. A že svět měl opravdu co nabídnout! Od úchvatných lesů, přes malebné vesničky, až po velká města, ve kterých to prostě žilo! Všechno to bylo tak nové a lákavé, že jsem ani nevěděl, kde bych měl pořádně začít.
Nakonec to však tak těžké rozhodování nebylo, jelikož to nejzajímavější široko daleko byly určitě velké vesnice, které jsem prostě musel navštívit všechny! A do které vedly mé kroky jako první? Tak samozřejmě, že do té nejbližší a tou byla právě nechvalně známá Konoha! Tedy nechvalně... pro můj klan byly nechvalně známé všechny velké vesnice, takže by si člověk moc nevybral...
Dnešek však byl krásný den, takový ten, kdy se prostě cestovalo skoro samo a já se s úsměvem na tváři a příjemnou melodií v ústech pomalu ale jistě blíží k místu, kde by se měla nacházet skrytá vesnice v listí, ke které ale vedla cesta, takže mi ušetřili dost práce s hledáním a to se přece cení! Netrvalo to nijak dlouho a já mohl na obzoru spatřil první obrysy vesnice a jejích hradeb, které byly z mého pohledu zkrátka úchvatné! Už takhle od pohledu byly minimálně třikrát tak vysoké, jak ty v našem sídle a že už ty mi vždycky přišly ohromné! Musel jsem se na chvíli zastavit a zkrátka obdivovat ten výhled. Zajímalo by mě, jestli tu už někdo z klanu byl přede mnou zapřemýšlel jsem na chvíli nad tím, že bych vlastně mohl být první Maeshi, který kdy vkročil do velké vesnice. Přeci jen si všichni hráli na super utajené a izolované, že se jen málokdy dostali dál než za hranice země Řek. Nezbývalo, než to zjistit a tak jsem se smělým krokem opět vydal směrem k ohromné bráně vesnice a na mé tváři se usazoval stále širší a širší úsměv s každým dalším krokem, o který jsem se přiblížil. Když jsem se však dostal dostatečně blízko, tak jsem si všiml poměrně velkého počtu lidí, kteří se v okolí brány pohybovali a kteří dle svých jednotných úborů vypadali na bezpečnostní složky vesnice a já měl najednou pocit, že jdu asi trošku nevhod. Tak moc, že jsem se i tak lehce ohlédl, jestli za mnou nejde někdo, na koho by mohla taková skupina čekat. Nikdo tam ale nebyl a já se předem neohlašoval, takž na mě zřejmě nečekali, i když by to bylo milé!
A tak, když jsem došel blíž a byl vyzván, abych se zastavil, tak jsem přirozeně uposlechl. Tedy, udělal jsem ještě tři kroky blíž, protože tam byl stín a když už jsem tu měl postávat, tak přece nebudu stát na slunci, to dá přece rozum!
//EDIT
Po nějaké chvíli ke mně došel jeden ze strážných, který až doteď seděl v nějaké budce a nejspíš tam s kolegou hrál karty nebo něco takového. Z mé přítomnosti nebyl nijak nadšený, ale bylo na něm vidět, že se snažím být aspoň v rámci mezí slušný a tak nenastala scéna s vyháněním potulného. Bylo mi jen oznámeno, že je vesnice uzavřená a že bez povolení se dovnitř nedostanu. No a vzhledem k tomu, že zrovna já neměl povolení kde sehnat, tak mi zůstaly brány vesnice uzavřeny. Jaká to škoda! Ale, i tak jsem strážnému popřál pěkný zbytek dne a zkrátka a jednoduše se zas rozešel po cestě zpátky. Hold, asi mi nezbývalo než se zas podívat do města hříchu!

!Přesun!

Naposledy upravil Akira Maeshi dne Thu Jun 07, 2018 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Brána vesnice   

Návrat nahoru Goto down

Brána vesnice
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Budova vedení vesnice
» TECHNIKY OBLAČNÉ VESNICE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: