Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Shimare Nara

Goto down 
AutorZpráva
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Shimare Nara   Fri Mar 16, 2018 7:46 pm


 
Shimare "Gururu" Nara
 Hľadaná za kradnutie, dezerciu, poškodzovanie dobrého mena dediny, klanu, napadnutie a vážne ublíženie na zdraví, pokus o vraždu, dvojnásobnú vraždu a vlastizradu. 
Věk: 20 
Datum narození: 26.9.
Pohlaví: Žena
Vesnice: Konohagakure no sato
Hodnost: A rank Nukenin
Váha: 62 kg
Výška: 168 cm
Rodina: Shigure Nara - bratranec
Klan: Nara
Kekkei genkai/Hijutsu: 磁遁 - Jiton
Elementy: Doton & Fūton Raiton
Krevní skupina: A+
__________________________________________________

:Charakter:


Bol to pre všetkých obrovský šok, keď Shimare Nara, adoptívna dcéra momentálneho vodcu klanu a kunoichi ktorá bola vzorovom, dezertovala z dediny. Jej charakter tomu nikdy nenasvedčoval. Dodržiavala príkazy, zákony a všetky morálne zásady, ktoré sa od Shinobi vyžadujú. Svoju prácu a vernosť dedine vkladala pred svoj vlastný klan, čo spolu s jej schopnosťami smerovalo k povýšeniu na veliteľa Anbu jednotiek. Shimaru bola žena, ktorá bola známa strohým, no slušným a veľmi formálnym vystupovaním. Aj keď ju často človek mohol považovať za trocha pyšnú, tí ktorí ju poznali vedeli, že tomu tak nie je. Len mala isté priority, ktoré kládla pred potrebou zoznamovať sa s druhými ľuďmi. Shimare nikdy nebola priam "milá" a usmievavá. Vždy bol jej výraz skôr strnulý a tak trocha chladný. Shimare bola veľmi vážna už od útleho veku. Jej logika bola viac menej veľmi jednoduchá, no prísna, zatiaľ čo jej chápanie zákonov priam čiernobiele. Vybočil si z čiary? Nezaujímal ju dôvod. Ako členka Anbu jednotiek po dotyčných išla s nasadením a nepríjemnou efektivitou. Nikdy nemala žiadnu rozdvojenú osobnosť a ani psychickú poruchu. Dokonca ani nebola psychopat. V bojoch sa nevyžívala, skôr sa ich snažila ukončiť efektívne, čo v podstate znamená ukončiť boj skôr, než ju stihol súper zraniť. Zbytočné zranenia nikdy neriskovala, ak si to misia priam nevyžadovala. Ak sa trebárs dostala do sporu so silnejším súperom, alebo podobne silným súperom či dostatočne silným súperom, aby ju mohol nejak ohroziť, radšej si rozhodla útek. Samozrejme znova len ak si to misia nevyžadovala inak. Čo sa však stalo, nikto nevie. Stále sa vyšetrujú presné príčiny jej rázneho obchodu a bordelu, ktorý pri ňom spôsobila. Ak by ste ju stretli dnes, pravdepodobne by vás šokovala zmena v jej povahe. Ako keby sa po tom, čo zabila svojho adoptívneho "otca", nejakým spôsobom uvoľnil dajaký jej blok. Omnoho viac pripomína normálneho človeka, ktorý sa usmieva či mračí, má zmysel pre humor a celkom dosť sa vyžíva aj v tom čiernom. Niekto, kto v sebe objavil aj nejakú tu ľútosť a empatiu voči ostatným, vášeň, zvedavosť. Sú to všetko pocity, ktoré v minulosti boli Tabu a ktoré teraz "prekvitli" v jej novú osobnosť a ktoré každým dňom viac a viac spoznáva.

__________________________________________________

:Vzhľad:


Gururu sa od svojho úteku z dediny zmenila, hlavne čo sa vzhľadu týka. Stále samozrejme vyzerá ako veľmi mladé dievča. Predsa len má niečo cez 20 rokov. Začala si farbiť vlasy na sivo-zeleno a začala si ich zastrihávať v ofine. Jej pokožka je stále veľmi bledá no jazva v oblastí jej očí zmizla, vďaka istému Iriyo ninijutsu, za ktoré si samozrejme musela zaplatiť nemalú sumu peňazí v okolitom svete. Gururu už nepôsobí takým "siláckym" dojmom. AJ keď je stále veľmi silná, nemá priam vyrysované vyšľahané svaly. Vlastne má veľmi peknú ženskú postavu s pomerne veľkými prednosťami. Jej oblečenie sa viac ponáša na shinobi pochádzajúcich z oblasti Sunagakure no sato. Nosieva sieťkované dlhé rukávy a ako oblečenie jednoduché a voľné ramienkové šaty s veľkým výstrhom, zviazané v oblasti pásu béžovým (do červenkasta) návlekom, aby jej nelietali kade ľahšie. Tieto šaty jej siahajú po stehná, no nohy má inak obnažené, až sa vysoké shinobi sandále
__________________________________________________


:Schopnosti:
Nin: 5 - Tai: 4.5 - Gen: 2 - Int: 3 - Sila: 4 - Rýchlosť: 5 - Chakra: 3.5 - RP: 3Shimare, tým že je z klanu Nara, by mala zapadať do istého štandartu, do ktorého aj naozaj zapadá. Je pomerne inteligentná, aj keď jej inteligencia nie je na úrovni vysokoúrovňových taktikov. Sama by pravdepodobne nebola schopná viesť divíziu o počte stovky ľudí, no jeden väčší tým by jej problém nerobil. Shimare je dosť zameraná mimo iné na boj zblízka. Je to podľa nej jeden zo základov. Je naozaj silná, na ženu. Taktiež patrila v konohe k jedným z najrýchlejších shinobi. Jej schopnosti v Taijutsu sú uznaniahodné a voči bežným hrozbám zväčša úplne stačia. V čom naozaj vyniká, je Ninjutsu. Shimaru, aj cez svoj vek, plne ovládla jej vrodenú schopnosť magnetizmu. Čo je však viac zaujímavejšie je práve fakt, že ho dokázala skombinovať s jej raitonovou podstatou a vytvoriť tak pre ňu typické techniky využívajúce princípi elektromagnetizmu. Či už sa jedná o posilňovanie magnetických vlastností predmetov pomocou "elektriny", alebo priame nabitie raitonom veci, ktoré pod jej magnetizmus spadajú.
Shimare využíva magnetizmus spôsobom podobným Toroia z Kumogakure no sato a aj svojim vlastným. Svoje telo využíva ako magnet, ktorým buď odpudzuje, priťahuje alebo manipuluje s predmety podliehajúcimi magnetizmu, teda hlavne kovovými predmetmi. Je to veľmi nebezpečná schopnosť, keďže v dnešnom svete u seba mávajú shinobi celý arzenál zbraní a ona vie tento arzenál bez problémov využiť voči nim. Jej pasívne ovládanie magnetickým polom, príťažlivou a odpudivou magnetickou silou je dostatočne dobré na to, aby dokázala pohybom ruky zastaviť trebárs techniky typu Jouro Senbon, či ich na druhú stranu zas rozpohybovať. Jej hlavný spôsob boja je práve využívanie magnetizmu a do toho jej primárne využívanú podstatu Raitonu, čím svoje magnetické schopnosti posilňuje a s čím ich tiež kombinuje. Jej súboje bývajú často dobré pre oko, čo je celkom kontras s jej povahou a presvedčením.
Techniky:
 


________________________________________________

:Príbeh:
Act - 1Shimare sa narodila v Kumogakure no sato, aj keď jej pôvod je niekde úplne inde. Narodila sa prisťahovalkyni z Kumogakure no sato, ktorá krátko po pôrode zomrela.. ešte pred tým, než dieťaťu stihla dať meno. Ešte v pôrodnici sa jej ujal shinobi z klanu Nara, brat vtedajšieho vodcu a jej súčasný otec. Aj keď klan Nara je neveľký, je stále veľmi obľúbený a v Konohagakure no sato aj dosť uznávaný. Predsa len z neho vyšlo mnoho veliteľov Jouninov, ktorí radili a pomáhali a stáli po bokoch ich Hokage. Po pár mesiacoch od narodenia Shimare bolo zjavné, že si jej otec vybral správne. Aj keď sa v klane Nara nenarodila, mala isté kvality. Napríklad pomerne vysokú inteligenciu, ktorú však v budúcnosti bohužiaľ až tak nerozvíjala. 
Už v tomto veku sa však stalo niečo, čo bolo pre jej otca a pre samotný klan Nara veľké plus. Niečo, čo ho mohlo potencionálne posilniť, ako aj jeho miesto v Konohe. Práve v momente, keď mladé dievčatko stálo na kuchynskej linke neskutočne pobaveným smiechom, rozšírenými očami, ktoré boli o pár odtieňov tmavšie a linkami, ktoré sa jej okolo nich otvorili. Nad malou Shimare poletovali diesiatky nožov, vidličiek a lyžičiek. Aj keď dosť neohrabane a pomaly, keďže svoje schopnosti práve prebudila a nebola schopná ovládať. No pre ňu ? Pre ňu to bola hrozná sranda.
Jej otec vedel, že jeho dcéra musela byť príbuzná niekoho z Kumogakure no sato, niekoho, kto mal rovnakú schopnosť, akú teraz prejavila. Bolo to niečo v Konohagakure nevídané a po zopár testoch a vďaka jeho inteligencii dokázal odhadnúť, že toto Kekkei Genkai dokáže byť potencionálne extrémne nebezpečné a využité práve v jeho prospech. V jeho hlave sa zrodil plán, plán, ktorý mal z malej Shimare spraviť v podstate jeho nástroj, niekoho, kto práve jeho raz dosadí na vysoké pozície. Keby že to je len plán nejakého psychopata, nebolo by to nič. zvláštne.. nič, čo by reálne mohlo niekoho ohroziť. Lenže otec mladej Shimare nebol obyčajný blázon, bol hrozne inteligentný. A to sú práve ľudia, ktorí sú nebezpečný.. a medzi ktorých patril a stále aj patrí jej otec.
Act - 2


Shimare prvý krát nastúpila do akadémie, keď mala sedem rokov. Bol to pomerne mladý vek, no na svete existovali aj väčší géniovia. Aj v tomto veku však už bola ďaleko popredu pred svojimi staršími rovesníkmi. Mohlo za to pár faktov. Napríklad to že vôbec nebola lenivá, ale aj to že ju otec celé jej detstvo, teda posledné dva roky trénoval.. a trénoval ju naozaj tvrdo. Shimare už v prvom ročníku dokázala ovládať chakru lepšie, než väčšina geninov. Ovládala niektoré základné techniky jej kekkei genkai na čo ju otec vždy aj nabádal, na používanie schopností, ktoré zdedila po svojich predkoch z Kumogakure no sato.. k magnetizmu.
Prvý ročník prešiel pomerne jednoducho a bez problémov. Aj keď Shimare nikdy nemala nejakých extra priateľov, aspoň sa tam zoznámila s niekoľkými známymi. No kto by v jej prípade mohol mať naozaj dobrých priateľov? Zastávala v triede a vlastne aj v školu pozíciu bifloša s veľmi dobrými známkami a omnoho lepšími schopnosťami. Neprehrala jediný sparing dokonca ani voči súperom, ktorých klany boli zamerané na daný štýl boja. Nerozhodila ju ani sila klanu Akimichi, ani spolupráca a početná prevaha klanu Inuzuka. nehovoriac o neexistujúcich schopnostiam študákov z klanu Yamanaka.
Akadémiu dokončila po druhom roku, keď zvládla všetky testy tak, ako mala. Tým pádom preskočila jeden ročník a u nej doma bol aspoň dôvod na oslavu.. aj keď v jej podaní len veľmi skromnú oslavu. Jej otec na ňu ani len nebol hrdý, bolo to až otravné.. no človek nedokáže byť hrdý na niečo, čo proste očakáva, že sa stane. Jej otec nikdy nemal pochybnosti že na akadémii bude žiariť, nikdy to nebral za veľkú vec a Shimare vychovával podobným smerom. Nie že by z toho mladá nebola nadšená, no nič iného nepoznala. Nikdy nechápala jak sa môžu decká tak normálne baviť zo svojimi rodičmi.
Act - 3Cítila hrdosť. Bola predsa len správna nacionalistka.. a čo iného než hrdosť by mohla cítiť v tejto situácii? Shimare stála v pozore pri odmeňovaní geninov za výkony na chuninskych skúškach.. a že stála sakra blízko ku Hokagemu. Spolu s niekoľkými geninmi z konohy ktorí zložili chuninske skúśky dostali zbrusu nové čelenky, chuninske vesty a oficiálnu hodnosť Chuunina.  Mala jedenásť rokov a sama sa nemohla dočkať, kedy sa ukáže otcovi. Možno to konečne bude mať nejaký efekt, možno na ňu konečne bude hrdý? Shimare posledné roky makala len pre tento jeden cieľ.. zavďačiť sa, prekvapiť... aspoň raz počuť "som na teba hrdý". 
Po ceremónii ostala ešte chvíľu zo svojimi priateľmi, pretože si predsa len myslela, že si to zaslúži, prípadne že s tým nebude žiaden problém.
Keď v ten večer prišla domov, vyzula si topánky a pomaly zavítala do spoločnej miestnosti, kde ju už po stojačky čakal otec.
"Zmeškala si tréning...." Odvetil jej. Boli to divné slová na privítanie, hlavne keď na sebe mala dosť očividne novú chuninsku vestu.
"Ja.. b.. mali sme ceremóniu.." Odvetila mu ľahko zarazene. Uvedomujúc si, že mala po nej zamieriť rovno domov.
"...." Nastala chvíľková odmlka, pri ktorej na sebe len cítila otcov ťažký pohľad hlbokého sklamania. Sama ten svoj sklopila a ospravedlňujúco kývla hlavou.
"bola som vonku.. prepáč, už sa to nestane." Dodala, na čo len prikývol a v podstate jej pred nosom zavrel dvere. Vždy tak prísny.. ani dnes sa svojho - som na teba hrdý - nedočkala. Kto vie či niekedy? Práve toto však bola chvíľa, kedy v sebe Shimare potlačila hocičo, čo by ju ešte robilo dieťaťom a takmer aj človekom. 

Act - 4

"Tvoje výsledky ... som šokovaný, dobrá práca." Prikývol veliteľ Anbu mladej kunoichi, ktorá bola momentálne oblečená v civile a sedela na stoličke oproti jeho stolu. Shimare stroho prikývla sotva dávajúc navonok nejaké pocity. 
"Robím len to, čo sa po mne chce kapitán... a v tom aj plánujem pokračovať." Odvetila mu, na čo len pokojne prikývol. Bolo však vidieť, že má niečo na mysli. Niečo jej chcel navrhnúť.. niečo sa jej opýtať? Kto vie.
"Koľko máš teraz rokov?" Spýtal sa jej, začínajúc sa prehľadávať v jej zložke. Shimaru to považovala za zbytočnú otázku, no veliteľ bol veliteľ. Navyše mal jej  zložku niekde v tejto miestnosti. Keby že ho to naozaj zaujíma, proste by si to našiel. 
"Devätnásť.."  Povedala nakoniec a v jej hlave sa na chvíľku vyzobrazili výjavy z minulosti. To ako sa vlastne na pozíciu Anbu dostala.. misie ktoré na tejto pozície vykonávala. Nejednému by z toho začalo hrabať.
"Ah áno.. devätnásť.. a rozmýšľala si čo ďalej? Mohol by som ťa odporučiť na kapitána vlastnej jednotky. Schopnosti na to máš, skúsenosti tiež, aj keď nie dostatočné ale.. všetko sa dá vybaviť." Išiel rovno na vec, aj keď toto navrhnutie nečakala. Až po tom pochopila, že to bola skôr kontrolná otázka.
"Nie.. nerozmýšľala." 
Ďalšia trocha trápna chvíľka ticha. Nie že by sa na tú odpoveď dalo niečo povedať.
".. dobre.. si prijatá, do mesiaca ti zoženieme nejakých začiatočníkov. Zatiaľ máš voľno, poślem ti nejakú literatúru a tréningový program. Rozchod." Mávol rukou, na čo sa Shimare iba vydala domov. Práve sa z nej stala kapitánka Anbu jednotky...
Act - 5


Nad klanom Nara sa sťahovali mračná.. mračná v podobe Shimare. Stála pred dvoma osobami, ktoré by za iných okolností boli jedinou prekážkou pred tým, aby sa mohla zmocniť klanu Nara. No nikdy túto ambíciu sama o sebe nemala. Shigure, jej bratranec a syn muža, ktorého jej otec zabil... a jej otec, obaja pripravený k boju. Na pravej ruke Shigure chýbala rukavica a sama bola celá od krvi po tom, ako sa musela presekať cez ľudí, ktorých poslal jej vlastný otec po nej po tom, ako zistil že Shimare zistila pravdu.
"Zabijem ťa.." Zavrčala skrz zuby s priam šialeným pohľadom v očiach. Nemala na mysli Shigureho, ktorí to pravdepodobne pochopil no všetky otázky ktoré na ňu vychŕlil prerušil zvuk jej techník. Všetko kovové v ich okolí sa zodvihlo do vzduchu a nebezpečne poletovalo okolo Shimare.
"ROZPÁRAM ŤA AKO SKURVENÉ PRASA!" Zakričala, na čo sa rozbehla priamo oproti svojmu otcovi, úplne ignorujúc Shigureho.
Zabila ho ... bola vyčerpaná a samotnú techniku v rukách držala len silou vôle a zbytkom chakry, ktorý jej ostal. Jej prsty sa však aj cez to zaborili do miesta, kde by mal jej otec mať srdce.. a zaborili sa dostatočne hlboko.  Shimare bola presvedčená že svojho otca dostala, utiekla z miesta činu a do troch dní sa priam vyparila z Konohy, čo jej ako kapitánke Anbu nerobilo žiaden problém. Jej otec sa dostal do kómy, v ktorej nakoniec zomrel. 

Shimare bola obvinená z mnoho vecí, zabitia dvoch vodcov klanu Nara a pokus o vraždu nasledovníka, útek, dezerciu, krádež Hijutsu klanu Nara.. Konohagakure a Hi no Kuni sa pre ňu stali viac menej Tabu miesta. Aj keď v Hi no Kuni sa vie pohybovať nepozorovane a bez toho, aby zbytočne robievala rozruch. Poslednú dobu Shimare slúži hlavne ako nájomný shinobi a zlodej, čo je mimochodom niečo, čo jej ide viac než dobre práve vďaka jej unikátnym schopnostiam. Vždy si hovorí, že sa jej otec musí v hrobe obracať, keby že vidí na čo magnetizmus využíva. No nech sa obracia.. an ech si tam pokojne zlomí krčnú chrbticu aj tri krát. Aspoň to si vždy pri spomienke na neho povie. Shimare nemá ani nie tak motiváciu, ako skôr možnosť očistiť sa. Ako Nukenin ranku A je v podstate niekto, po kom idú na štýl kill - on - sight.


Naposledy upravil Shimare Nara dne Thu Jun 07, 2018 11:45 am, celkově upraveno 23 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Sat Mar 17, 2018 12:52 am

Done
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Mon Mar 19, 2018 10:04 pm

Poslyš, nápad jako takový na postavu se mi líbí, ale toto je moc. Kombinaci tří věcí ti vážně neschválím. Myslím to že jsi z Nara klanu (umíš jejich techniky), pak to že pocházíš z rodu Kazekageho (Jiton) a ještě ke všemu je tvůj Magnet Release z Kumo + techniky z Boruta nepovoluji, v tomto pokračováním je i genin schopnostma jonin (Sarada byla schopna téměř celý fight kopírovat techniky-blbost).

Proto ti dám možnosti:
1. Budeš pocházet z Konohy a budeš spadat pod klan Nara (umět jejich techniky)

2. Budeš žít jako malá v Konoze, ale budeš pocházet z bývalé Suny (umíš využívat Jiton 3 Kazekageho) bez schopností klanu Nara (Jiton je těžký na ovládnutí, takže aby jsi ho uměla na A-rankové úrovni, je třeba se tomu věnovat) stejně tak Kage Nui je jednou specifickou schopností a považované za Hijutsu (tudíž ti neschválím KG+hijutsu) maximálně tu zvýšenou inteligenci bych ti k tomu povolil, ale techniky nikoliv

3. Pokud chceš Magnet Release z Kumo platí to stejné jako u bodu číslo 2., pocházíš z Kumo, žiješ v Konoze (využíváš Magnet Release Toroie) bez technik klanu Nara s tolerancí na inteligenci
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Mon Mar 19, 2018 10:50 pm

Oookej je to upravené - 3. možnosť. Z Kumogakure pod klanom Nara bez techník klanu Nara
-pokúsil som sa upraviť podľa toho trocha aj životopis. V základe je to stále rovnaké, len som tam vymazal zmienky o "Sunagakure" a nahradil ich niečím iným, rovnako ako o kagemane etc- ak som to niekde prehliadol tak sa ospravedlňujem, nie je to naschvál.
Vlastné techniky budú spísané v príslušnej zložke Smile 

just for fun:
Len chcem skôr podotknúť že magnetizmus ktorý využíval Toroi a ktorý využíval Kazekageho klan (ktorý sa primiešal aj do klanu Nara vďaka Temari) je podľa môjho názoru to isté. Využívanie kovového piesku a zlatého prachu bol len spôsob využitia magnetizmu. - stále je to len môj názor Very Happy ani to nemusíte čítať ak sa vám nehce -
Usudzujem to z toho, že tretí kazekage kovový piesok začal využívať pomocou magnetizmu práve na podnet Shukakových schopností ovládania piesku. 
Štvrtý Kazekage využíval zlatý prach zmiešaný z pieskom práve kvôli tomu, že mu to voči Shukakovi a jeho schopnostiam fungovalo. 
-
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Tue Mar 20, 2018 3:45 pm

Nara inteligence + Kumo Jiton (po domluvě) - POVOLENO

Raiton: Jibashi - (B-rank)
Raiton: Shichū Shibari - (A-rank) (stačí je jen prohodit)
Jiton: Jakuhō no Sōjin - POVOLENO
Jouro Senbon - POVOLENO
Raiton: Raijū Tsuiga - NEPOVOLENO (Sharingan)
Shunshin no jutsu - POVOLENO
Kanashibari no Jutsu - POVOLENO
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu - POVOLENO

Pozn.: Na vlastní techniky se ti mrknu po schválení životopisuNávrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Tue Mar 20, 2018 4:22 pm

Životopis v pořádku ^^ Povoleno!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Tue Mar 20, 2018 4:24 pm

Doone
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   Wed Mar 21, 2018 11:35 pm

Techniky POVOLENY
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Shimare Nara   

Návrat nahoru Goto down
 
Shimare Nara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Postavy :: Schválene postavy :: Nukenini-
Přejdi na: