Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 PŘÍBĚH

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin*HA
Admin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 21. 11. 16

PříspěvekPředmět: PŘÍBĚH    Tue Feb 27, 2018 6:19 pmOd starého příběhu se příliš nelišíme. Respektive, pouze časově. Uběhlo již 120 let od dob Naruta Uzumakiho. Během té doby proběhla další válka ninjů, která svrhla Kumogakure no Sato a její území si přivlastnila za své. Tato vesnice byla pod názvem Yamigakure no Sato. Vesnice o které nikdo neměl informace. V těchto dobách ale vládli Kagové natolik mocní, že obyvatelé každé z vesnic žili spokojeně a bez obav. Tehdejší Konohagakure no Sato měla za svého Hokageho Izashiho Uchihu, o kterém se vyprávěli legendy a jeho maličkosti byly přiděleny i mnohé proroctví. Sunagakure no Sato v té době žila pod vládou panovníka který zastával velmi diktaturský režim a svět ho znal pod jménem Hiroshi Yatoshi. Iwagakure byla vesnicí poměrně klidnou a mírumilovnou. Vládla jí okouzlující Tsuchikage Moriko Kasai, která v té době byla schopna zapečetit prvního Bijuu do těla svého umírajícího syna Yukia Kasai, který se stal několik set let po Narutově smrti vůbec prvním Jinchuurikim. Právě tímto skutkem se vše začalo, všechny změny, rozepře, války. Byl to popud pro ostatní vesnice k tomu připravit se na případný útok. Všichni věděli že je možné ovládnout sílu Bijuu a jak roky plynuli, ostatní vesnice měli důvod ke strachu a tak i ty, které byly považovány za mírumilovné a klidné začali zbrojit a připravovat se na proroctví, které se mělo naplnit.

Tehdejší Yamikage Kurayami Takumi se spiknul s tehdejší Kamikage Shirayuki Yuki. Jaké byli jejich úmysli se dodnes neví. Nikde nebyla ani zmínka o tom proč se rozpoutala válka. Proč k tomu došlo, proč se vesnice (i ty které mezi sebou měli mírové smlouvy) začaly napadat. Tato otázka zůstala nezodpovězena dalších 20 let. Co se ale všechno stalo?

Válka trvala 10 let. Celých 10 let bojů, strachu a rostoucí nenávisti. Dlouhou dobu mezi sebou válčily Sunagakure společně s Iwagakure proti Kami a Yami. Nikdo nechtěl napadat Konohu, jakožto Hi no Kuni, jednu z nejmocnějších říší v našem světě, ale nedopadlo to zcela dle představ. Tyto dvě strany, která na každé měla podporu jedné z vesnic začala mít rozepře. Špioni kteří se infiltrovali do každé z nich a podívali informace tomu kdo zaplatil nejvíc, začali být velmi opatrní a možná i naivní. Něco jako víra, důvěra v přátele vymizela. V tento okamžik se do boje zapojila i samotná Hi no Kuni. Nejsměšnější bylo to, že nikdo nevěděl PROČ se bojuje. Chtěl snad někdo dobít území? Chtěl se někdo pomstít, nebo to pouze byly boje o to kdo má větší moc?
Po pěti letech v průběhu války se tato odpověď dostala do éteru. Bylo to spiknutí. Touha po moci. S vědomostmi které jsme získali z tohoto světa, o doujutsu a samotných technikách o kterých se vám může nechat jenom zdát. Možnost vytvořit nebo změnit celý svět za pomocí jednoho oka, DNA, technologie a pokroku...To vše zapříčinilo tento zvrat.

Místo toho aby se válka ukončila výhrou jedné strany, naplnilo se dávné proroctví. Boj mezi Izashim Uchihou, který dle legend ve svém těle nesl duši Ashury - i přes to že byl Uchiha a nesl tíhu Indrova prokletí - si našel svou "spřízněnou duši". Člověka, jehož schránkou byl samotný Indra avšak s tělem a schopnostmi, které byly předurčeny k dosažení míru. Nikdo netušil co to byl za zvrat. Že by se schránky spletli, že by tyto legendy opravdu ztratili cestu za novým životem v novém těle? Nikdo to nechápal, ale tento souboj ukončil naprosto všechno. Mezi tím co se vesnice drancovali a shinobi i rodiny zabíjeli, tito dva vedli mezi sebou téměř nekonečný souboj. Tentokrát oficiálně. Ani jedna strana nemohla vyhrát, aniž by přežila či umřela. Izashi si to v ten moment všechno uvědomil. Proč se válčí, pro co se válčí a co to všechno znamená pro budoucí generace.

Tato vědomost veškeré podstaty těchto bojů ho přiměla k činu tak velkému, jako kdyby se smazalo celých 100 let vědomostí v tomto světě. Spolu se svou smrtí si vzal do hrobu i zničený Rinnegan, vzal s sebou i celé knihovny záznamů o technikách a vrozených schopnostech jako byl Meiton, Chimera nebo Tenseigan. Vzal s sebou i veškeré počáteční vědomosti nové technologie, všechno co by lidi nutilo prahnout po nekonečné moci. Sto let pokroku a znalostí se rozpadlo v jeden jediný den. To co se v ten den stalo a to co existovalo měli pouze ti, kteří v tu dobu přežili. Jestli své vědomosti předali dalším generacím je pouze otázkou.

V dnešní době se jedná o generaci těchto statečných shinobi, kteří začínají tvořit od začátku. Od bodu kdy svět neměl ponětí o něčem jako byla Kaguya, jako bylo DNA klanu Senju či existence Rinneganu, který dle pověstí byl zničen a navždy zmizel z tohoto světa. Stejně jako svitky a znalosti o zakázaných mocných jutsu, nebo i časoprostorových očních technikách.

Území Yamigakure bylo zničeno a na jeho půdě se postavily nové základy vesnice Kumogakure, která si převzala taktéž zničené impérium Kirigakure. Tato oblast byla známa jako Kuri no Kuni a její hlavní základna byla ve středu dávné Yamigakure, aneb Kumogakure no Sato. Této vesnici, která byla v podstatě sloučeninou Kumogakure a Kirigakure začali říkat Bochigakure no Sato (hřbitovní vesnice). Bylo to z důvodu že přeživších bylo mnohem méně než těch kteří se vydali na cestu smrti. Navíc je toto území stále známo jako to co rozpoutalo "Bitvu Proroctví", která byla počátkem i koncem všeho co známe. Její stav je neznámý, tato vesnice a toto území se řídí pravidly rady, kterou si zvolí sám Bochikage a ten nadále zvolí v jaké pozici se jeho země bude vyskytovat a jaké místo v tomto světě zaujme.

Další část kontinentu, kterou tvořila tehdejší Tsuchi no Kuni (Iwagakure) a Kaze no Kuni (Sunagakure) taktéž vzala za své spojit tyto dvě země a začalo se celému území říkat Tsuka no Kuni, jejíž hlavním bodem byla právě Iwagakure. Spojením těchto dvou vesnic vznikla nová vesnice pod názvem Koteigakure no Sato (pevná vesnice). Tato vesnice neutrpěla takové ztráty na území a dokonce ani takové na životech, i přes to se pohybujeme v řádu miliónu padlých shinobi v boji. Vesnice se rozhodla být tou nejpevnější a nejodolnější vesnicí a vůbec zemí na tomto světě. Rozhodla se neválčit, alespoň prozatím, avšak její pozice z pohledu obrany je pro všechny ostatní země zcela nedosažitelná. Vládne zde Kotekage. Svého Kageho si tato vesnice volí sama, volí jí lid a největší hlas mají shinobi. Proto je ten kdo zde vládne poměrně oblíbenou a nejsilnější osobou, která je schopna udržet tento robustní kontinent a samotnou vesnici zcela nedotčenou.

A konečně se dostáváme do tehdy známé Hi no Kuni, na jejímž území je jedna z nejslavnějších vesnicí a tou je Konohagakure no Sato. Tehdy tak proslulá země a proslulá vesnice se stala pro okolní stát téměř odpadem. Nebýt tolik známých klanů a těch kteří tvoří většinu populace tohoto místa a za svůj život si přivlastnili kousek příběhů z minulosti, byla by již dávno dobyta. Konohagakure se drží pouze díky tomu že je stále hlavním místem informací a nejzáhadnějších tajemství a zároveň je vlastníkem mnoha Bijuu, které však stále nenašli své hostitele. Tato vesnice je neutrální, stále se vzpamatovává z otřesu velkého boje Izashiho Uchihy a jeho protikladu. Staví nové základy, stejně tak je i zemí která má i přes svou menší rozlohu nejbohatší hospodářskou přízeň ostatních států okolo. I přes to jak zpustošeně vypadá, je velmi produktivní a opět nově roste. I přes pozici ostatních států a vesnic, je to stále území ze kterého lidé mají strach, díky Kekkei Genkai a Hijutsu které se zde objevují a proto byla doposud nedotčena. Kolují o ní i fámy prokletí. Že se v této vesnici vždy narodí potomek se schránkou Indry a Ashury a nastane nový věk. Tato vesnice byla legendou a dnes je odpadem, která ale v myslích ostatních utvoří další legendu.

Tak co? Kampak se zvolíš přidat? Rozhodneš o tom co se stane? Budeš právě ty tím, který bude utvářet proroctví, že které se stane legenda, o které se bude mluvit i další stovky let? Volba je na tobě, jdi svou cestou a zvol budoucnost sebe a celého světa!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ournewage.forumczech.com
 
PŘÍBĚH
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Informace :: Aktuality-
Přejdi na: