Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Okolí vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Okolí vesnice   Tue Feb 20, 2018 12:09 am

First topic message reminder :

Kolem Konohy se rozkládají hlavně lesy, ne tak husté a nebezpečné jako kolem jiných vesnic, takže je to celkem příjemné místo na procházku. Možná, že když budete důkladní, najdete i jezírko nebo nějakou starou, opuštěnou boudu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 93

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sat Apr 14, 2018 3:17 pm

Mojim momentálnym cieľom nebolo vyhrať. Vedel som, že to nie je možné. Pravdepodobne aj keď budem trénovať ešte ďalších 20 rokov, bábkari bol proste typ bojovníkov, ktorí voči mne a mojim schopnostiam mali značnú výhodu. Momentálny cieľ? Dať príležitosť mojim parťákom utiecť. Pre to som v momente keď sa na nás vyrútili bábky, pod nás hodil dymovnice, ktoré zaplnili okolie dymom. Ako doňho leteli, tak z neho zas vypadávali rozbyté na kúsky. Non toto tempo som nemohol vydržať večne. Už vôbec nie, keď ma zrazu za ruku chytil nejaký podivný drevený had. Keď som ho chcel druhou rukou rozbiť, mal som zablokovanú aj tú a zrazu som bol z dymu vytiahnutý na silu. Letel som priamo k nejakej.. špeciálnej bábke. No bol som spokojný. Cítil som, že môj týmový partner zdrhol a psom sa podarilo to isté vďaka Rikutovi - Shigureho krtkovi, cez zem.
V podstate som tak nejak stratil dôvod sa naďalej brániť. Všetko viac a nemuselo by to dopadnúť dobre. Teda, poraziť Koteikage určite neporazím a.. zbytočne ju ďalej štvať.. nie?
Rana ma síce neknokoutovala, no už som nejavil žiadne známky odporu. Predsa len som bol taijutsu bojovník. Vydržal som toho fyzicky veľa. Bola pravda že som mal zavreté oči a knockout som tak či tak "hral".
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Thu Jun 07, 2018 2:51 am

Trénink- Raiton: Shiden
Pro trénink nové techniky jsem si vybral místo skryté před zraky ostatních. Nebylo to blízko, ale ani příliš daleko, od vesnice. Bylo to místo uprostřed lesů, kterými byla vesnice obklopena. V mládí jsem zabloudil mnohokrát v této nikdy nekončící džungli. Právě při jednom takovém zabloudění jsem našel lidskou rukou netknutou jeskyni. Byla prostorná a tichá. To bylo přesně to, co jsem pro trénink nyní potřeboval. Tahle technika bude jistě oříšek, klid k pročtení svitku byl na místě. Než jsem se do toho dal, nasbíral jsem dřevo a rozbil tu tábořiště. K večeru již oheň plápolal a jeho plameny hrály po stěnách jeskyně nádhernou stínovou hru. Moc dlouho jsem ji však neobdivoval, měl jsem tu koneckonců práce až nad hlavu.
Sáhl jsem do náprsní kapse, ze které jsem vytáhl zažloutlý svitek s technikou Šestého. Pokud jsem se nemínil, byla tou poslední, co sám vytvořil. Bral jsem ji jako vrchol jeho práce, co se technik týče. Konečně totiž přišel na způsob, jak používat de facto Chidori bez toho aniž by na něj působila nevýhoda tunelového vidění, která je s ní nutně spojená. Šestý byl můj oblíbený Kage. Jeho síla spočívala v genialitě, ne arsenálu technik. Tedy alespoň tak jsem to viděl já. Kam se hrabou dnešní Kagové, pche!
Rozložil jsem svitek a začal pročítat. Papír vypadal staře, dokonce i barva byla bledší než bych očekával. Až potom mi došlo, proč tomu tak je. Technika nebyla nikdy přepisována na nový svitek, tohle byl jediný a originál. Slova v něm obsažená jistě nenapsal nikdo jiný, než Šestý osobně! Užasle jsem hleděl na to, co jsem tu dnes četl. Uvědomil jsem si, jakou hodnotu tenhle svitek musí mít, jestli není nikde žádná kopie. Nedozírnou? Možná. Zeptal bych se hlavy pomazané, ale jelikož tuhle techniku se učím inkognito, taková možnost se nenaskýtala.
Tahle technika měla mnoho výhod. První výhoda, nemusel jsem se skládat s pečeťmi, protože na tuhle techniku jich nebylo třeba. Druhá výhoda, žádné tunelové vidění. Třetí výhodou byla flexibilnost použití. Opravdu. Šestý tu sám napsal, že jednou pomocí této techniky dokázal spustit déšť. Žasl jsem s každým slovem čím dál tím více. Nastala tu však jedna drobná komplikace. Dosud jsem se neučil techniky tak náročnou na manipulaci s Chakrou. Zmínil se tu jednou krátkou větou o tom, že princip techniky je podobný jako u Rasenganu, jenže poslední, kdo viděl Rasengan v praxi, byl možná tak Naruto, který se touhle technikou proslavil. To byla otrava. „To se mám ještě učit Rasengan?!“ Zaklel jsem si. Můj hlas se mi jako ozvěna vrátil zpátky. Tuhle komplikaci jsem musel překonat vlastní metodou. No a jaká metoda je lepší než „metoda pokus omyl“? To mě však čekalo až zítra, dnes jsem si už šel lehnout. Netrvalo to moc dlouho a spal jsem jako malý klučina.
Ráno jsem se probudil brzy. Vstal jsem, nasnídal se a vydal se na ven. Tvarování chakry kolem ruky jsem před nikým skrývat nemusel, byť tu tedy nikdo nebyl. Bylo krásně, všude pělo ptactvo nebeské, voněly stromy a čerstvá půda. Radost pohledět, to vám teda povím! Začal jsem menší rozcvičkou, chůzí po stromech. Dělal jsem to asi hodinu, než jsem se cítil rozcvičen. Sundal jsem si vestu, odložil ji ke kmenu stromu, stoupl si vedle něj, spojil dlaně k sobě a začal upouštět chakru. Tráva kolem mých nohou se poklonila mojí velikosti, když kolem mého těla začala proudit chakra. Když jsem se cítil připraven, chakra, co dřív proudila kolem mě, se nyní soustředila na jediné místo, mé dlaně. Podařilo se mi to, nicméně mi to bylo k ničemu. Tento stav jsem totiž nebyl schopen dlouhodobě udržet, natož ho natvarovat do rozumné podoby. Nebudu to moc dlouho prodlužovat. Zkrátka jsem se o to snažil celý den, ale kýžený výsledek se nedostavil, bohužel. Nedá se však říct, že celý den jsem makal nadarmo! Když jsem končil, zvládl jsem kolem ruky zformovat jakou si nestabilní chakrovou auru! „Zítra na tom zamakám…“ Řeknu si v duchu, když se se západem Slunce vracím do jeskyně. Rychle jsem založil oheň, přiložil do něj dostatek dřeva, aby vydržel alespoň tři hodiny, najedl se a šel spát. Zítra mě holt čekal náročný den!
Tento večer se mi nezdál žádný sen, spal jsem tvrdě a probudil se později než den předtím. Na druhou stranu jsem se cítil jako nový! Byl jsem připraven opět skočit na tréning. Vstal jsem tedy, provedl stejnou rutinu jako den předtím a vyšel ven. Během snídaně mě napadlo, že by bylo dobré, kdyby se mi podařilo onu chakrovou auru zformovat do jaké si čepele, hrotu, dejme tomu. Ano, to by bylo fajnšmekrovské! A tomu jsem zasvětil dnešní den. Šlo to kupodivu rychleji než včera, neboť jsem to stihl jen za polovinu dne. Udržel rovnoměrně množství chakry byl oříšek sám o sobě. Ale přidat od toho ještě podstatu? To už vypadalo příliš složitě. Než jsem se do toho pustil, skočil jsem se najíst a šupnul si pár těch chakrových pilulek. Říkalo se o nich, že po jejich konzumaci vydržíte bojovat třeba tři dny a tři noci v kuse. Uvidíme, zda dostojí svému jménu. Prakticky ihned jsem pocítil, že chakra v mém těle nabírá na kvantitě. Byl to příjemný pocit. Tyhle pilule by měli být součástí povinné výbavy. Abych však pravdu řekl, mělo to na mě vedlejší efekt. Nevnímal jsem čas, soustředil jsem se jen a jen na trénink. Tři dny a tři noci, zjistil jsem nakonec. Během tréninku po tuto dobu jsem zdokonalil stabilitu tvaru a začal zapojovat poslední prvek této techniky, element. Dva dny a dvě noci se mi nedařilo přidat element k této technice, a když se mi to zázračně povedlo, vypadalo to spíše jako Chidori než Shiden.
Až poslední noc jsem přišel na to, v čem je to kouzlo úspěchu, v intenzitě. Pamatuji si poslední můj pokus k vytvoření téhle techniky. Nedá se to zapomenout, ten pocit úspěchu, to opití mocí. Stál jsem proti stromu, odhodlán to zkusit ještě jednou. Natáhl jsem dlaň před oči a soustředil se na koncentraci chakry, její tvar a navíc jsem do toho zapojil i element. Modré blýskavá aura okolo mé ruky se začala pomalu měnit ve fialově se blyštící smrtící zbraň. Začal jsem se smát a slzy mi tekly z obou očí, pochopitelně štěstím. „Povedlo se…“ Špitnu si a zrak odvrátím k nebi, jakoby jsem se někomu tam nahoře za to snažil poděkovat.
Vzduchem zasvítilo fialové světlo, po jehož zhasnutí následovala hlasitá rána. To se strom v půli lámal. Hlasitě praskal, jakoby naříkal, a nakonec dopadl na zem. Na mé záda dopadly první paprsky nového dne a na mé tělo únava. Cítil jsem, že tohle bude dlouhý spánek. Dobelhal jsem se do jeskyně, skryl svitek na bezpečné místo tak, aby ho nikdo v případě mé delší indispozice nenašel a usnul. Ani nevím, jak dlouho to trvalo, než jsem se vzbudil. Vím jen to, že jsem měl děsný hlad a ty blafy, co jsem si vzal s sebou, jsem už jíst nechtěl. Ne, skočím si ve vesnici na pořádnou mísu rámenu!
Sbalil jsem si tedy saky paky, párkrát počůral táborák, však víte, kdyby náhodou, a vyrazil jsem hladový do vesnice. Cestou jsem si všiml stromu, který tam chudák ležel na zemi… no já se smál. Bylo to fakt cool věc, umět něco takového. Svým způsobem jsem se cítil mocnější, jakoby více podobný Šestému! Aneb nechte snílka snít!
// Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: