Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Okolí vesnice

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Okolí vesnice   Tue Feb 20, 2018 12:09 am

Kolem Konohy se rozkládají hlavně lesy, ne tak husté a nebezpečné jako kolem jiných vesnic, takže je to celkem příjemné místo na procházku. Možná, že když budete důkladní, najdete i jezírko nebo nějakou starou, opuštěnou boudu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 7:49 pm

Dorazili jsme na místo. "Nádhera." Počasí. Brute. Já. Počasí. Všechno bylo nádherné! "Bzzzz, bzzzz, bzzzz," zabzučela jsem, že se tu usídlíme. "Tak, můžeme to rozbalit. Jsme si ale mákli, co?" Ano, všechno sebou tahal jen a jen Brute. Já už tak trpěla, že jsem šla pěšky. Ne že se nesl na písečku. To by nešlo. Maximálka jsou věci, co měl sebou tahat. Nebudu jediná socka, co půjde pěšky, páč nemá na dopravní prostředek. "Hodnej Brutík. Zasloužíš si odměnu. Koukni, co jsem sebou vzala!" Kde se vzal, tu se vzal, medový bonbonek v mé ručičce. "A mám jich víc, jestli budeš hodný. No co?! No co?!" Špulila jsem se. Kroutila hlavou. Prostě grimasy a pohyby co děláte, když Vás potěší pejsek. Akorát Brutík byl víc než to! "Chytej!" Bonbonek jsem mu hodila, a pak se ohlédla směrem ke Konoze. "Musíme vše rychle rozložit, jinak nám ta zábava uteče." Po těchto slovech jsem se dala do rozkládaní židliček, stolů a chystání čajového servisu. 

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 14

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 8:30 pm

Moje křeslo a můj mrak, jsme dorazili na místo zaslíbené. Toto měla být ta země zaslíbená, zvěře a ptáků plná, medem oplývající. A místo toho vidím Konohu. Huraaa, řečeno toném znuděným. Jediný med, co tu byl přinesla Maia."Tak uuurčitě" pověděl jsem na její "vtipnou" poznámku, že jsme si mákli. Já si celou dobu pohodlně seděl ve svém písečku. Ano stálo mě to chakru, ale nemusel jsem po svých. Hodila mi medový bonbonek, který jsem měl tak rád. Za tu dobu jsem vystřízlivěl, což být střízlivý v přítomnosti Kage je sice služné, ale u této je největší chyba. Byla úplně natěšená a já už věděl, proč se nebrala na nezletilá. Mno i přesto její chování ke mě jako k pejskovi, který byl něco víc než pejsek, jsem přehlédl. A čekal jsem než všechno rozloží. Usedl jsem si na svojí židličku. Všechen písek se nahromadil zpět do urny. "Do zápisu, pane soudce, chci říct, že s tímhle nesouhlasím a chci být oproštěn od tohohle činu, který odsuzují za špatné jednaní. Odvolávám se na paragraf 69, řádek 9, druhá věta. Děkuji" pověděl jsem. Bylo mi jasné proč tu ta nezletilá nebyla, nemohl jsem mít svědka, že s tím nesouhlasím. "Jinak dáte si čaj?" zeptal jsem se a poté co řekla, že ano. Tak písek z mé urničky se vyrojil jako včeličky a pilně pracoval. Vzal termosku zalil čaj v konvičce, která byla z čínského porcelánu. Jiná část písku vytvořil takový tác na kterém byl dalekohled. Nic jsme nemuseli dělat s Maiou, když jsme tu měli moje písečné "otroky".
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 8:46 pm

"Píšu si, pořídit si Bruta jako otce svých dětí... v jejich zájmu." Poznamenávalo si letadlo do deníčku, který si pak uložilo na bezpečné místo. S takovou informací jen mezi cecíky! Tužka i deník jsem vzala doslova odnikud. Takže asi z cecíků. Nejsou tam ale normálně uložené. Myslím. Běžně. "Vážně, měli-li tohle zdědit, bude se jim žít jedna báseň. Víš co to udělá s úklidem?" Tu začal vytahovat nějaké články a paragrafy, automaticky jsem mu hodila další bonbon se slovy. "Nechceš to alespoň zvážit? Copak nejsem hezká?" Skoro bych se rozplakala. Včeličce ale může být jedno, jaká je. Hlavní je, že bzučí. A proto jsem neplakala. Posadila se na stoličku. Uchopila daleko hledík. "No co to tady máme? Včelky velikosti draků... s nějakou divnou barvou. Pcheee... to se od Konohy dalo čekat." Nevěřila jsem vlastním očím. Ano, včeličky byly draky. Ne, nebyly původně z Konohy. Ano, ta divná barva byla růžová. Asi. "Samá anomálie. Co si myslíš o Konoze ty, Brutíku?" Dalekohled jsem mu podala, a jakmile si ho vzala, natáhla se po naplněném šálku šalvějového čaje. 

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 9:13 pm

"Ty jako znáš ještě jednoho Bruta! pověděl jsem uraženě. Ale ne nepověděl, včeličky se neuráží jen když jsou opilé, a to jsem zatím nebyl. "Dělat otce 3 dětem, které jsou starší než já, chmmm." pověděl jsem "Mno já nevím nevím, chunin a kage, to nejde moc dohromady. Nepotřebuješ otce, protože jak jednou jeden bílý vlk řekl,: " Politika a sex mají něco společného....jeden vyjebe s tím druhým". Mno popravdě jsem chtěl docílit, abych byl povýšen zpět, ale mno nemožný tento cíl. A také jsem na to nechtěl odpovídat, kdo by chtěl za otce alkoholika? Mno vraťme se k situaci před kterou filozofujeme. Poslouchal Maiu a byl jsem zvědavý, co se děje, ale nevěděl jsem že budu zklamaný. Koukal jsem na konohu a pokus těch dračku něco udělat."Její škoda" povím sklesle a napil jsem se čaje, který byl šalvějový a ten jsem ještě okořenil rumem. "Měli bychom se milovat a množit, jak pravil jeden fousatý pán v bílém" pověděl jsem a znovu jsem se napil.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 9:40 pm

"Byl to bůh? Páč toho jsem včera potkala. Netvářil se zrovna nadšeně. Říkal, že jsme sobci." Když jsem se napila čajíku a položila jej zpátky na stůl, vytáhla jsem opět zápisník a poznamenala si: Politika x sex- jebou mezi sebou? Otazník na konci jsem si nemohla odpustit. Nejsem si totiž ještě jistá, jak to je s tím sexem a politikou. Opravdu mezi sebou souloží? Jako pořád? "Abych to tedy vzala z toho demokratického hlediska, po této akci uspořádáme anketu. Zjistíme jak to lidé hodnotí. Vyjdeme jim vstříc, nebudou-li s ní souhlasit, zničíme Bochi. Ocení-li ji, zopakujeme to. A vlastně..." Proč by jsme se jim měli přizpůsobovat? "... já jsem já, a proč bych sebou neměla být kvůli ostatním? Myslíš, že jsem sobecká?" Řečnická otázka. "Samozřejmě, že ne. Já vím. Přesto se najdou i tací, kteří se mnou nesouhlasí. Možná bych je měla začít posílat na pracovní tábory." Tuhle akci prý řada lidí neschvaluje. Nutně podotknout, že z řad Konožských hráčů. Smůla. Já jsem Koteižský hráč a už tak tu máme akci, která si klade za cíl minimální počet obětí. Co víc pro ně můžeme udělat? Ty tři tam nebudu soudit. Jsou to hrdinové, že se do toho pustili!!! Postavíme jim pomníky. To by už ale asi byl znak totalitního režimu. Ale... na soše Stalina taky není nic zlého. Myslím. "Co myslíš, bolí je to?" Zeptala jsem se, poté, co jsem vzala Brutovi dalekohled a uviděla spoutané draky, alias přerostlé včeličky. "Možná by jim pomohl doušek šalvějového čaje." Dalekohled jsou podala zpátky.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 10:08 pm

Já se také netvářím nadšeně. Jsem snad Bůh? Chtěl bych být bůh. Mohl bych všechny spasit. Úplně všechny, možná pár výjimek, ale o těch pomlčím. "Takže tu budeme posedávat často? Jako je tu hezký, ale radši bych dělal i jiné věci než posedávat." místo sezení tady bych mohl dělat otce. Ale je pravda, že to bych mohl i tady. Stačí si tu postavit Hrad z písku, oh wait. Sakra. "Nejsi sobecká, všem nám rozdáváš včelí lásku!"povím a můj písek ji objal, na znamení, že jííí mám rád. Ne nebolí je to jen tupý krystal povím a zasmějí se. "Ale kdyby více pojedli, možná by byly silní. Potřebují naši kašičku co máme u nás ve vesnici. To by byla potom síla!"
Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 93

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 01, 2018 11:59 pm

Po ceste som mu vysvetlil situáciu. Nebolo to nič zložité.
"Dvaja shinobi, muž a nejaká žena.." Tlmočil som vrčanie môjho ninkena a po ceste na miesto sa k nám pripojili aj traja ďalší. ".. žena je viditeľne silnejšia, aspoň čo sa chakry týka.. chalan približne na tvojej úrovni, bude to tvrdý oriešok. Musíme použiť tvoju hlavu Gururu." Prehovoril som k nemu znova, zatiaľ čo sme dorazili na miesto, ktoré sa od dvojice nachádzalo ešte dostatočne ďaleko na to, aby o nás nevedeli. Čupol som si k zemi zakrytý kríkmi, čakajúc na to, čo ho napadne. Teraz už bolo nebezpečné rozprávať sa nahlas, a tak musela znova nastať posunková reč, alebo len veľmi tichý šepot. Viac informácií som mu povedať nemohol.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 54

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 12:31 am

Bylo užitečné mít oči, i když v tomhle případě nos, všude. Přeci jen Ashiho hafani byli vycvičení od útlého věku aby ho používali. Něměl jsem tedy pochyb o žádné z informací které Ashi řekl.
Z toho co jsem slyšel, mě došlo že si možná ukusujeme velké sousto. Sakra. Sem měl radši zůstat v baru. pomyslel jsem si. No nemohl jsem v tom Ashiho jen tak nechat když se rozběhl neznámo kam.  Dva Shinobi, jedna silnější než mi, a muž na mém levelu. Došlo mě že na tohle budeme potřebovat každou pomoc, kterou jen bylo možné. Proto jsem máhl na Ashiho s tím ať nikam nespěchá, složil pečetě a vyvolal Rikuta.
Rychle jsem mu řekl jaká je situace a co se od něj potřebuje načež kývl a zahrabal se pod zem, tiše nás následoval za pomoci sluchu pod ní.

...

Když jsme tedy dorazili na místo podíval se co se tu děje a uvděl jak ti dva... mají piknik? Chvilku jsem se soustředil na několik taktik. Přemýšlel jsem zda nechat tunel směrem k nim, vyslat stín a pokusit si toho slabšího vyřídit jako první. Na chvíli ho spoutat Ashi by ho dokázal odjebat. Mezi tím by Ninkeni zabavili tu ženskou aby mu nemohla skočit na pomoc.
Další bylo použít Kagebushin a zkusit je spoutat oba za ráz. Nechtěl jsem však plejtvat chakru na malé šanci.
Zkusil jsem teda něco jiného lehce jsem prstem ťuknul na zem a Rikuto vystrčil hlavu s pod země bez toho aniž by vydal jakýkoliv zvuk. Naznačil jsem mu ať jde vpřed, a drží v dostatečné hloubce podzemí. Ashimu jsem potom posunkami vysvětlil zbytek plánu a přesunul se na svou pozici tak abych nevzbudil podezdření.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 7:49 am

"Často?" Tohle slovo se tu nehodilo. "Zatím tu sedíme prvně a nepadlo ani slovo, že se tu vrátíme, jen že je taková možnost. Ale to až po výsledcích ankety." Tu jsem si uvědomila... "Ty mě vůbec neposloucháš. Anketu jsem zamítla s tím, že ji nebudu dělat, protože nejsem sobecká." Nebyl to řev a ani jsem mu nic nevyčítala. Byl to takový ten poučný ton, jako když popletete dva plus jedna a učitel Vám naznačuje, že jste úplně blbí. "Děkuji." Tím objetím to ale všechno spravil. Kdybych se hněvala, tak už se nehněvám. "Jo, je tam jasný deficit ve stavbě kostí. Chybí jim vápník. Ten by klidně mohli získat z medovo-vápníkové kašičky." Tu jsem se postavila. Protáhla. Vzala si zpátky dalekohled. Koukla. "V životě jsem tak velkého motýla neviděla." Aniž bych to věděla, stála jsem čelem k nezvané návštěvě. "Máš sebou i tu pizzu, cos měl objednat v Konoze?" Nějaký ten kousek bych si dala. Aniž bych čekala na odpověď, dalekohled jsem odložila na stůl a začala koukat po okolí. Přiblížila se k jednomu křoví, tentokrát na opačnou stranu než byli schovaní ti z Konohy. Na listech se plazili ze čtyři housenky a v dáli šlo vidět mraveniště. "Dokonce i tohle tady je zajímavější než Konoha." Ano, vše by se změnilo, kdyby se Mirai konečně pustila do bum, bum, bum, ale rozhodla se někde zdržet, a teď už jsem z toho lehce nervozní. "Měla bych ji poslat se zprávou holuba?" Řečnická otázka. Holubem byl myšlen Brute. Pro naše schované přátele: Ti chakru i polohu určili správně, přeci jen k tomu měli vycvičené psy, ale ti jím už neprozradí motiv tohohle pikniku. Mohli jsme být ti největší terroristi zrovna tak jako manželský párek na líbánkách. Ano, podezřelá je lokace (poměrně blízko útoku) a i objem chakry, který psi zvětřili, přesto by se nemuselo vyplatit dělat ukvapené závěry. I když... v průběhu bitvy jsou i civilní ztráty. Tedy, ne úplně civilní. Shinobi očividně jsme.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 2:23 pm

"Však příroda je tu krasnááá, takže takové letní sídlo bychom tu mohli mít" povím u toho se zakřením. Kdyby nás někdo pozoroval delší dobu, tak bychom mu připadali, že každý mluví o něčem jiném jako kdybychom byli z nějakého absolutního dramatu od Václava Havla. "Moje řeč, osteoporoza je vážný deficit a měl by se lečit. Bohužel pacienti, tedy včelí dračci, nebo dračí včelky již zahynuly. Sad story, proto by tu měla být nějaká prevence." Stejně jako Maiu tak i mě zarazilo velikost toho motýla. "Ten motýl je jasný důkaz, že to tak Bůh nechtěl. Z vědeckého hlediska určitě je o GMO, geneticky modifikované organismy. Prostě tohle je zvěrstvo vůči přírodě. Také bych zavolal ochránce zvířat, nebo motýlu, protože tomu motýlu je zajistě ubližováno. Motýl není bojová zbraň, dopravní prostředek nebo něco jiné. Motýl má oplivat rostlinky!" řekl jsem názor ohledně toho motýla, vůbec se mi to nelíbilo.
"Chtěl jsem nakonec objednat něco romantičtějšího, ale bohužel ta restaurace měla už rezervace do předu" odvětil jsem na otázku ohledně pizzy. Bohužel jídlo dneska asi nebude. Povzdechl jsem. Udržet v klidu Maiu bylo dosti složité, nedokázala to ani motýlí žena, smutné. "Konoha je určitě zajímavější uvnitř než zvenčí a ještě k tomu několik kilometrů od ní" pravil jsem, když si Mai radši začala sledovat lístky nebo něco na listech. Nevím neviděl jsem přes ní. O tom, že nás někdo stalkuje jsem nevěděl, bohudík jinak bych si asi nadělal do kalhot, ale to ještě bez tak přijde. Ale musíme si říct, já věděl, že v Konoze by měl strašit velký týpek, který si velkým mečem určitě něco musel kompenzovat jinak to nebylo možný, a potom tam byla bum bum Lady... Věděli i to oni? To se brzy dozvíme, až bum bum Lady vyhodí vesnici do vzduchu. Maia neřekla, že to nemá dělat, ale řekneme si na rovinu v naší vesnici najít normálního je stejně těžké jako najít nukenina s nižším rankem než A.
Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 5:51 pm

Prikývol som. V podstate sme boli dohodnutý. Ja som mal byť návnadou a tak som len zložil jednoduchú pečať a v momente som zmizol z miesta pod  závanom zelených lístkov.
A v rovnakom "závane" som sa aj objavil, kúsok od dvoch včeličiek, ktoré sa pozerali na útok na dedinu.
"Čo to tu máme.." prehovoril som. Na čo sa ozvalo aj zavrčanie a šteknutie od jedného z mojich troch ninkenov, ktorý tu teraz so mnou boli. V ruke som si medzi prstami pretáčal kunai a v ústach som mal stále to špáratko, ktoré však teraz pripomínalo už skôr senbon.
"Verím že ste pomerne ďaleko od svojej domoviny Koteikage-sama." Trocha som podcenil situáciu. Z diaľky som si nebol istý, no keď som ju videl zblízka.. predsa len som musel poznať jedného z hlavných predstavených veľkej shinobi mocnosti. Bola moja povinnosť byť aspoň elementárne informovaný.
"Rád by som si vypočul dôvod, kvôli ktorému ste sem prišla. Je nebodaj tá kunoichi útočiaca na Knohagakure pod vašou právomocou?" Spýtal som sa jej, na čo som len kunai pevne chytil za rúčku, pripravený skočiť. Všetci traja z mojej svorky zatiaľ začali vytvárať niečo ako polokruh a pomaly im začali odrezávať únikovú cestu. Resp.. mohli zdrhnúť len smerom k dedine. Čelenky a oblečenie rôzneho tvaru no hlavne s logom Konohagakure a klanu Uzumaki mohli napovedať, že sa jedná o ninkenov.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 6:05 pm

Oplatil jsem mu kývnutí a ve stejnou chvíli, co Ashi přemístil na planinku, jsem se já posunul na pozici. Těsně k díře, kterou vykopal Rikuto. Použil jsem techniku Kagemane Kage Shibari no Jutsu a poté sem stín natáhl až sem našel uvnitř tunelu Rikuta, na kterého se onen stín přilepil. Můj krtek se plazil pod zeminou na místo, určení tak potichu že to bylo pro lidské ucho neslyšitelné. Krtci měli speciální vlastnost že změkčovali zeminu před nimi. Pro ně to bylo jako plavat ve vodě.
Jakmile by Rikuto reagoval na Ashiho signál, věc kterou jsme měli nacvičenou už ze dnů starých, byl připraven vyskočit spod země a pokusit se zaútočit na jednoho z nich. Já bych se poté s povzdálí postaral o zbytek. Stín jsem nemohl nad povrchem natáhnout do velké vzdálenosti. Skrze tunel, to však byla věc jiná.
Poslouchal jsem bedlivě, co se tam na tom paloučku dělo a spoléhal na Ashiho.
Strnul jsem však při zmínce slova Koteikage. Vypadalo to že jsme před sebou měli velmi těžký oříšek. V tichosti jsem se nadechl začal jsem relaxovat, abych měl čistou mysl na věci, které měli přijít.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 8:00 pm

"Bzučáku, budeš mě muset omluvit. Čajík asi nedopijeme. Škoda... byl šalvějový." Ani jsem nevypila jeden kompletní šálek. Dělám to nerada, ale je čas uklízet. Samozřejmě, že ne kvůli těm dvěma. Byly v tom jiné větry. Z toho, co jsem vypozorovala už dříve z dalekohledu, nevede se nám dobře. Asi. Jestli ti dva mají uvnitř stejný problém jako Kana, tak je Konoha hezky připravená a schopná. Její pozice tedy na mezinárodní scéně neochabla. Alespoň ne z vojenského hlediska. Bez konfliktně si proto určitě nebudu moci nárokovat některé jejich území. Připouštím. Přišla jsem ke stolu a začala uklízet. "Bzzzz, bzzzz, bzzz..."  Bžoukala jsem si a tu mě vyrušila návštěva. Pohledný Inuzuka a jeho psi. V té době už čajová sestava byla uklizená. Chyběly jen dva stolky a stůl. Přesněji stolíček. Je to ale štěstí. Ještě by se nám rozbil šálek či konvice. Takhle se už bezpečně vznášely na Brutovým písečku. "Shinobi z Koteigakure no sato? Jistěže ne." Mít ve vesnici shoton, to by byl ráj. Bych si pak klidně dovolila zaútočit na Konohu. V průběhu jsem si prohlédla okolí. Jen jeden tu nebude. Jsme tu dva a k tomu S rank a... chunínek. "Mimochodem, jsem Mai." Podala jsem k němu ruku s úsměvem, druhou si opřela na bok a pokusila se navázat oční kontakt. Podezřelé? Něco čekal. Určitě. Nicméně nic nepřicházelo. Teprve až když navázal oční kontakt (třebaže jen na chvíli a v ostražitosti přesto nepolevil), má druhá ruka vzápětí odpadla a ze vzniklé díry v paži se vyřítilo cosi jako torpédo jeho směrem. Já okamžitě uskočila dozadu do vzduchu, chytaje mou odpadlou ruku a montuje si ji zpátky. Byl to zlomek, nicméně prodleva byla patrná, a ti psi určitě nedělali, že nic. Vtip byl ale v onom torpédu. To nebouchlo. V průběhu letu začalo střílet do všech stran (kromě té, z které vyletělo) jedovaté senbony. Jed nebyl nic extra, klasický Sasoriho (základ v popisu techniky na wiki- Kugutsu no Jutsu: Gishu Senbon). Úhyb do vzduchu se mohl zdát osudný. Nemohla jsem se v něm vyhýbat efektivně útokům. K tomu někteří čokli byli i za mnou. Spolehla jsem se na Brutovo jištění. Obranou ne. Spíše útokem. Náročnější techniky než C rank snad nebudou zatím potřeba. Na každém stehnu jsem měla připevněný jeden svitek. Ne pro tuto misi. Normálka. Vzala jsem jeden. Roztáhla. PUF. Loutka. Akcí bylo několik. Mírového jednání minimum. Výhovorek s bídou jedna. Prostoru pro protiúder taky dost. Přesto jsem jednala relativně hned a to bez otálení. Jako by mi bylo jedno, co tady tímto vyvolám. Nepřátelský vztah?! Válku. Jistě. Možná. Spíše ne. Nebudu se tajit, že, kdyby Hi no kuni, vojensky zaostávala, budu ji chtít obsadit jako kolonii. Přiznávám. Překročím pomyslnou čáru, bude-li to potřeba, abych pomohla získat u brány a v okolí těm dvěma šmoulíkům uprostřed čas. Kagem jsem se nestala, abych se za své činy pak styděla, a nebo šlapala po trupech vlastních shinobi. Poznámka pod čarou: Nelítám!!! Dopadávám na zem

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Mon Apr 02, 2018 9:49 pm

To jsem opravdu nerad slyšel, protože to známe problémy! Já nerad problémy! Hlavně takové problémy, které mě chtěly bít, ty jsem fakt neměl rád. Povzdechl jsem si. Svojí židličku jsem si podebral pískem a začal jsem se vznášet. Ten čajík s rumem mi dal obnovil mojí sílu, byl jsem jako Jackie Chan a jeho opilecký styl. Měl jsem pravdu problém tu byl, bohužel jich bylo více. Proč jen jsme si nevzali tu nezletilou, mohli jsme jí obětovat, aby si Konožané užili a nás nechali být na pokoji. Proč musela být tak slavná, mohli jsme se v klidu vykecat, ale onaa nee. Prostě hej já jsem kage. Věděl jsem, že to blbě skončí jen jsem netušil pro koho. Kdybych si mohl vsadit, tak nejhůře asi dopadnu já.
Tak nějak jsem pozoroval situaci, ale i přesto jsem byl klidný, možná to mohla trošku alkoholu, ale kdo ví. Tušil jsem k čemu dojde. A ve chvíli kdy se spustila smršť jehel. Můj písek mě vynesl nahoru, abych byl v bezpečí. Mno bylo to proti mým zásad a kvůli tomu budu muset zahranit soustu koťátek! "Suna Shigure" šeptl jsem. Okolo mě se vytvořil kruh z písku, z něho začalo střílet písečné koule do okolí. Hlavně na psy a Ashi-ho.
Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Wed Apr 04, 2018 9:28 pm

Bol som príliš ďaleko a príliš som jej neveril na to, aby ma jej trik, respektívne technika zaskočila. Vedel som že má podivný pach.. že smrdí od železa a práve ma ubezpečila v tom, že som sa nedivil. Akurát keď som chcel povedať, že ma nezaujíma to, ako sa volá, vystrelila na mňa z ruky raketu, z ktorej začali vychádzať senbony napustené jedom. To som znova vedel hlavne vďaka tomu, že som to jednoducho cítil. Už nejaký čas som bol pod mojou základnou technikou, ktorá mi niekoľkonásobne zlepšovala čuchové detektory. Moji psy sa pomerne jednoducho vyhli. Aj z len týchto pohybov bolo zjavné, že by v Taijutsu obstáli aj voči veľmi schopnému shinobi. O mne sa ani nedalo hovoriť. Útok tohto rázu ma jednoducho nemohol zasiahnuť. Hanbil by som sa pred celou svojou dedinou. Akonáhle ihli dostrielali a ja som sa dotkol nohami znova zeme, vyrazil som voči nim po štyroch, podobne, ako aj moji traja spoločníci. No skôr než som stihol zaútočiť, obaja už boli vo vzduchu. Najprv tá osoba pri bráne a teraz aj títo. Vyzeralo to tak, že Koteigakure za chvíľu bude stavať letisko. Zamračil som sa a bez veľkého rozhodovania som sa zamerial na ryšavca ovládajúceho piesok. 

"Gatsūga!" Roztočil som sa okolo svojej osi takou rýchlosťou, až som začal pripomínať prapodivný čierny "vír", mieriaci hore priamo na ryšavca, v podstate vrážajúc priamo do jeho pieskových striel, ktoré sa ešte pred dotykom so mnou v podstate rozpadli.  Nutno podotknúť to bola kombinovaná technika s mojimi psami, ktoré taktiež mierili čisto na ryšavca. Chcel som sa zbaviť najprv jedného z nich, až po tom riešiť kage, ktorá zatiaľ mimo vyvolania bábok nijakým spôsobom neútočila. Na Bruteho teda išiel útok hneď z troch rozdielnych strán.. dosť.. dosť rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Wed Apr 04, 2018 10:04 pm

Poslouchajíc z ústraní, sem zjistil že situace se nám zvrtla.
Rikuto čekal na signál, ten však neřpicházel a tak čekal dál. Jakmile se ozval, vše se dalo do pohybu. Rikuto uslyšel odskakující Kage. Jakmile si byl vědom že už není na stejném místě, začal se podkopávat na určené místo. Vystrčil nosan ze hlíny ovšem na místě, které mohlo vypadat že je někde totálně mimo místa dopadu. To však nebylo to, co Rikuto hledal, On hledal totiž dráhu, po které věděl že bude cestovat stín Koteikage.
Když Koteikage byla ve vzduchu, chytrý angličan nám vysvětlil že co jde nahoru, musí zákonitě dolů. Rikuto odhadnul kam by zhruba Koteikage dopadla, a věděl že na to místo ze z jedné strany začne přibližovat její stín. Také věděl odkud svítí slunce neboť to vše bylo pro někoho kdo bojoval s Narou samozřejmostí. Rikuto sám o sobě nebyl chytrý, ovšem já jsem do něj hodiny a hodiny všechny tyhle věci soukal jak do chlupaté deky. Proto teď vykouknul ze země v místě, o kterém věděl že stín ženy bude cestovat udělal ještě pár úprav aby ho lapil perfektně. Nevystrkoval se však z hlíny celý do chvíle, kdy si nebyl jistý že stín ho 100% trefí. Zatím se tedy byla vidět hliněná hromádka a oči, pozorující okolí. Jakmile by její stín přejel přes Rikuta, ten by vyskočil a moje technika by lapla stín Koteikage.
Já jsem mezi tím mohl slyšet jak několik písečných střel pročistilo okolí, no žádná mě nezasáhla. Byl jsem přeci jen dopře schovaný. Ashi si vzal toho druhého, toho kdo techniku písku použil, do parády, což bylo dobré jelikož bojovat s nimi zároveň by mohlo být poněkud nepříjemné.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Thu Apr 05, 2018 6:34 pm

"Čekám na signál..." připomnělo mi Narovo popsání postu jednu známou písničku, a tak jsem si ji herně začala zpívat. V myšlenkách. Přiznám se. Zpívat moc dobře neumím. Proto jsem se neodhodlala ke hlasitému projevu. Ačkoli Inuzuka svému úhybnému manévru nevěnoval příliš pozornosti, nebyl mimo. Možná že železo zase tak zřetelně cítit nebylo, ale jed, kterým byly senbony potřené, musely Ashimu doslova smrdět jako hovno. Případně množné číslo, -na. I když senbony byly v hojném počtu, jeden úskok dozadu, doprava, doleva, ještě více stáhnout a zpátky dopředu, mu stačily, aby se s tímto vypořádal. Není tajemstvím, že členové klanu Inuzuka mají zdatnější těla. Toto se týkalo smyslů ale i zdánlivě obyčejných pohybů. V jejich případě připomínajícím ty zvířecí. Chvíli potom, co jsem přivolala loutku, složila jsem jednu jednoduchou pečeť, a můj neživý přítel vyhodil do povětří jeden velký svitek, jenž měl na zádech. "Abrakadabraka..." Svitek se v povětří roztáhl a začaly z něj vylétávat do okolí loutky oděné v červeném plášti. Bylo jich něco přes sto. Pochopitelně nevyletěly hned všecky naráz. Současně loutka uvolnila něco chakry a před Brutem se vynořila mohutná zeď, doton: doryuheki. Jak napovídá chování loutky, nebyla obyčejná. Jednalo se o mého Banbu. Zároveň jednu z mých dvou živých loutek. Pak jsem složila druhou pečeť a dřív než jsem dopadla či se přiblížila k podezřelému krtkovu úkrytu, kterého jsem si mimochodem všimla, ale s ničím si jej nespojila, se na mém místě objevila loutka v červeném plášti, a já byla pryč. Jednalo se o prosté dvě pečetě víceméně za sebou, takže si troufám tvrdit, že čas na dopad či přiblížení ke krtkovi, nebyl.  Proč jsem takhle reagovala, když jsem krtka z ničeho nepodezřívala? Už v předchozím postu jsem zmínila, že tady musí být někdo další. Ashi věděl, že jde do možného střetu s Tokebutsu a Kagem. Nešel by sám. Pan neznámý se pořád neukazuje. Vyčkává očividně na svou příležitost. Bylo by nebezpečné mu ji poskytnout. Proto jsem se rozhodla vzdálit i já. Obrátit role. Ashe s Brutem obklíčilo něco přes sto loutek. Některé byly i v lese. Banba s druhou loutkou v červeném plášti, na styl toho sta, dopadl na místo, kde bych dopadla za jiných okolností já, a proletěli tak nad krtkovým kemperským místem. Poznámka pod čarou: Je možné, že některé loutky dopadly vedle Shigureho, ale neměly šanci na něj nijak zaútočit. Jsou to loutky a pořád ovládané loutkařem a nesdílí s ním své zorné pole. Dále, pokud by Koteikage chtěl někdo vypátrat podle chakrových lan běžných pro loutkařství, má smůlu, protože ty v tomto případě nebyly použité. Loutky měly primitivní zbraně od kunaiů a katan přes kosy a lopaty. Ty potřené jedem nebyly. Ne ty lopaty, ale obecně... zbraně.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Thu Apr 05, 2018 11:30 pm

Byl jsem dost vysoko na nebi, tedy myslel jsem si to. Cítil jsem se jako Rene Decart, ale ten nebyl v ohrožení života. Lucky boy.  Moje propočty, byly evidentně špatný. Musel jsem si zlepšit matiku, ale jak to vypadalo, budu mííít dostatek času...ve vězení. Písek nikomu nic nedělal. Povzdechl jsem si. Hold jsem nebyl Gaara, bohudík bohužel, těžko říct. Pro mě bylo důležité, že jsem svůj. V Hlavě jsem si už dělal závěť, protože už v dali jsem slyšel jak hrají umíráček. Nevěděl jsem, co se děje dole. Nevěděl jsem proč tu jsem a proč mě bůh trestá. Možná za to smilstvo a herezi, ale těžko povědět, co z toho. Možná tu byl i jiný plán. Možná už mě vola k sobě.
Poskládal jsem pečetě, jako kdyby to byla moje poslední modlitba. Naštěstí Kage byla hodná a dala mi nějaký ten časík navíc, abych mohl udělat dokonce dvě modlitbičky. Měl jsem příležitost ještě víc vyletět, tak aby mě pejsánci nechali na pokojí. Tedy v doufal jsem to.  Musel jsem přemýšlet, proč zrovna nebohý medik tohle odnese, potom si člověk uvědomí, že neví, že jsem medik. Měl bych nosit nějakou pasku s křížem. I když už i můj oblek napovídal, že jsem válečník, ale co už. Pomoci Suna Shigure sem tam spadl nějaká koule, která sice nic nikomu neudělala. Proto jich nelítalo, tak moc. Musel jsem si šetřit písek možný budoucí pád.
Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sat Apr 07, 2018 4:03 pm

Prestal som sa točiť kúsok pred kamennou stenou, o ktorú som sa zachytil a rýchlo som sa obzrel po okolí. Zrazu sme sa ocitli v značnej .. početnej nevýhode. Zamračil som sa. Technika ktorú Kage použila som nepoznal. Clastne som vôbec nechápal, ako dokáže ovládať toľko bábok naraz. Moji psy Bruteho netrafili a tak pribehli ku mne a ja som v rýchlosti dal ruky do jednoduchej pečate. Aspoň tu bolo veľa targetov a ja som nepotreboval nejak extra mieriť. Okolo mojej osoby sa objavil dym, ako pri henge no jutsu, len bol omnoho, omnoho väčší. Skôr než sa stihol rozpustiť, mohli všetci započuť dosť desivé vrčanie obrovského tvora. Pomocou techniky Jinjū Kongō Henge — Santōrō, som sa spojil s mojimi dvoma nunkenmi, zatiaľ čo tretí zmizol v obláčiku dymu. Ako keď sa stratí Kuchiyosen no jutsu.
Ako trojhlavý pes som jednu z mojich pradných láb zaril do kamennej steny, a po zrevaní som sa silou mocou odrazil do vzduchu. Čo vytvorilo poryv vetra a tlak, ktorý by pokojne niekoho mohol zhodiť z nôh. Omnoho nechutnejšie, aj keď bez viditeľného efektu, boli sliny .. ktoré sa vo veľkom množstve z mojej papule,r esp zo všetkých troch, rozhodli ošpliechať okolie a všetkých prítomných. Snáď až na tých, ktorí boli v lese.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sun Apr 08, 2018 11:10 pm

Když Rikuto zpozoroval, že kage již není na místě, věděl že postávat tu bylo zbytečné. Já jsem naopak netušil co se tam děje, jen jsem cítil že Rikuto stále ještě nebyl v kontaktu se žádnou z těch dvou osob. Když se však na oblohu vzneslo několik loutek, došlo mi, že budu muset reagovat jen na něco co bude mít znatelnou charku. Nemohl jsem teď spoléhat na to, že ucítím minimální přítomnost nepřítele skrze stín, a chytit tak jednu z loutek. A jelikož hledat loutkaře mezi loutkami bylo těžké, najít toho druhého by mohlo být jednoduší. Sice bych upřednostnil chytit ten větší terč dříve, a start se o ten jednoduší později. No na druhou stranu by se ten druhý dal použít jako páka k vylákání kage, což by dělalo jednoduší terč jak pro Rikuta, tak pro Ashiho.
Další má výhoda byla, že jsem si mohl v klidu šetřit chakru, což se o lidech kolem, říct nedalo. Doufal jsem v to, že po čase by byli oba mé cíle dost slabé na to, abych je spoutal. Do té doby jsem měl v plánu nechat vše na Rikutovi.
Naznačil jsem mu pomocí toho, že jsem od něj na 2 krátké chvíle, odpojil stín. Byl to signál k tomu aby změnil cíl. Jedno odpojení bylo návrat ke mě, tři bylo útok, čtyři útěk a tak dále. Z počátku sem ho učil morzeovku, ale ukázalo se že v akci je příliš málo času a Rikutovi to do hlavy nelezlo. Proto jsem přešel k několika základním povelům. Ještě poté udělal Shigure 8 krátkých signálů, značíc, aby kopal co nejvíce děr s otvory po celém prostranství. Za jednou to mělo odvést pozornost od faktu, že má ve skutečnosti hledat Brutův stín, za druhé si mohl nepřítel myslet že se chystá nějaké jutsu čím jsem mohl odvést pozornost od Ashiho. A za třetí. to dovolovalo mě v případě délšího boje, více příležitostí jak natáhnout mé stíny.
Jakmile Rikuto zjistil, že jeho cíl se změnil, převrátil očka k obloze. Viděl zeď a Ashiho jak se přichystal na jeho přeměnu. Doufaje že by jeden z jeho útoků mohl dostat Bruta, se Rikuto schoval pod zem a poté začal vykukovat na různých místech po bojišti tak rychle jak jen to šlo. Byl jako jedna z těch otravnejch her "udeř krtka" jen lehce na steroidech.
Když jsem já uviděl, že se Ashi přeměnil, uvažoval jsem, zda není lepší přehodit stín na něj. Něchtěl jsem však riskovat mé odhalení na základě šance, a rozhodl jsem se prozatím jít cestou menšího odporu.

Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Tue Apr 10, 2018 7:54 pm

Doufat v útratu chakry nepřítele bylo dost naivní. Mé živé loutky měly vlastní chakrový oběh, takže používání jejich technik mě nijak moc neomezovalo (krom v užívání technik živých loutek). Samo jsem tedy předvedlo jen kontrolu něco přes sta loutek a jedno mé upravené Kawarimi. Opravdu se nedá říct, že bych plýtvalo chakrou. Kontrola více loutek je náročná, nicméně ne po stránce chakrové. Brute taky sám nepředvedl víc než nějakou tu C rankovou techniku. Jestli tedy Nara doufal, že delší boj by mu mohl získat výhodu, nebyl úplně mimo, ale chakrový rozdíl to nebude. K tomu kagemane má vytrvalostní nevýhodu. Není to technika na dlouhé boje. Proč mohl mít tedy pořád naději v delším souboji? Nevěděli jsme o něm nic. Kdo je? Jaké jsou jeho schopnosti? Kde je? Jen jsme tušili, že tu Ashi nebude sám. To už samo o sobě výhodou je. K tomu na delší souboj... fíha. Konohu bych s tím sice nezničilo, ale i tak to stojí za úvahu. Loutka, Banba, společně s tím, jak se Ashi přeměnil a rozdrtil dotonovou stěnu, přiskočila k Brutovi a opět uvolnila něco chakry. Tentokrát dvakrát po sobě v krátkém intervalu. Prvně vypustila z úst vodní vlnu směrem k trojhlavému psu, a pak skrze ní poslala elektrický výboj značné síly.
Je evidentní, že Bruta jsem si hodlala chránit. Jeho schopnosti jsou impozantní a vůbec nezpochybňuji jeho schopnost se bránit samému, ale tohle byl týmový boj. Máme si pomáhat jeden vzájemně. Proto jsem ho chránila Banbem. Když on najde způsob, jak podpořit mě, taky to udělá aniž by váhal.  Do budoucna by bylo ale lepší vymyslet nějakou bitevní taktiku. Ne na tento boj. To je už pozdě. V příštím naše týmová spolupráce musí být na jiné úrovni. Zmiňovalo jsem dříve, že kontrola tolika loutek jen náročná. To koneckonců muselo dojít každému. Proto nejspíš, když Banba chránil Bruta, valná většina loutek zůstala nečinná. Potřebovala jsem se soustředit na jednu, a tou byl on. Menší část těch obyčejných však přeci jen něco dělala. Mohlo jich být tak třicet. Ty se pustily do boje se psy, kteří měli lepší a rychlejší pohyby než loutky, ale ty využívaly, že byly neživé. Když se nějaký do některé zakousl, ta jej mohla i nadále zkoušet v ideálním případě zabít nástrojem, který ovládala. V horším uchopit, čím by mu zamezila pohyb, aby jej mohly dostat loutky okolní.  A když nějaké utrhli končetinu. Pohybovala se loutka bez končetiny i končetina samostatně jako dvě jiné loutky. Někdy to mohlo působit komicky, ale fakt, že tímto loutky působily nesmrtelně nebyl povzbudivý. Poznámka pod čarou: Banba přiskočil k Brutovi, ale neskončil u něj, že by spolu vedle sebe létali. Je to myšleno tak, že se dostala mezi něj a Inuzuku. Vzdálenost si smí určit Brute, protože on má o své nadmořské výšce asi nejlepší přehled.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Inuzuka Ashi
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Fri Apr 13, 2018 9:52 pm

Vo vzduchu som v podobe trojhlavého psa bol naozaj vysoko. Predsa len sila, ktorou som sa vymrštil hore nebola žiadny vtip. No nestihol som spraviť jednu dôležitú pred-techniku a ja som si to uvedomoval. Na dynamické značkovanie tu však bolo príliš veľa cieľov a bál som sa, že by to žiadny z mojich psov ani len nemusel prežiť. Predsa len toľko bábok.. nebol som s technikou Koteikage príliš oboznámený, takže som nevedel, akým spôsobom fungujú, alebo ako ich ovláda. Rozhodol som sa pre to pre celkom riskantný pokus.

Ako na mňa letela elektrinou nabitá vodná masa, ako trojhlavý pes som sa roztočil okolo svojej osy. Spočiatku to vyzeralo lenivo, no behom sekundy to nabralo také grády, že sa do okolia oprela priam víchrica. Koteikage ako aj Bruto si mohli uvedomiť, že to bola technika kalibru, pri ktorom som ani len nemusel niekoho trafiť priamo. Stačilo, aby pred technikou niekto uskočil a aj tak by ostal roztrhaný na kúsky. Technikou som si to napálil priamo do vody, ktorá sa pod tlakom vzduchu víriaceho okolo mňa, mojej osoby ani nedotkla. Technika bola mierená niekam pod zem. Nedokázal som sa v nej orientovať a tak som to napálil priamo pod seba, čím som do zeme spravil značne veľký kráter a pravdepodobne som aj zničil všetky bábky, ktoré sa nachádzali v blízkosti dopadu. Aj po dopade som ešte stále v technike spravil polkruh okolo bojiska no.. ultimátne som ani Bruteho a ani Koteikage netrafil. Nevedel som ani kde sú, chcel som len spôsobiť čo najväčšie poškodenie v bojovej sile Koteikage, aby sa nemohla rozhodnúť ísť pomôcť svojim poskokom do Konohagakure no sato. Po dokončení techniky som to bol znova ja.. a pri mne moji dvaja psy. Došrámaný a zadýchaný. Rýchlo som im hodil bojové pilulky, pri čom som si sám pilulku dal.  Okrem psov ktorých som mal pri sebe v technike som tu už žiadnych nemal, pre to ani bábky žiadny iný target než mňa mať nemohli.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Fri Apr 13, 2018 10:15 pm

Takže, moje možnosti byli přeci jen skrovné. První plán, překvapit a zajmout nepřítele šel v niveč. Náhody a schody okolností, jak už tomu tak většinou bývalo, se nám nakopili tak, že se Koteikage i její kolega, dokázali z pasti dostat. Plán číslo dvě, polapit Kage při dopadu, byl také pasé. Nevěděl jsem zda si snad uvědomila o co Rikutovi jde, no každopádně sem na odpověď nepřišel. Třetí pokus o Kagemane bylo na bruta jenže, jeho stín se ukrýval kdesi v lese a Rikuto byl neschopný ho najít.
A tak, tu bylo poslední rozhodnutí.
Viděl jsem že Ashi i já, jsme se dostali do defenzivi, hodně rychle, hodně brzy. Přeci jen moje síla tkvěla v polapení nepřítele. Mohl jsem tedy lapit některou z nebezpečnějších loutek. Ovšem v tu chvíli bych se ukázal, došlo by jí že jsem tu někde v lese a bum. Rovnou jsem si mohl namalovat terč na záda.
Další možnost, a to najít skutečnou kage, bylo jako hledat jehlu v kupce sena. Ať se dokázala od Rikuta dostat jakoliv, rozhodně by jí nedělalo problém odskočit i od mého stínu.
A tak tu pro mě byla poslední možnost, o které jsem již délší dobu věděl, ovšem odkládal jsem ji jak jen to šlo, dokud se neukázala jako jediná nejlepší alternativa.
Stínem jsem naznačil Rikutovi že ústup, a on se zavrtal pod zem kde hluboko pod ní zmizel. Já jsem poté vyrazil směrem k vesnici.
Ano, byl to docela srabský tah, ale já nebyl typický ninja z konohy, bezmyšlenkovitě pokložit život za stracený případ. S Ashim jsme měli pravděpodobnost na výhru velmi nízkou. Mohli nás zajmout dva, nebo zabít dva, nebo jeden z nás mohl utéct a podat hlášení. Navíc jsem doufal, že se našim jednotkám podařilo zajmout osobu útočící na bránu a čili by mohla být velká šance, že Ashi přežije.
Když jsem byl asi 2 minuty běhu od paloučku složil jsem pečeť na Kage Bunshin a poslal ho směrem zpátky.
Za jednou, abych věděl kdyby se Ashimu něco stalo a abych mu mohl pomoci. Nechtěl jsem klon tvořit přímo na místě abych na sebe neupotal pozornost. Doufal jsem že Ashi bude mít dost rozumu v hlavě na to, aby věděl kdy dát ruky nad hlavu. Pohřbů už jsem měl dost.

-Přesun za Originál-

Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   Sat Apr 14, 2018 12:07 am

Okamžitě, když se Ash více roztočil, stáhla jsem instinktivně Banbu dozadu. Naštěstí svou technikou nedokázal mířit. Soudě podle směru, který ji dal. Jinak by to pro mého mrtvého živáčka nemuselo dopadnout dobře. Byl by polámaný na kusy. Nemám ani páru, jak bych ho skládala zpátky. Jisté způsoby mě napadají, ale ty nejsou ověřené. Mám doma co zkoumat. Vymýšlet. Na rozdíl od Banby mé další loutky v Inuzukově okolí nedopadly dobře. Nestihla jsem včas všemi zareagovat. Nezničil tedy všechny, ale nějaká ta desítka nepochybně padla. Když k tomu připočítám ten kráter, byl tu hezký bordel. Čajová sestava, z které jsme si na začátku popíjeli s Brutem šálky čaje, to samozřejmě nepřežila. To mě sralo asi nejvíce. Zrovna tak jako ten nedopitý čaj. Ash vypadal vyčerpaný. Má chvíle očividně nadešla. Jeho přítel, byl-li tu opravdu, v záloze se zatím ještě neukázal. Souboj jsem tedy neměla ještě za vyhraný. Vyčkávat jsem ale nechtěla. Obzvláště, když se mi tu naskytla příležitost vyrovnat situaci. Ne úplně. Lepší ale něco než nic. Banbu jsem stáhla hluboko do lesa a na scéně se ukázala jiná loutka. Naruto. Ash sice vypadal zřízeně, ale nebudu riskovat, že má v rukávu další podobně destruktivní techniku, jako předvedl. Proto jsem zvolila loutku, jenž byla na destruktivní styl boje opatřena regenerační schopností. S Hashiramovou se to srovnávat nedá, ale na loutku nebyla vůbec špatná. Právě naopak. Přeživšími normálními loutkami jsem zaútočila na ty psy. Možná že byly obyčejné, ale, zvířátka, ačkoli posílená pilulkami, dostaly zabrat, loutky únavu nepociťovali a netvářili se ani nijak opotřebeně, u loutek jsem se spoléhala na jejich, pořád nezanedbatelný, počet. Ovládání jich nebylo nijak náročné, když byly vedené převálcovat nepřítele hlava nehlava. Nebudu lhát. Byl to sebedestruktivní počin (ze strany loutek). Tím ale měli vytvořit prostor Narutovi, kterému, jakmile loutky zaujali veškeré psy, z rukávu vyletělo několik dřevěných, přesto pevných, hadů směrem k Ashimu a omotalo jej. Naruto se pak okamžitě stáhl do lesa, omračujíc pěstí cestou svého pasažéra a já, vyšlo-li vše podle popisu, se stáhla domů. Zhodnotila jsem situaci. Mí šmoulové se nedokázali včas stáhnout. Kana u brány prohrála. Ne že bych to věděla, ale nevracela se, a dokud mi bylo dopřáno sledovat zmíněný souboj před bránou, prohrávala. Šance, že vše dobře dopadlo jsou mizivé. Inuzuka pro mě bude výměnnou kartou. Předpokládala jsem, že Brute vše pochopí a stáhne se dřív než přijdou posily. Síly pokračovat jsem ještě měla, ale bojovat sama proti celé vesnici by bylo bláznovství. Bzzzzz. Poznámka pod čarou: Ústupy loutek a vstupy na scénu se odehrávaly vždy z jiných stran lesu, aby nebylo možné lokalizovat polohu loutkaře. Ashe celou dobu transportoval Naruto. Já se domů přesouvala s každou živou loutkou po jednom boku. Měla jsem tedy cestou složené pečetě a soustředila se na jejich pohyby. (Přesun

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Okolí vesnice   

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: