Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Uličky a ulice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Uličky a ulice   Tue Feb 20, 2018 12:06 am

First topic message reminder :

Pokud něco sháníte, máte hlad nebo potřebujete nové zbraně, pokud se chcete setkat s přáteli nebo si jen odpočinout na lavičce pod stromem, tak právě uličky Konohy zvládnou určitě uspokojit vaše touhy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 89

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Fri Jun 01, 2018 6:52 pm

Doslova jsem je pronásledovala na každém kroku, které jejich male nožičky udělaly. Samozřejmě všechno nenapadaně, protože jinak jsem to neuměla. Došli do jaké si restaurace, kterou jsem osobně moc neznala. Což mi nevadilo, byla jsem profesionál ve své práci. Ve šla jsem pár minut po nich, aby to nebylo napadne. Nemohli mě poznat, protože už od cvičiště jsem šla v henge, tudiž jsem vypadala jako obyčejný civilista. Sedla jsem si poblíž a tvářila se jako obyčejný zákazník, nebyla jsem nijak odlišná od ostatních. Seděla jsem dostatečně blízko, abych mohla všechno slyšet a vidět. Ovšem někdo si řekl, že sem pošle postrach okolí Shiinu. "Chudak Umiko, tohle byla pro ní nejhorší osobnost se kterou se mohla bavit" pomyslela jsem si. Byla totiž opak Umiko a vlastně opak Shigureho. Prostě divný charakter na Naru. Ale hold jsem nemohla soudit, boží úmysly. Dělala jsem to o se tu dělalo, prostě jedlo. A přitom nenapadaně pozorovala, tři nevinné geniny.
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 99

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Fri Jun 01, 2018 10:00 pm

Vstúpili sme teda dovnútra a po chvíľke sme aj našli miesto, kde sme sa usadili. Necítil som sa nervózne, nejak som nemal prečo. Možno to niekomu zvonku mohlo prísť divné, no v podobných veciach medzi chlapcami a dievčatmi som bol asi rovnako tupý, ako tuto prítomná žabia slečna. Ako sme si však sadli, poznamenal som nejaký divný zvuk po mojej ľavici, kde sa nachádzalo okno. Otočil som tam pohľad. Na skle stále bola vyzrážaná hmla, ako keby na neho niekto dýchal. Podvihol som obočie a tak nejak som chcel odpovedať žabe, ale ... schytal som to celkom po rane. "Whuaa!" Hodilo ma do strany, keď sa do mňa oprela Shiin a nebyť toho, že ma začala stískať, pravdepodobne by som si trepol hlavu do strany.
"Gaahg ...uhgh.. " Podarilo sa mi Shiinu odtlačiť odo mňa, no pravdepodobne aj to iba vďaka tomu, že svoju pozornosť zamerala inde. "Shiina-chan.." Povzdychol som si, no musel som sa zasmiať. Síce tak.. na 20% utrápene. "Vždy vieš, ako prísť na scénu hm?" Podpichol som ju, no po jej ďalších slovách a keď som pochopil, ako to myslela, som si jednou rukou prikryl tvár a tak trocha som pridusil smiech. Toto bude sranda. Tak nejak som si vedel typnúť, aká bola žaba povaha. A na isto som vedel, že sa k sebe tieto dve vôbec nehodia. Ale že vôbec.. vôbec nehodia. Len som sa nenápadne presunul na úplný okraj sedačky smer okno, pohodlnejšie som sa oprel a v momente som v rukách držal zvitok, do ktorého som si začal kresliť. Pokukoval som po nich, mohlo niekoho napadnúť, že si zakresľujem túto situáciu. Ani som Shiine neodpovedal, keďže som nevedel čo také rande obnáša. Musím sa na to spýtať mamky...
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 1:57 am

Nevšímala jsem si moc lidí kolem, takže jsem si ani nevšimla té slečny za sklem. Proto když proti tomu Inoaivi vyrazila rychlostí blesku, skočila mu na záda a začla ho objímat, byla jsem překvapená tak jak se dalo. Na tváři však byl stále onen neutrální výraz. Pozorovala jsem je a snažila se zařadit její vztah. Jelikož jsem v tom však byla tak levá jako turecká šafle, přišla jsem tak leda na kulový. Mohli to být sourozenci, kamarádi a nebo něco víc a já bych se na ně stejně koukala úplně stejně.
Chvilku jsem nechápavě na ně dívala hlavu lehce na stranu a snažila se tu dívku zařadit. Nikdy jsem ji neviděla a nevěděla o koho jde. Přeci jen moje samotářká povaha tomu lehce, spíš težce?, nahrávala. Když mu vlepila pusu na tvář hlava mi jen skočila na druhou stranu a bylo vidět jak usilovně přemýšlím.
A pak, se konečně upřela pozornost na mě. Přesně to co jsem "zbožňovala".
"Cože?" zeptala jsem se nechápavě protože jsem vteřinu od vteřiny byla z té dívky více a více zmatená. a horlivě sem se pokoušela vyčíst zda jsem ji nějakým způsobem pozvala také. Použila jsem snad nějaké tajné gesto na placení. Hm.. to bude ono Budu si na svoji řeč těla dávat větší pozor. Snažila jsem se to zahrát jakože to byl můj plán už od začátku.
"Ah... no jistě... ráda." kývala jsem jakoby mi celá tahle situace najednou přišla úplně normální. Když ke mě natáhla ruku a já na ni dobré dvě vteřiny koukala, nebyla jsem zrovna vřelá třást si rukama, spíše jsem byla na lehkou úklonu. Fyzický kontakt nebyl na mě. To ale slečně Naře bylo asi šumák, jelikož jakoby se nechumelilo uchopila mou ruku a hrála s ní oslíčku ostřes se.
"Ehm... Senju Umiko." řekla jsem prostě a snažila jsem se propadnout do sedačky, dělat že neexistuju. Ne že by to na mě bylo vidět. Spíše sem vypadala jako by mě tam někdo vytesal do mramoru.
Chvilku jsem se zarazila i já. Sama jsem nevěděla jestli je tohle rande. Neměla jsem v tejhle věcech vůbec žádnou zkušenost a nikdy sem se o ně nezajímala.
"Hm... Nevím." řekla jsem a otočila se na Inoaie. "Je to rande?"
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 21

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 11:30 am

"To je základ, Ao, základ!" zvedla jsem prst jako to dělával sensei v akademii a odkašlala si, jako bych jim chtěla svěřit moudro starých mistrů. "První okamžik bývá rozhodující, buď tě začnou milovat a nebo nenávidět." oznámila jsem jednoduše a zazubila se. Snad by se mohlo zdát, že je jasné, co si normální člověk přeje, jenže já normální nebyla, takže já brala obě možnosti. Konec konců, pokud vás nikdo nenávidí, děláte prostě něco špatně!
Zatímco Inoai se snažil dostat z mého sevření, které jsem povolila jen proto, abych mohla třást s tou rukou bělovlásky, ona zase byla ze mě naprosto mimo mísu. Upřímně, bylo mi jen deset, ale sociopata pozná člověk i přes tohle. A když jen odkývala, že mě ráda pozve? Pozvedla jsem obočí a jen se zasmála, to bylo lehčí, než jsem čekala.
"Senju, no jasně, to všechno vysvětluje!" mávla jsem rukou, jako by příjmení oné slečny byla odpověď na všechny hádanky světa. Taky jo, Senju byla přece jen ona.. pokud byl Hokage král sucharů, ona byla jeho královnou. Paní velitelka! Zatímco jsem mávala na číšníka a opakovaným bušením do tabulky s denní specialitou mu dávala najevo, co si dáme, jo, neměla jsem čas čekat na to, až se ti dva rozhoupou, klidně ať si pak dají, co chtějí, jsem ukázala na Umiko hůlkami, které jsem vysvobodila z papírového obalu a šikovně s nimi stříhala jako s nůžkami. Hyperaktivita je hold svině!
"Tak podívej, Sušenko, s tímhle musíme něco udělat, takhle si z Shiina gangu budou dělat všichni srandu, když tě obere desetiletej nevinnej genin." opět jsem jela rychlostí, kterou normální člověk nemohl stíhat. I když se to nemuselo tak jevit, líbila se mi. Ten její chladnej cool pokerface byl prostě perfektní, bude se mi do party hodit. Jooo, já vám to ještě neřekla? Hahaha, se sóloakcičkama je útrum, když je nemůžeš porazit, spoj se s nima, takže geniální nápad mé maličkosti? Jooooo, pojďme rozjet organizovaný zločin! A tihle dva budou moji komplicové, tečka!
Nakonec jsem si ale počkala na konec jejího dlooooouhého proslovu, to už číšník přinesl marinované a krásně vypadající masíčko a zrovna, když jsem ho pokládala na rozpálenou mřížku, jsem si uvědomila, co mu odpověděla. Heeeee? Dobře, já měla o randění asi docela mlhavou představu, ale přece jenom.. ta Sušenka je marná! Proto jsem s škodolibým pohledem koukla na svého souseda a čekala, co z něj vypadne za moudro. Jeho pravdomluvnost mě někdy dojímala a tady slečna byla zjevně bez sociálních kontaktů již dlouhé roky, takže tohle by byl páreček k pohledání!
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 12:00 pm

Zavrel som zvitok. Dokreslil som a atrament bol rýchlosnúci, takže som nemal problém s tým, že by som ho rozmazal. Vložil som si ho do brašničky a pohľad som upriamil na Shiinu. Ona bola typickým prípadom ADHD, celkom som ľutoval jej rodičov.. ba čo viac, ľutoval som Shigureho. Mal som ju veľmi rád, ale táto jej hyperaktivita mi niekedy navodila stav, kedy som chcel utiecť. No musel som sa usmievať. Mohol by som povedať čo som len chcel, nechcel som, aby sa menila. Keď spomenula Shiina gang, doslova som vybuchol od smiechu. Rýchlo som si zakryl ústa. Až mi začala tiecť slza. Celá Shiina!
Nebol som schopný asi takú minútku odpovedať, lebo som sa samozrejme hneď po tom poriadne rozkašľal a tak nejak som jednu ruku nastavil medzi mňa a Shiinu, aby ma nezačala trieskať do chrbta. Však som si poznal kamarátku nie? "Oh .. Žaba má meno.. počuj Shiina, vedela si, že vie Žaba vyvolávať žaby? A je naozaj dobrá.. úplne ma rozbila hehe." Poškrabal som sa vo vlasoch. To som zas bol celý ja, dávať prezývky tohto typu. Umiko mala tú smolu, že som si ju takto zapamätal pretože.. toto ? toto jej u mňa prischne na dlho. Začal som nad otázkou Umiko rozmýšľať. Oprel som sa o stôl, pohľad som uprel niekam hore a rukou som začal klepkať o stôl. "Nemyslím si, len som sa išiel najesť.. a ty si sa pridala a.. ja na takéto veci nie som.. stačí keď vidím tatka s mamkou bleh.." Zatváril som sa trocha kyslo, no hneď sa mi do tváre vrátil úsmev a sám som sa cez Shiinu načiahol po drevené paličky, ktorými som mal v pláne znásilniť namaridánové mäso.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 2:08 pm

"Hm... vážně? V tom případě se omlouvám." řekla jsem a mírně uklonila hlavu. Možná to opravdu bylo tím že jsem Senju. Nelámala jsem jim hlavu a když přinasli jídlo mlčky se do něj pustila.
Chvillku jsem se však zarazila. Já v gangu? Ha. To byl dobrý vtip. Nedokázala jsem si představit být v divadelním sboru či podobných sociálních klubech. Natož v gangu.
"Ah... Děkuji za nabídku ale nemám zájem." řekla jsem tak prostě a začala krájet a pojídat maso. Přeci jen jsem nebyla ten typ co by tady pobíhal po Konoze a různě dělal výtržnosti. Nebyl na to čas. Musela jsem trénovat. Už tak jsem dnes v mých očích prohrála a tak nebyla vůbec chuť. Jediné co jsem teď chtěla dělat bylo najíst se a jít zpět na cvičiště. Bylo to docela smutné ale hold to byla pro mě zábava.
Chvilku jsem si ty dva prohlížela. Samozřejmě jsem věděla že klan Nara a klan Yamanaka mají k sobě docela blízko ale nikdy jsem netušila že takhle. Napadlo mě jesli sou spolu v týmu a nebo jestli se jen znají z Akademie. Ovšem na tohle jsem se nezepatla. Teď jsem byla opravdu velmi nesvá. Z celé téhle situace mě šla hlava kolem.
Když řekl Inoai že vyvolávám žáby, nic jsem nemítala. Přeci jen to byla pravda, nu neviděla jsem na tom něco zvláštního. Byla bych docela ráda kdyby konverzace zůstala u něčeho čemu rozumím. U Ninjutsu a tak podobně.
Když však zmínil onen souboj ztuhla jsem. Z toho že jsem ho úplně rozbila bylo však vidět jak jsem křečovitě chytnula vydličku a div jsem se masem neprořízla až na desku. Maso jsem poté hodila před sebe na grill a nechala ho restovat.
Chvilku poté přešlo na ono rande/nerande a na mě byla vidět jistá úleva když mi bylo řečený že tohle rande není.
"To jsem ráda." odpověděla jsem nakonec. Přeci jen jsem nepotřebovala mít nějaké závazky.
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 4:36 pm

"Co si to tam kreslíš? Ukaž mi to." dožadovala jsem se od Inoai-iho, když jsem si všimla, jak si tam něco čudlá pod stolem. Můj portrét? Haha, nic nového, jsem přece boží! Asi si ho chce pověsit na postel pro inspiraci! Taky neprotestoval, byl členem gangu a bylo mu jasné, že vzpírat se stejně nemá smysl. Přece jen, teď budeme parťáci ve zločinu, já budu kápo, on bude moje pravá a Sušenka levá ruka. Tak to bude! Pak jsem ale konečně taky zaregistrovala, co říká.
"Wooooow, kuchiyose, vážně? Žáby? Páni, páni, páááni! To je hustý! Víš, jak skvěle by se to dalo využít?!" už jsem v hlavě měla nějakou tu simulovanou morovou biblickou ránu, když mi ale došlo, že ten knackebrot odmítl být součástí největší mafiánské sítě v historii Konohy! Několikrát jsem otevřela hubu jak ta žába, než jsem natáhla hůlku a obratně jí sebrala kousek masa, který si nesla k puse.
"Špatně! Všechno špatně! Neomlouváme se a neodmítáme místo v nejkrutopřísnějšícool organizaci ve vesmíru!" zpražila jsem jí pohledem a strčila si plátek masa do pusy a zatímco jsem zuřivě žvýkala, pro jednou dokonce i se zavřenou klapačkou, takže nebyli všichni kolem poprskáni, jsem na ní ukazovala hůlkama a hypnotizovala jí pohledem. "Nemáš na výběr, je to tvůj osud, musíme tě socializovat, že jo Ao!" zašermovala jsem hůlkami tentokrát před Inoai-em a čekala, že můj návrh podpoří. Přece jen, ve dvou by to byla fakt prťavá organizace! A ty žáby by se fakt šikly!
A to nejlepší nakonec?! Že ta blondýna odpoví takhle, to mi bylo jasné. Upřímně měla jsem stejný názor jako on, stačilo mi přečíst si tu knížku, co si Kaa-san schovávala pod postelí, něco jako Twilight? No a to mě navěky ukotvilo k myšlence, že radši zbořím Konohu, než si najít svého upíra. Takže jsem se na Sušenku láskyplně podívala.
"No vidíš, ani žádný kraviny kolem ti nebrání být nejlepší Sušenka pod sluncem!"
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 5:10 pm

Tak trocha som sa začal báť, že odtiaľto Žaba odíde. Respektívne utečie.. preskočí sklenenou vitrínou ak bude musieť. Yep, Shiina mala na poniektorých ľudí presne takýto efekt. Bolo to raketa. "Neukážem Shiina !" Vyhlásil som tak trocha ako diktátor. Hneď som to schoval, poriadne tak, aby sa k tomu nedostala. Začal som na gril aj ja naberať nejakú tu porciu mäsa, na ktoré som sa úprimne celkom tešil. Pridal som tam ešte pár plátkov, zatiaľ čo som začal niekde v kútiku duše hrozne slintať. 
Nechal som, nech sa dievčatá rozprávajú.. teda až kým mi Shiina takmer nevypichla oko paličkami. Odtiahol som hlavu a s ľahkým provokačným úsmevom som sa jej zahľadel priamo do očí.
"Hee? S takým diktátorom ako ty?" Znova som sa pozrel na mäso, ktoré som si začal pomaly vyberať. Teda aspoň to spravené. "Dobrú chuť!" Fúkol som do mäsa, po čom som si ho dal do úst a trocha som si z neho odhryzol. Stále bolo dosť horúce, no keď som to ešte trocha pofúkal, dalo sa to jesť.
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 5:57 pm

Celou tu dobu když ta Shiina hovořila a podobně, jsem se jen nuceně usmívala, což jsem moc dobře neuměla. Ovšem mě vůbec nenanapadalo co na to říc.
Plánovala jsem do sebe nasoukat jídla zmizet odtud tak rychle jak mi to nohy dovolí. Očividně jsem sem nepatřila. Necítila jsem se tu dobře a nevěděla jsem jak na tyhle ciráty reagovat. Hold jsme byli jako voda olej co se mě a Shiiny týkalo. To jsem poznala téměř hned. Tak jsem opékala kousky masa a prosebně jsem se na ně koukala aby si s tím restováním pohnuly.
"Díky za nabídku ale vážně nemám zájem se přidat do nějakého gangu." zopakovala jsem znovu. Pokud bylo něco mým osudem, tak to zaručeně bylo stát se Shinobim na kterého by byl můj klan a vesnice hrdí. Rozhodně do toho nepatřilo běhat po ulicích, dělat výtržnosti a podobné věci.
Sušenka? zeptala jsem se nechápavě a koukala na sebe. Jak ve mě mohla vidět sušenku? Nevím. Ovšem já nevěděla co myslí polovinou věcí které říkala, takže kdo ví.
Maso bylo konečně hotové a já ho do sebe horečně začala soukat. Zmizlo zhruba tak rychle jak ho číšník donesl. Já poté položila peníze na stůl a zaplatila za nás tři.
"Děkuji za jídlo." řekla jsem frázi naučenou z učebnice, a taky to tak znělo. Podívala se na ně a podobným neutrálním tónem bez emocí jsem se uklonila i k těm dvoum a řekla.
"Ráda jsem vás poznala." načež jsem pomalími krůčky žačala odcházet.

Přesun?
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 10:31 pm

Nafoukla jsem tváře jako křeček, když mi odmítl ukázat, co nakreslil. Asi se stydí. Buď, že mě považuje za modlu a nebo že neumí kreslit.. buď jak buď, mávla jsem rukou, pro jednou jsem se projevila jako Nara, když jsem to nechala být, protože byla prostě moc otrava se ho snažit přeprat a sebrat mu to. Místo toho jsem hůlkami kradla cizí opečené plátečky masíčka a spokojeně jedla. Potřebovala jsem doplnit zásoby ze včera a ono to bylo taaak dobré!
"Jaký diktátor?! Pro mě za mě buď vůdcem ty. Nebo Sušenka!" pokrčila jsem rameny. Věděla jsem, že Inoaiovi je všechno fuk a Sušenka byla asi tak rozhodná jako moje ponožky, takže jsem se neobávala, že by mi vůdcovství chtěl někdo vyfouknout. Kromě toho, tady bylo snad každému jasné, kdo je tady nejobávanější boss no. 1! Jenže ta zatracená Sušenka odmítla podruhé! Tak to snad nebylo pomatení smyslů, ona to myslela vážně. Zamračila jsem se, no vážně, co je ta holka vůbec zač?! Inoaia o ní věděl evidentně ještě míň než já. Zeptám se anikiho. Nebo nejvyššího suchara. Nebo sucharky! Místo toho jsem sledovala, jak dojedla, způsobně poděkovala a zaplatila. Přivřené oči jsem neustále měla na ní, jako bych dokázala z každého jednoho gesta vyčíst, co si tahle holka myslí. No na to jsem ani nepotřebovala speciální schopnosti, jakože. Nakonec jsem jí ale nezastavila. Jen jsem se se zájmem dívala na její záda. Byla to docela šlupa po tom mém hyperaktivním výstupu, že jsem pár dlouhých minut mlčky koukala tím jedním směrem. Ale jen jsem pokrčila rameny.
Měla jsem špatnou náladu. Sušenka se nepřidala do gangu a navíc ani neproskočila tím oknem. Cítila jsem se zklamaně, že jsem nedosáhla pozitivní ani negativní konotace. Ta holka byla suchar sucharská nejsucharovější, sušší než písek v Suně! Obrátila jsem se na Inoaie.
"Můžeš za to ty, chtěla vidět ten tvůj velevýtvor a tys ho tak sprostě schoval." upozornila jsem ho s pokýváním hlavy a dojedla poslední kousek masa. Na peníze na stole jsem dokonce zcela dětinsky vyplázla jazyk. Ta sušenka se vůbec nepoučila. A to ať si nemyslí, že jsem s ní skončila. Takový mě sejřej nejvíc! Místo toho jsem ale naráz vypila velkou sklenici vody a s tím, jak jsem na půl restaurace udělala hlasité Aaaaaaaa, jsem se zase vesele usmála.
"Tak, naučíš mě tu techniku? Naučíš, naučíš? Prosíííím!" zatvářila jsem se jako ten nejsladší andílek na světě. Moc dobře věděl, kterou techniku myslím, protože jsem ho s ní otravovala tenhle týden už nejmíň tisíckrát. Můj záložní plán ve žlutém triku totiž nejspíš někde pochrupkával ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 10:53 pm

"Hai hai jedz už, haaam!" Napchal som Shiine jedno sústo do úst. Ako už poznamenala, mne bolo mnoho vecí ukradnutých. Riešil som si svoj vlastný biznis, ktorý momentálne spočíval v jedení, opekaní a bránení svojich mäsových plátkov pred Shiinou a jej kleptomanskými chúťkami. Kým som počul ako každý jedol a sem tam nejaký reptanie zo strany Shiiny, bol som spokojný. Nejak viac som zareagoval až na to, ako sa Umiko postavila. Teda.. keď dojedlo. Usmial som sa a len som jej zamával paličkami. 
"Ahoj ! Ďakujem za pozvanie!" Vyhlásil som plnými ústami. Každý mal rád jedlo zadara nie ? Chutilo lepšie, pretože si za neho človek nemusel zaplatiť. A kto sa hádal, ten nikdy nemal jedlo zadara. Mne, rovnako ako ešte aj Shiine chvíľku trvalo, kým sme dojedli zvyšok. Nemohlo predsa nič ostať na zmar nie ? "Ja ? Shii-chan, ja som bol väčšinu času ticho." Žmurkol som na ňu a len som na ňu znova vyplazil jazyk. "Nope, neukážem.. moje!" Taktiež som jedlo spláchol trochou vody. Takmer som zabudol, že som Shiine niečo slúbiľ. Vlastne nie takmer.. naozaj som zabudol, že by som jej o nejakej technike hovoril. Keď mi to však pripomenula.. "Chmm. áaa ! Viem, spomínam si. Tú so Shurikenmi že? Joash, môžme ísť na to. Stretneme sa na cvičisku, alebo u vás doma?" Spýtal som sa jej. Mohla si vybrať miesto, mne to bolo ostatne šumák.
Návrat nahoru Goto down
Shiina Nara
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 11:28 pm

Někdy jsem nevěděla, jestli je ten kluk tak neslušný a nebo to vážně nechápe. Obecně vzato mi to bylo jedno, protože co si budem, ani já se nedala považovat za slušnou. I když to s tím placením byl původně vtípek a já nečekala, že to Sušenka fakt udělá. Teď mi to bylo líto. Každopádně ale Sušenka byla v tahu a zbyl mi tu ten druhý Budulínek. Povzdechla jsem si, jak to dělávala kaa-san, když jsem přinesla další krásné krvavě rudé razítko. Takže dost zoufale.
"No právě.. měl jsi jí víc přesvědčovat, určitě by se dala, podle mě ses jí líbil." dodala jsem, než jsem vyskočila ze židle jako čertík z krabičky. Protáhla jsem si ztuhlé končetiny a nahodila děsně cool pózičku, až se za mnou otočil vrchní.
"Joooo, pojďme do toho, příště už anikimu natrhnu triko!" v očích mi div nehořely plameny, jak odhodlaně jsem vypadala. Aby bylo jasno. S anikim jsme hrávali hry a nikoho asi nepřekvapí, že vyhrával. Často. No fajn, tak pořád. Takže když ho nemůžu porazit ve hře, tak ho porazím kde? Správně, porazím ho v souboji! Jeeeeeeej, jsem to ale hlavička makovička!
"Mmm asi u nás, mamka je asi u sousedů, věřil bys, že ta chudinka stará paní od vedle měla zase mrtvici?" nevinně jsem si povzdechla. "A aniki je taky někde v čoudu, určitě někde obírá někoho v pokeru nebo spí." zadurdila jsem se, ale pak jsem se ušklíbla. "Doma je jenom Shinya a ten bude zase bydlet v knihovně, takže žádný problém, oukej houkej!" poskakovala jsem na místě jako na pérkách, dokud se nezvedl a nešel už koooonečně se mnou.
-Asi přesun xD  
Návrat nahoru Goto down
Inoai Yamanaka
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 02, 2018 11:45 pm

Kukal som sa na ňu ako na otvorené dvere do stodoly. Nevedel som, z čoho usudzovala, že som sa jej páčil, ale možno to bola aj pravda, kto vie. Mne skôr prišla ako ten typ osoby, ktorý sám nevedel čo sa mu páči a čo nie. Pomaly som sa postavil len chvíľku po tom, čo Shiina. Páčil sa mi jej optimizmus. Prinútil ma prehĺtnuť ďalšiu poznámku, tento krát o tom, že Shigureho by sme nenatrhli ani dvaja. Maximálne tak tým, že by sme ho unudili do bezvedomia. Ale hej, to by nám možno aj vyšlo. Keď ma oboznámila z mŕtvicou, v momente som vedel, kto jej ju navnadil. "Asi ? a ďalśie asi.. tschee Shii, dnes si naozaj rozhodná hehe." Vyceril som zúbky do ďalšieho úsmevu. "Vlastne išiel s Hokagem do Bochigakure no sato.." Ohlásil som jej polohu jej brata, na ktorého som náhodou dnes už raz narazil. Resp na jeho klona. "Môžme teda, nezabudni si pripraviť shurikeny a lanká ! Sám si chcem niečo skúsiť. Uvidíme, ako to pôjde." Žmurkol som na ňu a nechal som sa touto mojou hyperaktívnou eskortou odprevadiť ďalej.

/presun
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 201

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Wed Jun 06, 2018 8:16 pm

Objavili sme sa v uliciach. Necítila som sa tu bohvieako dobre. Nemala som rada tie hromady ľudí, ale pokiaľ som sa chcela najesť alebo len tak zájsť na zmrzlinu či pivo, musela som sa prekonať. Zaviedla som Hira do jedného baru. Možno nie práve dvakrát vhodné miesto pre dieťa jeho veku, ale tak, kým ja si budem popíjať pivko, on si môže dať džús.
"Objednaj si čo chceš, pozývam," mohol si dať čokoľvek. Financií som mala dosť. takže mitobolo úplne jedno. Predávali sa tu síce viacmenej alkhoolické nápoje, ale mali tu aj napríklad kofolu, alebo nejaké čokoládky, sladkosti, určite by sa tu našiel. Ja osobne som si objednala pifko.
"No, Hiro, povedz mi niečo o sebe, predovšetkým, v čom si dobrý a čo by si chcel dosiahnuť," zdalo sa, že sa chovám už normálne, že som sa upokojila a byť senseiom mi tak úplne nevadí. Opak bol však pravdou. Nesmierne mi prekážalo, že som musela venovať čas nejakému prckovi. Ale ak sa už jednalo o moju prácu, dokázala som sa chovať zodpovedne a profesionálne, preto moje osobné pocity šli bokom.
Návrat nahoru Goto down
Hiro Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 49

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Thu Jun 07, 2018 9:44 pm

Prošel jsem s Karasu-sensei pár ulic, plných lidí. Nakonec mě Karasu dovedla do jednoho z místních barů, kde jsme si sedli k stolu pro 2 lidi. Když jsem se poté koukl kolem sebe, nikoho mé věkové kategorie jsem tu nenašel, přecijen není zrovna brzo. Karasu mi řekla, ať si objednám cokoliv z menu. Ani jsem se nemusel kouknout do menu, jediné co jsem chtěl, byla perlivá voda. A tak jsem si ji také objednal, tedy hned po Karasu."Arigato, Karasu-sensei." Na tváři byl vidět lehký úsměv, který u mě znamenal reálný úsměv. Pak se o mně snažila dozvědět více a já se ji nedivím, nedostala ani mou kartu, kde jsou všechny informace a zároveň jsem ji nedávno potkal. " Ehm, no... Myslím, že jssem vám říkal své příjmení - Jsem z klanu Uchiha. Můj sharingan jsem zatím neprobudil, ale to bude hlavně tím, že jsem čerstvým genninem. Jelikož jsem neprobudil sharingan, tak se v genjutsu dokážu maximálně bránit. Poměrně dobře mezi mými vrstevníky používám ninjutsu. O taijutsu... Používám ho jako výplň, ale moc mi nejde. V životě mi dobře jde jíst sladkosti." Zase se lehce pousměju, stejně jako předtím. " A čeho bych chtěl dosáhnout... hmm," Na chvíli jsem se zamyslel, než jsem si vzpomněl " Chtěl bych být jako Obito Uchiha. Ne během jeho záporných let, ale během těch momentů, kdy z něj byl hrdina." Vysvětlil jsem ji moje zapálení pro Obita dostatečně ? Snad. Poté jsem chvíli počkal na její odpověď. " Jestli vás to neurazí, mohl bych se na vás zeptat to samé Karasu-sensei ?" Čekal jsem na jeji odpověď, během čehož jsem se napil vody ze sklenice.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Sat Jun 09, 2018 6:32 pm

Na poďakonie som neodpovedala. Neusmiala sa. Nereagovala som, ako keby ani nič nepovedal. To, že som ho pozvala, bolo len tak, aby sa nepovedalo, že som taká krutá, že nechávam nejaké decko, ktoré ledva vyšlo z akadémie, platiť v podniku, ktorý je, čo sa týka vecí mimo alkoholu, drahší než bežne.
"Mňa by zaujímalo, čo konkrétne odo mňa Hokage v tvojom prípade očakáva. Tvoje zameranie je Ninjutsu, ale to je všetko, čo nás dvoch spája, aspoň okrajovo. Nanešťastie, pochádzam z klanu Uzumaki, teda mojou špecialitou sú pečate a Iryo Ninjutsu. Nie je tu nič, čo by som ťa mohla naučiť, pretože neovládam ani Katon, ako to je u Uchihov bežné, ba dokonca ani Raiton," povzdychla som si. To tu neexistuje nik lepší, ku komu by ho mohli priradiť? S čím som mu ako mala pomôcť? S vyžieraním sladkostí? Dokonca ani Genjutsu nebola moja silná stránka.
"Hrdinské momenty?" pousmiala som sa trpko.
"Hrdinovia neexistujú. Ani Naruto, Obito či Izashi. Nikto z nich nie je hrdinom," môj výraz bol chladný.
"Hanbím sa za to, že niekto, ako ten hlúpy Naruto, je môj príbuzný," mala som k tomuto tvrdeniu svoje dôvody. Neospevovala som žiadneho Hokágeho, neklaniala sa k ich kamenným gebuľám, nenosila im kvety na hroby. Nie že by som ich nenávidela, len sa mi nepáčil spôsob, ako tento "hrdinský systém" fungoval.
"Ale dosť o mne. Viac vedieť nepotrebuješ," odsekla som.
"Ešte nejaké otázky?"
Návrat nahoru Goto down
Hiro Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 49

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Mon Jun 11, 2018 9:15 pm

Když se nad tím tak zamyslím, tak měla pravdu. Nebyl tam snad žádný důvod proč bych měl být přidělen právě ke Karasu, ikdyž mě přecijen jeden napadl. " Možná mě k vám Hokage přiřadil jen kvůli tomu, abych se od vás naučil nějaké psychické ideály. Jak životní, tak i do boje." Nesnažil jsem se hrát na chytrého, jen jsem ji chtěl pomoci, když na to nemohla přijít. Pak ovšem přišla věta, po které jsem málem vyprskl vodu, které jsem se zrovna napil. Že hrdinové neexistují ? Blbost, všichni musí mít nějakého hrdinu. Poté už jsem polkl tu skoro vyprsknutou vodu. " To musí být nějaká blbost... kdyžý musí mít hrdinu, nebo alespoň vzor." Odpovím ji na jeji pokus o zničení mého dětství. Poté jsem dokonce zjistil, že Naruto je její příbuzný, to znamená že je z klanu Uzumaki. Klan Uzumaki byl znám pro jejich fuinjutsu, alespoň toto jsem se dozvěděl z učebnic na akademii. Zároveň jsem také v té učebnici našel zajímavost o tom, že minimálně 3 členi byli jinchuuriki Kyuubiho. Ale to už moc odbočuji. Poté už nechtěla nadále mluvit o ní a tak jsem se ji radši neptal na nic ohledně jí a jejího života. Bůhví, co by mi mohla provést. "Ehm, má jediná otázka je... co budeme dělat dalšího ? Cítím se celkem unavený." Čekám jsem nějakou odpověď, že ještě nepůjdu spát, protože takhle na mě zatím působí.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Tue Jun 12, 2018 12:44 pm

"Ideály? Odo mňa?" Nadvihla som obočie.
"Vzhľadom k tomu, že aktuálne patrím k tým najnepríjemnejším osobám v celej Konohe, mám sadistické sklony a neprijateľné názory, tak...nie som si veľmi istá, či pri výbere tvojho Senseia myslel Hokáge práve na toto," odsekla som mu.
"Aby som to uviedla na pravú mieru. Tí hrdinovia, ktorých teda tak neskutočne ospevuješ, len dokončili prácu. Pracovali pod nimi ľudia, ktorí im tú cestičku k úspechu vydláždili a položili svoj život len preto, aby ich hrob zapadol prachom. Samozrejme, ten, kto nepriateľovi zasadil posledný úder, sa stal hrdinom, a ostatní, ktorí to umožnili, zase nepotrebným odpadom, ktorých mená si pamätajú maximálne rodinní príslušníci...títo tvoji hrdinovia boli ako každý iný. Len mali v živote viac šťastia než rozumu," vysvetlila som mu svoj názor, ktorý prv nepochopil. Možno som bola na mladého tvrdá tým, že som mu niečo také vôbec povedala. Ale ja som o faganov nestála a Hokage to veľmi dobre vedel. Čo sa týka Naruta, nenávidela som ho nie len kvôli dôvodu spomenutému hore, ale aj kvôli tomu, že sa choval ako moji rodičia. Bol sebecký, preto sa radšej venoval svojej práci, než svojej rodine. Ale to malý Hiro nemal ako vedieť, v histórii vám o "národnom hrdinovi" nebudú vykládať negatívne informácie. Vychvália ich do neba.
"Fajn, zmizni mi z očí. Zajtra sa stretneme na cvičisku," preniesla som ledabolo. Asi som ho psychicky vyčerpala. A čo?
Návrat nahoru Goto down
Rai
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Tue Jun 12, 2018 4:18 pm

Po dlouhé době jsem co byl pryč jsem se vrátil zpět. Tehdy, jak jsme uvěznili Shira a tu holčinu jsem si nechal svitek, velký svitek do kterého jsem tehdy zapečetil samotnou Samehadu. Měl jsem ho stále u sebe, akorát v menší formě svitku, kdo by se taky chtěl tahat s něčím tak velikým. Popravdě jsem za tu dobu tuto zbraň trošku prostudoval, avšak nehodlal jsem si jí žádným způsobem osvojit, ba naopak jsem jí ochraňoval v dosahu kam ten kluk nebude mít přístup.
Byl jsem už na cestě k Hokagemu, abych mu tento svitek po té době předal, ale bylo mi sděleno že se momentálně v Konoze nevyskytuje, takže jsem byl donucený si koupit něco na jídlo. Rozhodl jsem se obejít pár krámů a mezi tímto procházením a nakupováním si potravin jsem spatřil známou tvář.
"Kruela. Nastavil jsem obličej, který nebyl zrovna přívětiví, zatímco jsem v ruce držel jednu z cibulí, kterou jsem si hodlal koupit. Jenom jsem jí zaplatil té babičce a popošel vpřed. Byla tam ještě s nějakým klukem, kterému jsem ale neviděl do obličeje.
"Zdravím, Karasu-san." Na toho kluka jsem jenom pokývl hlavou. Ten klučina nemohl být o moc mladší než já.
"Nebudu tě déle zdržovat, ale nevíš kam se vypravil Hokage?" Tato informace pro mě byla celkem potřebná a ona je žena, což znamenalo že je i drbna, navíc je to Karasu sakra. Ta má snad přehled i o tom kdo a jak pravidelně chodí na záchod. Navíc, ten kluk mě trošku znervózňoval, připadal jsem si jako kdybych se díval na ducha již zemřelého týpka, i když já měl co říkat se svou podobou. Bylo to celkem komické, alespoň pro mě. No, navíc jsem měl v plánu se naučit jednu techniku, respektive mojí budoucí specialitu a na tu Hokageho také potřebuji, takže ano, rozhodně jsem nevěděl co jiného dělat než se s ním setkat. Všechny cesty vedli pouze k němu.
Návrat nahoru Goto down
Karasu
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Thu Jun 14, 2018 8:52 am

Zbavila som sa jedného problému, pravdepodobne. Ťažko povedať, či Hiro odišiel už, alebo nie, nevenovala som mu absolútne žiadnu pozornosť a aj keby tam stál ďalšiu hodinu a čumel na mňa ako teľa na nové vráta, najskôr by som ho ani nezaregistrovala, pretože som si popíjala svoje pivo. Ale nebol to koniec, dorazil tu problém číslo 2, a tmôj mladý bratranček, ktorý mal snáď potrebu zmeniť ma. Alebo mi dať pocítiť, že Uzumaki klan je iný? Ťažko povedať, o čo tomu chalanovi šlo, ale jedno bolo isté. Neznášala som ho, pretože sa až chorobne podobal na jedného z najznámejších "hrdinov minulosti". Obrátila som k nemu otrávený pohľad, ktorý mu dával jasne najavo, že sa z jeho prítomnosti moc teda neteším. Nehovoriac o tom, že prišiel za mnou len preto, aby sa opýtal takúto stupídnu otázku.
"Vyzerám ako jeho osobná sekretárku alebo mám na čele nebodaj napísané Hokágeho kalendár?" Opýtala som sa ho na oplátku sarkasticky, prepaľujúc ho chladným pohľadom.
"Nie, neviem kam šiel. Proste odišiel a odišiel skôr, než som mu stihla napraviť ciferník," odvetila som nevrlo. Dúfala som, že mu táto odpoveď stačila a odpáli preč. Posledné, čo som chcela, je tráviť čas...proste s kýmkoľvek. Tí, ktorých by som uvítala...No, jeden dovolenkoval a s*al na mňa, druhý sedel v chládku, takže vlastne tiež na mňa s*al. Takže, keď si to zhrnieme, nebol tu nikto, koho prítomnosť by mi nevadila.
"A ak neprestaneš otravovať, napravím ho aj tebe," dodala som ešte nakoniec. V prípade, že by mu nedošlo, že otravovať ma naozaj nemá zmysel. Pokiaľ nemal na srdci niečo vážne. Veľmi vážne.
Návrat nahoru Goto down
Rai
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Thu Jun 14, 2018 4:42 pm

Co jsem mohl čekat! Co jsem asi tak mohl čekat od někoho kdo vypadá naprosto totožně jak kruela a co víc, její povaha byla stejně mizerná. O co jí šlo! Jenom jsem se zeptááááál! Každopádně svým přístupem, zatímco já se snažil být milý a přívětivý a pro ní alespoň trošku snesitelný, mě vážně potvrdila to proč jí nikdy nemá rád. Pfff, ta ženská jednou skončí jako osaměla stará panna! Popravdě jsem se na ní celou dobu díval absolutně nechápavým pohledem, navíc ve snaze zjistit čím jsem jí tak moc vytočil, aby se ke mě chovala takto. Ne že bych nebyl zvyklí, ale já do toho dal alespoň snahu! Pff, že já se vůbec ptal! Vždyť ta ženská byla uplně mimo!
"Yooosh, yosh yoooooosh! Klídéééék." Mával jsem zápěstím aby se zklidnila, ihned po zmínce co řekla že by mi napravila ciferník. Bože, toto jsem vážně potřeboval. Vždyť mě o nic nešlo, jenom jsem se zeptal na primitivní otááázkuuu! Následně po tom co skončila, jenom se díval jak do sebe klopí to pivo a opět nasadil ten pohled. Ne vážně, takto naživu moc dlouho nezůstane. Ne že by jí někdo zabil, ona to zvládne sama.
Už jsem byl pomalu na odchodu, ale ještě jsem se zastavil a opět na ní pohlédl. Ne vážně, toto nebude jen tak. Zhluboka jsem se nadechl a vyplázl na ní jazyk.
"KRU-E-LOOO! S takovouto umřeš jako stará panna!" Zákeřně jsem se usmál a ještě si stáhl mírně víčko u oko, pak jsem naprosto dokonale a bleskově zmizel, protože jsem věděl že bych dostal nálož! Ale co, ona se ke mě chovala hnusně, musel jsem jí to nějak oplatit!

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   Tue Jun 19, 2018 4:11 pm

Seděla jsem v zahrádce jedné menší restaurace a popíjela zelený čaj. Kolem mě ulicemi procházelo množství lidí a já je jen klidně pozorovala. Protože už jsem tu byla delší dobu, stačila jsem navštívit hotel a místo klasického ninja oblečení a výbavy jsem měla oblečení civilní, takže kunoichi by ve mě hledal kdokoliv jen velmi těžko. Znovu s dalšími nepraktickými botami na vysokém podpatku a s velikánskými slunečními brýlemi na nose jsem jedla mochi a dívala se po vesnici. Na židli vedle mě a vlastně ještě pod ní a na stole se kupily tašky s oblečením a botami a kosmetikou, protože poslední dny jsem nedělala nic jiného než nakupovala, nakupovala a zase nakupovala. Musela jsem si tedy pořádně odpočinout, protože odpoledne jsem plánovala procházku po Konoze. Trochu jsem se styděla, že jsem ještě žádné památky neviděla, ale ráda bych si počkala, až budou v původním stavu.
Když mám být upřímná, trochu jsem se nudila. Přece jen, koho baví být sám v cizí vesnici? Jako jo, nakupování by se mnou moc lidí nezvládlo, protože takovej skill jako já, to nemá snad nikdo, ale už mi trochu lezlo na mozek, že si nemám s kým promluvit. Docela bych uvítala společnost. Třeba nějaký lehce konfliktní rozhovor s Shigurem nebo provokativní s Jomeiem. Jo, i pan velitel mi snad začínal chybět, dokonce jsem mu chtěla koupit suvenýr! Pak jsem se vzpamatovala a koupila si další pár nových bot. Sakra fakt, já dokonce chtěla stopnout toho ANBU, co mi dělal hlídačku. Ale ten by si se mnou asi moc nepokecal. Chyběla mi práce. Já nejsem prostě zvyklá jenom tak nic nedělat, to je tak neorganizované a neproduktivní! Shigure měl pravdu, asi je práce pro mě fakt důležitá. Možná bych měla jít trénovat. A to už bylo špatné, to jsem fakt nedělala nikdy.
Nakonec jsem s povzdechem zaplatila, sebrala svých dvě stě tašek a vydala se je dát do hotelu. Pak jsem rozhodně plánovala nějakou akci, zní to divně, ale obchoďák už jsem nechtěla po těch třech náročných dnech ani vidět!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Uličky a ulice   

Návrat nahoru Goto down

Uličky a ulice
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: